Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 107

Wątek: Azs Olsztyn - Ks Jastrzębski

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Azs Olsztyn - Ks Jastrzębski


    Napweno mozna go nazwać meczem kolejki.
    Ten mecz udzieli odpowiedzi czy Jastrzębie wróciło do formy na tyle by powalczyć o medal w polskiej lidzie siatkówki.
    Widowisko powinno byc przednie i na to licze.
    Do zobaczenia w Olsztynie


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem Jastrzębie niesione sukcesami w LM powinno ten mecz wygrać. Ale łatwo im nie będzie. Wynik będzie coś koło 3:2. No chyba że poziom tej grupy w której jest Jastrzębie jest tak niski, że tylko na jej tle ich gra wygląda całkiem całkiem.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2003
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mecz zapowiada sie bardzo ciekawie szczególnie pojedynek srodkowych. niektórzy widzą już parę jastrzebskich srodkowych w karze ale to może zostać szybko zweryfikowane przez olsztynian. Ja stawiam na zwycięstwo AZS i napewno nie 3-2 :)

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ...

    Zgadzam się tylko co do tego, że na pewno nie będzie 3:2 :P Moim zdaniem 3:0 lub W OSTATECZNOŚCI 3:1 dla Jastrzębia :D Nie zatrzymał nas ani Murek, ani Pantaleon ani Smaragdis w spodku a mamy bać się Olsztyna? :D Faktycznie - Paweł Zagumny - postrach polskiej ligi siatkówki <hahaha> Wystarczy spojrzeć na tabelę skuteczności zawodników. Nr.1 Przemysław Michalczyk, 12.Pliński, 17.V.Rivera, a gdzie pierwszy zawodnik Olsztyna? 10.M.Siebeck. Może jestem w błędzie ale jakoś nie mam wątpliwości, że to my zwyciężymy i absolutnie nie odczuwam strachu przed tym meczem ... :P

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja uważam, że Olszyn wygra za 3 punkty, chociaż Węglowi uda się urwać jednego seta. Po pierwsze AZS gra na własnym parkiecie i będzie niesiony przez swój klub kibica. A porównując poszczególne pozycje:
    1. rozegranie-przewaga Zagumnego
    2.przyjecie-oscyluje wokół remisu
    3.libero-napewno lepszy i bardziej doświadczony jest paweł kuciński
    4. atak-papke ma duża przewagę nad victorem rivierą i rybakiem
    5.środek- wyrównany, chociaż ostatnio znakomite mecze arka terleckiego(zagrywka)

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moim zdaniem, o ile Jbie nie przegra w szatni, to spokojnie może wygrać nawet za 3 punkty z
    Olsztynem. To kwestia psychiki, bo Olsztyn , jak na tak kosztowną i "błyszczącą" ekipę wcale tak świetnie nie gra.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2003
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A porównując poszczególne pozycje:
    1. rozegranie-przewaga Zagumnego
    2.przyjecie-oscyluje wokół remisu
    3.libero-napewno lepszy i bardziej doświadczony jest paweł kuciński
    4. atak-papke ma duża przewagę nad victorem rivierą i rybakiem
    5.środek- wyrównany, chociaż ostatnio znakomite mecze arka terleckiego(zagrywka)
    1.no coz nie moge sie tutaj z Tobą zgodzic, uwazam ze Zagumny nie ma az takiej przewagi - moze jedynie wzrostową, choc moze Chudik nie jest rewalacją ale na pewno nie odstaje umiejetnosciami od Zagumnego!
    2.przyjecie zgadzam sie , jest na remis
    3. libero - hm.. moze i doswiadczony ale czy od razu lepszy? wydaje mi sie ze z Ruskiem nie jest az tak zle.
    4. atak -Papke? hmm...ale chyba Papke sam meczu nie wygra..
    5. srodek - zgadzam sie, wyrownany, moze jedynie warunki fizyczne bardziej po stronie Olsztyna.

    Mysle ze mecz bedzie bardzo zaciety i.....obstawiam zwyciestwo Jastrzebia:)
    A jak bedzie, przekonamy sie...:)
    Pozdrawiam:)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    no cóż...

    1. Chudik ma się do Zagumnego jak król do sprzątaczki (to tak w skrócie :P) Z zaznaczeniem, że to Zagumny jest tym gorszym. Pavel prezentuje się ostatnio świetnie, w przeciwieństwie do Zagumnego, który przez tyle lat nie nauczył się porządnie serwować.
    2. Co do przyjęcia: jeżeli trafimy na dobry dzień Jose możecie pomarzyć o przewadze ;P
    3. Paweł Rusek - nie uważam, żeby był gorszy. Generalnie jest świetny technicznie. Jeżeli zespół gra dobrze - on również. Poza tym, zawsze wspiera go Jose Rivera (ten rym nie był planowany) :D
    4. Atak - od kiedy widzisz Rybaka w podstawowym składzie? Bo mi wydaje się, że z Vitito wcale nie jest źle, a najlepiej atakującym w polskiej lidze jest Przemek Michalczyk :P
    5. Środek? Mówisz o Terleckim, tak? Tak się składa, że Terlecki jest świetny, ale Daniel Pliński jest jeszcze lepszy i sieje postrach nie tylko w lidze polskiej, ale i w Lidze Mistrzów. :P

    Podsumowując: my mamy wszystko co potrzebne jest do wygrywania, dlatego mecz jest nasz :) Poza świetną drużyną, świetny trener :D i znakomite nastroje w drużynie :P Zawodnicy wreszcie zaczęli się ze sobą normalnie porozumiewać i tworzą baaardzo zgrany zespół, więc zapomnijcie o meczu z pierwszej kolejki :| i nastawcie się na coś zupełnie odmiennego :>

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BBTSiaku - nie wiem jak z formą Pawła Kucińskiego, ale ostatnio coś nie najlepiej było. Natomiast zauważam, że Paweł Rusek może nie jest jeszcze tak wyrobiony i przewidujący w obronie jak np. Gacek chociazby, ale w ostatnim czasie niemal się nie myli.
    Para Bąkiewicz-Siebek (ew.Ruciak) kontra Michalczyk - Jose Rivera. W Ataku Michalczyk dystansuje Bąkiewicza zdecydowanie (zakładając, że nie ma złego dnia). W przyjęciu Bąku może lepiej stoi od Michalczyka. Na zagrywce skrzydłowy Olsztyna też nic ciekawego w ostatnich meczach nie prezentował. W bloku daje im równe szanse. Co do rywalizacji Rivera-Siebeck to wbrew błogiemu przeświadczeniu imć trenera Rysia - nie widzę różnicy klas między jednym i drugim zawodnikiem w żadnym elemencie gry.
    Blok wg BBTSiaka równy poziom. Może Czarnowski coś pokaze ciekawego bo z całym szacunkiem, ale Grzybu przegrywa rywalizację na siatce zarówno z Plińskim jak i z Terleckim. Z zagrywką olsztynianina też na dwoje babka wróżyła. Marcin Nowak może pograć swoją śmiertelną krótką pod warunkiem, że Kuciński akurat Zagumnemu da, co znowu jest uzależnione od siarczystości zagrywki Jastrzębian (mam nadzieję, że nawiążą w tym elemencie do gry z Vojvodiną a nie do ostatniego występu przeciw Wiedeńczykom).
    Rozgrywający - Zagumny gra szybciej może nawet dokładniejszą piłkę. Obaj z Chudikiem dobrze bronią w polu, ale miejmy nadzieję jak zwykle dostarczy Guma kilka szans na wyprowadzenie udanej kontry dzięki elementowi, który wszyscy u niego znamy i cenimy ogromnie ;):P
    Pozostaje jeszcze para Wiktor Rivera i Paweł Papke. I tutaj jednak ze wskazaniem na drugiego pod warunkiem, że nie zostanie przedwcześnie zajechany albo nie będzie mu strzykać w kolanie i będzie grał na pół gwizdka z tego powodu.
    Achhh, nie można jeszcze zapominać o parze Ryś-Prielożny. Nie wiem czy znajdą się tu tacy, którzy będą kwestionować wyższość myśli szkoleniowej Słowaka nad Polakiem. Jeśli tak, to gratuluję poczucia humoru.
    Team spirit na korzyść Jastrzębia, głód zaciętej rywalizacji i zwycięstw na korzyść Olsztyna. Dla Jastrzębia może mieć istotne znaczenie ciężki maraton związany z LM.
    Stawiam 3:2 dla??? Jeszcze się zastanowię.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szykuje sie rzeczywiscie interesujacy meczyk; z przyczyn ogolnie znanych licze na zwyciestwo Olsztyna,ale podzial punktow tez by sie przydal- czysta korzysc dla Czestochowy;
    Jastrzebie ostatnio na fali i mysle,ze powalcza,ale moim zdaniem :
    rozegranie -mimo wszystko Olsztyn
    przyjecie - Olsztyn
    srodek- Jastrzebie
    atak -Olsztyn
    no i libero- remis ????
    do tego dochodzi wlasna hala.
    moj typ 3-1 :)
    pozdr

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    10-11-2003
    Postów
    206
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli chodzi o mecz, to myślę, że jastrzębie ma poważną przewagę i to Oni wyjdą zwycięsko z tej konfrontacji.
    Jastrzębie grało z solidnymi rywalami (Voyvodina, HOtVolleys) a z kim grał Olsztyn ? z Pół-amatorami z Radlina.
    Na rozegraniu przewagę ma Chudik,który przy dobrym przyjęciu może rozrzucić blok Olsztyna, tym bardziej, gdy Pan Nowak jest pod siatką.
    Na przyjęciu jakoś nie widzę tej wielkiej przewagi Olsztyna. Bąkiewicz nie przyjmuje rewelacyjnie, a i w ataku często sobie nie radzi.
    Siebeck trafiony kilkakrotnie zagrywką jest rozbity psychicznie i gubi się co zdarzało się nieraz.
    Po stronie JAstrzebia, Michalczyk jest klasą samą dla siebie, a nasz egzotyczny Jose-również gra coraz lepiej,\
    Środek zdecydowanie dla Jastzrebia, Pliński i Terleci- do kadry....
    Czas Pawła Papkego już minął, On może zagrać 3,4 mecze na wysokim poziomie,ale to nie ten same zawodnik,
    Na libero młodość i doświadczenie, zobaczymy jakim rezultatem zakończy się ta konfrontacja.
    Jeżeli miałbym bawić się w proroka, to zawodnicy JAstrzebia, grajac na fali po zwyciestwach w LM, ograja Olsztyn 3-1.
    Pzdrawiam.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli Jay-Z wygra to idzie na MP
    Jesli nie to sie zwali na srodowy mecz z Wiedniem i tez idzie na MP ;D

    Licze na piekne czapy na "Papke - naukowcu" mam nadzieje ze dostanie pare razy pilka w glowe, a nasi wspaniali komentatorzy beda mieli pole do popisu tlumaczac go, ze po kontuzji jest, albo zupa byla za slona.

    Lepszy mecz i tak bedzie z Czestochowa za tydzien:P tylko mam nadzieje ze tym razem wejdziecie na sale(kibice) bo ostatnio jak wygralismy z wami w play-off w tie-breaku i awansowalismy do finalu to mimo tego, ze szalelismy z radosci to czegos jednak brakowalo.......waszych min :D

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po ostatnich wygranych joszczymbia nastapilo cudowne rozmnozenie kibicow tego klubu, ktorzy kazdym kolejnym wpisem obwoluja druzyne ze slaska miszczem Polski.
    Jezeli Michalczyk jest klasa sama dla siebie jezeli srodkowi sa w ogole *****isci jezeli riviera x2 graja co raz lepiej a chudika powinni spolszczyc to ja sie pytam po jakiego ch... liga dalej gra skoro wybrano juz Mistrza Polski a kto wie czy nie zdobywce ligi mistrzow...

    ... powstanmy i odmowmy wyznanie wiary... :)

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A to akurat prawda. Wiara kibiców w drużynę to piękna sprawa, ale mówienie o zdobyciu przez kogokolwiek na tym etapie rozgrywek nabiera zabarwienia karykaturalnego. Skąd wiecie, że za miesiąc Jastrzębie nie znajdzie się w totalnym dołku formy i zacznie przegrywać? Skąd wiecie, że Portorykańczycy wy3mją fizycznie do końca sezonu. I jeszcze jedno - odkąd przyszła J-bskiemu Węglowi forma, nie wygrał on z nikim solidnym (PAO to leszcze w tej chwili). Życzę wszystkiego najlepszego (szczególnie w LM) ale obawiam się, że Olsztyn może was brutalnie sprowadzić na ziemię.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brutalnie?? Tak jak IV-tą wielce uznaną w świecie drużynę turecką?? Jak dla mnie mogą się olsztynianie zabrać do sprowadzania 'Ptaków' na ziemię właśnie w ten sposób...
    A jaką 'solidną' drużynę pokonał ostatnio Olsztyn? Co ciekawego pokazał?

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    10-11-2003
    Postów
    206
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A to akurat prawda. Wiara kibiców w drużynę to piękna sprawa, ale mówienie o zdobyciu przez kogokolwiek na tym etapie rozgrywek nabiera zabarwienia karykaturalnego. Skąd wiecie, że za miesiąc Jastrzębie nie znajdzie się w totalnym dołku formy i zacznie przegrywać? Skąd wiecie, że Portorykańczycy wy3mją fizycznie do końca sezonu. I jeszcze jedno - odkąd przyszła J-bskiemu Węglowi forma, nie wygrał on z nikim solidnym (PAO to leszcze w tej chwili). Życzę wszystkiego najlepszego (szczególnie w LM) ale obawiam się, że Olsztyn może was brutalnie sprowadzić na ziemię.

    Szatan nie mówimy o grze za miesiąc ,tylko o grze na dzień dzisiejszy.
    Zgadzam się z Tuturu, co napisałem post wcześniej, z kim tak dobrym grał Olsztyn ostatnio??
    -Z własną nadwagą o świętach.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    umiłowani klibice medalikowa*, wasza troska o naszą psychikę jest szlachetna, widać że pochodzicie ze świętego miasta. ale nie trwóżcie się, albowiem zachowaliśmy zdrowy rozsądek i wiemy czym jest sport.nie wywołujcie kolejnej krucjaty.

    *pejoratywne określenie użyte celowo, w związku z notorycznym i celowym błędnym pisaniem słowa Jastrzębie

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cacacostam...
    my a przynajmniej ja sie o Was nie martwie...
    tylko dziwi mnie wasza pewnosc siebie... po kilku meczach naprawde z przeciwnikami, ktorzy nie naleza do najlepszych...ale coz kazdemu woda sodowa do glowy potrafi uderzyc :)))))))

    co dziwne ktos tu popada ze skrajnosci w skrajnosc bo jeszcze kilka miesiecy temu jak wasz klubik z joszczembia przegrywal z kim popadnie to domagaliscie sie dymisji trenera wywalenia chudika i portorykanczykow... a teraz piszecie ze jest wszystko extra a jak wygracie z olsztynem to juz tej waszej lokomotywy z weglem nikt nie zatrzyma... extra... powodzenia (nie szczerze wam zycze)

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    taaa wygrają z Olsztynem
    Olsztyn prezentuje obecniechyba najlepszy poziom w PLS i zdaje mi się że Jastrzębie pomimo neizłej gry moze podawać im ręczniki...
    gra Siebecka , Bąkiewicza czy Nowaka stoi obecnie na bardzo przyzwoitym poziomie co widziałem na własne oczy podcas turnieju w Pruszkowie i tydzień później w lidze (coprawda w TV ale jednak:) )
    stawiam na 3:0 dla Olsztyna chyba ze trafi im sie slabszy dzien a tego wykluczyc nie mozna poniewaz to tylko sport...

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oj umiłowany galcostam, nieładnie, niełanie,widzisz źdźbło w oku brata swego a belki w oku swoim nie dostrzegasz?
    wypomina nam(mi?) że jesteśmy (jestem) przy zespole tylko gdy mu się powodzi; oj dziwne jak na kibica drużyny u której na zapada grobowa cisza, jak tylko przeciwnik uzyskuje choćby 3 punkty przewagi.
    Ja chciałam żeby Prielożny się zwonił?Ja chciałam odesłać Riverów ?Oj bracie, chyba jednak az tak radykalnych rozwiązań nie proponowałam.Oczywiście byłam rozczarowana zaniedbaniem przez trenera naszej drużyny [dalej jestem]i tak póżnym kompletowaniem zespołu, a z początkowej dyspozycji Viktora nie można się było cieszyć- mea culpa, ale odpokutowałam.
    Nie wiem tylko chłopie, czemu cie tak boli że kibicom zaczęła podobać się gra Jbia.
    Ja mam wielką nadzieję że nasi jutro zwyciężą.Oczywiście po 1wsze dlatego ze im kibicuje , ale również dlatego że chciałabym aby nie było prawdą że wystarczy zebrać do kupy "gwiazdy" polskiej ligi aby stworzyć dobry zespół.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Śmiać się czy płakać...?

    No tak tak... My nie graliśmy z żadnym mocnym zespołem... Tylko ograliśmy Panathinaikos, HotVolleysów, Lewskich a wy w tym czasie pokonaliście wszechmocny RADLIN <hahaha> Macie rację to nasi przeciwnicy byli słabi <hahaha> Przepraszam, ale mam atak śmiechu :P

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do galaxiana :
    rozmnozenie to moze nie, ale na pewno wzmozona aktywnosc kibicow Jay-Z jest:D
    Teraz w koncu sie cos dzieje, wygrywamy i jest fajnie.
    Nie jestem idealnym kibicem, nienawidze, gdy moja druzyna przegrywa, wyzywalem Victora R. od cipek, te jego ataki na poczatku sezonu byly takie "so pussy". Ludzi, ktorzy sprowadzili Portoryko do Jebia od debili i amatorow. A tu taki zonk. Zaczeli grac. No bo chyba wszyscy, po tym co zobaczylismy na poczatku, nie widzieli zadnych optymistycznych perspektyw poza walka o utrzymanie sie w lidze.
    A nie chce wam drodzy koledzy przypominac poczatku sezonu 2 lata temu chyba, jak Czewa dostawala baty. Przypomnijcie sobie, co wtedy pisaliscie, a co, jak w polowie sezonu zespol nagle zaczal grac i wygrywac?

    pozdro dla wsztystkich nerwowych ludzi na forum..bez was byloby nudno:D

    P.S. a co do MP do chyba nawet kibice Nysy moga sobie tak pisac i co z tego??sa kibicami nie??

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ty chyba naprawde nie wiesz albo nie chcesz wiedziec o co mi chodzi.
    Kibicujcie sobie Waszej druzynie... imprezujcie z kedzierzynem sosnowcem i madagaskarem ja na to leje...
    nie zabraniam Wam kibicowac... w koncu o to tutaj chodzi...

    ALE...

    mowisz o sobie... ja na Igora nie, na riverow tez nie ja cos tam i cos tam ----okeejjjj ale czy Wy kibicow z Częstochowy nie mierzycie jedna miarka? Ja jestem chamem na forum, ok niech tak bedzie, ale wedlug Was oznacza to, ze wszyscy juz sa... a Szatan to w ogole najgorszy bo nie dosc ze z innego miasta to jest nieobiektywny bo lubi AZS.

    Jezeli kibicow mierzymy jedna miara to nie odcinaj sie od calej reszty... ktora mowi: oooo jak wygramy z olsztynem to bedziemy MP a w ogole to jestesmy the best...

    brak konsekwencji nie lubie was i to sie nie zmieni ale nie czepiam sie tego ze dopingujecie a robcie sobie to nikt chyba wam nie broni... ale ostatnio jak juz pisalem woda sodowa do glowy uderzyla po kilku meczach...

    a co do ciszy na hali jak ktos przegrywa... to zadam to odbije pileczke i zapytam sie jak jest u Was...

    widocznie tez nie ogladalas meczow z kedzierzynem w Czestochowie, bo wszyscy chwalili publicznosc, lacznie z prezesem i kibicami innych druzyn ale nie Wasza swieta trojca ktora zyje z glebokim kompleksem :)

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    10-11-2003
    Postów
    206
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    umiłowani klibice medalikowa*, wasza troska o naszą psychikę jest szlachetna, widać że pochodzicie ze świętego miasta. ale nie trwóżcie się, albowiem zachowaliśmy zdrowy rozsądek i wiemy czym jest sport.nie wywołujcie kolejnej krucjaty.

    *pejoratywne określenie użyte celowo, w związku z notorycznym i celowym błędnym pisaniem słowa Jastrzębie

    No to mina Ci troszeczkę zrzednie, bo ja z Częstochowy nie jestem,a też nie jestem jej wielkim fanem, w każdym razie chciałem Cię zapytać: Jaką mamy różnice pomiędzy ,,Jastrzębuem" , a ,,Jastrzębskim Węglem"?
    Mówimy moja Miła o tej samej drużynie, więc nie wiem o co Ci chodzi...

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moze wstrzymajcie sie do wymieniania "uprzejmosci" do meczu miedzy naszymi zespolami!

    faktem jest ,ze Jastrzebie ostatnio gra dobrze, ale jak juz to nieraz mialo miejsce, nagle znowu mozna slyszec z kazdej strony jak to Mistrz zmiecie wszystko,co napotka na swojej drodze; tylko pytam sie,gdzie byliscie drodzy kibice Wegla miesiac temu,kiedy wasza druzyna przegrywala mecz za meczem z pierwsza trojka czy z "przerazajacym" przeciwnikiem KP - POLSKA ENERGIA SSA SOSNOWIEC ???
    Olsztyn ma ulozona druzyne,przewage w wielu elementach,gra u siebie,dlatego jest faworytem tego meczu; a mnie oosbiscie ciekawi,ile osob z Jastrzebia i przyjaciol wtedy sie wypowie..
    pozyjemy zobaczymy...
    pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    1,282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ha, temperamenta grają.... jak mawiał mistrz Wyspiański. Spokoju, spokoju, koleżanki i koledzy. Kibicom Jastrzębia wolno wierzyć, że wygrana z Olsztynem zapewni im mistrzostwo Polskijeszcze przed play - off. Kibicom Olsztyna wolno wierzyć, że ograją Jastrzębie na drugim oodechu.Nie odbiegajmy od tematu, amigos.
    Wynik jest sprawą niewątpliwe otwartą, choć Jstrzębie spotka się ze znacznie groźniejszym przeciwnikiem niż Lewski, Vojvodina (która, osłabiona kontuzjami, przegrywa nawet w lidze, po raz pierwszy od dwóch lat), czy Hot Volleys. Gdybym ja miał ocenić szanse drużyn, to powiedziałbym tak:
    - na skrzydłach równowaga ,bo duet Siebeck - Bąkiewicz lub Ruciak, (lub w innej konfiguracji) jest mniej więcej taki sam, jak Michalczyk - Rivera; ogromnie dużo będzie zależało do dyspozycji Michalczyka, którą ostanio jednak oceniam jako znizkującą (pomimo zwycięstw - za wiele czap i pomyłek) i od dnia chimerycznego Siebecka; przewaga Olsztyna w tym, że Prielożny nie ma wartościowego zmiennika - Wika to naprawdę jeszcze nie to,
    - na środku równowaga, bo dyspozycja Plińskiego i Terleckiego jest nadspodziewanie dobra; Olsztyn mimo wszystko ma na środku przewagę w ataku, Radlin w zagrywce
    - na rozegraniu przewaga AZS w rozegraniu i bloku (tak, tak, mimo wszystko), Radlina w zagrywce,
    - atak po przekątnej - przewaga AZS; Papke w dyspozycji ligowej jest lepszy zdecydowanie od tego faceta z Pernambuko lub Portoryko, któy tak nawiasem mówiąc został zakupiony jako skrzydłowy.
    - libero - chyba jednak równo; Rusek zrobił ogromne postepy, i jeżeli nie zgniecie go presja publiczności, powinien nie ustepować Kucińskiemu.
    Słowem - mecz wyrównanych zespołów.
    W innych aspektach:
    - Jastrzębie wydaje się być obecnie drużyną bardziej poukładaną i mniej chimeryczną, uskrzydloną ostatnimi sukcesami w LM
    - Olsztyn ma za sobą własną halę i publiczność.
    Stawiama na remis.
    A tak powaznie, to uważam, że wszystko rozstrzygnie zagrywka. kto się wstrzeli, wygra. A Jastrzebie miało ostatnio całkiem niezłą.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jak to gdzie byliśmy?

    Byliśmy wszędzie tam, gdzie nasza drużyna i ja wspieraliśmy. To, że kilka osób było wściekłych na Igora o sprowadzenie Riverów, to nie znaczy, że wszyscy ich nienawidzili. Możesz sobie poszukać na forum, bo ja np. zawsze ich broniłam. Ale cóz... Nie musimy wam udowadniać, że jesteśmy z KS-em na dobre i na złe >:-)

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    No to mina Ci troszeczkę zrzednie, bo ja z Częstochowy nie jestem,a też nie jestem jej wielkim fanem, w każdym razie chciałem Cię zapytać: Jaką mamy różnice pomiędzy ,,Jastrzębuem" , a ,,Jastrzębskim Węglem"?
    Mówimy moja Miła o tej samej drużynie, więc nie wiem o co Ci chodzi...
    Sssssssssssssspokojnie jeffrey, przecież to nie do ciebie piłam... chodzi mi o pisanie z premedytacją: joszczembie, wungiel itp.

    dodam jeszcze że obawiam się że nasi będą trochę zajechani...generalnie od wtorku podrozują i graja.mam jednak nadzieje ze trener wie co robi.

    ps. galaksjan nasza gadka jest jałowa jak gaza i nie ma sensu jej kontynuować. chcę tylko zaspokoic twoja ciekawość- nie, u nas nie zapada cisza, kibice sa swietni i kibicuja do konca.aha- tez sie ciesze ze pochwalil was trener, prezes, dyrektor sportowy,prezydent miasta,ksiądz prałat czy kto tam jeszcze.naprawdę supcio.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    10-11-2003
    Postów
    206
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A więc przepraszam Panią z całego serca....

    Weteranie, czy na rozegraniu Olsztyn faktycznie ma przewagę?
    Chudik jest naprawdę dobrym rozgrywającym, na moje oko, lepszym od Pana,,Rudy 102", jednak trudno się nie zgodzić,że wynik jest otwarty.

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    21-01-2005
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja myśle że tak czy siak jak Jastrzębie przegra to wszyscy beda sie smiac i mówić a nie mówiłem a jeśli jednak wygra to wszyscy powiedzą ze Olsztyn miał zły dzien,ten był chory tamten miał kaca itd.
    Jednym słowem czy Jastrzębie wygra czy przegra wiekszość powie że i tak są słabsi...

    pozdrawiam

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak to pieknie sedziowie umieja ustawic mecz

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1 : 1 jakie emocje:D

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    2 : 1 dla Jastrzebia (25:16) !!!!!!!!!!!!!!!

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Raz-Dwa (czyli1-2 dla Jastrzebia)

    Asekurancki team ze stolicy Warmii i Mazur wystrzelał się w pierwszym secie,m z tegoc co widać to Olsztynianom brak pewności w każdym elemencie,szczególnie mentalnie muszą zrobić wielki krok by wspiąc się w okolice Podium MP, gdyż kolejny mecz z 'potentatem' nie wypada najlepiej, cóz, może za mało (o)grania, ale przed Cwierćfinałami Mp jeszcze się Olsztynianie nagrają, na ten czas, tracą pierwszy Duży Punkt w zawodach opierwszą Trójkę. Jak Jastrzębie utrzyma taką postawę to w LM tzeba bedzie jeszcze zagrać minimum 4 mecze...eh.

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    2 : 2 niestety ;(

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    3 : 2 dla jastrzebia!!!!!!!!!
    sedziowanie straszne nie wiem za co prielozny dostal zolta kartke ale ruda pala (zagumny) za stwierdzenie do sedziego "zobaczymy po meczu" powinien wyleciec z boiska
    narazie tyle musze ochlonac

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Jastrzębia za wygrany mecz. Ale z tego co usłyszałem przez tel. i co przeczytałem znowu główną rolę w spotkanie odegrali sędziowie ehhhh brak słów poziom sędziowanie w PLS beznadziejny "mniej niż zero":(

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    21-01-2005
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i pięknie
    A teraz pewnie okaże sie że olsztyn zatruł sie wczorajszą sałatką i dlatego przegrali hehe

    Było miło ....pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2003
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale emocje!! Super mecz. Ciesze sie ze Jastrzębie wygrało. Sędziowie trochę za mało zdecydowania - w takim meczu tak nie może być. Olsztyn w piątym secie nie wykorzystał wielu szans na skończenie meczu i to się zemściło.
    Pozdrawiam

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2003
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i przegrał Dream Team z Olsztyna. Ja też się zgadzam z tym, że Zagumny powinien wylecieć, ale jest przecież wielką gwiazdą i może swobodnie najeżdżać na sędzieogo, przynaj,mniej w jego mniemaniu. A trener dobrze przeprowadził spotkanie, to trzba mu przyznać, chociaż pewnie większość uważa, że drukował - sędziował obiektywnie.
    Co mnie zaskoczyło - dobra gra Chudika środkiem siatki, chyba zaczął czytać to, że mówią, że nie umie grać środkiem i udowodnił, że w tym elemencie także jest fachowcem.
    A poza tym zespół prezentował się zadowalająco, grał lepiej od Olsztyna i to wystarczyło.
    A Olsztyn ... no cóż mieć kasę i takie możliwości, a grać tak jak dzisiaj - to coś jest nie tak.
    Gratuluję zwycięstwa Jastrzębiu i pozdrawiam.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielkie gratulacje dla Jastrzebia !!!
    Dziś ta drużyna udowodniła że nie przez przypadek wyszła z 2 miejsca z grupy w LM.
    Pokazała również charakter (szczególnie w 5 secie przy stanie 4:0 i 14:12) i to jak zgrany tworzą już kolektyw (a nepewno nie osiągneli jeszcze maksymalnej formy), jednym słowem wygrali z naszpikowanym kasą i gwiazdami dream team`em z Olsztyna i wielkie brawa wam za to chłopaki !!!
    Już dziś niech czołowe zespoły zaczną się poważnie bać przed rundą Play-off.
    A na deser licze że w przyszłym tygodniu "schrupiemy" na deser Częstochowę :-)

    [i]Mistrzem Polski Jastrzębie , Jastrzębie najlepsze jest ...

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gratulacje dla Jastrzebia-2 zasluzone pukty;
    zachowanie Zagumnego zalosne, jak i zalosne sedziowanie.ale zyjemy w polskiej rzeczywistosci;
    podzial punktow jak najbardziej korzystny dla Czestochowy,mi osobiscie szkoda tylko,ze wynik nie jest odwrotny :P
    Rafimo-uwazaj,zebyscie sie nie zakrztusili ta " Czestochowa"

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokladnie dokladnie - zobaczymy po meczu, pfff. Kolejna osoba, ktora stracila u mnie szacunek ;>. Brzydko. Rozumiem, nerwy, ale to nie jest liga podwórkowa. Bez żartów.
    A sam mecz!!!!! Dreszcz:-)). Świetny. Ale Olsztyn ma chyba patent na takie 'widowiska':-). Wystarczy przypomniec Czestochowe i Bełchatów. :-). Fajowo. Bardzo dobra gra Chudika - i bardzo slusznie wyróżniony. Moze jego noty obniża pokazywanie języka:-P. Joke.
    I kogo jeszcze wyróżnić? Stabilnie Michalczyk, dobry odbior Jose, czyli jak zwykle. Jakby mocniej atakuje Victor:-). Reszta miala rozne wahania - ale raczej niezle - w koncu wygrali:-).
    A co z AZS? Hm. Zagumny nie błyszczał. In plus zdecydowanie Nowak! Jego słowa o powrocie do reprezentacji nie są wcale pozbawione podstaw. No i Ruciak - niezle w ataku, kilka malych bledow w przyjeciu, a takze jeden ważny błąd, ktory zdecydowal o przegraniu seta(przechodząca). Musi to poprawic, jesli chce zagościć w reprezentacji:-). Reszta tak sobie.
    Ogolnie za duzo sędziowania w meczu, niezly poziom dwóch setów, w innych ładne akcje, ale troche jednostronnie:-). Hih. Ok, ok, pozdro. Czesc:-)

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawy mecz, choć dość nierówna gra po obu stronach siatki.O ile Jastrzębie tłumaczy duża ilość rozgrywanych meczy i podróże, to Olsztyn powinien być perfekcyjnie przygotowany do tego spotkania. A jak się ma piłki meczowe "w górze", to się je powinno kończyć (Papke i Siebeck).
    I kto z naszych forumowych ekspertów wytłumaczy mi, z jakiego powodu Ryś zdjął z boiska Ruciaka?! Znowu czegoś nie zuważyłam?

    Pozdrawiam, kolejny raz szczerze zawiedziona postawą akademików z Olsztyna.
    dakuul

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    14-06-2003
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ruciak podobał mi się w tym meczu, rozegrał się, szkoda tych piłek w górze (Siebeck!).
    Szacunek dla Jastrzębia i gratulacje :)

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •