Pokaż wyniki od 1 do 25 z 25

Wątek: Sezon 2004/2005 - RUNDA WIOSENNA

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    2,218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sezon 2004/2005 - RUNDA WIOSENNA

    Z dniem 11 marca nasza liga budzi się z zimowego snu, a to za sprawą rozpoczynającej się w tym właśnie dniu rundy rewanżowa Ekstraklasy.

    Jak wiemy, boiska niezaopatrzone w podgrzewaną płytę, nadal są pokryte śniegiem, w dodatku na diametralną poprawę pogody w najbliższych dniach wcale się nie zapowiada, wobec tego rozegranie wszystkich meczów zgodnie z obowiązującym terminarzem na 1 kolejkę, stoi pod dużym znakiem zapytania. Jak zatem sytuacja się rozwiąże? Mniejmy nadzieję, że pomyślnie dla wszystkich, czas pokaże...

    Zestawienie 1. kolejki wiosennej (14 kolejka sezonu)

    Kolejka 14 - 11-13 marca

    Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 11 marca, 3:0
    Amica Wronki - Odra Wodzisław Śląski 12 marca, 15:30
    Górnik Łęczna - Wisła Kraków 12 marca, 18:00
    Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Polonia Warszawa 12 marca, 15:30
    Lech Poznań - GKS Katowice 12 marca, 15:30
    Górnik Zabrze - Wisła Płock 12 marca, 15:30
    Cracovia - Zagłębie Lubin 13 marca, 15:30

    Zapraszam do polemiki!


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    489
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem po co zakładałeś ten wątek jak już o rundzie wiosennej dawno był!? ;) Ale nie o tym chciałem pisać! Raczej o postawie Wisły w meczu z Gksem! A więc!Mecz Wisełki dzisiaj mnie bardzo rozczarował. Bardzo na niego oczekiwałem gdyż chciałem się przekonać jak drużyna zareaguje w meczu o stawkę po sprzedaży jej kluczowych zawodników. Niestety z bólem serca muszę powiedzieć iż Wiślacy oblali ten egzamin. Możemy teraz zobaczyć co znaczył Szymek czy Gora dla naszej drużyny. Sprzedaż a raczej CELOWE POZBYCIE się z klubu naszych zawodników przez DYLETANTÓW ( Bucałaja
    i Praskiego) za zgodą Liczki za to iż zawołali „ Liczka hu*” ( moje przypuszczenie na podsawie zasłyszanych plotek) przynosi właśnie takie rezultaty. Ponadto oczekiwałem więcej od obiecującego czeskiego piłkarza wychwalanego przez obecnego trenera Wisły pod niebiosa . Śmiech rozpaczy ogarniał mnie gdy widziałem gdy ten szybki piłkarz o nie banalnej technice potykał się o własne nogi. Żałuje że Liczka nie dał szansy młodemu Błaszczykowskiemu. Drużyna Wisły co prawda wygrała ale w fatalnym stylu. Mam nadzieję że Liczka nie będzie chciał nawiązać do swojego „wspaniałego rekordu 7 porażek z rzędu. Możemy teraz zaobserwować różnicę gry drużyny prowadzonej przez „Henia” a tej prowadzonej przez Liczke. Według Liczki Wisełka miała grać agresywnie z pressingiem!! Walczyć o każdą piłkę. Wręcz przeciwny obraz gry widzieliśmy dzisiaj przy ul. Reymonta. Zero agresywności i prssingu łatwe straty piłki. Brak realizacji głoszonych przez niego założeń taktycznych. Ponadto zawodnicy grali bez pomysłu. Zbyt długo przetrzymywali piłkę i „holowali ją”. Brak prostopadłych piłek i zagrań na jeden kontakt przyniósł mizerny efekt bramkowy. Nie wiem jaki trening stosuje trener naszej drużyny ale żaden z zawodników nie pokazał swoich prawdziwych możliwości. Żal rozpaczy ogarniał mnie gry Żuraw nie mógł trafić w piłkę. To było nie do pomyślenia za czasów Pana Henryka Kasperczaka !!. Tak samo jak agresywne i nie odpowiedzialne zachowanie co po niektórych piłkarzy Wisły. Na zakończenie muszę powiedzieć iż gra zawodnikom naszej drużyny dzisiaj się nie kleiła. Nie sprawiała im przyjemności takiej jak za czasów Trenera Henryka Kasperczaka. Po mimo 8 punktowej przewagi nad 2 w tabeli Legią obawiam się że może nie udać się utrzymać tej zaliczki do końca sezonu, a błędne decyzje co do Zwolnienia/ Zawieszenia Trenera Kasperczaka i pozbycia się na siłę podstawowych zawodników przyczyniły się do znacznego REGRESU formy Wisły w przeciągu przerwy zimowej. Co prawda był to dopiero pierwszy mecz w Lidze pod wodzą nowego trenera ale z taką grą obawiam się że na dzień dzisiejszy nie możemy liczyć na awans do elitarnej Ligi Mistrzów. Tak więc jak byłem ciągle przeciwny zwalnianiu trenera Kasperczaka , tak i teraz jestem ciągle przekonany iż Liczka jest znacznie słabszym trenerem od Pana Henryka Kasperczaka, a co niektórzy DYLETANCI powinni się tak nie puszyć i mówić że są prawdziwymi Krakusami tylko wrócić do rodzimych okolic Suwałk. A co do wypowiedzi trenera Liczki pragnę mu przypomnieć iż prawie wszyscy piłkarze Wisły którzy grali w tym meczu są tak doświadczeni po przez zarówno grę w reprezentacji jak i w europejskich pucharach że na pewno nie mogli czuć się zestresowani w meczu o stawkę.

    P.S *********e ci kiedyś w ryj ****** basałaju. Nikt nie będzie wiedział kto i po co ale ci *********e!
    Unia Tarnów! Wisła Kraków! Chelsea Londyn! Inter Mediolan! Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Chyba jak każdego rozczarował mnie wczorajszy wynik Wisły.
    Zwycięstwo zwycięstwem ale w meczu z GKS chyba od wiślaków wymagano więcej ?
    Także zimowe perypetie chyba przełozyły się na postawe zespołu.
    Jestem ciekawy co Wisła będzie pokazywać w następnych meczach.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wyniki 15 kolejki:

    Cracovia - Łęczna 0:0
    Legia - Amica 1:1
    Zagłębie Lubin - Odra Wodzisław 1:1
    GKS Katowice - Groclin 1:3
    Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 0:2
    Wisła Płock - Lech Poznań 2:1

    Z wyżej wymienionych niespodzianką jak dla mnie była wygrana Górnika Zabrze w Szczecinie.

    Jeszcze dzisiaj mecz Poloni Warszawa i Wisły Kraków.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    489
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hallo?!

    Mario może zrobisz od czasu do czasu cos pożytecznego i odswieżysz ten watek! Jak już cos zakladasz to proponuje żebyś prowadził! Miałem napisac o Wiśle ale w wyniku zaistnialem sytuacji nie mam ochoty!
    Unia Tarnów! Wisła Kraków! Chelsea Londyn! Inter Mediolan! Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar marpol
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    721
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szacunek dla Fanów Lecha za to co zaprezentowali dziś (01.04.05) na meczu z POgonia!! inne kluby brać z Nich przykład.
    pozdrawiam!
    Jesteśmy z Toba! ...... :(

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    No cóż, trzeba przyznać, że forum Pilka Nożna coraz bardziej zamiera.
    Jakąś popularnościa cieszą się jeszcze typery piłkarskie, a samo forum nie.
    .................................................. ..

    Kolejka zostanie prawdopodobnie odwołana i nie ma się czemu dziwić.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Dzisiejszym meczem w Krakowie 17 kllejka odchodzi do historii.
    Trzeba przyznać, że wyniki spotkań dość ciekawe i pokazują, że runda wiosenna jest ciekawa ;)

    Odra Wodzisław 0:5 (0:4) Górnik Łęczna
    Cracovia 1:0 (0:0) Legia Warszawa
    Zagłębie Lubin 1:1 (1:0) Górnik Zabrze
    Amica Wronki 1:0 (0:0) Lech Poznań
    Pogoń Szczecin 1:0 (0:0) Groclin Grodzisk
    Wisła Płock 1:1 (0:1) Wisła Kraków
    GKS Katowice 2:3 (1:1) Polonia Warszawa

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Rozgrywki w rodzimej ekstraklasie wrą, a tu cisza !
    Jak wam nie wstyd :P

    Wczoraj odbyły się długo oczekiwane mega derby Krakowa.
    "Pasy" podejmowały Wisłę.

    Liczylem na Cracovie ;)
    Stało się inaczej, skromne zwycięstwo odniosła Wisła.

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ja sie moze wypowiem Kalif, na temat meczu, ktory widzialem :P

    Oczywiscie to nie bylo Live, ale dalo sie zauwazyc wiele rzeczy. Przede wszystkim denny, zeby nie powiedziec gorzej doping. Nie chodzi tu o glosnosc tego dopingu, ale to o czym byl. Praktycznie cala druga polowa to bylo wyzywanie Wisly.

    Mecz byl zroznicowany. W pierwszej polowie byla dosc wyrownana walka. W drugiej byl to mecz do jednej bramki, jesli mozna wogole tu uzyc slowa bramki. Bo tam naprawde Craxa miala chyba tylko 1 okazje na bramke w drugiej polowie.

    Wisla zagrala bardz odefensywnie ale i madrze. Cracovia nie mogla praktycznie nic zdzialac. Przewage mieli wielka, ale nic z niej nie wynikalo.

    Wisla, za to w przekroju meczu(glownie w I polowie) miala ok 5 swietnych sytuacji na bramke. Wiec mogla ten mecz duzo wyzej wygrac gdyby nie nieskutecznosc(1 slupek).

    Widac kto w Polsce jest najlepsza druzyna, a co ciekawe nie majaca typowego rozgrywajacego, a i tak wygrywajaca.

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar LegiaL
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Legia w koncu wygrala! Brawa dla Bartka Karwana! Od razu humor mam lepszy o 100 kg :)
    Dzieki wygranej Wisly mozemy troche odetchnac, bo Cracovia byla tuz tuz o 3 pkt.






    Świetlik, chrabąszcz a nawet mysza to jest przyroda w swym całokształcie imponująca. I jeśli gdzieś kot goni myszę, to goni przyrodę w osobie tej myszy i wypada przywalić temu kotu tak, żeby mu nigdy mysza do głowy nie przyszła.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    182
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj ważne zwycięstwa odniosły drużyny Cracovii oraz Lecha. Drużyna z Krakowa dzięki wygranej 3:2 w Warszawie z Polonią awansowała na 4 miejsce w tabeli! A zespół z Poznania zwyciężając 2:1 Górnika Zabrze oddalił od siebie widmo baraży.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Najciekawszy mecz kolejni to spotkanie Groclinu z Legia. Postawilbym na Groclin, jednak ostatnie mecze z Legii z Lechem pokazaly, ze "wojskowi" wracaja do dobrej formy. Wygrac z Dyskobolia raczej nie zdolaja, ale remis jest w ich zasiegu.

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Mietow
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    1,682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli Legia dzisiaj wywiezie jakies punkty z Grodziska a Wisła wygra to juz maja mistrza jednak co do tego że wysiła wygra to w to wierze, ale Legia czuje że przegra i koronacje przełożymy następnej kolejki:)

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    14-05-2005
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jako kibic Lecha Poznań spotkanie z Górnikiem uważam za bardzo ładny mecz! Fajna oprawa noi wygrana!Mi osobiście podobała się bardzo akcja Sasina z której padł gol noi główka za 3pkt. Zakrzewskiego!Oby tak dalej
    :D :D :D :D :D
    Bramki z meczu Lech - Górnik można zobaczyć na forum www.sfs.o7.pl znajdują się w dziale Idea Ekstraklasa w temacie Bramki z meczu Lech-Górnik!!Na forum są także bramki z lig europejskich!
    Zaprszam także do komentowania!!Wymagana jest rejestracja,która jest szybka i przebiega sprawnie!



    Pozdrawiam:D

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Sypnęło ciekawymi rezultatami.
    Przegrana Amici, zwycięstwo gieksy ;)

    Groclin zainkasował trzy punkty z Legią, ale i tak Wiśle mistrza już chyba nikt nie odbierze.

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najbardziej mnie martwi to ze jak ogladam nasza ekstraklase to nie widze zespolu ktory moglby cos osiagnac w europejskich pucharach. Znowu zaobserwujemy ten sam scenariusz co w ostatnich latach. Ostatnio ogladalem mecz Lecha z Legia to az porazal brak jakiejkolwiek organizacji na boisku!!

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Najbardziej mnie martwi to ze jak ogladam nasza ekstraklase to nie widze zespolu ktory moglby cos osiagnac w europejskich pucharach. Znowu zaobserwujemy ten sam scenariusz co w ostatnich latach. Ostatnio ogladalem mecz Lecha z Legia to az porazal brak jakiejkolwiek organizacji na boisku!!
    Racja, poziom jest niski.
    Wartmi obejżenia sa zazwyczaj mecze na szczycie polskiej ekstraklasy, bo reszta przypomina zwykłą kopaninę.

    Brak fachowców ?

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mnie osobiscie cieszy bramka niejakiego Wojciecha Krauze z GKS-u Katowice, ktoremu nie raz w liceum zalozylem siate podczas kopanej. Tak trzymaj, zeby jeszcze gra rowniejsza ale i tak. Niezla brama!!!!!

    ps. No dobra moze z ta siata to nie do konca prawda :P

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [/quote]Brak fachowców ? [quote]
    Chyba wszystko po trochu

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar Mietow
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    1,682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No no ale Wisełka baty dostała niespodziewałem sie tego ale widac że Legia gra coraz lepiej?? chyba że Wisła tak słabo zagrała??
    Zresztą Legia zawsze miała jakis swój sposbó na wisłe w tamtym sezonie lub dwa lata temu tez ich rozbili w Warszawie 4:1, ale itak Wisełka w następnej kolejce będzie już mistrzem!!!:)

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Haha.
    Niektórzy za wczesnie okrzykneli Białą Gwiazdę mistrzem Polski :P

    Znowu wiślacy muszą odłożyć koronację.
    Zaskakujące rozmiary zwycięstwa Legii !
    Tylko przyklasnąć.

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tragiczna taktyka, tragiczna gra pilkarzy.

    Zuraw, ktory nie umie przyjac pilki, Klos i Glowacki co grali jak zamurowani, Cantoro i Sobol, ktorzy praktycznie nic nie zrobili, zeby bramkom zapobiec, a wlasnie od tego sa.

    Do tego atakowanie 2 gora 4 zawodnikami, to caly obraz dzisiejszego meczu.

    Jak Liczka ostatnio zamykal usta krytykom(wyniki) to dzis juz go nic nie obroni przed masakryczna krytyka, ktora go czeka.

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i bardzo dobrze, może władze krakowskiego klubu zmienią coś (trenera :)) i Wisła znów zacznie grać tak jak jesienią

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda tylko, ze ta piekna gra nic nie potrafila zdzaialac w Europie w ostatnich 2 latach.

    Pierwsza skucha Liczki, ale teraz sie raczej nic nie zmieni. Jedyna przyczyna do zmiany Liczki to by byla porazka w eliminacjach CL/Pucharze UEFA. No chyba, ze nastapia jakies radykalne zmiany w Wisle.

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •