Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 230

Wątek: Unia Leszno - Sparta Wrocław 44:46

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 84 w 58 postach

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    stawiam na sprate i bye bye unia

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niby derby a jednak nie kazdy wynik mozliwy każdy bieg nieprzewidywalny jak bedzie!
    no... :D:D
    A co? Możliwe jest tylko zwycięztwo Wtsu, jak rozumiem?


  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    niby derby a jednak nie kazdy wynik mozliwy każdy bieg nieprzewidywalny jak bedzie!
    no... :D:D
    A co? Możliwe jest tylko zwycięztwo Wtsu, jak rozumiem?
    miałem na myśli wyrownany mecz i wynik do końca otwarty

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    No mecz bedzie bardzo wyrownany jak zawsze i kazdy ma takie same szanse :)

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może ktoś przedstawić konsekwencje jakie wynikną w tabeli po pozostałych meczach oraz wpływ na to wyniku Sparty z Unią.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Mysle ze Leszno musi wygrac te spotkanie jesli mysli o 1 czworce choc jeszcze bedzie mialo szanse ale mniejsze , Wroclaw bylo by fajnie zeby wygral zawsze punkty sie przydadza jesli chcemy zdobyc jakis medal :)

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Go! Go! WTS :P
    Musicie wygrać :P

    Każdy wie czemu :P
    Oczywiście - bo wam Unia (T) ucieka :P

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik Awatar KIKA25
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 11 w 2 postach
    Go! Go! WTS :P
    Musicie wygrać :P

    Każdy wie czemu :P
    Oczywiście - bo wam Unia (T) ucieka :P
    Tak jasne!!! Cała Częstochowa kibicuje WTS-owi w tym meczu !!!

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jasne!!! Cała Częstochowa kibicuje WTS-owi w tym meczu !!!
    - a A Ty co- całą Częstochowę oblatałaś?!:):):):)

    Nie "fermetuj" na linii Częstochowa-Leszno.
    Pozdrawiam!


  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2003
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pomysł towarzysze z Wrocławia wy stuknijcie dla nas Leszno. A my w zamian Tarnów pokonamy. Myślę, że nikt z nas nie miałby nic przeciwko. A swoja drogą fajny mecz wam się szykuje, jak zawsze pewnie wynik będzie sprawą otwartą do 15 biegu.

  12. Powrót do góry    #12
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cieslak sobotnie popołudnie spędził na stadionie w Lesznie i jedyną rzeczą której może się obawiac i próbowac powstrzymać to Adams. Reszta unistów do objechania (niestety)

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wrocław ma jechać bez Grega H. ?
    Podobno na ten mecz Bhrela zakontraktowano, ale moze myli mi sie cos? ;)

    Zreszta WTS bez amerykanina pokonał Unie tarnow pełnym składzie, wiec chyba nie ma to wiekszego znaczenia...

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar AdamLee
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sobotę G.Hancock bierze ślub, ale podobno nie widzi przeszkód by w niedziele wystąpić w Lesznie.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Greg Hancocok na 100% jedzie w Lesznie, a co do samego meczu zapewne będzie to wspaniałe widowisko w którym będzie mi dane uczestniczyc oczywiscie jako kibic! Mam w tym miejscu apel do wszystkich kibiców wrocławskich! Musimy pokazac ze jestesmy zawsze ze swoja druzyna,nasz doping na pewno pomoze naszej Sparcie w odniesieniu jakze cennego zwyciestwa! meczu nie transmituje Tv Puls takze wszyscy jedziemy do Leszna!!!!! jest to najblizszy nasz wyjazd,niecałe 100km! INWAZJA NA LESZNO!!!
    pozdrawiam!

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    Tylko megamobilizacja może dać Unii zwycięstwo, a jak wiadomo - Unia na mecze z WTS mobilizuje się podwójnie (choć nie zawsze skutecznie). Fakt jest jeden, trzeba wygrać wszystko do końca rundy zasadniczej i liczyć na szczęście by awansować do pierwszej czwórki.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    Jestem umiarkowanym optymistą

    co do meczu w Lesznie. Nasi chlopcy meczyli sie w sobote z Rybnikiem, ale to co zobaczylem dla odmiany wczoraj w Czestochowie, powoduje moj optymizm. Pojechala cala druzyna i o maly wlos bylaby sensacja w Czestochowie. Na szczescie w sektorze "I", w ktorym zasiadlem, nie bylo takich fanatykow jak niektorzy powyzej. Mozna bylo obejrzec mecz z kultura i dyskutujac, a nie klocac sie. Faktem jest, wygrala druzyna Czestochowy bo miala wiecej atutow na nominowane, jednak opor i moim zdaniem mistrzowskie kierowanie zmianami w tym meczu Krzystyniaka, daly powiew optymizmu.
    Moim skromnym zdaniem sztuka wygrania meczu z WTS bedzie w przygotowaniu toru => jezeli bedzie taki jak w Czestochowie, wygramy => taki jak z Tarnowem czy Rybnikiem to hmmmm.... wygrac bedzie trudniejsze niz trudne.
    Coz do niedzielnego pojedynku kilka dni, mam nadzieje ze nic nieprzewidzianego sie nie stanie.
    Niech wygra lepszy i mecz przyniesie emocje tego sobie i wszystkim kibicom zycze.
    Ta kolejka da rozstrzygniecia cześciowo, jeżeli Unia przegra to już tylko cud da pierwsza 4. Tak się ułożyło że walka o czwórkę to już tylko Częstochowa i Unia L., myślę że 100% ma Tarnów, WTS i Toruń. Jezeli Unia wygra w co wierze, i do tego powalczy jak Toruń w Bydgoszczy,a Częstochowa zgubi punkty w Toruniu i kto wie co bedzie z Tarnowem no to :)..... Ale nie mnie tu gdybac wszystko jest do wywalczenia na torze i to przez zawodników.
    Wojtek
    Fan Unii

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar Jasinek
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    1,316
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    Greg Hancocok na 100% jedzie w Lesznie
    A co z Bohumilem Brhelem, ktory podobno tylko na ten mecz został zakontraktowany?
    Pozdrawiam Jasinek

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sobotę G.Hancock bierze ślub, ale podobno nie widzi przeszkód by w niedziele wystąpić w Lesznie.
    I Wy myślicie, że po nocy poślubnej będzie błyszczał na torze? :P

    Ale w każdym razie mam nadzieje, że na prezentacji dostanie on super-hiper-wielkie brawa :)

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    W sobotę G.Hancock bierze ślub, ale podobno nie widzi przeszkód by w niedziele wystąpić w Lesznie.
    A gdzie on ślubuje? Jak w USA, to nie zdąży chyba...
    Sztucznego oświetlenia w Lesznie nie ma, to impra będzie gdzieś na 10°° :D

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    impra

    Herbi bierze slub w szwecji da sobie rade dobrze mu sie jezdzi w lesznie to bedzie piekny mecz juz mam dosyc tych meczy do jednej bramki

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Jeżeli ten mecz będzie rejestrowała TVP 3, to zapobiegliwi działacze powinni zorganizować szybko jakieś zawody na wieczór (oczywiście transmitowane przez tę samą telewizję). Wówczas nie będzie posądzenia, że są nie fair organizując zawody np. na 14.00. :)

  23. Powrót do góry    #23
    Zbanowany
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    356
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Unia ma po czwórce, to zadna nowina pozdrawiam i kończę występy

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Unia ma po czwórce, to zadna nowina pozdrawiam i kończę występy
    takich kibiców nam potrzeba :P:P

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    Mecz bedzie ciezki...i kazdy to wie.WTS zawsze bardzo dobrze spisuje sie na torze leszczynskiej Unii.Jesli wroclawianie pojada w pelnym skladzie to Unia bedzie musiala bardzo ale to bardzo mocno zmobilizowac sie i rewelacyjnie przygotowac do tego meczu.
    To bardzo wazny pojedynek dla Unii a wiec aby myslec realnie o 1/4 spotkanie to powinna wygrac.moj typ:46:44 dla Leszna :)

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2003
    Postów
    222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zreszta WTS bez amerykanina pokonał Unie tarnow pełnym składzie, wiec chyba nie ma to wiekszego znaczenia...
    taaaaak ale u siebie natomiast u nas jakby nie pan AMERYKANIN to byście do dwudziestu dostali;p jak dla mnie jestem za tym zeby pojechał Brhel przynajmniej gładko dostaniecie w tyłeczek...

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Greg Hancock bierze ślub z Brhelem ?!!

    Pojedynek Leszno-Wrocław to derby ??!!!

    Nie wiedziałem, że Wrocław leży w Wielkopolsce...

    A może Leszno to Górny Śląsk ??

    Questions, questions, questions...

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wiesz..bo Leszno lezy w Borach Dolnośląskich..;] tylko nie wiem czy to Leszno ;] (dopisek: nie, to nie to Leszno..sprawdzilam na mapie ;] wiec nie wiem czemu Derby..)

    bez Herbiego tez by nam dobrze poszlo.. ;p My jestesmy druzynom ;p u nas kazdy (no prawie ;]) dobrze jezdzi ;D

    pozdro ;]

    ps. Niestety Sluby w wiekszosci krajow europy sa zakazane miedzy osobami tej samej plci..wiec albo Brhel zmieni plec albo bede zyc na kocia lape..(zona to tylko przykrywka ;])

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    733
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    patka:
    bez Herbiego tez by nam dobrze poszlo.. ;p My jestesmy druzynom ;p u nas kazdy (no prawie ;]) dobrze jezdzi ;D
    ...coz za genialny wpis,
    argumenty na najwyzszym poziomie... :P
    (ale takie wpisy na tym forum sa przeciez OK - prawda panie Bayerek) :/

    whu:
    Nasi chlopcy meczyli sie w sobote z Rybnikiem, ale to co zobaczylem dla odmiany wczoraj w Czestochowie, powoduje moj optymizm.
    hmmmm wygladalo by na to ze Rybnik juz nie taki slaby :D:D co mnie bardzo cieszy, sam sie zastanawiam jak to mozliwe...
    .. w sobote Rybnik o malo nie wygrywa w Lesznie, a w niedziele znowu Unia o krok od sensacji w Czewie...

    whu:
    Moim skromnym zdaniem sztuka wygrania meczu z WTS bedzie w przygotowaniu toru => jezeli bedzie taki jak w Czestochowie, wygramy => taki jak z Tarnowem czy Rybnikiem to hmmmm.... wygrac bedzie trudniejsze niz trudne.
    no tak tylko ze w meczach z Tarnowem czy Rybnikiem to byl Wasz tor, a jesli on Unii pasuje gorzej niz wyjazdowy.... to moze ten mecz rozegrac we Wrocku :P:D:D

    Z tego co widzialem jednak w sobote w Lesznie, to uwazam ze jesli Balina nie zrobi na mecz z WTS-em przyzwoitego sprzetu, to o zwyciestwie Unia moze zapomniec.

    Z kolei z tego co widzialem w niedziele we Wroclawiu, to poza Swiderskim wszyscy pojechali na swoim wysokim poziomie.
    Wyroznil sie jednak Gapa ktory jak sam mowil zmienil mechanika i to bylo widac (poza 1 jego biegiem) az nadto, i jazda tego zawodnika moze wlasnie przewazyc szale na strone Wroclawia.

    W sobote w Lesznie widzialem tez Cieslaka i Hampelka, widac ze Wrocek powaznie podchodzi do tego meczu.

    Poki co uwazam ze szanse na wygrana maja obie druzyny i mimo tego iz dla mnie WTS jest faworytem z wytypowaniem wyniku sie powstrzymam.

    pozdROW :)


  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam :)
    Tak jak napisal Corsair... Greg na 100% pojedzie w Lesznie. Powiedzial to zaraz po meczu kiedy spytalismy sie jego o to :) Jednak istnieje cos takiego jak przywiazanie do barw danego klubu przez zawodnikow zagranicznych :) BRAWO GREG !!
    Tak jak napisal rowniez Corsair.. PRAWDZIWYCH KIBICOW na stadionie w LESZNIE nie moze zabraknac:) To ma byc super swieto zuzla dla nas kibicow. Jakby nie bylo to sa derby i bedzie bardzo duzo leszczyniakow. Nie badzmy gorsi ...Niech nas tez bedzie duzo!!! Mam nadzieje, ze super doping wzniesie naszych zawodnikow do walki i wygramy !!!
    Pozdrawiam

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    16-04-2004
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    o ktorej jest meczyk i po ile bilety w Lesznie? thx za odpowiedz, pozdrawiam

  32. Powrót do góry    #32
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    o ktorej jest meczyk i po ile bilety w Lesznie? thx za odpowiedz, pozdrawiam
    Zawody zapmlanowano na 18.

    Normlany 23
    Ulgowy 17
    Kobiety/dzieci 10
    Program 5

    tak było do tej pory. Jak się myle to mnie poprawcie.


  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakby nie bylo to sa derby
    No madafaka, jakie derby? ;)
    Jak już ktoś powiedział, nie mylić leszna wlkp, z Lesznem Dolnym lub Lesznem Górnym na dolnym śląsku ;)
    My poznanioki som :)

  34. Powrót do góry    #34
    Super Typer Grand Prix Awatar Pyrlander
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    1,088
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 5 postach

    sparteczka

    nie wiem o której dokładnie jest mecz (pewnie coś koło 17.30 lub 18.00). Natomiast bilety są w cenie:
    23zł normalny
    17zł ulgowy
    10zł rodzinny (kobiety i dzieci)
    5zł program
    5zł browar:)
    A co do samego meczu to ja myślę, że to będzie show!!! Mam nadzieję, że nasze BYKI dadzą radę i przy porażce medalików w Toruniu lub z Tarnowem i jeszcze przy naszej wygranej w Bydzi, znajdziemy się w pierwszej czwórce. Taki scenariusz myślę odpowiada wszystkim fanom biało-niebieskich. W niedzielę Adams musi pojechać o wiele lepiej niż w Czewie, Rafał, Damian, Jacek i Krzychu też muszą się nieźle spiąć i pojechać na maksa!!!Pełen optymizm i myślę że 47:43 dla Unii stanie się faktem:)

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Maxi

    Co się tak czepiasz tego słowa "derby"?! Ma to jakieś znaczeie?! Czy derby czy nie meczyk będzie przedni, więc już przestań wszytkich poprawiać, czy to derby czy nie! Niech to będą nawet dożynki !!!!

    Pozdrawiam!

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje ze to bedzie mecz na styku poniewaz dotychczas ogladalem mecze do jednej bramki az to sie staje nudne. W Lesznie zawsze byly mecze na styku wiec czekam z niecierpliwoscia bo chcialbym wrescie poczuc smak adrenaliny. Jestem bardzo wdzieczny naszym chlopakom za tak rewelacyjna jazde.
    Oby leszno pojechalo lepiej jak na olimpiku :)

  37. Powrót do góry    #37
    Super Typer Grand Prix Awatar Pyrlander
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    1,088
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 5 postach

    do gregwts

    ...pojedzie, pojedzie nie bój żaby:) Myślę, że nasze byki pojadą o wiele lepiej niż na olimpijskim, bo drugi raz bym tego nie przeżył!!! Jestem przekonany, że niedzielny mecz będzie przeciwieństwem tego co działo się w pierwszej fazie rozgrywek i tym razem górą będzie UNIA.
    PozdrowUNIA

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To bedzie mecz o wszystko dla Leszna!!!!Jezeli dostanie to bedzie ciezko zeby znalezc sie w Play Offach ( a tym bardziej przy zwyciestwie wlokniarza w toruniu:] )
    Mam nadzieje ze Leszno wygra z Wroclawiem:) Musi sie bardzo zmoblizowac w tym meczu.Jacky musi odjechac po raz kolejny mecz zycia , o Adams sie nie martwie , Krzysiu 8-10 pkt , Dobrucki 7 pkt , Lukasz Jankowski 5 pkt...
    Plusem dla Leszna jest atut wlasnego toru:) I to powinno im pomoc w odniesieniu zwyciestwa:) I te pare tysieczy leszczynskich kibicow ( i nie tylko z Leszna...)
    Oj Bedzie sie dzialo:) Zapraszam wszytskich na tem emocjonujacy i trzymajacy do konca mecz ( mam nadzieje ze tak bedzie ze ostatni wyscig bedzie decydowal o losach meczu i Unia wygra:) )
    Pozdrawiam kibicow Leszna i WTS-u:)

    UnIa LeSzNo 4-EvEr:)

    Greg Hancocok na 100% jedzie w Lesznie, a co do samego meczu zapewne będzie to wspaniałe widowisko w którym będzie mi dane uczestniczyc oczywiscie jako kibic! Mam w tym miejscu apel do wszystkich kibiców wrocławskich! Musimy pokazac ze jestesmy zawsze ze swoja druzyna,nasz doping na pewno pomoze naszej Sparcie w odniesieniu jakze cennego zwyciestwa! meczu nie transmituje Tv Puls takze wszyscy jedziemy do Leszna!!!!! jest to najblizszy nasz wyjazd,niecałe 100km! INWAZJA NA LESZNO!!!
    pozdrawiam!
    Bardzo fajnie jak przyjedziecie do Leszna na ten mecz...Napewno bedzie fajna atmosfera:) Bez zadnych burd prosze na stadionie:P Obstawiam optymistycznie dla Unii wynik: 46:44:)

    UnIa LeSzNo 4-EvEr:)

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    16-04-2004
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzieki za odpowiedz! 10 zlotych dla kobitek! Swietnie, szkoda, ze we Wrocku tak nie ma :(
    a co do spotkania to mam nadzieje, ze meczyk bedzie baaardzo ciekawy i nie zabraknie emocji. No i zeby burd nie bylo tylko piekne dopingowanie swoich pupilkow :)
    a wynik??? wierze w chlopakow! 43:47

  40. Powrót do góry    #40
    Zbanowany
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    356
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    takich kibiców nam potrzeba :P:P[/quote]

    wiesz co bally jakby to od kibiców zależało to wiesz jakby było
    nie tobie mnie oceniac pożyj, popatrz, potem opublikuj swoje złote myśli
    nie wiem czy kolega był na meczu z Tarnowem?
    jeśli tak to jakie wnioski wyciągnąłeś mój wierny kibicu?
    ja tylko myślę kto będzie reprezentował Unie w 2005 roku.
    z Wrocławiem szanse raczej nikłe
    znów ktoś zawiedzie ...żeby potem bez sensu zrobic komplet w dolnej czwórce ...jakiś 1000 kibiców na stadionie...Unia Leszno Death Machine
    a propos:nabijanie sie z tego że Unia nie ma
    oświetlenia jest żenujące i świadczy o kolesiu którego to cieszy,zreszta wystarczy go poczytać żeby wiedzieć kto zacz

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Apator Toruń

    Jestem kibicem APATORA TORUŃ i powiem tak : UNIA musi !! a SPARCIE zalezy - niezly mecz bedzie to jest pewne !! mój typ 47-43 dla Unii. :):)

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda,ze nie mogę się zjawić na leszczyńskim stadionie,choć w planach to było.Niestety,sprawy rodzinne są ważniejsze.Ale myślę ,ze reszta odpowiednio mnie zastąpi.I przypominam swoim ziomkom,wysyłać SMS-y do mnie,bo w trasie nie mam gdzie się dowiedzieć jaki wynik.
    A co do meczu,jak zawsze na styku,z lekką przewagą po stronie WTS-u.Wszystko zależy od tego ,czy pojedzie zespół czy inwidualności.

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    WITAM

    O ktorej jest mecz w lesznie

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    gregwts

    Mecz jest o 18:00!

    Pozdro
    Ares

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 118 w 66 postach
    To bedzie mecz o wszystko dla Leszna!!!!Jezeli dostanie to bedzie ciezko zeby znalezc sie w Play Offach ( a tym bardziej przy zwyciestwie wlokniarza w toruniu:] )
    Przy zwyciestwie Wlokniarza w Toruniu to juz nic nam nie pomoze ;-(. Oczwiscie zakladam ze Wlokniarz wygra z Tarnowem a Apator w Zielonej

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •