Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: zlote dziewczyny-korea czy dania

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zlote dziewczyny-korea czy dania

    po dogrywce wielkiego rewanzu dania- korea wciaz remis......niesamowite emocje, czekamy na wynik 2 dogrywki


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielkie emocje, niesamowity mecz - wspaniała reklama handballa w TVP. Piękne parady, jeszcze piękniejsze rzuty z dystansu. Kapitalny mecz...dobrze, że zakończył się zwycięstwem Dunek :) trzeci tytuł olimpijski z rzędu dla tej reprezentacji. Szkoda, że do kończyć meczu nie mogła dobrze grająca Kristine Andersen.
    W bardzo dobry sposób sędziowała nasza dwójka :)

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    25-04-2004
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wspaniała postawa polskich sedziów.Mecz bardzo ciekawy i zaciety.Swiadczy o tym zwyciestwo Dani po karnych.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie, kapitalne spotkanie zakonczone rzutami karnymi:) swietne interwencje bramkarek, ladne rzuty(no troche za malo gry skrzydlami) Ciesze sie, ze wygrala Dania, chociaz nie ustrzegly sie bledow zwlaszcza w koncowce(kroki i 2 ofensy w dogrywce)
    Bardzo dobrze spisala sie para sedziowska, a mecz do latwych nie nalezal. Chociaz byla jedna taka sytuacja. W dogrywce(1), kiedy Koreanki prowadzily 2 bramkami, Dunki zdecydowaly sie na rzut z 2 linii. Pilka odbila sie od bloku i ... no wlasnie i czy bramkarka Koreii dotknela te pilke przed linia, czy za linia. Sedziowie dali rzut rozny, ktory Dunki zamienily na bramke. Gdyby tutaj pokazali pilke Koreanek, to bylyby 2 bramki przewagi i pilka w posiadaniu dziewczyn z Koreii(a czasu bylo juz malo) wiec nie wiadomo jakby sie to potoczylo.
    Ale ogolnie mecz bardzo ciekawy, stojacy na wysokim poziomie i zgadzam sie Wspaniala reklama pilki recznej w kobiecym wydaniu w TVP.
    Troche szkoda, ze Polki nie zagraly, ale kto wie, moze za 4 lata final Polska - Dania? I Polki przerwa dobra passę Dunek:) Ja jestem za!:):):)

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ViJeG - zgadza się, ten moment okazał się dla spotkania kluczowy. Gdyby sędzia nie pokazał rzutu rożnego prawdopodobnie byłoby po spotkaniu i Koreanki świętowałyby mistrzostwo olimpijskie, jednak sędzia stał blisko bramki i podejmując taką a nie inną decyzję musiał być tego w 100 % pewny. Prowadzili spotkanie idealnie, miałem małą uwagę przy wejściu ofensywnym Andresen (wtedy kiedy doznała kontuzji) - wg mnie gwizdek powinnien być w drugą stronę. Koreanki przy ostrym wejsciu Andersen wyraźnie w obronie nie stały w miejscu tylko się przesuwały. Dla mnie ofensywnego faulu nie było.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2003
    Postów
    254
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Był super mecz dużo emocji! Sędziowie sędziowali bezbłednie! Super ciesz że to właśnie Dunki wywalczyły złoto! Dunki dużo zawdzięczają ich bramkarce Karin Mortensen która obroniła 2 karne!! Szkoda że zeszła i to po kontuzji Kristina Andersen super grała naprawde! Jeszcze takiego meczu nie widziałam 80min plus karne :)Super można było oglądać ciekawy mecz na wysokim poziomie :)

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-09-2003
    Postów
    1,195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przyznam się, że do szczypiorniaka podchodziłem dosyć sceptycznie, jednak do oglądania niedzielnego finału namówił mnie ojciec, któremu słabość do tej dyscypliny pozostała jeszcze z czasów jak prowadził szkolne drużyny ręcznej. I zgadzam się całkowicie, mecz znakomity, świetna reklama dla tej dyscypliny, emocji masa, cieszę się, że obejżałem. Może teraz zacznę bliżej przyglądać się rozgrywkom krajowym i lokalnym.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Usłyszałem już od wielu osób, nie interesujących się na co dzień piłką ręczna, że było to...zarówno mecz kobiet jak i mężczyzn wspaniałe widowisko. Osoby które nie emocjonują się zbyt specjalnie piłka ręczna oglądały finały z wielkim zaciekawieniem....to cieszy i po takim sukcesie telewizyjnym szefowie powinni się zastanowić nad transmisją....choćby w TVP 3 jak nie liga to europejskie puchary.

    Widać, że TVP nie podchodzi zbyt profesjonalnie do piłki ręcznej, gdyż nawet nie wysłali swojego redaktora do bezpośredniego relacjonowania z Aten, tylko Starowicz komentował ze studia w Warszawie. Miał pare wpadek, chociażby z problemem aktualnego wyniki (który był dobry, a jemu coś w nim nie pasowało :P. Mimo tego nie było tak najgorzej. Najważniejsze, że w ostatnim dniu igrzysk HANDBALL był w TV niemal na pierwszym planie :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •