Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 55

Wątek: Cegielski

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cegielski

    Ciekawe jak zakonczy sie sprawa Cegielskiego.jak nie dogada sie z prezydentem Majewskim w sprawie startów w Wybrzezu moze nie dostac zgody klubu na starty w Anglii Szwecji i GP . i co wtedy.....????????


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2001
    Postów
    287
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiecie co ja osobiscie sądze ze to jest taka zasłona dymna zeby zrobic troche szumu wokol cegly i zeby wybrzeze dostalo za niego jak najwiecej kasy ktorej teraz niewatpliwie potrzebuje a cegla i tak zostanie bo majewski go nie wypusci to jest maszyna do robienia punktow a oni kogos takiego potrzebuja ale sam Krzysiek nie chce tam jezdzic ja tez bym nie chcial gdybym olal tych ktorzy w sporcie sa najwazniejsi "KIBICE"tez bym odszedl sam bez szumu ale jemu sie to nie uda
    pozdro

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kolos: gdyby chcieli go sprzedać to by go wystawili na listę transferowa... wszystcy zapominaja o tej najwazniejszej rzeczy...

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na razie wygląda na to, że Majewski chce zatrzymać Cegłe w Gdańsku siłą. Ale Krzysiek chyba na serio jest zdesperowany odpuścić sobie rok w polskiej lidze:((

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie opuści bo nie będzie miał gdzie zarabiac... takie sa realia ze tylko w Polsce się zarabia..

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ja takim razie nie rozumiem gości którzy jeżdżą w szwecji czy danii. Aż tak kochają żużel?
    A poza tym Cegła jest w teamie J.Nilsena i z tego też będzie miał kase.

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cegła sobie poradzi!

    Sam nie wiem dlaczego, ale w tym wszystkim popieram Cegłe. Pewnie dlatego, że nie jestem z Gdańska... Jest obecni 2 polskim zawodnikiem pod względem umiejętności i jeśli naprawde odpuści sobie żużel, to będzie katastrofa.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wierze w to by zrezygnował ze duzo moze strcic a słyszałem ze jesli nie wystartuje nigdzie w polsce to ma w lidze angielskiej i szwedzkiej jeździć na licencji......niemieckiej to nie potwierdzona wiadomość!!!
    Ja osobiście chciałbym by został w GKS

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cegla, zapomnial dzieki komu wyszedl z dolka, w jakim byl w Gorzowie. Wiem ( na 100 %), ze tesc Krzyska robil wszytko juz w zeszlym roku, zeby wykupic jego kontrakt i by mogl odejsc z Gdanska. To nie jest fair wobec klubu , ktory uwierzyl w jego mozliwosci i dal mu szanse, ktora wykorzystana zostala przez Krzyska. I tu powinna byc chec rewanzu, zrobienia czegos dla klubu, ludzi, ktorzy wyciagneli do niego reke ( nie za darmo przeciez ). Ale tu wychodzi cwaniactwo zawodnika, ktory sie wybil i teraz GKS juz mu wisi , bo gdzie indziej pomachali wieksza kasa.
    Tak sie nie robi.

    P.S. Hulek, czy Ty jestes z Gdanska i masz cos wspolnego z treningami ogolnorozwojowki zuzlowcow Wybrzeza, a sam jestes judoka ?

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    olivier:
    wiec mam cos wspolnego ale nie powiem nic wiecej a ty?skad to wziołeś gratuluje źródła
    judoką nie jestem ale mam cos z tym wspólnego
    No i oczywiscie jestem z gdanska

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprawą Cegielskiego juz zajmuja sie kancelarie adwokackie.Tylko czy są to adwokaci Cegielskiego czy Majewskiego (klubu) a moze ich obu???

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w sumie to dobre pytanie.mi sie zdaje ze cegła jednak nie rozwiaze kontraktu moze robi to tylko zeby było o nim głośno
    PS-olivier prosze o odp

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    20-01-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie powiem

    ...żeby ...ale:
    -"TŻ" nie lubi Cię wyraznie
    -Gorzów Cie kochał ,ale za pózno
    -A z trzeciej strony to cie lubie za wypowiedz odnośnie
    meczu w Rybniku -"żałuje ..." -naprawde , coś podobnego
    też zrobiłem.

    JESTEŚ DOBRYM ŻUŻLOWCEM I MÓWI CI TO HANYS -zRybnika

    Troszka mi żol co sie kreje!

    miet

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cegła popełnił pierwszy błąd gdy powiedział że żałuje 15 biegu z Rybnikiem. Póżniej mówił żeby żaden zawodnik nie przychodził do Gdańska bo to niepoważny klub. Jeżeli nie będzie chciał jeździc w GKS to niech lepiej wogule nie jeździ. Zawodnik powinien pomagać swojemu klubowi a nie do reszty go rozbić.Sam wiedział jaki podpisuje kontrakt więc niech teraz nie zrywa go.Mam jednak nadzieje że się dogada z Majewskim bo jak nie to ...

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To co?
    Cegła opełnił błąd "medialny" mówiąc o ostatnim biegu z Rybnikiem, co do tego zgoda. Takie słowa nie powinny paść z jego ust.
    "Jeżeli nie będzie chciał jeździc w GKS to niech lepiej wogule nie jeździ"
    Dobrze się czujesz?

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Draz:
    widze ze wypowiedziałeś jako kibic GKS!!!(ja tez do nich naleze) ale spojrz na to jako kibic POLSKICH zuzlowcow czy warto by było by taki talent sie zmarnowal chyba wszysacy znamy odpowiedz

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ej Satyr chodziło mi o to ze jeśli Cegła nie dogada się z Majewskim to on go zawiesi i wogule se nie pojeżdzi. Ale ja nie chce żeby on nie jeździł, żeby on się zmarnował szczególnie teraz kiedy dostał dziką kartę w GP. Mam nadzieję że znajdzie kompromis z Majewskim. Pozdrowienia!!


    ps. Tak ogółem dobrze się czuję.I nie denerwuj się tak szybko.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oki rozumiem źle cie zrozumiałem ja takze chce by sie rozwijał bo to nie wątpliwie jeden z najwiekszych talentow ostatnich lat. Ja tez chce by sie dogadał
    Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja uważam że jakby Cegła nie cudował to miałby gdzie jeździć. Wiadomo że sytuacja w Polskiej Lidze nie jest najlepsza że panuje ogólna bieda i wypłaty dla zawdoników są spuźnione. A on wymyślał i teraz najprawdopodobniej nie bedzie jeździł w Polskiej lidze.


    Pozdrawiam

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz rację szymon, że cegła sam sobie narobił problemów. Jak Tomek Gollob może czekać na zaległe pieniądze w Bydgoszczy, to za kogo uważa się Cegielski, który jak na razie jeszcze medalu w SGP nie zdobył.
    Ale tak to jest z zawodnikami nie związanymi z klubem. Cegielskiemu chyba Wybrzeże się znudziło i niestety chyba nas olał, a teraz kombinuje jak zerwać kontrakt.
    Ale i tak wierze że Cegła zostanie u nas.

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach

    Mike

    Ale co ty mowisz?
    Czy to ze Cegielski nie ma medalu SGP ma oznaczac ze nie trzeba mu placic???????????

    Pomysl nad tym i prosze o odpowiedz!

    Cegla was olal? Pierwsze szlysze - to klub go olal!!! A powiedzial co powiedzial bo czul ze nie ma wsparcia wsrod kibicow!!!

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Odpowiedz dla lynxa

    Lynx chyba źle mnie zrozumiałeś, bo chodziło mi o to że Cegielski mógł poczekać na wypłatę a nie robić afere na cała Polskę. Wiele klubów spóźnia się z wypłatami i inni zawodnicy potrafia to zrozumiec a Cegła chyba nie.

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    lynx:
    po takich słowach typu: "teraz nawet sie ciesze ze w 15........." nie mogl liczyc ze kibice go poprą to chyba oczywiste takie słowa to cios dla wszystkich kiboli w Gdansku
    źle zrobil a czy mozna mu wybaczyc??????

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Cegła w Unii

    więc dajcie mu spokój,
    niech tylko leszczyniacy
    zabierają głos w jego
    sprawie w końcu chyba nasze
    barwy będzie reprezentował
    w tym sezonie.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Masz rację szymon, że cegła sam sobie narobił problemów. Jak Tomek Gollob może czekać na zaległe pieniądze w Bydgoszczy, to za kogo uważa się Cegielski, który jak na razie jeszcze medalu w SGP nie zdobył."

    No tak, z tym że Gollob wiedział w Bydgoszczy, iż klub chce spłacić zaległości wobec niego. A Cegielski mimo prób nie mógł doprosić się spotaknia z mości Majewskim. Jest różnica? Moim zdaniem ogromna. Gollob nie miał złudzeń, że klub chce zrobić wszystko, aby tego spłacić, Cegła zaś mógł czuć się robiony w balona.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdulah niestety twoje marzenia się nie spełnią. Cegła nie będzie jeździł w Lesznie.No chyba że za 2 lata jak mu się skończy kontrakt z Wybrzeżem.To że on nie chce być z Majewskim nie oznacza że Majewski nie chce być z nim. A żeby Cegielski mógł odejść pozwolić mu musi na to prezydent GKS-u.Więc przykro mi ale Krzychu będzie w Wybrzeżu.

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Wiecie panowie co w tym wszystkim jest najsmieszniejsze? Zapominacie o tym iz czasy niewolnictwa juz sie skonczyly! Tym ktorzy nie wiedza to podpowiem po raz kolejny iz stalo sie to po wojnie secesyjnej cos kolo 1865 roku.
    Wiec spojrzcie na kalendarz, u mnie jest 2002!!!
    Jezeli "cegla" nie bedzie chcial jezdzic w Gdansku to w nim nie pojedzie. Chyba ze myslice ze Majewski wezmie rozge i mu pogrozi a on grzecznie wsiadzie na motorek i wykreci 13:)

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    masz rację niewolnictwo skończyło się trochę czasu temu, ale nie niewolnictwo w sporcie. Wiesz to byłaby paranoja gdyby w pewnym momencie Tobie ( gdybyś był sportowcem) znudziło sie reprezentowac barwy jakiegos klubu, to zrywasz umowe i przechodzisz do drugiego??! To przeciez paranoja!!

    Zdaje sobie doskonale sprawe ze obie strony muszą wywiązywać się z kontraktu, ale no właśnie jest to pewne ale........
    Teraz to tylko piłkarze są uprzywilejowani, pozostali natomiast długa droga, a więc wszystko musi odbyc się za zgodą Majewskiego, chyba że to pisałem wcześniej Cegielski będzie jeżdził z licencją niemiecka ale nie w polskiej lidze!!!!!!!!!

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Wiesz to byłaby paranoja gdyby w pewnym momencie Tobie ( gdybyś był sportowcem) znudziło sie reprezentowac barwy jakiegos klubu, to zrywasz umowe i przechodzisz do drugiego??! To przeciez paranoja!!"

    Tylko pomyśl - kto nie dotrzymuje kontraktu? Cegła który walnie przyczynił się do awansu Wybrzeża do Eeligii? Czy może jednak klub, który nie zamierza zapisanych (a więc wyrazili zgodę) sum pieniędzy??? Czy to tak trudno zrozumieć.
    Jeszcze raz - czy jeśli pracodawca miałby Cie w głębokim poważaniu, czyli tam gdzie słońce zagląda sporadycznie to pracowałbyś dalej dla niego? Czy szukał nowego?


  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach

    gilon

    Bardzo podoba mi sie twoja wypowiedz chociaz sie troche przyznam zaplatalem!
    A co ty myslisz ze co jak zloze podpis pod papierkiem to jest ok. Niewazne co tam pisze grunt ze podpisalem! Skoro ja cos podpisuje to staram sie to wypelniac. Tego samego oczekuje od strony przeciwnej. Jezeli ktos lamie umowe to jest w moich oczach "malutki" i nic mnie z nim juz nie laczy. Skoro Gdansczan nie bylo stac na Cegielskiego - nie powinni byli podpisywac umowy. Skoro ja podpisali zgadzali sie na warunki Cegielskiego a on zgadzal sie na warunki klubu. Skoro klub zlamal regulamin, poprzez nie wywiazanie sie z warunkow finansowych - to on jest winny zaistnialj sytuacji!!!!!
    Nie dosc ze nie chca wywiazac sie z wczesniejszych zobowiazan to jescze mysla ze utrzymaja czlowieka na smyczy i zaloza mu kaganiec zeby nie "sczekal".

    Gdanscy kibice maja do niego pretensje o to ze "sczekal". Panowie o co? O to ze jest czlowiekiem ktory zrobil wiele dla waszego klubu. To on narazal swoje zycie a nie jakis tam majewski. O to ze domagal sie SWOICH pieniedzy Zrozumcie to w koncu, cegla jest w tym sporze najmniej winny!!!!

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie jest winny zaistniałej sytuacji - trzeba to powiedzieć jednoznacznie.
    Kibice gdańscy mogą mieć jedynie pretensje ow ypowiedź Cegły, że gdyby wiedział, że tak się sprawy ułożą jak się ułożyły, to ostatnbi bieg z Rybnikiem odpuściłby. Mówił to człowiek młody, człowiek rozgoryczony który jest oszukiwany przez "zawodowca" Majewskiego.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podałem tylko jak wygladaja fakty w sporcie zuzlowym!!!!!!
    Doskonale zdaje sobie sprawę ŻE CEGŁA ZADA UCZCZIWIE ZAROBIONYCH PIENIEDZY, ale przepisy transferowe są takie a nie inne, i tego nie zmienimy!!!!
    ( Jedynym miejscem gdzie Krzysiek moze odzyskac swoje pieniądze jest sad pracy!!!! i tylko sąd!!!!) A co kontraktu to go zerwać nie może, jest po części niewolnikiem "Pana Majewskiego"- jak znam zycie dogadają się.

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lynx mogę się założyć że gdyby to w twojej drużynie zaszła by taka sytuacja to byś nie ,,wypędzał'' takiego zawodnika jak Cegła. Bo ci chodzi tylko o to aby Cegła nie został w Wybrzeżu.Z tego co wiem to Majewski wisi kasę tylko za ostatnie 2-3 miesiące.Wkońcu jak dzaiałacze obiecali mu zaległą kasę to mu chyba ją dadzą. A sytuacja w kraju jest taka że w wielu klubach (nie tylko żużlowych) zawodnicy nie dostali wszystkich pieniędzy.Gollob też nie dostał ale on odrazu nie ucieka z klubu i nie robi afery na cały kraj.Nie wiadomo jeszcze na jakich warunkach Cegła podpisał kontrakt z Wybrzeżem.Pamiętaj nie można zawsze słuchać tylko jednej strony spory jaką jest Cegła,ale i drugiej jaką jest Majewski. Krzysiek był chyba najdroższym zawodnikiem w histori GKS-u.Wydaliśmy na niego kupę kasy,on sam wiedział że kontrakt trwa 4 lata i się na to zgodził.Mam nadzieję że Cegła dostanie zaległą kasę i będzie zdobywał nadal punkty dla Wybrzeża.

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach

    Draz

    Ja go nie wypedzam. Ja go bardzo lubie dlatego go bronie, bardzo bym chcial zeby zostal w gdansku a odszedl "maciwoda" Majewski. Co do Golloba to sytuacje jest zupelnie inna od niego sie dzialacze ano kibice nie odwrocili!!!!!!!!!!

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    lynx

    No to spoko lynx dzięki za odpowiedz.
    Pozdrawiam!!!

  36. Powrót do góry    #36
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    W gazecie było że sprwa Cegły z Wybrzeżem ma być rozwiązana poprzez kancelarię adwokacką

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Z tego co wiem to Majewski wisi kasę tylko za ostatnie 2-3 miesiące.Wkońcu jak dzaiałacze obiecali mu zaległą kasę to mu chyba ją dadzą. A sytuacja w kraju jest taka że w wielu klubach (nie tylko żużlowych) zawodnicy nie dostali wszystkich pieniędzy.Gollob też nie dostał ale on odrazu nie ucieka z klubu i nie robi afery na cały kraj"


    Argumenty jak grochem o ścianę. Cegielski nie mógł doprosić się Majewskiego o spotkanie. Gollob takich problemów nie miał. Gdyby miał, dawno już nie startowałby w Bydgoszczy.
    Coraz częściej dyskusja na tym forum przebiega wg schematu - jak dobrze dla naszego klubu to ok, jeśli źle to beee. Brak obiektywizmu, chyba czas się zwijać...

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Powtarzam !

    Satyr ale to jest znowu opinia jednej strony.Tak mówi Cegła. A może Majewski powie że on chciał się z nimi spotkać a Cegła się nie zgodził. Nie słuchaj tylko Cegielskiego.Jak Cegle tak zalżało na spotkaniu to czemu nie przyszedł na podsumowanie sezonu.Mógł sie tam spotkać z prezydentem jak i kibicami.


    Nie dziw się tak że kibice będą bronić swoich bo to naturalne zachowanie. Pozdrawiam.
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy myśliśż, że na takim spotkaniu, gdzie są kibice można prowadzić konstruktywne rozmowy na tak drażliwe tematy? Moim zdaniem nie! Czy Majewski gdziekolwiek odpowiedział na zarzut, iż zbywa Cegielskiego. Ja nie słyszałem.
    Oczywiście, że Ty jako - jak rozumiem - kibic Wybrzeża, jesteś całym sercem za swoim klubem, chcesz aby działo się w nim dobrze itd. itd., nie będę rozwijał. Spróbuj abstrahować od tego, iż dzieje się to w Twoim klubie. Jest to moim zdaniem warunek konieczny obietkywizmu.
    Zawodnik X nie otrzymuje pieniędzy od swojego klubu. Ok jeśli klub mówi - nie mamy teraz kasy, poczekaj chłopie jakiś czas, zbierzemy kasę i postaramyt się jak najszybciej spłacić zobowiązania wobec Ciebie. Tak zrobiono w przypadku Golloba w Bydgoszczy, ku radości zawodnika, samego klubu i przede wszystkim kibiców Polonii, którzy będa nadal się cieszyć z występów Golloba w swoich barwach. Czy podobny scenariusz miał miejsce w Gdańsku? Nie!
    Czy obrona prezesa, którego działalność ośmiesza klub jest obroną tego klubu? Czy jest to perspektywiczne? Nie!
    Chyba wszytko co miałem do powiedzenia (napisania) w sprawie Cegły już napisałem, więc kończę.
    Aha, i jeszcze jedna sprawa - żeby nie było niejasności - wcalę nie chcę aby Cegła odszedł z Gdańska, mi osobiście nawet kojarzy się z tym klubem. Tyle, że inicjatywa w tym względzie leży po stronie p. Majewskiego. To on nie potrafił rozwiązać sprawy, tak jak choćby w przypadku Golloba. A zablokowanie startów Cegły (ewentualne) to byłaby hańba!

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2002
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popatrzmy na to jak na syuację parcodawca- pracownik. Pracujesz dobrze ,a nawet bardzo dobrze, a pieniązki za tą pracę otrzymujesz z duzym poślizgiem i nikt nie chce z Tobą rozmawiać na ten temat. Co robisz? Ano jesli jesteś faktycznie taki dobry , to możesz bez problemu znaleźć pracę gdziekolwiek indziej, tam gdzie będą Ci płacić i powaznie traktować. Kontrakt można zerwać na drodze prawnej i argument o niepłaceniu wydaje się być tu rozstrzygajacy, ale Ty nie jesteś pieniaczem i probujesz rozwiązać sprawę polubownie co z kolei jest na rękę pracodawcy który nadal nic sobie nie robi z Twoich żądań ( zasadnych zresztą).
    Zdaję sobie jednak sprawę z tego ,ze cała ta sprawa nie ma przełozenia na to co dzieje się w sporcie- to zupełnie inne warunki - mimo to człowiek pozostaje człowiekiem i nalezy mu się odrobina szacunku. Rozumiem wiec Cegłę- chce się rozwijać , chce mieć normalna pracę. rozumiem też Majewskiego - on chce zatrzymać Cegielskiego wszelkimi sposobami , niestety te sposoby to niemal szantaż( a już na pewno psychiczna presja). Wyjście z tej sytuacji jest tylko jedno- należy usiąść i porozmawiać a kibice pewnie nie chcą w klubie zawodnika który nie bedzie dawał z siebie wszystkiego w meczach-a to może się zdarzyć jesli sytuacja nie zostanie rozwiązana w sposób konkretny.

  41. Powrót do góry    #41
    Początkujący
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cegielski ma prawo być rozgoryczony bo kasy nie dostał a tchórz Majewski unikał spotkania z nim przez długi czas.
    Tego Majewskiemu nie powinien nikt wybaczyć.
    Trzeba było spotkać się , pogadać na partnerskich zasadach.
    A tak doszło do dyskusji zdalnej poprzez gazety.
    Z drugiej strony nie widać u Cegły zrozumienia sytuacji finansowej klubu i w ogóle w kraju. Jest źle nie tylko w zużlu ale przede wszystkim w biznesie. Bardzo trudno pozyskać pieniądze od sponsorów.
    Całe to zamieszanie wokół Cegielskiego jest mocno nagłośnione w mediach i jest to kłoda rzucona pod nogi ledwo co zipiącemu klubowi. Takie wiadomości raczej odstraszają potencjalnych sponsorów.
    Majewski dzięki swoim działaniom jest już w żużlu skończony. Jemu nikt już nie da kasy. Niemniej jednak w poprzednich latach zrobił dla klubu sporo pożytecznych rzeczy. Ale jego czas już minął. Trzeba odejść z honorem. A jemu chyba tego brakuje.

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ten caly szum

    jest chyba nie potrzebny.

    I tak sie skonczy tym ze Cegla zostanie w Gdansku ( niestety ) :(

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    lennox:
    Nie jestem tak przekonany ze czas Majewskiego sie juz skonczył ja osobiscie w niego wierze zobaczymy jak bedzie oby mu sie udało
    Pozdrawiam :)

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    poTFoor dlaczego niestety ?
    Pewnie zazdroscisz nam takiego zawodnika, ale on do was i tak nie pojdzie.


  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Raczej stety!!!!!!CEGŁA W GKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    oby!!!
    Panie Majewski:Cegła musi u nas zostać!!!!!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •