Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 75

Wątek: I runda Play-Off w I lidze: TŻ Lublin - Stal TeleNet Strabag Gorzów 46:41

  1. Powrót do góry    #1

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niema to jak bogata zapowiedz czy jakis komentarz do meczu...wysilił bys sie troche...
    Mysle ze nasze szanse wzrosły wobec ostatniego meczu ale czy na tyle by wygrać?NIema co patrzec w ten sposób ze Rzeszów wygrał to my też...Jak sie neimyle to te druzyny maja podobne tory więc Rzeszowianom było zdecydowanie łatwiej...
    Napewno szansa jest,a po tym co widziałem wczoraj[wreszcie pewne i niezagrozone wygrane Flisa i najlepszy jaki widziałem wynik Hucki-mimo bladego dorobku punktowego] wydaje mi sie ze stac naszych na wygraną,ale wcale sie niezdziwie a tym bardziej niezmartwie jesli przegramy...
    obstawiam jak narazie : 44;46

    ps.Proponuje zmienic temat na Tz Lublin-Stal Gorzów

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    100
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak sie neimyle to te druzyny maja podobne tory więc Rzeszowianom było zdecydowanie łatwiej...
    Polowicznie masz racje poniewaz normalnie tor na Zygmuntowskich zdecydowanie rozni sie od betonu z Rzeszowa, ale wczoraj bylo zupelnie inaczej.:/ (Kaczmarek Rules)
    Co do meczu to szczerze mowiac juz sam niewiem czego mam sie spodziewac.Mam nadzieje ze wczorajsze wydarzenia zadzialaja jak kubel bardzo zimnej wody i w niedziele zobaczymy taki sam zespol jak z meczow m.in. z Wami i Gdanskiem w rundzie zasadniczej.

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to bardzo przykre :( ale jak mamy wygrywać to FRANKOWA, SLEDZIA I JELENIEWSKIEGO wy***** z drużyny. ja obstawiam chociaż byłem jestem i bede fanem lubelskiego zuzla ale porażke naszego wspaniałego "TEAMU". to co pokazali wczoraj ........ niech nikt kto przyjdzie na mecz z gorzowem nie wstaje i nie bije braw jak podczas prezentacji usłyszy takie nazwiska jak SLEDZ, FRANKOW, KARLSSON, JELENIEWSKI !!!!!! hanba dla kibica

    ZAWODNICY SIE ZMIENIAJĄ KLUB ZOSTAJE
    pozdrowienia dla wszystkich kibicow "jazdy w lewo" :)

    40:50 dla gorzowa

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Witam!!

    Mam pytanko do kibicow lubelskich. Jaki sie czuje Tomek Piszcz i czy wystapi w niedzielnym spotkaniu?
    Wyniku na razie nie obstawiam, ale uwazam ze spotkanie bedzie niezwykle zaciete i o koncowym rezultacie zadecyduja biegi nominowane.


    Pozdrawiam!

    P.s

    Szpaku mogles sie troche wysilic i zopowiedziec to zpotkanie. Ja wiem ze zawsze chcesz byc pierwszy, ale bez jaj!

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PISZCZ NIE POJEDZIE Z GORZOWEM NA 100% CHYBA ZE W GIPSIE W CO BARDZO BARDZO BARDZO WĄTPIE !!!!


    WSTYD I HANBA 11.07.2004

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar loko1980
    Dołączył
    25-04-2004
    Postów
    566
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Mecz z Ostrowem tchnal we mnie troche nadziei, bo rzadko sie zdarza widziec Marka Hucko atakujacego i walczacego na calej dlugosci i szerokosci toru( na dobra sprawe czy to na pewno jechal Hucko...buahahah. Druga sprawa, przy kontuzji Rajkesa bardzo dobrze zaczyniaja sobie poczyniac mlode wilczki Dąbrowski i Brzozowski. Szczegolnie postawa tego drugiego pokazuje ze wyrasta nam kolejny etatowy junior. Mimo wszytsko w Lublinie bedzie ogromnie ciezko wygrac, gospodarze zapewne wyciagna wnioski ze swojej porazki z Rzeszowem. U nas nie pojedzie Rajkes, koziolka fiknal Brzoza, ale znowu Mareczek chyba sie przebudza z letargu, dlatego zaden wynik nie bedzie dla mnie zaskoczeniem. Pozdroova

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    551
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to bardzo przykre :( ale jak mamy wygrywać to FRANKOWA, SLEDZIA I JELENIEWSKIEGO wy***** z drużyny. ja obstawiam chociaż byłem jestem i bede fanem lubelskiego zuzla ale porażke naszego wspaniałego "TEAMU". to co pokazali wczoraj ........ niech nikt kto przyjdzie na mecz z gorzowem nie wstaje i nie bije braw jak podczas prezentacji usłyszy takie nazwiska jak SLEDZ, FRANKOW, KARLSSON, JELENIEWSKI !!!!!! hanba dla kibica

    ZAWODNICY SIE ZMIENIAJĄ KLUB ZOSTAJE
    pozdrowienia dla wszystkich kibicow "jazdy w lewo" :)

    40:50 dla gorzowa
    Czy aby nie przesadzasz. Przecież ci zawodnicy a szczególnie Peter był głównym ojcem sukcesu lubelskiego Motoru w tym sezonie. Rzeszów miał wczoraj swój wielki dzień, a Baran po raz kolejny mnie zadziwił. Jest w tej chwili chyba w życiowej formie i mam tylko nadzieję, że trochę odpuści w pojedynku ze Stalą. Muszę powiedzieć, że bardzo by mi odpowiadał wynik meczu jaki zaproponowałeś :D :D :D , choć raczej sam na niego nie liczę. Ciekawe czy też będziesz tak zły na wymienionych zawodników po następnej kolejce ? W sumie gdyba tak było to w Gorzowie byłaby wielka radość ze ........ ( nie piszę aby nie zapeszyć ):) Pozdrowienia.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzymam kciuki za remis

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz z Ostrowem tchnal we mnie troche nadziei, bo rzadko sie zdarza widziec Marka Hucko atakujacego i walczacego na calej dlugosci i szerokosci toru( na dobra sprawe czy to na pewno jechal Hucko...buahahah. ....Mareczek chyba sie przebudza z letargu, dlatego zaden wynik nie bedzie dla mnie zaskoczeniem.
    Chyba jeden mecz za duzo tej nadziei Ci dal :D Przeciez trzeba pamietac w jakim skladzie przyjechal Ostrow, jak jechal.. kogo Mareczek wyprzedzal, a takze wczesniejsze jego wystepy w tym sezonie. Ja choc bym chcial by zrobil te 6 pkt, to nie wroze mu za dobrze... zobaczymy.. obym sie mylil..

    a po drugie to chyba nie jest pewne ze Rajkowski nie pojedzie w Lublinie..

    Pozdrawiam..

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar loko1980
    Dołączył
    25-04-2004
    Postów
    566
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Staleczka troche wiecej optymizmu. Hucko ma noz na gardle, albo bedzie jezdzil na jakims dopuszczalnym poziomie albo powedruje na trybuny. Przypominam ze on nie jezdzi w zadnej innej lidze, takze straci mozliwosc zarabiania pieniedzy. Mial powazna rozmowe w klubie, znaczy dostal ********, i udalo mu sie objechac Jedrzejaka i Fajfera, najlepszych zawodnikow tego dnia z druzyny gosci, zdaje sobie sprawe, ze to mala pociecha, ale jazda Marka nawet z tak slabym przeciwnikiem byla godna uwagi. Co do Rajkesa-niech on lepiej do konca wyleczy te kontuzje, dopoki nie bedzie w 100% sprawny nie powinien wyjezdzac na tor. W Lublinie maja powalczyc na calego, jak przegraja po walce nie bede mial pretensji, bo przegramy tylko bitwe a wojne w postaci zapewniwnia sobie barzay o ekstralige to wlasnie my wygramy. Pozdroova

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czemu ma nie jechać Michał Rajkowski? Nie widzę powodu,aby do Lublina nie pojechał.
    Ja porponuję następujący skład:
    1. Piotr Paluch
    2. Robert Flis
    3. Marek Hućko
    4. Paweł Hlib
    5. Magnus Zetterstroem
    6. Kamil Brzozowski
    7. Michał Rajkowski

    Dlaczego? Ano dlatego, że Brzozowski ma większe szanse na punkt w biegu juniorów, niż w biegu numer 2, w którym do tej pory jeździł.
    Pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    595
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Piotr Paluch
    2. Robert Flis
    3. Marek Hućko
    4. Paweł Hlib
    5. Magnus Zetterstroem
    6. Kamil Brzozowski
    7. Michał Rajkowski

    Moim zdaniem Rajkes napewno pojedzie.....A i bardzo dobry pomysł z rozdzileniem Falisa i Hucki , a co do Hucki to on objechłał raz PIETRZYKA a za 2 razem JĘDRZEJAKA....Hlib jest w super formie odjeżdżał od zawodników o 20-30 metrów , Zorro terz ładnie zapodawał....Licze na korzystny wynik dla gorzowa cos kło 42-48 dla Gorzowa....

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O ile sie nie myle to teraz jest kolej Dabrowskiego a pozniej Gluchego a nie Brzozki wiec Kamila raczej nie zobaczymy w Lublinie. Wystwaienie Benia, lub Andrzeja w biegu mlodziezowym to duze ryzyko.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lublin w ostatniej kolejce dał troszkę pupki, jestem przekonany że chcą jeździć w barażach, a jedyną drogą to tego jest korzystniejszy bilans z Gorzowem, a więc "panowie szlachta szable w dłoń!!" skopcie im tyłki ;)

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przy obecnej formie Kamila Brzozowskiego trzymanie się rotacyjnego sytemu wyłanania kadry nie ma sensu. Takie jest moje zdanie.
    Pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2003
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po tym, co zobaczyłem w niedziele......To nie mamy nawet co marzyc o wygranej....
    Do wczoraj byłem pewien, że spokojnie wygramy z Rzeszowem,że nikt od nas nie wywiezie punktów...Ale po tym pokazie to sądzę że Gorzów z Chlipkiem, Rajkiem, i seniorami złoi nam dupska....
    Knap, Peter- Ci zrobią swoje....
    Stachyra- To był wypadek przy pracy....w pozytywnym sensie(chyba się tak spiął, bo to był Rzeszów)...Z Gorzowem- góra 3 pkt...
    Śledź- Nie ma na czym jechać...W Angli zajechał dwa silniki....wczoraj 3-ostatni...A kasy nie widać na nowy...
    Mordel- Jak będzie kopa to zrobi ze 4-6pkt, a jak będzie twardo to ZERO
    Franek- A kto puści tego sprzedawczyka?...Lepiej dać Trumnę...jest "głodny" jazdy...coś tam zrobi....

    Kibice pewnie też nie dopisza....Pójdą Ci, co chodzili zawsze....nawet na 2 ligę...

    Oby nie zaczęło się źle dziać w naszym klubie, bo kibice to 65% budżetu......

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej!

    Wiem ze Marek Hucko nie jezdzi w zadnej lidze, i tak dalej.. ale nie zapominajmy ze samymi checiami nie mozna wygrac meczu, trzeba miec troche kasy, byc dobrze spasowanym, byc w formie itd.. zobaczymy, ja wole mniej wierzyc i mile sie rozczarowac :D

    Jesli chodzi o Flisa, to wiecie co.. jemu chyba naprawde duzo daje numer 2, on nie lubi byc wystawiany jako prowadzacy pare.. moze ma to jakies znaczenie w psychice? Para Paluch - Flis dobra..

    A jesli chodzi o przegrana, to wiadomo jak przegramy to nic sie nie stanie, ale trzeba walczyc o kazdy punkt, bo pozniej czy bedziemy jezdzic w barazach moga miec ogromne znaczenie!! przeciez jak bedziemy mieli po tyle samo to licza sie bezposrednie pojedynki.. tak wiec.. WALCZYC STAL GORZOW WALCZYC..

    Pozdrawiam..

  19. Powrót do góry    #19
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gorzów powinien bez najmniejszych kłopotów zainkasować 2 punkty. Wystarczy jedynie zakwestionować stan toru, bo znając Stachyrę to nawierzchnia bedzie nieregulaminowa. Lubelscy profesjonaliści potrafią jechać jedynie na spreparowanym torze dlatego ze Stalą nie będą mieć nic do powiedzenia. Zresztą czego się tu obawiać, emerytów Śledzia i Mordela czy może speedrowerzysty Jeleniewskiego?
    Mój typ 37-53

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar loko1980
    Dołączył
    25-04-2004
    Postów
    566
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Gorzów powinien bez najmniejszych kłopotów zainkasować 2 punkty. Wystarczy jedynie zakwestionować stan toru, bo znając Stachyrę to nawierzchnia bedzie nieregulaminowa. Lubelscy profesjonaliści potrafią jechać jedynie na spreparowanym torze dlatego ze Stalą nie będą mieć nic do powiedzenia. Zresztą czego się tu obawiać, emerytów Śledzia i Mordela czy może speedrowerzysty Jeleniewskiego?
    Mój typ 37-53
    Nie zapominaj ze to jest zuzel i kazdy wynik jest mozliwy. Idac tym tokiem myslenia Gorzow mial wygrac ze slabym, rozbitym, jezdzacym w krajowym skladzie Rzeszowem, a wszyscy wiemy jak to sie skonczylo! Tak sie zastanawiam, z czym do tej ekstraklasy pcha sie Lublin, przeciez tam nie ma zadnego rokujacego dobre starty w ekstralidze zawodnika, moze za wyjatkiem Piszcza i moze Knappa, reszta zawodnikow z calym szacunkiem do ich dokonan po prostu sie nie nadaje do ekstraligi:P

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2004
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja za bardzo nie podpalał bym się że wygramy w Lublinie. Oczywiście jak każdy kibic mam taką nadzieję lecz pamiętajmy że ten tor nie bardzo leży naszym żużlowcom. Co do startu Rajkowskiego to powinien jechać z nr. 7. Pamiętajmy że 25.07.2004 r. kolejny pojedynek (zwycięski oczywiście) z Lotosem i chłopak powinien być w pełni formy na ten mecz.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy przypadkiem półfinał IMEJ w Teterow nie jest w tym samym terminie?

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    Normalnie sytuacja identyczna jak przed meczem z Rzeszowska Stala... Rzeszowianie nastawiani calkowicie pesymistycznie z lekka wiara chociazby na walke... niestety bylo zupelnie inaczej ;P no ale wkoncu mial u niech nie jechac Rempala ;P

    Ja dalej sadze ze jesli nie w Lublinie to nigdzie nie urwiemy punktow na wyjezdzie...

    Jesli chodzi o Flisa, to wiecie co.. jemu chyba naprawde duzo daje numer 2, on nie lubi byc wystawiany jako prowadzacy pare.. moze ma to jakies znaczenie w psychice? Para Paluch - Flis dobra..
    Moze chodzi o to ze para Bolo- Roberto jest naprawde dobra i Flis jak zawali wie ze jest Paluch ktory moze odwali za niego robote... Z Hucka napewno takiego luzu nie mial... napwno jest to jakies tam mniejsze obciazenie psychiki...
    A Hlib w parze z Hucka napewno problemow nie bedzie mial bo Pawelek zawsze dobrze jedzie :D

    Jesli chodzi o naszych juniorow to zgodze sie ze stilonkiem ze teraz nie ma co sie trzymac kolejki i nalezy luknac na ich forme jak i na przygotowanie maszyny... tak wiec Gluchy napewno odpada bo zapewne nie poradzil by se nawet w 1 biegu... Dabrowski tez w kratke... tak wiec ja najchetniej bym widzial Brzuzke

    Ciekaw jestem czy lepszy wystep Marka "1,0,ns,ns,ns" Hucki ;P byl spowodowany slabszym przeciwnikiem czy "nozem na gardle" Jesli nozem na gardle to trzeba to robic tez z innymi ;) ale reszta zespolu w przeciwienstwie do Marka chyba nie musi sie obawiac bycia na zawodach w postaci kibica... szkoda troszku...

    Tak wiec o meczu z Ostrowem trzeba zapomniec... bojowe zadanie czeka naszych zawodnikow w Lublinie... tam po krotce zobaczymy czy chociaz troszku zaslugujemy na te baraze i e-lige...

    Ciekawa sytuacja jest tez po za torem ;P nasi dobroczyncy chca sukcesow sportowych i jak najlepszych wynikow w tym walki o e lige... mam nadziej ze zdaja sobie sprawe ile ta przyjemnosc kosztuje (e liga; no bo chyba nie do pomyslenia bedzie ze kazdy z kibicow bedzie musial przynosic latarke w ramach sztucznego oswietlenia ;P) i nie odwroca sie od zuzla. A jesli tak to zrobimy im psikusa i zrezygnujemy z internetu ;P

    Pozdro
    KSSG!

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hey!

    A ja zapytam juz teraz, co mi tam :D:D:D

    Czy ktos wie.. czy Stal Gorzow jezeli bedzie w barazach, bedzie mogla sciagnac nowego obcokrajowca? Bo gdzies slyszalem ze, zeby nie bylo przepasci miedzy druzyna e-ligowa a 1 ligowa to ci z 1 ligi beda mogli zakontraktowac na te dwa mecze jeszcze jednego obco. Czy to prawda? :D:D:D

    Ja bym z checia zobaczyl w Stali, Nicholsa czy Maxa, gdybysmy byli drudzy to szanse na ewentualny awans by sie zwiekszyly.

    Pozdrawiam..

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    Czy przypadkiem półfinał IMEJ w Teterow nie jest w tym samym terminie?
    Polfinal w Teterov jest 17.07 tj. Sobota...

    a ja mam pytanie... gdzie jest ta wioska?

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    595
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hey!

    A ja zapytam juz teraz, co mi tam :D:D:D

    Czy ktos wie.. czy Stal Gorzow jezeli bedzie w barazach, bedzie mogla sciagnac nowego obcokrajowca? Bo gdzies slyszalem ze, zeby nie bylo przepasci miedzy druzyna e-ligowa a 1 ligowa to ci z 1 ligi beda mogli zakontraktowac na te dwa mecze jeszcze jednego obco. Czy to prawda? :D:D:D

    Ja bym z checia zobaczyl w Stali, Nicholsa czy Maxa, gdybysmy byli drudzy to szanse na ewentualny awans by sie zwiekszyly.

    Pozdrawiam..
    Tak masz racje drużyna z 1 ligi morzna zakontraktowac na baraze obco , lecz gdyby miało byc takie posuniecie to ten zawodnik przynajmniej w meczu MUCI ZROBIC 12 punktów , to jest minimum.Ale ja nie widze takiego sensu niop bo Zorro to nasz Gorzowski wojownik.:)

    Teraz sie odrazu zuca pytanie:Co ze składem w E-Lidze???

    Niop wiec ja widze to tak:

    1 Crump(najlepiej widzany) lub jakis inny...
    2 Rajkowski
    3 Okoń(Zielona po spadku ale kibice pamietaja co dla nas zrobił i jak jeździł)
    4 Flis(po zastanowieniu , należy sie , nie opuścił nas...:))
    5 Paluch
    6 Hlib
    7 Brzozowski

    Patrzac na rozwój Hlibka i Rajkowskiego niop to były by mocne punkty naszego składu.Crump i jego sentyment i stabilność byłby w sam raz.Paluch jest solidnym ligowce oraz wiernym stalkowcem i będzie robił swoje.Flisek te swoje 6 punktó napewno dowieze.Niop i prowadzacy Okoń jest solodnym zawodnikiem chyba dobrze by nam wyszedł jego transfer.I jeszcze w zanadzu niech będzie Hućko:) bo wiadomo kontuzja ale raczej nie pojeździ chłopak:).

    I widzac ze taki skład nie był by zły na E-Lige dac im dobre motory i powalczymy z karzdym , nie to że będzimy odrazu wygrywac na wyjazdach ale u siebie napewno bo nik nie lubi naszego toru:).



  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2003
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hey!

    A ja zapytam juz teraz, co mi tam :D:D:D

    Czy ktos wie.. czy Stal Gorzow jezeli bedzie w barazach, bedzie mogla sciagnac nowego obcokrajowca? Bo gdzies slyszalem ze, zeby nie bylo przepasci miedzy druzyna e-ligowa a 1 ligowa to ci z 1 ligi beda mogli zakontraktowac na te dwa mecze jeszcze jednego obco. Czy to prawda? :D:D:D

    Ja bym z checia zobaczyl w Stali, Nicholsa czy Maxa, gdybysmy byli drudzy to szanse na ewentualny awans by sie zwiekszyly.

    Pozdrawiam..
    Szybko z tym wyjechales...:P

    Ja mysle ze taki Max, czy Nichols, czy jakikolwiek inny zawodnik z GP byl by malo wartosciowym zawodnikiem na dwa ostatnie mecze sezonu. Co im by zalezalo na Stali...? Najwyzej to zeby zgarnąć kase za podpisanie kontraktu na dwa mecze, a w pozniejszym czasie sprzedanie ich.
    Tak wiec najlepszym rozwiazaniem mimo wszystko bylo by to, by pozostac przy Magnusie.
    I tak mysle ze za wczesnie na takie tematy. Poczekajmy jeszcze!



    Co do meczu z Lublinem to zgodze sie z Draxem, iż moze powtorzyc sie sytuacja z meczu z Rzeszowem...:/ Jednak trzymam sie bardziej optymistycznej wersji i mam nadzieje ze 2 duze punkty przyjadą z Lublina do Gorzowa:D

    Pozdrowienia dla kibicow obydwu druzyn:)



  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik Awatar kris_stal
    Dołączył
    12-09-2003
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy przypadkiem półfinał IMEJ w Teterow nie jest w tym samym terminie?
    Polfinal w Teterov jest 17.07 tj. Sobota...

    a ja mam pytanie... gdzie jest ta wioska?
    Z Gorzowa do Teterow jest coś koło 250 km , najlepiej jechać przez Kołbaskowo , a z tamtąd tylko coś koło 140 km (północne Niemcy między Neubrandenburg , a Rostockiem)

    Początek półfinału sobota godz 20

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hey!

    Ja bym z checia zobaczyl w Stali, Nicholsa czy Maxa, gdybysmy byli drudzy to szanse na ewentualny awans by sie zwiekszyly.

    Pozdrawiam..

    Witajcie!!

    Stary w ogole Ciebie nie rozumiem!! Jak mozesz pisac takie glupoty. Zakladajac ze dojedziemy do barazy (w co nie watpie!) na pewno nikogo nowego nie zakontraktujemy!
    Zorro caly sezon ostro pracowal na wynik naszego kochanego klubu,a Ty chcesz go na decydujace mecze odstawiac i bradz slabego Maxa lub niepewnego Nicholsa. Dobrze,ze nie jestes w zarzadzie, bo z taka polityka bysmy daleko nie zajechali. Prezes i trener na pewno nie pojda na takie rozwiazanie,aby zaplacic spore pianiadze nowemu obcokrajowcowi za dwa mecze barazowe!
    Trzeba tez pamietac, ze zespol gorzowski nie musi za wszelka cene awansowac, bo takich zalozen na poczatku sezonu w ogole nie bylo. W przeciewienstwie na przyklad do ekipy gdanskiej!
    Na prawde, az mnie krew zalewa jak czytam takie posty!
    Magnus Zetterstream wklada cale serce w walke w barwach zolto - niebieskich, a Ty chcialbys mu taki numer wyciac na koniec sezonu!?
    Brak slow...

    Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibicow Stali Gorzow!

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2004
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hey!

    Ja bym z checia zobaczyl w Stali, Nicholsa czy Maxa, gdybysmy byli drudzy to szanse na ewentualny awans by sie zwiekszyly.

    Pozdrawiam..

    Witajcie!!

    Stary w ogole Ciebie nie rozumiem!! Jak mozesz pisac takie glupoty. Zakladajac ze dojedziemy do barazy (w co nie watpie!) na pewno nikogo nowego nie zakontraktujemy!
    Zorro caly sezon ostro pracowal na wynik naszego kochanego klubu,a Ty chcesz go na decydujace mecze odstawiac i bradz slabego Maxa lub niepewnego Nicholsa. Dobrze,ze nie jestes w zarzadzie, bo z taka polityka bysmy daleko nie zajechali. Prezes i trener na pewno nie pojda na takie rozwiazanie,aby zaplacic spore pianiadze nowemu obcokrajowcowi za dwa mecze barazowe!
    Trzeba tez pamietac, ze zespol gorzowski nie musi za wszelka cene awansowac, bo takich zalozen na poczatku sezonu w ogole nie bylo. W przeciewienstwie na przyklad do ekipy gdanskiej!
    Na prawde, az mnie krew zalewa jak czytam takie posty!
    Magnus Zetterstream wklada cale serce w walke w barwach zolto - niebieskich, a Ty chcialbys mu taki numer wyciac na koniec sezonu!?
    Brak slow...

    Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibicow Stali Gorzow!
    nic dodać, nic ująć. Zgadzam się w 100%

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może i Zorro nie rzuca na kolana swoją postawą w tym sezonie ,ale odsunięcie go od ewentulanych baraży byłoby trochę nie fair.Więc na razie skoncentrujmy się na meczach w pierwszej czwórce a szczególnie na meczu Lublinie gdzie jest sznasa wygrać ,po ostatniej zniżce formy lublinian (przy braku Piszcza w składzie).Ewentulane baraże zostawmy na póżniej ,bo jeszce parę meczy zostało do odjechania ,a nikt za darmo punktów nie odda.
    Liczę na dobrą postawę Kamila Brzozowskiego ,bo tym co pokazał z Ostrowem (pomijając upadek)to dobrze rokuje na drugą częśc sezonu.

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeszów wygrał w lublinie a wy juz nas widzicie w barazach?
    Rzeszów ma podobny tor do lublinian wiec to było ogromnym plusem!nasze sznase napewno wzrosły ale nie an tyle by juz stwierdzic ze mamy 2 ptk.
    a CO DO TYCH BARAŻY to nawet jesli je wywalczymy to to byłby cud jesli bysmy je wygrali...

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej!

    No wiadomo ze Zorro wiele zrobil dla Stali.. choc awans nie byl przed sezonem celem numer jeden, to teraz jak bedzie taka mozliwosc w postaci barazow to powiedz sponsorom ze wolisz Zorro bo duzo zrobil i wogole, ciezko by z tym bylo.

    Lexy.. ale jest taka mozliwosc zeby byly baraze nie trzeba koniecznie wygrac w Lublinie :P

    Pozdrawiam..

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    595
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żeby był w barażach musimy spełnic 2 punkty:

    *Wygrac wszyskie mecze u siebie.(Przypomne że w tym sezonie nikt nas u nas nie pokonał:)
    *W drumeczu mieć lepszy bilans małych punktów z Lublinem.(Przypomne że w rundzie zasadniczej był lepszy)

    No wiec nick trudnego dla chcacego.Trza patrzeć w przyszłość.Morze przed sezonem nie było głosno o awansie ale teraz , jak nadaża sie okazja , super forma Hlibka , Rajkes niczemu sobie , do tego Paluch , Flis , Hućko , i Zorro.....Trzeba to wykorzystac , przeciedsz nie morzna cały czas jeździć w 1 lidze i odkładać awans z roku na rok.Wiec w tym momecie moim zdaniem żarząd zrobi wszysko żeby ten awans był w tym sezonie.

    A chlopaki teraz trzymac kciuki w Piatek i NIedzile za Ziloną Góre....Jak wygraja eczyki to będe mieli tyle samo punków co Rybnik i jak w Pley Ofach bedą mili z nimi lepszy bilans to z nim jedzimy w barażach......Niop przeciesz było by miło byc na stadionie pokonac Zilonke , wstac i gestem ręki pokazać spuszczenie wody...W tym znaczeniu Zilonej Góry.:)

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej!

    No wiadomo ze Zorro wiele zrobil dla Stali.. choc awans nie byl przed sezonem celem numer jeden, to teraz jak bedzie taka mozliwosc w postaci barazow to powiedz sponsorom ze wolisz Zorro bo duzo zrobil i wogole, ciezko by z tym bylo.

    Ciekawe rozumowanie! Czyli przed barazami zarzad robi spotkanie najwiekszych sponsorow i prezes mowi "Sluchajcie jest szansa zakontraktowac Nicholsa. To 'bardzo pewny' obcokrajowiec. Potrafi pojechac znakomicie, ale czasami w barwach Atlasu zawodzil az do bolu. Trzeba tylko dodatkowe 20 tysiecy na dwa spotkania barazowe! Co Wy na to? No ale to zwiekszy nasze szanse awansu. Mowie powaznie! No przemyslcie to!"
    Przeciez to jest parodia!!!!!!!!!!!!!
    Na prawde czasami warto zastanowic sie na spokojnie zanim cos sie napisze!
    Aha jeszcze jedno! Ciekawe jakby poczuli sie krajowi zawodnicy wobec ktorych na pewno sa jakies zaleglosci finansowe!

    Pozdrawiam kibicow zolto - niebieskich!

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę że wątek zdominowali kibice Stali - nie dziwie się, po ostatnich wyczynach naszego zespołu mało komu chce się jeszcze cokolwiek pisać pozytywnego. Zauważylem tez że fani staleczki wybiegają juz w przyszłosc widząc swoją druzyne w barażach. Również mnie to nie dziwi, mało tego uważam, że zmarnowanie takiej szansy jaka się niespodziewanie trafiła byłoby nie do wybaczenia. Co do wyniku meczu - obstawiać nie będę, bo wszystko jest możliwe. Liczę na dobry mecz i rehabilitację tej trójki, która zmarnowała dorobek całego sezonu.

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co mają powiedzieć TZtowcy jak drużyna sie im sprzedaje (frankow, sledz) i mają speedrowerzystów w składzie :/

    neistety ale w niedziele kolejna nasza porażka :( gorzów nas rozjedzie no ale co tam przeciez i tak nigdy do ekstraligi byśmy nie weszli <<<---- najszczersza prawda

    a gdyby tak pofantazjować to moze wygramy i braże bedą jezscze nasze ale to tylko wielkie złudzenie :(
    mogliby sie nasi zawodnicy zrehabilitować za porażke ale wiadomo co im strzeli do głowy :) podbono po meczu z rzeszowem KARLSSON powiedział kilka mocnych słow do naszych zawodnikow ?


  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie: po co wybiegać tak daleko w przyszłość?? Mamy powazne zadania tu i teraz. Musimy mysleć o najbliższym meczu! Myślałem, że mecze w Grudziądzu i Rzeszowie wylały na nasze gorące głowy kubeł lodowatej wody, ale niestety się myliłem. Nie zapominajcie o tym, że żaden z naszych zawodników nie jest w stanie robić regularnie dwucyfrówek . Najwięcej spodziewam się po Pawle Hlibie, bo on naprawdę wyrasta na lidera. Popatrzcie jednak na występy Palucha, Flisa, Hućki, nawet Zorra. Występy niektórych przypominaja silusojdę. Nie możemy być pewni wygranej w Lublinie, ale możemy z całego serce dopingować chłopaków i być z nimi wtedy, kiedy walczą na torze. Dyskusje na temat ewnetualnych baraży i ekstraligi odłóżmy na później. Działajmy w myśl zasady "Nec temere, nec timide". Maksyma ta w polskim tłumaczniu brzmi "ani bojaźliwie, ani zuchwale".
    Pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    05-03-2004
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeszów wygrał w lublinie a wy juz nas widzicie w barazach?
    Rzeszów ma podobny tor do lublinian wiec to było ogromnym plusem!nasze sznase napewno wzrosły ale nie an tyle by juz stwierdzic ze mamy 2 ptk.
    a CO DO TYCH BARAŻY to nawet jesli je wywalczymy to to byłby cud jesli bysmy je wygrali...
    Co do baraży, to się zgodze :) Ani Gorzów, ani tym bardziej my, nie mamy w nich żadnych szans :)

    Rzeszów ma podobny tor co my???? No chyba nie bardzo...

    Rzeszów jeździ na betonie, my preferujemy tor przyczepny. W ostatnim meczu był beton tylko dlatego,że niejakiemu Kaczmarkowi odwalilo za przeproszeniem. To tak gwoli wyjaśnienia :)

    Co do meczu, to uważam, że jednak Gorzów jest na WYJAZDACH słabszy niż Rzeszów, dlaetgo jeśli Sledź z Frankowem znów nie zawalą, to powinnismy wygrać róznicą 2-6pkt. Jednak w przekroju dwumeczu to Gorzów bez dwóch zdań bedzie lepszy. Bez Tomka Piszcza to na wyjeździe polegniemy pewnie jakieś 55-35 i w barażach bedzie Stal.

    W niedzielnym meczu, mimo nieobecności Tomka licze na minimalne zwycięstwo naszych. Grzesiu Knapp potwierdził, że w Lublinie nie ma żuzlowca, któregonie byłby w stanie objechać. Jeśli Peter pojedzie na swoje 13-14 pkt, juniorzy też dorzucą 4-5 pkt, a Sledź z Frankowem nie spieprzą sprawy, to róznica 2-6 pkt powinniśmy wygrac. Choć będzie bardzo cięzko

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Porównywanie sił obu zespołów na wyjezdzie neima sensu gdyz wiekszosc sezonu Reszowianie przejezdzili w niepełnym składzie,a poza tym było wiele innych przypadków które w mniejszy lub wiekszy stopniu wypaczały wynik:

    ostrow-g 40:50
    ostrow-rz 51:39
    gdansk-g 51;39
    gdansk-rz 62;27
    lublin-g 48;42
    lublin-rz 42;48
    gtz-g 51;39
    gtz-rz 45;45
    rz-g 53;37
    g-rz 53;37

    Prawdziwa siłe poznamy rzeszowian dopiero teraz...Choc w Gdansku widac ze chłopaki niepojezdzą...
    Mnie bardzo ciekawi to o pokazą u nas;)
    A co do stwierdzenia ze rzeszowianie sa od nas lepsi na wyjezdzie polemizowałbym...

    ps.wyniki meczów moga byc minimalnie rozne od prawdziwych.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Telenet Strabag - Tż Motor Lublin 41:49 !
    " rehablitacja Jelonka "

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2004
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Telenet Strabag - Tż Motor Lublin 41:49 !
    " rehablitacja Jelonka "
    Wybiegasz w daleką przyszłość. Jeszcze chłopaki nie odjechali meczu w Lublinie a ty już typujesz wynik w Gorzowie.

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    o !!! sorry nie Stal - Tż , tylko Tż - Stal 49:41 !
    to co było w niedziele to tragedia.Nie ma czegoś takiego jak zbrodnia doskonała !!!
    Ustawili mecz i myśleli że żaden kibic sie nie połapie ???
    Szkoda gadać.
    Co do meczu Tż - Stal , to zdecydowanym faworytem jest Lublin , ale jak to w sporcie bywa każdy wie.
    Licze na dobry występ Rajesa a na gorszy Hliba!
    Flis i Hućko zapewne nic nie pokażą.
    Zorro to przeciętny stranieri jak na 1lige , ale Karlsson tez w ... od czasu do czasu.
    Mecz pewnie bedzie ciekawy , ale nie ma co liczyć na jakieś konkretne mijanki.
    Oczywiście jak zawsze gorąco pozdrawiam kibiców Telenetu Strabag !

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TŻ jedzie z nozem na gardle. Chlopaki zdaja sobie sprawe ze w razie porazki bedzie to ich ostatni wystep w tym sezonie.
    Osobiście stawiam 52:38. Pogoda poki co kiepska w Lublinie.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec Awatar kibicgorzowski
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzis w gazecie lubuskiej (www.gazetalubuska.pl) jest artykul ze jak te tz lublin przegra to poprostu poleca sobie na trybuny mecz ogladac wiec chyba nie bedzie powtorki z z ostatniego meczu z rzesowem chociaz ja bym byl za tym

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •