Pokaż wyniki od 1 do 31 z 31

Wątek: NAJLEPSZA PARA W LIDZE ???

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NAJLEPSZA PARA W LIDZE ???

    Nie wiem dlaczego moj watek o tym samym tutule wczoraj znikł , nie wiem czy ja nie moge zakłdac tutaj watków ???jesli by był ten pan taki miły który go usunoł i mi to wylumaczył bym bym bardzo wdzieczny . Wiec jesli ja nie mam uprawnien do zakałdnia takich temtów to bardzo bym prosił osoby UPOWARZNIONE do załozenia takiego tematu bo wydaje mi sie on dosyc ciekawy.
    Wiec tak jak napisałem wczoraj dla mnie najlepsza para to Sullivan-Walasek.




  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    no wlasnie wczoraj jeszcze był :/

    a moja para to postrach torow
    krzysiu "dziki" beben :P
    jakub "maszyna" trygar :P

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    w e-lidze napewno Walasek-Sullivan, w 1 lidze wydaje mi się że Chrzanowski-Stojanowski, a w drugiej lidze... nie mam zielonego pojęcia, może Bęben-Wielemborek :P

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    T&T
    :]

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Zdecydowanie i niezagrożenie najlepsza para to Dr.Rusko i Mr.Cieślak


  6. Powrót do góry    #6
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    yyy Mi sie wydaje ze Marek Remian I Georgi Petranov:)

    hehe tylko w tym problem ze oni juz nie jezdza..bo nie maja gdzie....Ale oni by jeszcze pokazali...hehehe:)))

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem najlepsze pary w elidze to:

    Sullivan - Walasek
    T.Gollob - Marcin Rempała
    Jonsson - Smith ;):):P

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Roberto napisał:
    Zdecydowanie i niezagrożenie najlepsza para to Dr.Rusko i Mr.Cieślak
    i ja się z nim zgadzam dr Rusko i Mr. Cieślak, czyli Żwirek i Muchomorek polskiej areny żużlowej.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach
    A ja bym tu dopisał niezrównany duet KaKa.......
    Czyli Karwan&Kaczmarek :-)
    Jak jadą w parze to nikt im nie straszny.....
    Rusko&Cieślak to przy nich cienkie Bolki , zresztą Cieślak w biegu przeciwko nim jak próbował atakować , to został wykluczony do końca zawodów :-) Rufin&Co też został przez parę KaKa objechany bezdyskusyjnie :-) Na dzień dzisiejszy nikt nie jest w stanie z nimi zawalczyć....

    No chyba , że para Walasek-Sullivan pokona ich w najbliższą niedzielę :-)
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    A ja bym tu dopisał niezrównany duet KaKa.......
    Czyli Karwan&Kaczmarek :-)
    Jak jadą w parze to nikt im nie straszny.....
    Rusko&Cieślak to przy nich cienkie Bolki , zresztą Cieślak w biegu przeciwko nim jak próbował atakować , to został wykluczony do końca zawodów :-) Rufin&Co też został przez parę KaKa objechany bezdyskusyjnie :-) Na dzień dzisiejszy nikt nie jest w stanie z nimi zawalczyć....
    Ale duet KaKa tylko odpiera ataki, natomiast Cieślak&Rusko to typowi fighterzy bez skrupułów w stylu Pedersena, a tacy się kibolom podobają najbardziej ! :D :P

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    29-02-2004
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JAK dla mnie to zdecydowanie T.Gollob-M.Rempała:):):)

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach

    Roberto

    Ale duet KaKa tylko odpiera ataki, natomiast Cieślak&Rusko to typowi fighterzy bez skrupułów w stylu Pedersena, a tacy się kibolom podobają najbardziej
    No trochę racji w tym jest. Ostatnio w Bydgoszczy stoczyli przepiękny bój i w ferworze walki nie zauważyli , że zawody się skończyły a oni dalej bezpardonowo atakowali , choć bez powodzenia :-)

    Ale Kaka też nie tacy defensorzy jak to piszesz... Przypomina mi się ich brawurowy atak z początku sezonu na parę Mama , czyli Maślanka-Malagowski będący rewanżem za ostatni mecz sezonu 2003 :-) Dodajmy , że był to atak na klubową kasę :-) Na szczęście z tego co pamiętam Mama cudem się przed atakiem Kaka wybronili (w zawiasach :-)))
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2003
    Postów
    277
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na chwile obecną wydaje mi się, że są dwie takie najsilniejsze pary w e-lidze, zresztą już tu wcześniej wymieniane (po za oczywiście parami Kaka, Rusko&Cieślak itp. ;):P).
    Para "jaskółek" Tomasz Gollob & Marcin Rempała i para "lwów" Ryan Sullivan & Grzegorz Walasem.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar rume
    Dołączył
    10-08-2003
    Postów
    868
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Już pisałem o tym we wcześniejszym skasowanym temacie.
    Dla mnie najlepszą parą jest Walasek z Sullivanem ale...
    To chyba błąd wstawiać dwóch zawodników z pierwszej trójki do jednej pary i chyba dlatego miejsce Włokniarza jest jakie jest. Najlepszą parę pewnie by miała Unia Tarnów Ricki z Gollobem, jeżeli by ich zestawili (choć zdarza się że jadą razem w parze), nie dużo gorsi byliby Jaguś z Crumpem i tak dalej....

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik Awatar KIKA25
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 11 w 2 postach
    Zgadzam się z Waszymi typami dla mnie tez najlepsi są Ka&Ka oraz Cieslak&Rusko - jednak ze wskazaniem na ta pierwszą parę!!!
    A tak serio WALASEK - SULLIVAN. Tylko dla mnie tez powinny zostac rozdzieleni, sa po prostu za silni.Obaj powinni prowadzić pary!!

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JAK dla mnie to zdecydowanie T.Gollob-M.Rempała:):):)
    Witam...

    No to zapraszam tą super parę do konfrontacji w Częstochowie z parą Sullivan - Walasek :) :) :).
    Dla zachowania równości szans proponuję aby Tarnowska superpara musiała odjechać tylko trzy!!! okrążenia,

    Pozdro...
    MC_NEO

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    JAK dla mnie to zdecydowanie T.Gollob-M.Rempała:):):)
    Witam...

    No to zapraszam tą super parę do konfrontacji w Częstochowie z parą Sullivan - Walasek :) :) :).
    Dla zachowania równości szans proponuję aby Tarnowska superpara musiała odjechać tylko trzy!!! okrążenia,

    Pozdro...
    MC_NEO
    Zobaczymy (jesli taki bedzie uklad par), oczywiscie w zestawieniu wyniku z Tarnowa :) Dla przypomnienia, te pary mialy okazje dwa razy pojechac ze soba :

    6. T. Gollob, Sullivan, M. Rempala, Walasek
    13. T. Gollob, Sullivan, Walasek, M. Rempala

    Jak dla mnie - moze byc remisowo lub minimalnie w plecy w takiej konfrontacji. Nie bez znaczenia moze byc fakt ze my tego meczu wygrac nie musimy (a w pierwszym meczu sytuacja byla duzo bardziej otwarta). Jednak wierze ze nasze jaskolki nie odpuszcza, i pokazujac sie z jak najlepszej strony beda smigac obok lekko przyciezkich lwow ;)

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2003
    Postów
    146
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JAK dla mnie to zdecydowanie T.Gollob-M.Rempała:):):)
    Witam...

    No to zapraszam tą super parę do konfrontacji w Częstochowie z parą Sullivan - Walasek :) :) :).
    Dla zachowania równości szans proponuję aby Tarnowska superpara musiała odjechać tylko trzy!!! okrążenia,

    Pozdro...
    MC_NEO
    I bardzo proszę przyjedziemy i mina ci zrzednie jak Tomek i Marcin odstawią waszą parę na 5-1.Wtedy to wy będziecie jechać 3 okrążenia bo i tak by się nie opłacało, szkoda opon.

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    JAK dla mnie to zdecydowanie T.Gollob-M.Rempała:):):)
    Witam...

    No to zapraszam tą super parę do konfrontacji w Częstochowie z parą Sullivan - Walasek :) :) :).
    Dla zachowania równości szans proponuję aby Tarnowska superpara musiała odjechać tylko trzy!!! okrążenia,

    Pozdro...
    MC_NEO
    Zobaczymy (jesli taki bedzie uklad par), oczywiscie w zestawieniu wyniku z Tarnowa :) Dla przypomnienia, te pary mialy okazje dwa razy pojechac ze soba :

    6. T. Gollob, Sullivan, M. Rempala, Walasek
    13. T. Gollob, Sullivan, Walasek, M. Rempala
    Tylko, że w momencie kiedy był mecz w Tarnowie para Sullivan - Walasek nie była jeszcze w takiej formie jak jest teraz ;)

    Mimo, iż obie pary są bardzo mocne to jednak uważam, ze częstochowska dwójka jest lepsza od pary tarnowskiej :)

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Zobaczymy (jesli taki bedzie uklad par), oczywiscie w zestawieniu wyniku z Tarnowa :) Dla przypomnienia, te pary mialy okazje dwa razy pojechac ze soba :

    6. T. Gollob, Sullivan, M. Rempala, Walasek
    13. T. Gollob, Sullivan, Walasek, M. Rempala
    Tylko, że w momencie kiedy był mecz w Tarnowie para Sullivan - Walasek nie była jeszcze w takiej formie jak jest teraz ;)

    Mimo, iż obie pary są bardzo mocne to jednak uważam, ze częstochowska dwójka jest lepsza od pary tarnowskiej :)
    Zapewniam cie ze i Marcin sie dopiero rozkrecal, wystarczy wspomniec ze w tym meczu zrobil ledwie 5 pkt.
    Co do tego czy jest lepsza para czestochowska - rowniez tak uwazam. Ale czy to dziwne? Po jednej stronie dwoch uczestnikow GP (w tym jeden staly), po drugiej jeden staly uczestnik GP i jeden junior, ktory na dobra sprawe bardzo dobrze sie sprawuje od tego sezonu :) Ale jest jedno ale ... papiery, papiery papiery -> a jak bedzie okaze sie juz niedlugo :)

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No jakoś nikt nie wspomniał o parze Crump-Jaguś..bądź Crump-Protasiewicz..bądź Crump - młody Ząbik :-)

    Kilka lat temu jedną z lepiej rozuemiejących się par była
    Kowalik - Bajerski, ale to już do archiwum niestety

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    06-07-2004
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma co kryc najlepsza para to Sullivan Walasek

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziwię się Tarnowianom.T.G.+M.R?
    A nie Jano Kołodziej i Stanley Burza?
    Tyle się naczytałem o fenomenie tych zawodników,że zadziwia mnie wasza niekonsekwencja!
    Tyle się naczytałem,że "Jano lub Stanlej na motorze i nikt im rady dać nie może"...


    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  24. Powrót do góry    #24
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Dziwię się Tarnowianom.T.G.+M.R?
    A nie Jano Kołodziej i Stanley Burza?
    Tyle się naczytałem o fenomenie tych zawodników,że zadziwia mnie wasza niekonsekwencja!
    Tyle się naczytałem,że "Jano lub Stanlej na motorze i nikt im rady dać nie może"...



    A powiedz mi kiedy Kołodziej jezdził z Burzą w parze?????...Janko jest na rezerwie...a Burza jezdził z J.Gollobem albo G.Rempała.(raz z Rickardssonem).


    I nie pisz takich głupich komentarzy bo tylko szukasz zaczepki....

    Drabik sie smiał i sie przejechał...Uwazaj zebys ty tez sie nie przejechał....

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Dziwię się Tarnowianom.T.G.+M.R?
    A nie Jano Kołodziej i Stanley Burza?
    Tyle się naczytałem o fenomenie tych zawodników,że zadziwia mnie wasza niekonsekwencja!
    Tyle się naczytałem,że "Jano lub Stanlej na motorze i nikt im rady dać nie może"...

    To ty jesteś tym dowcipnisiem który pisze Drabikowi głupawe teksty o prysznicach ? Bo coś ci się dowcip przytępił.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to co zobaczylem w 15 biegu Unia - RKM.... powiem tylko jedno T&J Gollobowie... takiej jazdy parą nigdy w życiu nie widziałem.

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Takie superpary można tworzyć (np. T. Gollob - Rickardsson, Hancock - Hampel). Ale chodzi raczej o takie, które istnieją na stałe. Najlepszą wydaje się być Walasek - Sullivan , która wymiatała w meczu z Rybnikiem :(. W optymalnej formie doskonały byłby duet Chromik - Węgrzyk, ale obecnie niestety jeździ dość słabo :(.

    PS: Niektórzy trenerzy specjalnie ustawiają bardzo silne i bardzo słabe pary. Czasami nawet ma to sens. Pamiętam, że Stal Rzeszów robiła tak rok, dwa lata temu (chyba było tak: Kuciapa - Brhel i Wilk - Miesiąc albo jakoś podobnie). Ciekawie byłoby, gdyby np. Częstochowa ustawiła zespół tak: Holta - Ułamek, Walasek - Sullivan, Osumek (Czerwiński) - Szczepaniak. Ostatnia para to pewne 1:5, ale poprzednie raczej pewne 4:2. Co o tym sądzicie?

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to co zobaczylem w 15 biegu Unia - RKM.... powiem tylko jedno T&J Gollobowie... takiej jazdy parą nigdy w życiu nie widziałem.
    Bo tak nikt inny na świecie nie potrafi pojechac para jak Tomek i Jacek :).

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to co zobaczylem w 15 biegu Unia - RKM.... powiem tylko jedno T&J Gollobowie... takiej jazdy parą nigdy w życiu nie widziałem.
    To malo widziales...swego czasu bracia Skupieniowie,...Ci jezdzili para.Lezka w oku sie kreci...to byly czasy.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Nie ma co gadać najlepszą parę e-ligi jest oczywiście Protasiewicz Bajerski... jak oni ładnie jeżdżą parą mijając sie i walcząc o tę 3,4 pozycję... klasyka speedway' a. A tak na serio to najlepsza para była w 2001 roku Rickardsson & Chrzanek... czasami właśnie biegi z udziałem tej pary decydowały czy mecz wygramy czy też nie (mam na myśli Apatora Toruń oczywiście) no i z reguły było 5:1 dla Rickiego i Chrzanka...

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    :) w 1 lidze to oczywiscie GRZESIU KNAPP i PETER KARLSSON :) + lubelski tor i nie ma na nich kozaka :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •