Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 112

Wątek: Tomasz Bajerski

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tomasz Bajerski

    Myśle iż tegoroczna postawa Tomasza B. wymusze stworzenie osbnego tematu o tym zawodniku. Moim zdaniem Tomasz jest w tak znakomitej formei jak zawsze tylko zawodza go silniki:) Co myślicie na temat jego tegorocznej jazdy i jak saądzicie jest jescze jakiś ratunek dla Tomasza??


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    14-07-2002
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Złej baletnicy przeszkadza rąbek od spódnicy i plasterek pod okiem zasłania widocznośc :D

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Myśle iż tegoroczna postawa Tomasza B. wymusze stworzenie osbnego tematu o tym zawodniku. Moim zdaniem Tomasz jest w tak znakomitej formei jak zawsze tylko zawodza go silniki:) Co myślicie na temat jego tegorocznej jazdy i jak saądzicie jest jescze jakiś ratunek dla Tomasza??
    kurde zupelnie nie wiem co sie stalo z tym zawodnikiem
    ja go tylko podziwiam ze po tylu bezndziejnych wystepach okazał sie jeszcze tak silny psychicznie ze nie rzucil wszystkiego w kat i nie zrezygnował

    Nie wiem jak mu pomoc moze konsultacja z psychologiem bylaby najlepsza ?

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze zmiana klimatu z ekstraligowego na 1 ligowy by mu pomogla :) albo i 2 ligowy :P. SKA Lwow potrzebuje wzmocnien...

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Dno..

    Nie wiem jakim cudem można się tak stoczyć. Będąc juniorem budził wielkie nadzieje. Potem był dobrym ligowcem, w końcu dostał się do GP, gdzie wstydu nam raczej nie przyniósł. Nie potrafię zrozumieć co się dzieje z Tomkiem (słyszałem nie raz plotki - powtarzam PLOTKI, że Bajer lubi sobie coś "wrzucić", ale czy to o to chodzi ?). W każdym razie nie uważam, że forma może tak kompletnie odejść, ot tak sobie.. a szkoda bo jeszcze 2 sezony temu marzyły mi się występy Bajerka w barwach Wybrzeża.. ale teraz, Bajer w ekstralidze nie ma czego szukać.
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To, że Bajer lubi sobie coś "wrzucić" to pewnie nic niezwykłego ale to raczej nii powiino wpłynąc na jego forme w tak drastyczny sposób.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2004
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Po ubiegłorocznym występie w GP obecna dyspozycja Bajera to katastrofa. Chyba przedwcześnie uwierzył w to, że jest już gwiazdą speedwaya i nie musi się wysilać a wyniki same przyjdą. Nie wiem, czy przyczyna leży w sprzęcie czy też w jego głowie ale fakty są takie, że i Apator i Piraterna prawdopodobnie zrezygnują po sezonie z jego usług (Szwedzi pewnie nawet wcześniej).
    Historia z Gollobem i plastrem na "podbitym" oku też raczej nie wzbudza sympatii a włóczenie się po sądach tylko go ośmieszy i pogłębi frustrację.
    Ktoś musi dotrzeć do źródła jego problemów i pomóc mu je rozwiązać, póki nie jest jeszcze za późno.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może zamierza zakończyć kariere... myśle że to doskonały moment by nikomu krzywdy nie zrobić!

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach

    My opinion

    Mi sie wydaje, ze wszystko lezy w glowie bajera. Co gorsza lezy nie za dobze poukladane. Pamietam go jeszcze z czasow juniorskich, gdy w parze z wieskiem jagusiem mozna bylo w ciemno stawiac 5-1 dla apatora w biegu 7mym. Wspanialy junior, przeszedl za bajeczna sume do gorzowa, gdzie sie bardzo popsul. Juz wtedy wydaje mi sie, ze sodowka mu do lba uderzyla. No ale po mizernych gorozowskich latach, wraca na stare smiecie, gdzie w niegu uwierzono i dano szanse. Forma idzie znowu w gore...awans do GP, kadra na DPS, GP, bardzo przyzwoite wyniki w lidze. Przeciez bajer mial szanse sie utrzymac w cyklu. Tylko, ze przy koncu ostatniego sezonu, znowu zaczal gwiazdorowac. Stroic fochy, ze od skladu zostaje odsuniety mimo pktow na poziomie juniorow. Napomkne tylko, iz na finale w czestochowie gdzie po przegranym finale smutni kibice i zawodnicy apatora wyszli sie pozegnac bajer sie swietnie bawil. Namawial rickardssona do jakis brejkdensoof. To mnie tylko utwierdzilo w przekonaniu, jak bardzo zalezalo mu na wyniku. Piekne efekty mozna bylo podziwiac juz w koncowce ubieglego sezonu i przez caly obecny. Teraz jesli nie przywiezie 6 pkt nie dostaje grosza (przynajmniej tak bylo powiedziane). Myslalem, ze to przyniesie efekty, ale widac zerowe dochody mu nie straszne. AVE BAYER!

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    262
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    BAJERANT

    ONA MA JEDEN CEL - BAJER NA TORZE RATUJ SIĘ KTO MOŻE !!!

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    ONA MA JEDEN CEL - BAJER NA TORZE RATUJ SIĘ KTO MOŻE !!!
    Widze, że ktoś tu dąży do zaczęcia sporu o paniczów Gollobów:P a ja mówie NIGDY!!!
    A bajer no cóż... ma kłopoty z alkocholem... zdradza swoja dziewczyne... poprostu sie stacza... słaba psycha itd.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba czeka go grudziądz :D

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Jesli mnie pamiec nie myli to Gondor z Pergo kazal kiedys zamieszkac Bajerskiemu z nim, co by sie Bajer po barach nie szlajal :) Tu go nikt nie pilnuje ;)
    Zreszta co to za profesjonalista. Jak sie dostal do GP i czasem w lidze dajac ciala byl odsuwany od skladu to od razu gadal ze ma w nosie lige.
    To co sie dziwic, ze taki gosciu sie stacza?

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    05-02-2003
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem czy Tomasz się stacza, czy "wrzuca”, ale myślę, że nie należy jeszcze definitywnie spisywać go na straty. Wystarczy sobie przypomnieć zeszłoroczny sezon Grzegorza Walaska który psuł mecz za meczem. I jak teraz jeździ w tym sezonie?? Rewelacja! Wiec myślę, że Tomek ma szansę jeszcze się obudzić. Kiedy dotknie się dna i nie można spaść już niżej to zaczyna się wypływać na powierzchnię...Coraz wyżej.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Nie wiem czy Tomasz się stacza, czy "wrzuca”, ale myślę, że nie należy jeszcze definitywnie spisywać go na straty. Wystarczy sobie przypomnieć zeszłoroczny sezon Grzegorza Walaska który psuł mecz za meczem. I jak teraz jeździ w tym sezonie?? Rewelacja! Wiec myślę, że Tomek ma szansę jeszcze się obudzić. Kiedy dotknie się dna i nie można spaść już niżej to zaczyna się wypływać na powierzchnię...Coraz wyżej.


    Popieram w calej rozciaglosci ,tylko nie wiem czy Karwanowi nie skonczyla sie cierpliwosc.Kibicom zapewne tak i niechetnie zobacza Bajere w nowym sezonie w barwach Apatora.Mysle, ze wypozyczenie na jeden sezon do klubu pierwszoligowego pomoze Bajerowi przemyslec pare spraw i moze odnalezc forme.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Popieram w calej rozciaglosci ,tylko nie wiem czy Karwanowi nie skonczyla sie cierpliwosc.Kibicom zapewne tak i niechetnie zobacza Bajere w nowym sezonie w barwach Apatora.Mysle, ze wypozyczenie na jeden sezon do klubu pierwszoligowego pomoze Bajerowi przemyslec pare spraw i moze odnalezc forme.
    Kibice po przerwie zimowej zapominają wpadki z poprzedniego sezonu...

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Bajerski w zeszłym roku był przez 5 minut na topie i pewnie myślał, że tak zostanie.
    Okazało się, że parę ładnie objechanych biegów w G.P. nie wystarczy aby zostać gwiazdą. Także koniec Bajerskiego w ekstra lidze coraz bliżej.


  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No dobra. Zgadzam się z przedmówcami. Tylko jak Bayer odejdzie, to kogo ściągnie Karwan? Wydaje mi się, że pan Marek miał w planach tylko jednorazowe stworzenie dream teamu w zeszłym sezonie. Większość uważa, że przyszłość stanowią wspaniali wychowankowie Apatora, czyli Marcin Jaguś, Adrian i Karol. Nie wydaje mi się, że stanowią oni świetlaną przyszłość żużla w Toruniu. Im chyba też za szybko woda sodowa uderzyła do głowy. Jakieś ligi angielskie itd. Wcześniej potrafili wygrać z każdym, teraz przegrywają wszystko i razem z Bajerskim są głównym winowajcą takiej słabej pozycji Apatora. Jeszcze raz pytam, jeśli nie Bayer to kto w przyszłym sezonie? Może macie jakieś pomysły?

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach

    Niestety to już koniec

    Kwestia Bajerskiego jest już raczej przesądzona. Nie mozna przez dwa lata wodzić za nos zarząd i kibiców, do tego zahcowywać się jak gwiazda i mieć nadzieje na kontrakt na następny sezon.

    Pytasz kto w miejsce Bajery, przyjdzie zima zobaczysz kilku zawodników jeźdźi jeszcze na żużlu np Kowalik, czy Puszakowski hehe.

    Młodzież - no wybacz waszmość ale spisywanie już teraz ich na straty jest chyba lekko przedwczesne, a ja mówię, że już wkrótce to właśnie Midziński i Zabik decydować będą o sile Apatora. Zadziwiasz mnie z jednej strony cierpliwość dla Bajera z drugiej jej brak wobec młodych.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    No dobra. Zgadzam się z przedmówcami. Tylko jak Bayer odejdzie, to kogo ściągnie Karwan? Wydaje mi się, że pan Marek miał w planach tylko jednorazowe stworzenie dream teamu w zeszłym sezonie. Większość uważa, że przyszłość stanowią wspaniali wychowankowie Apatora, czyli Marcin Jaguś, Adrian i Karol. Nie wydaje mi się, że stanowią oni świetlaną przyszłość żużla w Toruniu. Im chyba też za szybko woda sodowa uderzyła do głowy. Jakieś ligi angielskie itd. Wcześniej potrafili wygrać z każdym, teraz przegrywają wszystko i razem z Bajerskim są głównym winowajcą takiej słabej pozycji Apatora. Jeszcze raz pytam, jeśli nie Bayer to kto w przyszłym sezonie? Może macie jakieś pomysły?
    Troszke się zagalopowałeś!
    Nie sądzisz aby,że za wczesnie piszesz o toruńskiej młodzierzy w taki sposób? Zapomiałeś ,że dla Adriana to 2 sezon w najwyższej klasie rozgrywek , a dla Karola aż pierwszy:)? Czy to dziwne, że ci młodzi chłopcy nie dali rady jechać przez cały sezon tak jak na jego początku? Dziwne jest to, że mają wachnięcie formy? To im Apator w dużej mierze zawdzięcza pierwszą czwórke, właśnie im!!! Więc teraz psioczenie na nich jest dalece nie wporządku!
    pzdr

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Po co zakładać wątek o tym półamatorze? I mazgaju ... ;)

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Temat"Tomasz Bajerski" heheh to jakas kpina :)
    To jest DNO! nie ma co pisac!
    Niech da sobie siana,bo zakonczy sie tragedia - nie koniecznie u nas w polsce!
    GKS THE BEST

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Chyba czeka go grudziądz :D
    W Grudziądzu wolnych etatów nie ma i raczej nie będzie miejsca, Robert S. (Real) był pierwszy i chyba nie odstąpi kumplowi miejsca...
    Co do zwyżki formy Bajera w tym sezonie - w pierwszej czwórce będzie to niezwykle trudne, kto wie może wręcz niemożliwe, choć nie należy przekreślać go aż tak do końca, co innego gdyby Apator jeździł w drugiej czwórce, tu znacznie szybciej Bajer doszedłby do siebie, a wobec zaistniałej sytuacji ma nóż na szyi.
    Gratulować cierpliwości wypada kibicom & działaczom toruńskim - skąd tyle wyrozumiałości ?
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bajerski mi przypomina takiego piłkarz zwanego Rasiakiem istne przereklamowany drewno

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Apatorowi gratulujemy bajeranta :)

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Bajerski mi przypomina takiego piłkarz zwanego Rasiakiem istne przereklamowany drewno
    No bez przesady taka opinia jest krzywdząca dla Bajerskiego ;)

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Bajerski ad 2004:
    Dom: Zielona Gora 2+1 (0,2*,0,0)
    Wyj: Czestochowa 5+2 (2,1,1*,1*)
    Dom: Bydgoszcz 9+2 (2*,2,0,3,2*)
    Wyj: Wroclaw 5+1 (0,3,0,2*)
    Dom: Tarnow 9 (3,1,1,1,3)
    Rybnik 10+3 (2*,2*,1,2*,3)
    kontuzja
    Dom: Wroclaw 4 (2,2,d,0)
    Wyj: Bydgoszcz 1+1 (1*,0,0)
    Wyj: Tarnow 7+1 (3,1*,2,1,d,w)
    Dom: Czestochowa 2+1 (1*,1,0)
    Wyj: Zielona Gora 2+1 (0,1*,0,1)

    Czy naprawde bylo zatem tak tragicznie przez
    caly sezon? Do kontuzji chyba az tak tragicznie
    nie bylo.
    Przed kontuzja jezdzil jako-tako. Po kontuzji
    jedzie zle - wyszedl mu tylko mecz w Tarnowie.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2004
    Postów
    114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe;) Wy tak nie wyzywajcie na biednego Bajerskiego be jeszcze was będzie po sądach ścigał z powództwa cywilnego;)

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec Awatar loko1980
    Dołączył
    25-04-2004
    Postów
    566
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Pamiętam tego zawodnika jak jeszcze jezdzil w Gorzowie, o ile pamięć mnie nie myli tylko jeden sezon mu w miare wyszedl, bo pozniej Bajer wyrożnial sie tylko chustą na glowie, która czesto zakładał między biegami....

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2004
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myśle iż tegoroczna postawa Tomasza B. wymusze stworzenie osbnego tematu o tym zawodniku. Moim zdaniem Tomasz jest w tak znakomitej formei jak zawsze tylko zawodza go silniki:)
    Silniki go zawodzą? O rany, to jest niezłe ;)

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osobiście lubię Tomka i mam nadzieję, że zaskoczy jeszcze swoją jazdą coniektórych (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu)i trzymam za niego kciuki !! :)

    Pozdrawiam

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Przed kontuzja jezdzil jako-tako. Po kontuzji
    jedzie zle - wyszedl mu tylko mecz w Tarnowie.
    Wypadaloby jeszcze dodac, ze mecz w Tarnowie bylby z pewnoscia przelomowy i po nim Tomus krecilby juz tylko same komplety .......
    gdyby nie zostal "pobity" biedaczek!!! :P

    PeZet

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2004
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale się uwzięliście na tego biednego Bajerka ;) fakt faktem, że za rok wzmocni on jakiś pierwszoligowy klub (czyżby Grudziądz ;)?)
    p.s.Bajer zabierz ze sobą Kowalika pleassssss :P :):):)
    pozdr

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Bajerski jest przereklamowany :p

    Poza tym chłopak ma słabszy sezon i tyle.
    Bardzo możliwe, że tak jak Sawina po sezonie w celu odpoczynku wybierze sobie pierwszą lige :p

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    znowu jakies dziadostwo typu SE, Fakt, Interia.pl cos sobie wymyslilo i sie afera zrobi !!!!!

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    ma takie same prawo
    jak ta pani z samoobrony z ****ikami w oczach
    ktora sie orbazila o bergera z sosem ****ikowym :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    No to robi sie niezla afera , tylko mam pytanie do Bajerka , jak znajdziesz kibicow ktorzy wywiesili te transparenty ?

    Pozatym to jest gorszace i robi smrodek wokol speedwaya a my sie potem dziwimy dlaczego nie ma sponsorow ehh...
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach

    chyba klub odpowiada za kibicow?
    jak mozna ukarac klub za zle zachowanie kibicow na stadionie itp
    to mozna i za takie wybryki dac kare:)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2004
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a niech sobie Bajerski robi co chce... zostawcie goscia w spokoju. Nie wiem co jest przyczyna jego zachowania. Pamietam jak kiedys wisiala ,szmata, z napisem "Dzikowski slpey morderca" po wypadku Bogusia Nowaka - co wedlug mnie jest bardziej obrazliwe - nic sie nie dzialo. Czy to jest szukanie taniej sensacji? Odnosnie gwizdow i wyzwisk - czy tylko w Tarnowie sie gwizdze i krzyczy? Popatrzcie na swoje podworka, a pozniej piszcze o karach dla klubu.

    I zakonczcie temat z Bajerskim to robi sie to lekko niestrawne

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    chyba klub odpowiada za kibicow?
    jak mozna ukarac klub za zle zachowanie kibicow na stadionie itp
    to mozna i za takie wybryki dac kare:)
    wlasnie, skoro kluby dostaja kary za np wbiegniecie kibicow na tor, rzucanie tarami czy bojki to chyba za transparenty tez moze dostac kare...

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Hm, jak dla mnie to Bajerski ma rację, te transparenty mówiąc w prosty sposób zgnoiły jego nazwisko i ma on prawo domagać się z tego tytułu zadośćuczynienia. A te czubki co wywiesiły te transparenty niech wiedzą , że w ten głupi sposób spowodowali straty finansowe dla klubu i niech będzie to przestroga dla kibiców z innych miast, takie barany są odważne jak są w tłumie, jakby jeden z drugim mieliby w oczy Bajerskiem powiedzieć to samo co napisali na transparentach to szybko by im kolana zmiękły.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gość sam sobie zaprzecza...w wywiadzie mówi, że mu to zwisa, widząc transparenty śmieje się i macha do kibiców, a po meczu mówi, że idzie do sądu... :/
    I dlaczego klub miałby zapłacić kare?? Sędzia zawodów nie widział w tym nic obraźliwego skoro nie kazał ich usunąć...
    [Rok temu jak kibice z Rybnika mieli transparenty (zresztą bardzo fajne) sędzia uznał je za obraźliwe to nakazał ściągnać] :P
    Nie boisz się reakcji tarnowskiej publiczności? Zapewne nie przywitają się
    przyjaźnie.
    - Pewnie tak, ale nie przywiązuje do tego wielkiej wagi. Już w czwartkowym
    półfinale indywidualnych mistrzostw Polski miałem przedsmak takiego
    powitania. Kibice coś krzyczeli, wywiesili jakieś bzdurne transparenty.
    Widocznie tam na południu wszyscy są siebie warci
    .

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    >>>

    Pozwole sobie z watku apatorianskiego to wkleic, tu chyba tez sie nadaje...moze nawet bardziej ;)


    Bajerski AGAIN !

    Zapewne ten temat juz byl poruszany w tym watku i to wiele razy, ale ...
    PANIE KARWAN !!! Prosze nie podpisywac kontraktu z Bajerskim na nastepny sezon !!!
    Uwazam ze najlepsze wyjscie to powrot Krzyzaniaka w jego miejsce, ewentualnie Chrzanowski, a w nstepnej kolejnosci Sawina lub Kosciecha...
    TYLKO NIE BAJERSKI !!!!
    To on zamiast Sawiny powinien jezdzic w 1 lidze !!!

    A co do nazwisk ktore wymienilem, to wiem ze nie garnie sie wiekszosc do powrotu do Torunia...ale gdy tylko ktorys z nich wyrazi ewentualne zainteresowanie...PANIE KARWAN DZIALAC !!!!!

    Pozdrawiam
    Peace


    PS. A co do transparentow to wiadomo - nie bylo to na poziomie. Ale musze tez przyznac, ze gdyby byly to hasla naprawde smieszne, ALE NIE OSMIESZAJACE !!!, smieszne w samej skladni gramatycznej ;) to nie mialbym nic przeciwko temu.
    Uwazam ze mozna wytknac cechy charakteru, ale nie mozna wysmiewac sie z czlowieka. A druga sprawa to to czy jakiekolwiek transparenty, nt. Bajerskiego powinny zawisnac na stadionie Unii.
    Pozew skladany przeciwko kibicom jest (z punktu widzenia studenta prawa ;)) w tej mierze bezzasadny.
    Chociaz...

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bajeurski djoq ska lwow...(!poqreuzbuja wzmoqcmnieun a za nim laandjryna:P

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •