Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 272

Wątek: XVI RUNDA DMP: APATOR ADRIANA TORUŃ - CKM ZŁOMREX WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 40:50

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    XVI RUNDA DMP: APATOR ADRIANA TORUŃ - CKM ZŁOMREX WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 40:50

    Witam...

    No to ósmego sierpnia wywozimy następne DWA DUŻE punkty z Torunia i dalej walczymy o złoto!!!
    Bez urazy dla kibiców z Torunia, ale raczej nie macie szans w tym meczu. Mój typ: 40:50 :).
    Apropo kibiców z Torunia: szkoda, że nie wygraliście w Tarnowie, ale i tak gratulacje za stawianie oporu DREAM TEAM'owi.

    Pozdro...
    MC_ NEO


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach

    ja gratuluje toruniowi!
    wspaniala postawa w tarnowie! 41 pkt brawo!
    ale fajnie jak by to CKM wygral w toruniu :P hehe :P

    i po tym meczyku WIELKIE WIDOWISKO (nie licze tu kibicow, ktorzy robia transparenty w tarnowie) jejejejejejje !!!

    IDZ NA CALOSC WLOKNIARZU!!

    a toruniu odpusc mecz :P
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar Mietow
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    1,682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam...

    No to ósmego sierpnia wywozimy następne DWA DUŻE punkty z Torunia i dalej walczymy o złoto!!!
    Bez urazy dla kibiców z Torunia, ale raczej nie macie szans w tym meczu. Mój typ: 40:50 :).
    Apropo kibiców z Torunia: szkoda, że nie wygraliście w Tarnowie, ale i tak gratulacje za stawianie oporu DREAM TEAM'owi.

    Pozdro...
    MC_ NEO
    Po pierwsze Apator rozegrał dzisiaj swietny mecz w Tarnowie za co mu gratuluje bo jak dotad to tylko im sie udało unas tak swienite jezdzic bez wątpienia byly to najlepsze dwa mecze w Tarnowie.
    Po drugie wy ucyzcie wszystkich kibiców z Tarnowa pokory hmmmm a to co to ma byc jedziecie po pewne zwyciestwo spoko mam nadzieje ze Apator was nauczy pokory:)
    Po trzecie DREM TEAM mozna nazwac ekipe włókniarza bo ma dwóch obcokrajowców i dwóch świetenych Polaków.
    A po czwarte życze kibicą Apatora świetnego meczu i oczywiscie wygranej NAUCZCIE ICH POKORY!!!:)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2004
    Postów
    434
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezdziemy do torunia powalczyc... co z tego wyjdzie zobaczymy. Mam nadzieje ze wygramy:) Dzis pojechala cala druzyna i tak bedzie do konca sezonu. Mistrz mistrz ckm.
    ps
    my w tarnowie tez pojechalismy dobrze. a na koniec sezonu zobaczymy kto tu kogo pokory nauczy:P

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]
    Po pierwsze Apator rozegrał dzisiaj swietny mecz w Tarnowie za co mu gratuluje bo jak dotad to tylko im sie udało unas tak swienite jezdzic bez wątpienia byly to najlepsze dwa mecze w Tarnowie.
    Po drugie wy ucyzcie wszystkich kibiców z Tarnowa pokory hmmmm a to co to ma byc jedziecie po pewne zwyciestwo spoko mam nadzieje ze Apator was nauczy pokory:)
    Po trzecie DREM TEAM mozna nazwac ekipe włókniarza bo ma dwóch obcokrajowców i dwóch świetenych Polaków.
    A po czwarte życze kibicą Apatora świetnego meczu i oczywiscie wygranej NAUCZCIE ICH POKORY!!!:)
    Ehh...

    A kto sypnął kasą jak były transfery i zakontraktował pięciokrotnego mistrza świata i THE GOLLOB FAMILY ???
    I wy Włókniarza chcecie nazwać Dream Temem???
    Gdyby nie Rafineria Trzebinia to pałętalibyście się w I lub II lidze w dolnej części tabeli, a tak wyżej sracie niż dupe macie!!!
    Ale my to zweryfikujemy w tegorocznych Play Off.

    Pozro...
    MC_NEO

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach

    MC_NEO

    daj spokoj
    oni wiedza lepiej :P
    sa przeciez kibicami Uni* :P hehehe :P

    a torun odpuszca meczyk, co?:P




    * to z adresu oficjalnego forum www.forum.uni-tranow.%%%.pl :P
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Po trzecie DREM TEAM mozna nazwac ekipe włókniarza bo ma dwóch obcokrajowców i dwóch świetenych Polaków.
    dream team? nom zgodze sie :) to jest dream team ktory zdobedzie mistrza tyle ze nie kupiony w rok tylko budowany dobre 5 lat :)

    pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    raz sie udalo, moze uda sie drugi raz?
    fajnie by bylo jakbysmy wygrali :)
    oman kiedy twoja fura bedzie naprawiona ? :D

    PS. Zgadnijcie jakie dwie firmy beda sponsorem IMP ? ;>

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2003
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    raz sie udalo, moze uda sie drugi raz?
    fajnie by bylo jakbysmy wygrali :)
    oman kiedy twoja fura bedzie naprawiona ? :D

    PS. Zgadnijcie jakie dwie firmy beda sponsorem IMP ? ;>
    Zlomrex i Rafineria Trzebinia :P

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2004
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]
    Po pierwsze Apator rozegrał dzisiaj swietny mecz w Tarnowie za co mu gratuluje bo jak dotad to tylko im sie udało unas tak swienite jezdzic bez wątpienia byly to najlepsze dwa mecze w Tarnowie.
    Po drugie wy ucyzcie wszystkich kibiców z Tarnowa pokory hmmmm a to co to ma byc jedziecie po pewne zwyciestwo spoko mam nadzieje ze Apator was nauczy pokory:)
    Po trzecie DREM TEAM mozna nazwac ekipe włókniarza bo ma dwóch obcokrajowców i dwóch świetenych Polaków.
    A po czwarte życze kibicą Apatora świetnego meczu i oczywiscie wygranej NAUCZCIE ICH POKORY!!!:)
    Ehh...

    A kto sypnął kasą jak były transfery i zakontraktował pięciokrotnego mistrza świata i THE GOLLOB FAMILY ???
    I wy Włókniarza chcecie nazwać Dream Temem???
    Gdyby nie Rafineria Trzebinia to pałętalibyście się w I lub II lidze w dolnej części tabeli, a tak wyżej sracie niż dupe macie!!!
    Ale my to zweryfikujemy w tegorocznych Play Off.

    Pozro...
    MC_NEO
    no tak ale to tarnowscy kibice nie maja pokory hehehe u nas w kazdym meczu conajmniej 4 jezdzców to tarnowiacy a u was ilu to czestochowianie?? u was holta i sulivan za darmo jezdza ze zazdroscisz nam sponsora? wyobraz sobie ze u was nie ma kasy i co holta sulivan uciekaja bo co ich laczy z czestochowa???? odpowiedz kasa... walasek za darmo tez nie bedzie jezdzil... to jest sport a w sporcie zeby byly efekty potrzeba kasy tylko ze wyrzuty ze strony czestochowy to lekkie nieporozumienie... pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]
    Po pierwsze Apator rozegrał dzisiaj swietny mecz w Tarnowie za co mu gratuluje bo jak dotad to tylko im sie udało unas tak swienite jezdzic bez wątpienia byly to najlepsze dwa mecze w Tarnowie.
    Po drugie wy ucyzcie wszystkich kibiców z Tarnowa pokory hmmmm a to co to ma byc jedziecie po pewne zwyciestwo spoko mam nadzieje ze Apator was nauczy pokory:)
    Po trzecie DREM TEAM mozna nazwac ekipe włókniarza bo ma dwóch obcokrajowców i dwóch świetenych Polaków.
    A po czwarte życze kibicą Apatora świetnego meczu i oczywiscie wygranej NAUCZCIE ICH POKORY!!!:)
    Ehh...

    A kto sypnął kasą jak były transfery i zakontraktował pięciokrotnego mistrza świata i THE GOLLOB FAMILY ???
    I wy Włókniarza chcecie nazwać Dream Temem???
    Gdyby nie Rafineria Trzebinia to pałętalibyście się w I lub II lidze w dolnej części tabeli, a tak wyżej sracie niż dupe macie!!!
    Ale my to zweryfikujemy w tegorocznych Play Off.

    Pozro...
    MC_NEO
    no tak ale to tarnowscy kibice nie maja pokory hehehe u nas w kazdym meczu conajmniej 4 jezdzców to tarnowiacy a u was ilu to czestochowianie?? u was holta i sulivan za darmo jezdza ze zazdroscisz nam sponsora? wyobraz sobie ze u was nie ma kasy i co holta sulivan uciekaja bo co ich laczy z czestochowa???? odpowiedz kasa... walasek za darmo tez nie bedzie jezdzil... to jest sport a w sporcie zeby byly efekty potrzeba kasy tylko ze wyrzuty ze strony czestochowy to lekkie nieporozumienie... pozdrawiam
    OK.
    Proszę poczekać z wymianą poglądów na linii Częstochowa - Tarnów na temat o najbliższym spotkaniu drużyn z tych miast.
    Temat ten założyłem odnośnie meczu Toruń - Częstochowa i prosiłbym o trzymanie się tego tematu bo niechciałbym aby został zamknięty przez administratora forum.

    Pozdrawiam...
    MC_NEO

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    no tak ale to tarnowscy kibice nie maja pokory hehehe u nas w kazdym meczu conajmniej 4 jezdzców to tarnowiacy a u was ilu to czestochowianie?? u was holta i sulivan za darmo jezdza ze zazdroscisz nam sponsora? wyobraz sobie ze u was nie ma kasy i co holta sulivan uciekaja bo co ich laczy z czestochowa???? odpowiedz kasa... walasek za darmo tez nie bedzie jezdzil... to jest sport a w sporcie zeby byly efekty potrzeba kasy tylko ze wyrzuty ze strony czestochowy to lekkie nieporozumienie... pozdrawiam
    hmmmm

    roznica pomiedzy kasa w Czwie a kasa w Tarnowie jest taka ze do nas nie przyszedl jeden szejk ktory sypie kasa na lewo i prawo tylko u nas kazda zlotowke sie oglada pare razy i tylko i wylacznie dzieki 7 letniej pracy obecnych dzialaczy (sorkich jesli ten czas skrocilem :]) mamy taki zespol za takie pieniadze :) u Was z tego co pamietam jak nie bylo Slaka to kasa sie rozplywala :)

    i mamy ta wlasnie satysfakcje ze nie przychodzi abramowicz ktory ma kasy jak lodu na antarktydzie tylko sklad mielismy budowany dlugi czas zawodnicy poswiecaja sie dla klubu mimo bolu (patrz Holta Ulamek Czerwinski dzisiaj) jezdza chca byc jak najwyzej zdarza sie ze nawet poswiecaja inne ligi dla Wlokniarza czy na cos takiego byloby stac Waszych rodowitych Tarnowian?:) i tak btw wole miec jednego rodowitego Czestochowianina ktory jest liderem druzyny niz 4 ktorzy sa najslabszymi ogniwami druzyny :)

    pozdrawiam i koncze watek tarnowski w tym temacie

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    kurna!!!!!!!

    prosze Was Unisci zebyscie nie prowokowali juz, bo ludzie chca podyskutowac w spokoju
    a nie w kazdym watku cos o toarnowie musi byc
    jaki to kolodziej jest wspanialy itp ehhhhh
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    kurna!!!!!!!

    prosze Was Unisci zebyscie nie prowokowali juz, bo ludzie chca podyskutowac w spokoju
    a nie w kazdym watku cos o toarnowie musi byc
    jaki to kolodziej jest wspanialy itp ehhhhh
    Chyba mają kjakieś kompleksy :p

    Tak jak napisałeś w każdym wątku można znaleźć nutke tarnowskiego szowinizmu :p

    Co do meczu...
    Po pierwsze gratuluje torunianom świetnej postawy w Tarnowie.
    Ostatnio w Toruniu wygraliśmy, więc czemu nie mielibysmy tego zrobić ponownie ?
    Myślę, ze Włókniarz stać na wywiezienie z Torunia dwóch oczek.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a wybieracie się może? ja bym się przejechał:D
    oczywiście co do meczu to jestem pewien jednego - nikt nie przekroczy 48 .. tak sądze...
    będzie na styku, a w którą stronę okaże się niebawem...

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    mam nadzieje ze nie pomylilem watkow:-)

    co do meczu, ja mam nadzieje ze apator pokaze charakter i wygra wszystko u siebie:-) jesli wygra wlokniarz to bedzie mial duze szanse na zloto w tym roku

    puki co 45,5 do 44,5 dla torunia:-)

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar Egzekutor
    Dołączył
    21-06-2004
    Postów
    760
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 8 postach
    A ja postawie na Apatora.Są w dobrej formie i mogą spokojnie wygrać.Ten mecz może być decydujący dla Złomrexu jak przegrają to dowidzenia i można myśleć już tylko o drugim miejscu.Więc Włókniarz macie nóż na gardle a Apator spokojnie was rozwali.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli jeszcze raz zobaczę prowokujące wpisy tarnowiaków nie na temat,to zamknę ten watek.Zaczyna być męczące,że w każdym temacie wylewacie swoje żale i topicie swoje kompleksy.Jeżeli macie coś do napisania na temat danego meczu,to proszę bardzo,ale resztę kasuję.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj bedzie niesamowity mecz i nie ma faworyta w tym meczu o wyniku bedzie decydowała dyspozycja dnia danych zawodników . Zastanawia mnie skład Apatora czy pojedzie Bajerski ? No coz o tym przekonamy sie 8 sierpnia. A mecz wygra hmmm lepszy :P)

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2003
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz będzie bardzo ciekawy. Mam nadzieję, że WŁÓKNIARZ zwycięży, ale może być bardzo ciężko. Marzyłby mi sie wynik 40-50, ale raczej będzie to mecz na styku. My ten mecz musimy wygrać, a po wczorajszym spotkaniu ze Spartą mamy powody do optymizmu.

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak na dobrą sprawę, to Włókniarz może być jeszcze mistrzem w tym sezonie. Musielibyście wygrać wszystko do końca, co ni jest tak całkiem niemożliwe. Najtrudniej będzie chyba we Wrocku, bo w Tarnowie sobie poradzicie, oni są słabiutcy. Jeśli wszyscy z Czewy utrzymają formę, a Ułamek jeszcze ją poprawi to Toruń może nie wyjść z 40.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Tak na dobrą sprawę, to Włókniarz może być jeszcze mistrzem w tym sezonie. Musielibyście wygrać wszystko do końca, co ni jest tak całkiem niemożliwe. Najtrudniej będzie chyba we Wrocku, bo w Tarnowie sobie poradzicie, oni są słabiutcy. Jeśli wszyscy z Czewy utrzymają formę, a Ułamek jeszcze ją poprawi to Toruń może nie wyjść z 40.
    Kto tak naprawdę jest słabiutki świetnie obrazuje tabela i niech tak już zostanie:))))
    Wracajac do meczu. Osobiście liczę na to, że Apator pojedzie ambitnie i zaprezentuje się z najlepszej strony. Widać, że Miedziński złapał drugi oddech i jedzie znów dobrze. Dla Jasona czas najwyższy do tego, aby przekonać swoją jazdą włodarzy klubu do zakontraktowania go na następny sezon. Protasiewicz i Jaguś jadą swoje. Niewiadomą jest postawa Ząbika i Bajerskiego. Jeśli ktoś z tej dwójki pojedzie lepiej niż ostatnio Apator wygra - czego mu życzę nie tylko z powodu układu tabeli.
    Pozdr.

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Więc Włókniarz macie nóż na gardle a Apator spokojnie was rozwali.
    Wlokniarz ma noz na gardle? Wlokniarz osiagnal swoj cel, jakim byl awans do czworki. Medal prawdopodobnie tez wywalczymy, a przeciez nikt nie mowi, ze musi to byc zloto (bo o ten kolor medalu bedze nam naprawde niezwykle trudno).

    Fakt jest taki, ze czeka nas kolejny ciezki mecz. W rundze play-off nie ma slabych druzyn. Toruniowi ostatnio slabiej sie wiodlo, ale w Tarnowie zuzlowcy Apatora osiagneli calkiem niezly wynik. Strach sie bac co by bylo, gdyby 'pojechal' Bajer. :) Na pewno to spotkanie mozemy wygrac, choc spodziewam sie trudniejszego meczu niz ten w rundzie zasadniczej. Wlokniarze sa w formie i mysle, ze sobie poradza. :)

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie do kibiców Torunskich ile kosztuja Bilety ? I jak najlepiej dojechac na ten mecz samochodem od strony Grudzadza ?

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Mysle ze Anioly pokaza na co ich stac i CKM odprawia z kwitkiem.Bedzie ciezko ,ale po tym co pokazali w Tarnowie jestem optymista.
    Bilety zdaje sie normalne 20zl lub 22zl a ulgowe 12.Wjezdzajac od strony Grudziadza kierujesz sie caly czas na Bydgoszcz .Stadionu nie mozesz nie zauwazyc bo znajduje sie przy wylocie z Torunia w kierunku Bydgoszczy wlasnie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    całkowity luz i spokój mysle ze tym razem bez zbednych nerwów pokonamy Apatorka bo nie mamy innego wyjscia :D
    z wszelkich wyliczen wynika ze realne jest dogonienie Tarnowa a pierwszy krok zrobiony bedzie w Toruniu
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Heh , az mi glupio pisac o tym meczyku, a to dlatego ,ze kibicuje lwa w osiagnieciu najcenniejszego kruszcu w tym sezonie:) (Apatorek juz raczej medalu nie zdobedzie:()Wiadomo na meczyku bede, kibicowac bede:), ale jak Czewa wygra to szybko dojde do siebie:) ( sentyment do Rayana pozostal) i prosze kibice torunscy nie sypcie na mnie gromow za ta wypowiedz. Serce mam ciagle "krzyzackie", ale buta ( dodam niektorych)tarnowian sprawila, ze marzy mi sie ich kleska!
    pzdr

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    24-07-2004
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Raz fuksnęło się Złomrexowi, ale tym razem lepszy będzie Apator. Jeśli przebudzą się juniorzy (przede wszystkim Ząbik) odrobimy dwa punkty straty do Włókniarza (zostaną jeszcze 3:)
    Typuje kilkupunktowe zwycięstwo Torunian.

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Wlokniarz ma noz na gardle? Wlokniarz osiagnal swoj cel, jakim byl awans do czworki. Medal prawdopodobnie tez wywalczymy, a przeciez nikt nie mowi, ze musi to byc zloto (bo o ten kolor medalu bedze nam naprawde niezwykle trudno).
    Marcin

    pozwole sie z Toba nie zgodzic

    cel wejscie do czworki to byl cel na runde zasadnicza
    teraz jest faza "mistrzowska" i wydaje mi sie ze nowym celem dla druzyny jest zloty krazek nie uda sie go zdobyc trudno bedzie inny ale napewno tego typu cel postawiono zespolowi bo co to za druzyna ktory z gory zaklada ze mistrza nie zdobedzie?

    zgodze sie natomiast ze pod sciana nie jestesmy
    druzyna jest w gazie wszyscy czuje ze dobrze idzie i pojada bez obciazen


    kaczka

    rok temu tez sie Wlokniarzowi 3,5 raza fartlo?:)

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    593
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Raz fuksnęło się Złomrexowi, ale tym razem lepszy będzie Apator.
    Inaczej..
    To Apator mial szczescie ze wygrał mecz na poczatku sezonu ;)

    Włókniarz jest na fali :), nie przegralismy od pamietnego meczu z WTS :] (łancuszki wrr:P), ale to co pokazał Torun w Tarnowie moze bydzic maly niepokoj :)
    Jestem dobrej mysli, niech Bajerski pojedzie na swoim poziomie to raczej wygramy :D
    A wynik? zadna z druzyn nieprzekroczy 50...

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2004
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak na dobrą sprawę, to Włókniarz może być jeszcze mistrzem w tym sezonie. Musielibyście wygrać wszystko do końca, co ni jest tak całkiem niemożliwe. Najtrudniej będzie chyba we Wrocku, bo w Tarnowie sobie poradzicie, oni są słabiutcy. Jeśli wszyscy z Czewy utrzymają formę, a Ułamek jeszcze ją poprawi to Toruń może nie wyjść z 40.

    balbincia czy to tylko "tarnowiaki"( brak szacunku) prowokują?czy nie chce się widzieć to czy tamto?to jest zwykła prowokacja w stronę kibiców unii tarnów!ja uważam ,że czewa jest słaba i polegnie w tarnowie gładko bo są słabiutcy!innym wolno to mi też!ps nikt nie wygra w tarnowie bo tu się nie da wygrać!druzyna jedzie słabo a pomimo to i tak wygrywa!!!

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2004
    Postów
    434
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bedzie ciezko to napewno , ale... co do formy Torunia... czy pojechali tak dobrze w Tarnowie bo lapia drugi oddech , czy moze raczej Tarnow lapie zadyszke... Tak czy siak Wlokniarz powinien to wygrac jesli mysli jeszcze o zlocie i napewno jestesmy w stanie to zrobic , potrzeba tylko wielkiej mobilizacji , ale to naszczescie nasi potrafia:)
    pozdrowienia dla kibicow obu druzyn
    MISTRZ MISTRZ CKM

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    balbincia czy to tylko "tarnowiaki"( brak szacunku) prowokują?czy nie chce się widzieć to czy tamto?to jest zwykła prowokacja w stronę kibiców unii tarnów!ja uważam ,że czewa jest słaba i polegnie w tarnowie gładko bo są słabiutcy!innym wolno to mi też!ps nikt nie wygra w tarnowie bo tu się nie da wygrać!druzyna jedzie słabo a pomimo to i tak wygrywa!!!

    W Tarnowie?............Ty czytac nie potrafisz?!

    A co do meczu ,to tym razem sie napewno wybiore do Torunia chocby na wrotkach.:P

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wlokniarz ma noz na gardle? Wlokniarz osiagnal swoj cel, jakim byl awans do czworki. Medal prawdopodobnie tez wywalczymy, a przeciez nikt nie mowi, ze musi to byc zloto (bo o ten kolor medalu bedze nam naprawde niezwykle trudno).
    Marcin

    pozwole sie z Toba nie zgodzic

    cel wejscie do czworki to byl cel na runde zasadnicza
    teraz jest faza "mistrzowska" i wydaje mi sie ze nowym celem dla druzyny jest zloty krazek nie uda sie go zdobyc trudno bedzie inny ale napewno tego typu cel postawiono zespolowi bo co to za druzyna ktory z gory zaklada ze mistrza nie zdobedzie?

    zgodze sie natomiast ze pod sciana nie jestesmy
    druzyna jest w gazie wszyscy czuje ze dobrze idzie i pojada bez obciazen
    Wiele osób na początku sezonu dużo by dało, zeby Włókniarz jeździł w pierwszej czwórce.
    No ale apetyt rośnie w miare jedzenia.
    Skoro jesteśmy w grupie mistrzowskiej pasowałoby coś zdziałać.
    Noża na gardle nie mamy, ale chyba nikt nie miałby nic przeciwko temu, zeby Włókniarz jednak wygrał ten mecz :)

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2004
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ja niestety upatruję faworyta tego spotkania w drużynie gości. Mimo że Apator w miarę korzystnie zaprezentował się w Tarnowie, to efekt tego, że na wyjazdach lepiej jeżdzi niż u siebie:p. A 8 sierpnia wiadomo że toromistrz przygotuje tor pod gości. Ale ja się tym nie przejmuję że Rayan z Walaskiem będą szaleć na naszym torze. Grunt, żeby lwy wygrały do końca wszystkie mecze, unia wtopi wszystkie wyjazdy i korona zostaje na starych śmieciach:p:):) czego sobie i kibicom z Czewy życzę!!!!!
    Pzdr.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Naprawde jestem pod wrazeniem niektorych wpisów kibiców z Torunia kibicuja Wlokniarzowi hmmmm cos naparwde niesamowitego no ale to dobrze :) A ja myslałem ze nie zabardzo Cz-wa jest lubiana w Toruniu a jednak sie myliłem :) A co do meczu to bedzie to naparwde bardzo wyruwnane spotkanie a kto wygra zobaczymy za 2 tygodnie :)

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    05-02-2003
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma już łatwych meczy. Podobnie jak w każdym innym mieście tak i w Toruniu Częstochowie będzie bardzo ciężko wygrać. Jest to ostatnia faza walki o medale. Wszystko się może jeszcze zdarzyć a CKM będzie z całych sił walczyć o najwyższe miejsca na podium. Zawodnicy prezentują wysoką formę, co może tylko zapewnić zacięte mecze na wyjazdach. Życzę wszystkim wspaniałego widowiska i liczę na wygraną drużyny z pod Jasnej Góry. Pozdrawiam.

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Wlokniarz ma noz na gardle? Wlokniarz osiagnal swoj cel, jakim byl awans do czworki. Medal prawdopodobnie tez wywalczymy, a przeciez nikt nie mowi, ze musi to byc zloto (bo o ten kolor medalu bedze nam naprawde niezwykle trudno).
    Marcin

    pozwole sie z Toba nie zgodzic

    cel wejscie do czworki to byl cel na runde zasadnicza
    teraz jest faza "mistrzowska" i wydaje mi sie ze nowym celem dla druzyny jest zloty krazek nie uda sie go zdobyc trudno bedzie inny ale napewno tego typu cel postawiono zespolowi bo co to za druzyna ktory z gory zaklada ze mistrza nie zdobedzie?
    Oczywiscie, nie mozna tak z gory zakladac. Sadze jednak, ze stwierdzenie mowiace ze mamy noz na gardle jest mocno przesadzone. Jesli nie wywalczymy zlota, to na prawde tragedii nie bedzie. I o to wlasnie chodzilo mi w poprzednim poscie.

    P.S. Choc ja osobiscie podkreslam ciagle, ze wierze w kolejny zloty medal wywalczony przez CKM. :) Jednak zdaje sobie sprawe z tego, ze bedzie nam niezwykle ciezko zdobyc piaty tytul DMP.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2004
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    scott
    ja kibicuję Apatorowi, ale jestem realistą (co za zbierzność nazw:p, ale z Bajerskim nie mam nic wspólnego:p)i przy tej dyspozycji jaką w tej chwili prezentuje drużyna spod Jasnej Góry, to nasz toromistrz by musiał przejsc jakąś metamorfoze razem z Bajerskim:p. Może wtedy by można było powalczyć o 2 pkt. A tak wygra drużyna a nie 3 indywidualności (i jeszcze to też jest wątpliwe:p)
    Apator wszedł do czwórki i uważam że swój plan minimum na ten sezon wykonał. Przed sezonem taki wynik był uwazany za dobry, przy bardzo odmłodzonym składzie. Niestety młodzi widać że maja już chyba dość w tym sezonie i przemęczenie startami w kilku ligach wychodzi na torze:(. Myślę że Stasiu z Jankiem muszą w przyszłym sezonie przemyśleć ilość startów swoich synów w ligach zagranicznych!!!
    Także ja proponuje na mecze do końca sezonu takie składy:
    -Protasiewicz
    -Kalwasiński
    -W.Jaguś
    -M.Jaguś
    -Crump
    -Ząbik
    -Miedziński
    Mówię zdecydowane NIEEEE firmie r.a.:):p:)

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2004
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam pytanko do sąsiadów zza miedzy ;) czy Bajerek pojedzie w tym meczu? bo dużo się mówiło o tym, że jak zawali mecz w Tarnowie (a jak wszyscy wiemy tak było) to będzie zastępowany przez juniora...osobiście wątpię w to :) myślę, że mecz będzie na styku. Apator w ostatnim meczu pokazał się z bardzo dobrej strony dlatego życzę wam wygranej. Walczcie do końca - bo jak to życie wiele razy pokazało - w żużlu bywa różnie i nie jest wcale powiedziane, że nie jesteście w stanie zdobyć brązowego medalu. Mój typ: 47:43 dla Torunia :)
    pozdro z Bydgoszczy

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę ,że zostałam wywołana do tablicy,tak więc panie Caringhton-po pierwsze,poczytaj sobie coś niecoś o regionalizmach to wtedy zrozumiesz,że na Dolnym Śląsku mówi się wrocławiaki,tarnowiaki,warszawiaki itd.Co do drugiego zarzutu,zacytowana przez ciebie wypowiedź pośrednio dotyczyła meczu,a pozatym pisała go osoba z Częstochowy.Radzę nauczyć sie rozumieć takie teksty.

    P.S.A czy określenie "breslauki" na wrocławiaków uważasz za nieobraźliwe?

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Naprawde jestem pod wrazeniem niektorych wpisów kibiców z Torunia kibicuja Wlokniarzowi hmmmm cos naparwde niesamowitego no ale to dobrze :) A ja myslałem ze nie zabardzo Cz-wa jest lubiana w Toruniu a jednak sie myliłem :) A co do meczu to bedzie to naparwde bardzo wyruwnane spotkanie a kto wygra zobaczymy za 2 tygodnie :)
    wiesz, tu nie chodzi o "lubienie"
    tylko kogo sie bardziej "nielubi":-)

    pozdro

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Naprawde jestem pod wrazeniem niektorych wpisów kibiców z Torunia kibicuja Wlokniarzowi hmmmm cos naparwde niesamowitego no ale to dobrze :) A ja myslałem ze nie zabardzo Cz-wa jest lubiana w Toruniu a jednak sie myliłem :) A co do meczu to bedzie to naparwde bardzo wyruwnane spotkanie a kto wygra zobaczymy za 2 tygodnie :)
    wiesz, tu nie chodzi o "lubienie"
    tylko kogo sie bardziej "nielubi":-)

    pozdro
    Wiem oco chodzi :P) No ale to i tak dla mnie zaskoczenie ze jednak wolicie Wlokniarz niz Tarnow :) Czyzby tak bardzo Gollob na was działał :P)

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2004
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wprawdzie motywacja Apatora przed tym meczem teoretycznie powinna być mniejsza bo strata do Czewy po meczu w Tarnowie powiększyła się do 5 pkt. i tego meczu chyba nie pokaże na żywo Polsat, ale jeśli medaliki będą zbyt pewne siebie, to może ich czekać przykra niespodzianka.
    Jest jeszcze dość istotna motywacja dla Torunia - sponsorzy. Apator wtopił 3 kolejne mecze pod rząd i następna porażka, w dodatku u siebie, nawet z aktualnym DMP może niektórych zdenerwować.

    Mecz z rundy zasadniczej:

    Apator Toruń 41:
    9. Wiesław Jaguś 14 (2,1,3,3,2,3)
    10. Marcin Jaguś ns
    11. Piotr Protasiewicz 11+2 (2,3,2*,3,1*,0)
    12. Tomasz Bajerski 2+1 (1*,1,0,-)
    13. Jason Crump 11 (2,1,2,1,3,2)
    14. Karol Ząbik 2 (2,u,0,0,-)
    15. Adrian Miedziński 1+1 (1*,0,0,0,0)

    Włókniarz Częstochowa 49:
    1. Sebastian Ułamek 7+2 (1,2*,2,1*,1)
    2. Grzegorz Walasek 10+2 (3,3,1*,2,1*)
    3. Ryan Sullivan 13 (3,3,3,2,2)
    4. Zbigniew Czerwiński 3+1 (0,2*,1,0)
    5. Rune Holta 12 (3,2,1,3,3)
    6. Michał Szczepaniak 4 (3,1,0,0,0)
    7. Mateusz Szczepaniak 0 (0)

    Łatwo zauważyć, że Toruń przegrał bo jechał praktycznie w trójkę a Czewa w 4-kę i w dodatku jeden Szczepaniak zrobił więcej, niż Ząbik z Miedzińskim razem. Tym razem może być jednak inaczej. No, chyba że w grę wejdą czynniki pozasportowe ...

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Naprawde jestem pod wrazeniem niektorych wpisów kibiców z Torunia kibicuja Wlokniarzowi hmmmm cos naparwde niesamowitego no ale to dobrze :) A ja myslałem ze nie zabardzo Cz-wa jest lubiana w Toruniu a jednak sie myliłem :) A co do meczu to bedzie to naparwde bardzo wyruwnane spotkanie a kto wygra zobaczymy za 2 tygodnie :)
    wiesz, tu nie chodzi o "lubienie"
    tylko kogo sie bardziej "nielubi":-)

    pozdro
    Wiem oco chodzi :P) No ale to i tak dla mnie zaskoczenie ze jednak wolicie Wlokniarz niz Tarnow :) Czyzby tak bardzo Gollob na was działał :P)
    no jesli o mnie chodzi to minimalnie wolalbym tarnow, ale jakbyscie mieli zloto to nie mialbym nic przeciwko, wkoncu nie z nami je wygraliscie:-) wazne jest to aby nie byl to rusek:-) i to jest pewne w piernikowie:-)
    pozdro

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •