Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 59

Wątek: CHAMSTWO I UPODLENIE-"Jadar" Radom - AVIA Świdnik

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    CHAMSTWO I UPODLENIE-"Jadar" Radom - AVIA Świdnik

    Mecz do łatwych moim zdaniem nie należał będzie.Avia Świdnik gra bez kompleksów bez stresu że spadną po drugie na pewno mają więcej do zyskania niż do stracenia.Mimo wszystko Czarni Radom by myśleć o awansie do PLSu muszą to spotkanie po prostu wygrać.Do zdrowia wraca podstawowy atakujący radomian Grzegorz Szumielwicz a to dobrze wróży CZARNYM Radom.Więcej na http://www.czarni.qd.pl/



  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    25-10-2004
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Takiej szopki to jeszcze nie było...

    http://forum.czarni.pl/viewtopic.php?t=52

    Wkrótce dostępne będą fotki

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    06-01-2004
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To co działo się na dzisiejszym meczu pomiędzy Czarnymi i Avią podsumuję jednym słowem - FRAJERSTWO!

    Klakierzy z Klubu Kibica Jadaru Radom zrobili dzisiaj istną szopkę. Przebrali się w członków Kluklux Klanu!! Jakby tego było mało wmaszerowali na halę ze świecami, co w przypadku tragedii, jaką przeżyła ostatnio Avia, było kompletnie NIE NA MIEJSCU!!!
    Mam nadzieję, że bądą mieli na tyle honoru, żeby przeprosić zawodników i trenera AVII.

    Dodatkowo jeszcze jedna kwestia, która oburzyła mnie chyba najbardziej.
    Nie tak dawno była dość głośna sprawa a propos trenera skoczków Polski Heinza Kuttina, który na fladze narodowej miał umieszczoną reklamę. Otóż jak widać włodarze klubu Jadar, lub Ci, którzy im taki pomysł podrzucili poszli dokładnie w tą samą stronę. Druga strona szaliku Klubu Klakiera Jadaru jest właśnie biało czerwoną flagą reprezentacyjna, dokładnie odwzorowującą barwy narodowe. Na jednym końcu jest herb Radomia, na drugim Godło Państwowe a na środku co? Ku zdziewieniu i oburzeniu wszystkich, dla których barwy narodowe coś znaczą niestety na szaliku nie ma napisu POLSKA, tylko JADAR RADOM. PO PROSTU ŻENADA!! WSTYD!! Aż nie potrafię opisać swojego oburzenia tym co dzisiaj zobaczyłem na szyjach klakierów z KK Jadaru!! Tym ludziom już się kompletnie w głowach poprzewracało! Przykro patrzeć na to co dzieje się z tym krajem i z tymi ludźmi, którzy za drobne sprzedają swoją wiarę, duszę, dumę, godność oraz polskość.

    Powiem jedno. Klub Klakiera Jadar Radom - nie chce was widzieć na meczach Reprezentacji Polski, bo przyniesiecie wstyd naszemu Państwu i samym sobie.

    Tyle ode mnie.

    Dokładam fotki, aby rozwiać wszelkie wątpliwości:




  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oni swoim zachowaniem obrazili jak dla mnie wszystkich polaków.Żeby na barwach narodowycg mieć napis Jadar Radom zamiast Polska.To już Qrestwo na całej lini!!!
    Brak słów na głupote ludzką.
    Bardzo chciałbym poznać opinie ludzi może bardziej obiektywnych nie zaangażowanych tak emocjonalnie w to.
    CZARNI Radom - AVIA Świdnik 3-1
    PS Cesiu wrzuć fotke z ,,nową tradycją,,

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kompletnie głupkowaty pomysł. Ktoś to jednak zaplanował, ktoś zaakceptował, ktoś to zrobił... Sens tych poczynań pozostaje dla mnie zagadką, może należałoby zapytać samych zainteresowanych?
    Bo mnie białe kaptury i ogień (świece) kojarzą się mocno jednoznacznie.

    Pozdrawiam.



    dakuul

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    CO TO ZA SEKTA?

    Śmiechu warte heh, widze że tworzy się w Radomiu sekta KKK. Albo ktoś czegoś nie zrozumiał i nie zrozumie już nigdy i zostanie na zawsze debilem i proponuje aby zaprzestał chodzić na mecze siatkówki bo hańbi swoje miasto i kraj.
    Ps.
    Kibice Czarnych zainterweniujcię w jakiś sposób, bo to jest Wasz klub, a nie bandy pajaców (KKK)

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    25-10-2004
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do wczoraj bylo KK Jadar Radom. Teraz jest KKK Jadar Radom. Zastanawiam sie czy wladze klubu jakos sie tego wybryku ustosunkuja...

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    06-01-2004
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do moderatora:
    Proszę o zmianę tematu Czarni-Avia na "Ku Klux Klan w Radomiu", ponieważ dyskusja w tym temacie nie ma praktycznie żadnego związku z meczem.

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    19-12-2004
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    czarni-avia

    To co zobaczylam na zdjeciach to koszmar,kto pozwolił na taki doping,te maski i swiece zupelnie jak jakas sekta.Druga sprawa to szalik u pana na szyi Godlo narodowe i napis Jadar Radom-glupota.A tak na marginesie Radom kojarzy mi sie z barwami czarno-niebieskimi i nazwa CZARNI RADOM.Podsumowjac KKK JADAR RADOM chamstwo,glupota,brak wspolczucia dla zespolu Avii(swiece).Podpisuje sie obiema lapkami pod wypowiedzia Cesia.
    W RADOMIU TYLKO CZARNI
    W GORZOWIE TYLKO STILON
    Pozdrowienia dla wszystkich Czarnych koszul

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-08-2002
    Postów
    524
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co to za banda debili? Głupota sięgnęła dna. O takim czymś zwykle pisać mi się nie chce. Bo zakrawa to na zwykła paranoje. Jak można się tak zachować? A szkoda słów.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ???

    tak jak nie przepadam za kk czarnii tak w tym momencie przyznaje wam racje!!moim zdaniem nie zostaje nic innego jak wytepic tych cepów,bo inaczej ich nazwac nie mozna!!!chamstwo,qrestwo i drobnomieszczanstwo!!!

    pozdro dla normalnych!!!!!!!!!!
    Mostostal to nazwa święta,którą wy hańbicie, dla was to tylko slogan, dla Nas całe życie!

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Weźcie coś zacznijcie na tych sprzedawczyko-clowno-idiotów skandować, wywieście jakieś transparenty. Jako człowieka urodzonego w Radomiu i wieloletniego kibica Czarnych boli mnie to szczególnie. Jak będę w Radomiu to sam pomogę.

    A tym razem posunęli się juź za daleko i sami podpisali na siebie wyrok.

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    06-01-2004
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlatego właśnie od wczoraj skończyło się wzajemne nie ubliżanie o które prosili włodarze klubu. To oni przerwali tą "Zimną wojnę" i pokazali w najbardziej ordynarny sposób swoje chamstwo i bezczelość!! Koniec z czymś takim! Nie pozwolimy, aby ktokolwiek mógł wyśmiewać się z ludzi i barw narodowych propagując do tego treści rasistowskie i nienawiśc. Miarka w Radomiu się przebrała... Wczorajsze skandowanie "JUDASZE" to dopiero początek.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    będąc w kościele pomyślałem,że to prowokacja skierowana do Czarnych.Chcą was wytępić i dlatego przebrali się za Ku Klux Klan.
    pozdro dla Czarnych a ten kto poda rękę KKK Jadar to powinien się wstydzić!
    Jest jedna rzecz, dla której warto żyć .:SIATKARZ:. i nie zmienia się nic!!!

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie pozwólcie radomianie kalać swego gniazda i imienia.

    ŻaLosne chamskiei haniebnie- tak wg mnie można nazwać to co się stało w Radomiu- Cgciałbym napiętnować kategorycznie zachowania licujące z godnościa obywatela tego kraju, to co sie stalo nie ma nic wspolnego z żartem ani tolerancja dla jakiejkolwiek odmienności, problemów czy spięc Należy znać umiar i kierowac sie rozsądkiem- dla mnie najsmutniejsze jest to ze do tego godnego pogardy czynu doszlo na meczu z Avia.... brak słow. Nie chcę wiedziec jak czuli sie zawodnicy ze Świdnika i co sobie pomysleli o ludziach którzy byli przystrojeni w obce, zakazane prawem stroje!!!
    I hate Bayern soooo much

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak się dowiedziałem było to nawiązanie do organizacji(sekty) która min. w USA tępiła ludzi koloru innego niż biały a w szczególności czarnym.Tą prezentacją chcieli pokazać, że klub Czarni Radom jak i jego kibice będą tępieni i prześladowani.Kumaci wiedzą o telefonach i smasach do mnie i grożeniach kibicom Czarnym.
    Sam sie zastanawiam jak zarząd klubu który w kilku prywatnych rozmowach z moimi kolegami mówił o wzajemnej współpracy i rozmów konstruktywnych.Jak ma to tak wyglądać to...potwierdza moje zdanie o inteligencji a raczej braku ludzi z Jadaru.Ci ludzie odsunęli wszystkich ludzi siatkówki od siebie(działaczy i kibiców siatkówki)po tym jak dostali klub Czarnych.Oni nie ukrywają, ze Czarni dla nich to tylko przykrywka do interesu ich firmy i tak ma kojarzyć się klub siatkarski z Radomia.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja w tym miejscu chciałbym zauważyć,że cała Polska została shańbiona przez KKK jadar.Tak samo cała Polska jest ZA kibicami CZARNYCH.Walczmy razem w tej słusznej sprawie.Tam się depcze historię,tradycję a także podstawowe zasady demokracji.W moim przekonaniu sprawa powinna być zgłoszona organom ścigania gdyż takie występki godzą w dobre imię Państwa Prawa w jakim podobno żyjemy.Jeśli macie coś do Czarnych, to nie wyrażajcie tego w ten totalnie idiotyczny pomysł.
    Jest jedna rzecz, dla której warto żyć .:SIATKARZ:. i nie zmienia się nic!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najśmieszniejsze że większość ludzi z Jadaru jeździłą za drużyną Czarni i jeszcze we Wrocławiu w tym roku mieli szaliki Czarnych.Do dnia dzisiejszego mają bęben KK Czarni Radom właśnie z takim napisem.Na meczu z Avią oprócz swoich ścier powiesili flage Czarnych tzw barwówke.
    Przy okazji jeśli ktoś za kimś nie przepada nie musi obrażać wszystkich polaków a zbeszczenie barw narodowych to spowodowało.
    Informacaj dnia!!!Zarząd Jadaru zakazł aby po meczu oni mogli dziękować kibicom Czarnym.Info sprawdzone i prawdziwe z wiarygodnego źródła.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powinniście ciągnąć dalej tą wojne rozpoczętą przez Jadar. Rozpoczeli ją utożsamiając się z grupą KKK będącą przeciwko Czarnym, a te stroje....to namawia nawet do wywieszenia flag przeciw nim. Jeżeli oni strojami chcą pokazać ich nienawiść do Was Wy możecie wywiesić flagi pokazując to samo. Macie gorszą sytuacje bo klub jest za nimi...ale to oni zaczeli wojne.

    Zachowali się ja ku*** a ku*** bić trzeba...dopóki to nie miałonic wspólnego z Czarnymi, mogliście to olewać, ale jeżeli oni zakładają ruch anty Czarnym, jeżeli szmacą polskie barwy....chyba wiecie co z tym robić.


  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Maldini, tu nic nie jest już śmieszne. To jest tragiczne. Klub znalazł się pod zaborami, całe szczęście czarny naród nie podda się przymusowej jadaryzacji.

    I teraz z jednej strony młot, a z drugiej kowadło. Sponsor z jednej strony jest dobry, bo daje pieniądze. Z drugiej sponsor jest zły, bo żąda pełnego posłuszeństwa, a chce od kibiców bardzo wiele, jeśli nie wszystkiego. Z dwojga złego (bo nasuwa się taki wybór) wybrałbym honor. Z tak chorym sponsorem nawet nie ma sensu podejmować rozmów. Szkoda, że trafili się tacy ludzie. I gdzie oni zebrali tych klakierów? Przecież to nawet kpina nie jest, to jest... ...ja nawet tego nazwać nie potrafię.

    Tylko chłopaki jedna prośba. Żadnych rękoczynów, bo to Wy wyjdziecie na bandytów. Moja rada - wielkie transparenty (tylko pod pazuchą jak wchodzicie na halę), np. stanie tyłem do parkietu przez cały set, skandowanie bardzo ostrych textów. To już dużo.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja wiem że to nieśmieszne.Ci klakierzy są niestety muszę to napisać z byłego KK Czarni który z chłopakami zakładałem.Lecz Ci prawdziwi fanatycy są po prawdziwej stronie.Tam rządzi Ranecka Kaśka(ta farbowana blondyna wyzej na zdjeciu) która za punkt honoru postawiła sobie nas zniszczyć.Wiesz dlaczego SZATAN oni czują sie bezkarni?Bo wiedzą, ze żaden z nas nie jak kibice piłkarscy załatwi sprawę.Chociaż mogą się mylić:-)Najgorzej, że prywatnie jest ona nauczycielką.To dziwić sie później młodym, że głupoty robią jak ona pedagog takie rzeczy wyprawia.

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    19-11-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chyba nie czuja sie tak bezkarnie bo przez weekend 2 szaliczki jadaru radom zmieniło już swoich właścicieli:) Nie popieram krojenia szali i innych rzeczy ale w tym wypadku szczerze się do tego przyłączam i zapraszam kolesi w szalach jadaru do rzeszowa:D

    W RADOMIU TYLKO CZARNI


  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Tylko to nic nie da że skroisz szalik.Dostaną nowy hahahaha po drugie czy to że w zęby dostaną coś da?Według mnie nie.Jak ktoś jest głupi, głupi umrze.Jakie wyjście jest z tej sytuacji do końca sam nie wiem.Napewno to, że jeżdząc na mecze wyjazdowe odczują na sobie swoją głupote.Chodzi mi o przyjęcie ich przez innych kibiców.

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    06-01-2004
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polecam artykuł w portalu siatkarskim siatka.org opisujący sytuację z meczu w Radomiu.

    http://www.siatka.org/?s=kibic,aktualnosci,10,496

    Cieszę się, że nie jesteśmy osamotnieni w walce z debilizmem i brakiem jakiegokolwiek taktu i dobrego smaku pseudo-kibiców Jadaru.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakoś żaden jadarowiec się nie broni!
    Jest jedna rzecz, dla której warto żyć .:SIATKARZ:. i nie zmienia się nic!!!

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    06-01-2004
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bo oni mają zakaz wypowiadania się gdziekolwiek i tylko ślepo wykonują rozkazy.

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bo oni są mocni w grupie. Pewnie prowadzą zaawansowane konwersacje na gg na temat następnych szopek. Następnym razem być może przebiorą się w mundury SS, a do kibiców Czarnych będą mierzyć z MP40 z nabojami Parabellum 9mm. Wątpliwą zdaje się być teza, że zezwierzęcenie ma swoje granice. Jeśli zawodnicy następnym razem nie podziękują za doping kibicom Czarnych, a jadarom tak, to będzie już klęska na całej linii.

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    25-10-2004
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No prosze... Jadar sobie wychowuje "hitlerjugend". Jak jest zakaz oddychac to nie oddychaja.

    Zobaczymy co bedzie dalej. Mam nadzieje, ze dostana niepisany zakaz wstepu na wszystkie hale. Wtedy "wiernosc" jadarowi nie bedzie juz tak atrakcyjna... Ciekwe ilu sie wylamie jak im zabiora najwieksza atrakcje

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie no to juz jest przegięcie co jak co ale sexowne kapturki mieli :P nie a tak na serio to KKK Jadar pokazał swoje prawdziwe oblicze.... szkoda naprawde słów. czarnuszki kochane i tak jesteście the best i jadaraki nie wytepią was choćby w kaskach ZOMO chodzili . :P
    _______________________
    Wasz kochany Gosiek :P

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jadar po prostu musi się tak podlizać, po prostu lizać i pupe to są lizuski .zachowują sie niczym ksiądz Załęski i Brakowa , z której kapie tłuszcz hektolitrami( PSycho wie o co chodzi)Ci ludzie dla mnie nie istnieją
    Pozdrawiam wszystkich kibiców Czarnych. jesteśmyz wami i zawsze będziemy

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Myślę, że inne KK w Polsce dobrze by było jak by wysłały do PZPS i zarządu Jadaru meile że są zbulwersowani tą sprawą.Pojedyńczy kibice mogliby to samo zrobić.
    Oczywiście to jest tylko nasza prośba:-)

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    25-10-2004
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ku-Klux-Klan w Super Expresie :)))

    Jak się nawarzyło piwa, to teraz trzeba je wypić. Super Express krótko opisuje to, co wydarzyło się w Radomiu, na swoich łamach.

    Można też poczytać o tym w necie

    http://www.se.com.pl/se/index.jsp?pl...id=55&layout=1

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2003
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jadar, Czarni, Czarni, Jadar...
    A gdzie w tym wszystkim miejsce na sport?

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    06-01-2004
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No właśnie do tej pory było tak, że dopingowaliśmy drużynę i liczyła się tylko siatkówka. Byla miedzy nami umowa, ze nie ma zadnego ublizania i zgrywamy sie z dopingiem jak tylko sie da - patrz bicie w bebny. Widać jednak pseudo-kibicom z KKK Jadaru było to nie na rękę i za mało, skoro posunęli się do takich rzeczy!

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    270
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bo oni mają zakaz wypowiadania się gdziekolwiek i tylko ślepo wykonują rozkazy.
    Zakaz ? U nas ktos tam się jednak wypowiedział

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    U Was się wypowiedziała jedna z osób wyrzucona z KK AZS Politechniak Warszawa w KKK Jadar są 3 takie osoby ksywa wieloryby:)
    U nas dostała bana bo bezproduktywnie tylko używała wulgarnych słów.

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    21-12-2004
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Radom dn. 21.XII.2004r.


    Do wszystkich zainteresowanych

    18.12.2004r. to kolejny mecz po którym znowu „ Bl@ck Power” robi zamieszanie na całą Polskę. Występ KK Jadar Radom nie miał na celu utożsamiać się z „Ku Klux Klanem”. Nie chcieliśmy nikogo urazić, a na pewno nie AVIĘ ŚWIDNIK do której mamy wielki szacunek. Nie jesteśmy RASISTAMI!! Niestety wiele osób zobaczyło to co chciało zobaczyć i stworzyć do tego swoją historię wydarzeń. Naszym celem było zaprezentowanie nowej flagi, nowej tradycji. Ubranie i biało niebieskie świeczki miało podkreślić barwy klubowe. Dlaczego białe kaptury? Bo chcieliśmy utożsamić się z wesołymi, zabawnymi, przyjaznymi niebiesko białymi ludkami „zbzikowanymi” na punkcie swojego klubu. Dlaczego wycięte oczy?? Bo przecież by się powywracali jak by nic nie widzieli. Dlaczego nikt nie zapytał o muzykę? Ta muzyka oznaczała podniosłą chwilę , że powstaje coś nowego, coś wspaniałego. Sięgając do historii okazuje się że przy tej muzyce ginęli zakonnicy Jezuitów. Wtedy o tym nie wiedzieliśmy, ale czy chcąc coś zrobić trzeba zawsze sięgać nawet kilkaset lat wstecz, żeby wszystko zweryfikować i o nic nie zostać posądzonym? Wydaje nam się, że nawet w niewinnym zachowaniu można doszukać się jakiegoś podtekstu, gdyż „dla chcącego nie ma nic trudnego”. A tym chcącym okazała się być nieprzychylna nam grupa kibiców, która za wszelką cenę chce naszego rozpadu.
    Od chwili powstania Klubu WKS CZARNI RADOM zaczęła tworzyć się historia klubu no i jego tradycje. Podobnie jest z KS JADAR. Przykro nam, że biały kaptur, niebieska koszulka i niebiesko białe świeczki kojarzą się z rasistowskim ugrupowaniem. Uważamy, że wszystko jedno co założylibyśmy w białym kolorze na głowę, przez „ Bl@ck Power” bylibyśmy spostrzeżeni tak samo. „ Bl@ck Power” od początku tego sezonu pała do nas wielka nienawiścią, ludzie będący w tej grupie notorycznie obrażają nas, wyzywają, grożą pobiciem, piszą na nasz temat paszkwile. Wszystko to co robimy jest przez nich źle spostrzegane i każdy nasz ruch odbierany jest wrogo. Czy tak postępują prawdziwi kibice?? Mamy pytanie do całej Polski: czy znacie całą prawdę? WKS CZARNI RADOM to Wojskowy Klub Sportowy Czarni Radom. Od kilku lat wojsko nie ma nic wspólnego z tym klubem. Mało tego wyrzuciło go z Sadkowa „na bruk” i nie chciało oddać jego majątku. Więc dlaczego klub ma mieć dalej nazwę WKS? Ktoś powie: to niech nazywa się Czarni Radom. Niestety, wtedy trzeba by było zapłacić kilku milionowe długi, które zrobili działacze WKS Czarni Radom. Gdyby nie sponsor w obecnej chwili nie było by siatkówki w Radomiu.
    Chcemy zapytać się fanatycznych „ Bl@ck Power” gdzie byli gdy WKS Czarni Radom spadali do serii B?? Do Szczecina pojechała tylko ośmio osobowa grupa KK ZA WŁASNE PIENIĄDZE pociągiem a byli to: Martyna, Kasia, Monika, Mateusz, Sebastian, Piotrek, Łukasz , Wojtek. Tylko dwie osoby z tej grupy to obecny„ Bl@ck Power” a gdzie była reszta?? Do Radlina również ZA WŁASNE PIENIĄDZE już autokarem pojechało niewiele więcej osób. Ilu z was było?? Przykro to mówić ale większość z was wyjazdy traktowali jak libacje alkoholowe na kółkach. Po zwracanych uwagach jeden z was odrzekł: NA WYJAZDACH KLUBU KIBICA WKS CZARNI RADOM BYŁO PICIE JEST PICIE I BĘDZIE PICIE A KOMU SIĘ TO NIE PODOBA TO NIECH SIĘ WYPISZE Z KLUBU. Czy tak postępuje prawdziwy kibic?? Były prezes KK „ Maldini” już chyba zapomniał jak fajnie bawił się za pieniądze Jadaru, Mało tego popsuł opinię wszystkim kibiców z Radomia rzucając butelką w KK Jastrzębie na meczu w Bełchatowie. Przeprosił za swój wyczyn?? Nie, tylko jeszcze obraził KK Bełchatowski. A jak podoba się wam stwierdzenie pana Maldiniego do jednego z członków z KK: ja jestem prezesem i mogę wszystko, a ty jesteś jak d...... od s....., żeby robić co ci karzę. To jest prawdziwy kibic??!!
    „ Bl@ck Power” robi wielka aferę z nazwy klubu. Nie jesteśmy pierwszym i ostatnim klubem, który zmienia swoją nazwę:
    Jastrzębie- jest zmieniona nazwa klubu, a kibice sadząc po ich nowych koszulkach i szalikach, przyjęli ją ze zrozumieniem. Dlaczego?? Bo widocznie tam są inteligentniejsi ludzie.
    Kędzierzyn-Koźle- nazwa firmy jest zarazem nazwą klubu sportowego Mostostal Azoty
    Kalisz- tu podobna sytuacja jak w Kędzierzynie. A nazwa brzmi Winiary Kalisz.
    Częstochowa- nazwa firmy to nazwa klubu- AZS Pamapol Domex Częstochowa.
    Wiele można tu przytaczać przykładów.
    Nawet w statucie KK nagłówek brzmiał: „Statut Stowarzyszenia Społecznego „Klubu Kibica” Drużyny Piłki Siatkowej WKS Czarni w Radomiu” Obecnie w Radomiu jest tylko jeden klub drużyny piłki siatkowej „ KS JADAR RADOM” I TYLKO JEDEN KLUB KIBICA KK JADAR RADOM!!
    Ludzie należący do tego KK maja ogromny szacunek do siatkarzy, którzy grali w WKS Czarni Radom. To dla nich na meczach zdzierali gardła, z nimi cieszyli się z każdego zwycięstwa, pocieszali po porażkach. Nigdy nie zapomnimy o wspaniałych chwilach przeżytych dzięki nim. W związku z tym na każdym meczu zawieszana jest przez nas flaga z barwami WKS Czarni Radom. Po tym wszystkim co siatkarze dla nas zrobili jak moglibyśmy ich obrażać?? Jak moglibyśmy obrażać innych zawodników?? przecież wszyscy jesteśmy jedna wielką rodziną. Taki pomysł mógł przyjść do głowy tylko laikowi.
    Ponieważ jesteśmy fanami siatkówki idącymi z duchem czasu dlatego ze zrozumieniem przyjęliśmy zmianę nazwy, i obecnie dopingujemy drużynę która gra na boisku.


    Ponownie chcemy wszystkich, których nieświadomie uraziliśmy, przeprosić za zaistniałą sytuację, nasze działania nigdy nie miały, nie mają i nie będą mieć na celu obrażania godności drugiego człowieka niezależnie od koloru jego skóry, wyznania czy poglądów.




    Z poważaniem Klub Kibica Jadar Radom

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zostałem wywołany do tablicy:)
    Tak rzuciłem i każdy wie ze to było strasznie głupie i debilne.Kogo miałem przeprosiłem.
    Co do tego że z ludzmi z KK Skra nie rozmawiam to kłamstwo bo ELWI czy Amigo mogą poświadczyć, że codziennie chodźby na gg rozmawiamy.
    Że się bawiłem za kase Jadaru śmiech hahha jak kazdy jeździłem autokarem za darmo, bilet na wyjazdach kupowałem jak każdy, na meczach jak każdy z KK Czarni wchodziłem za darmo.Że czułem sie bardzo pewnie to też prawda taki mam styl życia bycia i w końcu byłem prezesem tej organizacji od początku do końca jej czyli 7 lat.Zresztą razem z Cesiem,Portierem zakładałem go więc według mnie mogłem sie przez ten chociaż fakt pewnie.Jak ktoś mnie nienawidzi nie musi ze mna przebywac czy rozmawaić.Tylko ją wyprzedziłem bo po PP KK stwierzdiłem, że co ja robie koniec tej szopki.Powiedzialem sobie kolego tracisz przyjaciół!!!I przekazałem osobiście pani v-ce prezes ze rezygnuje.Niestety na zebraniu które odbyło sie ok.2 tygodnie pózniej nikogo o tym nie powiadomiła.Dlaczego?Nie wiem do dziś.Chociaż kilak osób z obecnego KKK Jadar powiedziało wyraźnie.Kąska chce Cie skompromitować.Całe szczeście sie jej nie udało bo prawdziwych znajomych mam do dziś.
    Bez sensu dałem sie zwieść sposnorowi klubu który twierdził, że są szanse że nazwa Czarni wróci do nazwy.Niestety za moimi plecami obecna szefowa chodziła i wydeptała ścieżki aby pozbyc się takich jak ja i ona załozy KK Jadar który będzie posłuszny panu sponsorowi.
    Osobiście zawsze nakłaniałem by klub funkcjonował jak za czasów sponsora Warki.Aby do członu Czarni dodać nazwe sponsora.Niestety na to jak widać nie ma zgody.Teraz racja to całkiem inny klub.Tylko zcy tradycja?Jak po 5 miesiacach można coś nazwać tradycją.Śmiech mnie ogarnia.
    Jedno za co chcialbym przeprosić kibiców którzy uczestniczyli w PP w Kędzierzynie-koźlu to że nowi wtedy członkowie klubu mieli być nie tylko na turniej ale już na stałe.Niestety tu pani v-ce prezes obecna szefowa też mnie okłamała.Ponieważ to aj mimo wszystko byłem szefem na mnie spadła lawina krytyki lecz dla mnie najawzniejsze że prawda wyszła dosyć szybko kto tak naprawde za tym stał.
    Aha i jeśli ja jestem taki zły to ciekawe jak jestem na róznych meczach rozmawiam z różnymi kibicami,zawodnikami,trenerami i działaczami siatkówki.
    Proste bo człowiek trochę jexdził i działał dla siatkóki w Radomiu.Dla Czarnych Radom.Że popełniałem błędy tak tylko kto ich nie popełnia.Pokazcie mi jaadrowcy taką osobę.Nie pokazecie bo takiej nie ma.
    Najsmieszniejsze że jadarowcy jak juz szukają czegoś złego wskazują mnie tak jak by Bl@ck Power( w którym nie jestem)to była tylko 1 osoba jak by kibic Czarnych był tylko jeden.Wszyscy wiedza, ze to nie prawda.Wstydzę sie, ze osoba która wyrosłą na moim garbie teraz hańbi miasto Radom kraj Polske i klub Czarni.
    Za chłopaków odpowiem gdzie byli studiowali pracowali a na mecze chodzili kiedy tylko mogli.Tylko oni wcześniej zrozumieli niż ja co się święci.
    Jeśli posułem kibicom z Radomia opinie wszystkim to według was to wy to wszyscy hahaha śmieszni ludzie
    JAK DLA MNIE NASTEPNY SAMOBÓJ
    Bo nazwy w klubach się zmieniły ale np. w Częstochowie nie ktoś zaśpiewa Pamapol a nie AZS.To świadczy jak wy sie znacie na siatkówce.Wiem, ze tonący sie brzytwa chwyta ale wy nie macie już przyjaciół ba znajomych.Na każdej hali was przyjmą jak przyjmą każdy wie :)
    My i was niby straszmy?! Następne kłamstwo na moim pzrykladzie widać ze nie warto bo by obruciło sie przeciwko nam czyli kibicom Czarnym Radom.Wy na to tylko czekacie aby na was ruszyc a póżniej szefowa będzie wasza mówic widzicie państwo jacy my to biedni takie chamy i huligani nas pobili.My to świeci jesteśmy i cacy:) Śmieszni jesteście do bólu.Dlaczego ja aws najbardziej krytykuje.Powody dwa.
    Jeden bo klub WKS CZARNI RADOM mnie wychował i poznałem dzieki niemu wielu wspanialych ludzi.Przeżyłęm wspaniałe i smutne chwile.
    Drugi powód to wiekszosc was dzis tworzących KKK Jadar z szefową waszą na czele brzydzili się kibiców Mostostalu za to że zmienili nazwę z Chemik na nazwę sponsora.I nie będę wnikałą czy dobrze zrobili czy nie bo to ich sprawa lecz w tej sytuacji jesteście obłudni,kłamliwi,dwulicowi.Każdy z was tam patrzy na interes własny a nie na dobro klubu.Dlatego wami sie brzydzę.
    W RADOMIU BYŁ JEST I BĘDZIE TYLKO
    WKS CZARNI RADOM ewentualnie na normalnych warunkach mozna dodać nazwę sponsora ale tylko jako klub z nazwą dwu członową.
    W życiu nie ma tak by wszystkich lubili.Co wy pamietacie mecze Czarnych.Może po za Koszalkiem i Opałkiem haha którzy pamietają mecze super Czarnych.Całą szefowa przychozdila do mnie po prezentacji zespołu (rok w którym Czarni spadli)wiec staż 3 letni a moze te dzieci co zebrała ze szkoł podstawowych pamiętają mecze Czarnych jakosc ich nie pamietam.I na koniec kibice Czarnych Radom to nie jeden ja.Jacy wy biedni raz za swoje pojechaliscie i juz taki płacz.Taki Portier,CESIO,Yoell,Marian i inni kibice Czarnych mają po kilkanaście wyjazdów jak nie bylo sponsora w klubie.A nawet jak był nigdy by sie nie sprzedali jak wy!!!Przepraszam za błędy stylistyczne i ortograficzne.

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nasowa mi sie pytanko.............

    Maldinipiszesz ze kazdy popelnia bledy....jak dobrze wiesz,ja tez taki kiedys popelnilem i juz niejodnokrotnie przepraszalem...czy wg ciebie ta zasada obowiazuje wszystkich czy tylko ciebie??
    czy ja jako 16-sto latk nie moglem popelnic tego bledu??
    Mostostal to nazwa święta,którą wy hańbicie, dla was to tylko slogan, dla Nas całe życie!

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zmiany nazw klubowych

    Jesli idzie o Mostostal, to mogę sie narazić ale tak jak pare osób , utożsamiam sukcesy i ostatnie 10 lat z klubem i nazwa Mostostal a nie Chemik, przez pierwsze dwa lata wszyscy spiewali Chemik Chemik,ale z 2 strony pomysl- na wyjazdach, szczególnie zagranicznych jak brzmiałoby spiewanie Chemik skoro o 'czyms takim' nikt nie slyszał, wiem, jestesy spzredawczykami.... choc ja tak nie uważam, Jest, może była jakas tam niezgoda miedzy kibicami siatki ipiłki w naszej mieścinie, zapewne szło o podłoże i nazewnictwo. Nie wiem jak historyczniedalekonależałoby się cofać. Może należałoby czcić i spiewac tylko nazwe Miasta?!
    ... Poza tym nie wyobrażam sobie byśmy spiewali ' Elektrownia Opole' lub BGZ albo np Deutche bank...to byłoby chore.
    Dla Częstochowy mam szacunek za to że spiewaja AZS aniePamapol Galxia Yawal i jak tam to szlo. Dla mnie i wielu kibiców jest to Czewa, AZS albo pzrez dłuuugi czas Yawal ( anwet po zmianie nazwy) czy to jest złe?!
    Oczywiście swoje racje będzie miał sponsor, w naszym przypadku nikt nam ie kazał albo zakazał spiewów, na hali były podziały anwet omentatorzy i spikerzy nawoływali do śpiewaia nazw nowego sponsora ale nigdy w zyciuie wpadłbym na pomysł naparzania sie lub takich scen jak w Radomiu.
    PS
    Żeby nie było. Kiedy od trzech lat chodziłem na hale gdzie bylo parudziesięciu kibiców, i byłem swiadkiem awansu Kedzierzynian do Serii "B" extraklasy to wszyscy jak jeden skandowali Chemik...

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Świder tylko ja się przyznałem, że to głupota jeśli ty też to jak dla mnie jest oki.Przyjaciółmi nie musimy być zabijać się nie będziemy.W końcu jesteśmy dorośli.Swider masz racje mogłeś i ja Ci osobiście wybaczyłem tak jak mi ludzie.A że kibice Czarnych i Mostostalu się nie lubią to inna rzecz tylko zauważ ze tylko na słowach się kończy ewentualnie na rywalizacji na oprawy:-) Tak jak pisałem wszyscy z wszystkimi nie muszą się lubić ale piszmy prawde a nie tylko pisać by kogoś obrazić i zniszczyć.
    PS do Kuchcika
    Dlatego ja małolatom po 12-15 lat się po części nie dziwię bo oni nie pamiętają czasów Czarnych.Ja tylko brzydzę sie tymi starszymi którzy tak ordynarnie wykorzystują bycie w KK dla własnych interesów.
    KUCHCIK KUMASZ NAZWY SIE SPONSORÓW ZMIENIAJĄ NAZWA KLUBU NIE!!!Mam nadzieję, ze się zgadzasz.

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Takiego steku bzdur jak oświadczenie KK_Jadar_Radom dawno nie widziałem. Po kolei:

    1) Wesołe ludki nie wiedzą jak wygląda Ku-Klux-Klan? Białe kaptury tego typu i świeca/pochodnia w ręku to norma społeczna i ludzie tak chodzą po ulicach? Wzór czapek przypadkowo nie różni się żadnym detalem od KKK? Jesteście niewidomi? Jeden z większych absurdów od dawna.

    2) Nazwy klubów. Przytaczasz/przytaczacie Częstochowę jako wzór? Słyszeliście kiedyś skandowanie Yawal/Galaxia/Pamapol na trybunach? Widzieliście kiedyś ich stroje sponsorskie (poza oczywiście replikami koszulek meczowych, ale to normalne). Wszyscy mówią AZS i temu klubowi kibicują. Mostostal - trochę lepszy przykład, albo raczej - mniej zły. Czym była siatkówka w Kędzierzynie - Koźlu bez Mostostalu? Chemik był n-ligową klubiną z kilkoma kibicami. Oni wychowali się na nazwie "Mostostal" i choć też mam co najmniej niezbieżny z sympatykami tego klubu pogląd na temat nazwy - jestem w stanie o uszanować. Większość ludzi nawet nie wie jak ten klub się wcześniej nazywał. http://www.siatka-kalisz.int.pl/ - zobacz jeden z drugim na górze pełną nazwę tego klubu. Z kolei w Jastrzębiu zawsze skandowało się "Jastrzębie", a nazwa "Węgiel" jest jakby powrotem starej nazwy GKS (górnicy zwykli kopać węgiel).

    3) Wojsko wyrzuciło klub na bruk? Sratatata. Czarni to kibice, a nie działacze czy inni mocodawcy. Nazwa żyje w ludziach. Jak mój Św. Pam. dziadek szedł na mecz, to szedł na Czarnych, a nie na "klub z Radomia, którego nazwa jest rzeczą dyskusyjną" (cytuję myśl, a nie tekst). Tym się różnicie od reszty świata, że nie potraficie tego zrozumieć. Poza tym nie czuję się mniej inteligentny tylko dlatego, że nie dałem się kupić sponsorowi.

    4) Picie? Zmuszał was ktoś do spożywania napojów alkoholowych? Jeśli tak to prokuratura chętnie się zajmie łamaniem praw człowieka, w formie przymuszania ludzi do spożywania napojów alkoholowych. Punishment drinking - a to dobre. Jeśli nie podobała wam się postawa KK Czarni, to trzeba było interweniować w klubie itd. A poza tym - co to ma do nazwy klubu i udawaniu Ku-Kulx-Klanu? Tyle co spadek tłustości mięsa renifera w północnej Laponii.

    5) Sprawa Maldiniego mi zwisa i powiewa w tym przypadku. Co to do cholery ma do nazwy klubu i wybryku z KKK.

    6) Duch czasu? Ponure, oj ponure. Mam gdzieś takiego ducha czasu. Jak Real Madryt będzie się nazywał Siemens Madryt, a Man UTD. Manchester Vodafone to pogadamy o duchu czasu, ok?

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Szatan wiesz co mam pomysła:) Wydaję ksiązkę o KK Czarni Radom Ty masz tak świetne porównania, że chyba zaproponuje Ci jakiś udział w pisaniu jej.:-)

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    6) Duch czasu? Ponure, oj ponure. Mam gdzieś takiego ducha czasu. Jak Real Madryt będzie się nazywał Siemens Madryt, a Man UTD. Manchester Vodafone to pogadamy o duchu czasu, ok?
    Może odłóżmy w ogóle tę rozmowę do czasu, aż na mecze powiedzmy Olszytna, przychodzić będzie 80 tyś. widzów :), a mecze będą transmitowane dla szerokoiego grona odbiorców (patrz oglądalność piłkarskiej LM). Wtedy faktycznie wystarczą napisy na koszulkach i banery wokół parkietu. Póki co mamy nie tylko Jastrzębski Węgiel, czy Pamapol, ale też Lube Banca Marche Macerata czy RPA-LuigiBacchi.it Perugia.

    A na koniec taka ciekawostka: http://mostostal-azoty.pl/oklubie/sponsorzy.php

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lecz małe wyjaśnienie my chcemy klub by się nazywał JADAR CZARNI RADOM.
    Wilk syty i owca cała.Nieprawdaż.Warka jak sponsorowała tak zrobiła do nazwy klubu dodałą swoja nazwę i miała taką sprzedawalnośc,że hohoho a ludzie sami ich koszulki chcieli nosić.Za co? No za to, że umieli pogodzić sprawy marketingowe z tradycją.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •