Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: gdzie patrzyc o ktorej godzinie jaki mecz w Toronto?

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    gdzie patrzyc o ktorej godzinie jaki mecz w Toronto?

    No wlasnie. Jak w temacie. Gdzie moge znalezc wszystkie i najbardziej wiarygodne informacje na temat zaplanowanych rozgrywek? Jak dostosowywac czas z Toronto do naszego - ile godzin trzeba dodac?

    Niby na wszystkie te pytania odpowiedzi znam ale na kazdej stronie pisza co innego i sam juz nie wiem w co wierzyc i jak liczyc. Polsat sport nie podaje jaka konkretnie rozgrywka bedzie transmitowana. Podaje tylko czas jej rozpoczecia.

    Na oficjalnej stronie TMS Toronto niby sa godziny ale jak je dostosowac? Natomiast na www.livescore.com podaja ze mecze zaczynac sie beda o jeszcze innej godzinie. Stad te wszystkie moje pytania.

    Dzieki za odpowiedzi!


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Jak dla mnie to jest 6 godz do tylu. Czyli u nich teraz jest 10

    http://canada.masters-series.com/1007/ strona oficjalna

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to kiedy w koncu bedzie ceremonia otwarcia toronto? Czy to znaczy ze mecz Agassi vs. Haas na zywo ogladac bedziemy musieli o 1 w nocy?

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A niby na czym?

    Polsat da dzis dwa mecze i dobranoc :(

    Zreszta jest juz temat o turnieju w Toronto wiec tam piszcie.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    1,768
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na przyszłość polecam stronę http://www.timeanddate.com. Tam wystarczy kliknąć Full time i wszystko jasne.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trawę to ja mam przed blokiem, a na korcie to ma być mączka ceglana
    Eee... Dla mnie to trawa jest własnie najlepsza i najszlachetniejsza. Szkoda, ze w Polsce prawie wszystkie korty są właśnie ceglaste. ja ich nie lubię, nie dość, że wszystko się brudzi, to jeszcze są długie nudne wymiany. Lepsze są akcje serve & volley na trawie i rzadziej na betonie. Pozdrawiam!

    PS: Sorry, że nie na temat.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    1,768
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heheheeh, no widzisz, zależy jak dla kogo. Ja nie lubie walenia raz dwa i po wymianie. Wolę jak mnie każda wymiana trzyma w napięciu i nie wiem co się za chwilę zdarzy. Trawy nie znoszę do bólu, nic na to nie poradzę. Umieram z nudów jak oglądam mecze na tej nawierzchni. Choć ostatnio tenisiści odchodzą od tego tradycyjnego grania na trawie hehe, więc kto wie... O wiele bardziej lubię korty twarde, choć na hasło rebound ace przechodzą mnie ciarki (właśnie przez tę szybkość). Aczkolwiek znowóż korty twarde są bardzo kontuzjogenne i to też jest niewątpliwie ogromna ich wada. Jaki jest z tego wniosek? Mączka ceglana - jedynie słuszna nawierzchnia :D

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kasia ma obsolutna racje. W ogole akcje s&v to sekundowe zaltwienie sprawy bez zadnych emocji. Trawa byc moze jest szlachetna ale raczej dla krow.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2003
    Postów
    1,206
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    akcje s&v to sekundowe zaltwienie sprawy bez zadnych emocji
    S&V... nie wiedzieć czemu pomyślałam o innym rozwinięciu tego skrótu. Też by nawet pasowało...
    I znowu się zaczyna, a jasne jest przecież, że trawka jest najkochańszą, najlepszą nawierzchnią. Koniec tematu:P.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •