Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 150

Wątek: O pozostanie w PLS – BBTS Siatkarz Bielsko – Biała – Gwardia Wrocław

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-08-2002
    Postów
    524
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    O pozostanie w PLS – BBTS Siatkarz Bielsko – Biała – Gwardia Wrocław

    Za dwa tygodnie oba zespoły przystąpią do pierwszej odsłony walki o pozostanie na następny sezon w Polskiej Lidze Siatkówki. Trudno jednoznacznie wskazać faworyta. Gra będzie się toczyć do czterech zwycięstw, więc walka zapowiada się pasjonująco. Jako że jestem kibicem bielskiego zespołu od wielu lat to mocno wierze, że to właśnie BBTS utrzyma się na kolejny sezon. Jeśli się tak nie stanie i spadniemy do serii B mężczyzn będzie to jednocześnie równoznaczne z końcem siatkówki w wydaniu męskim w stolicy Podbeskidzia. Mam nadzieję, że kibice BBTS swoim gorącym i co ważne kulturalnym dopingiem wspomogą swoich zawodników.

    Pozdrawiam ….na zawsze BBTS



  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ej,my nie jesteśmy kulturalni(vide wypowiedzi warszafiaków)!
    hehe
    ja myślę,że będzie dobrze i nawet jak spadniemy to będzie nadal siatka w bb,choć widząc zespoły, które spadły ostatnio to nie napawa to optymizmem...(GTPS,Wołomin,Radlin...)

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-08-2002
    Postów
    524
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Maciek powiem tobie, że mnie zdanie pewnych Warszawiaków nie interesuje. Zdanie ich na nasz temat jest znane i mam to serdecznie w poważaniu. Dla mnie liczy się tylko to abyśmy zdołali się utrzymać w tym sezonie w Polskiej Lidze Siatkówki. Zbyt długo na tym świecie żyje, aby wierzyć w jakieś przyjaźnie między zespołami, każdy pilnuje swojego podwórka i tak zawsze pozostanie. Więc nie martwy się o innych i żyjmy swoim zespołem.

    I jeszcze jedno. Oby pewne zespoły, które najwięcej „kombinowały” pod koniec pierwszej rundy wpadły z deszczu pod rynnę, czego im z całego serca życzę. Już sobie wyobrażam poniedziałkowy magazyn „Punkt Set Mecz” i uśmiech na twarzach „drzewka szczęścia – Krzysztofa Wanio ”, Witolda Romana i Wojciecha Drzyzgi – wielkiego znawcy siatkówki polskiej. Niech się „krawaciarnia” tym wszystkim udusi. Jestem cholernie wk….. Sport się już dawno skończył.

    Nigdy też się nie kryłem, że kibicuję akademikom z Częstochowy i że delikatnie mówiąc za naszą kochaną stolicą nie przepadam. Taki jest mój pogląd i czy się to komuś podoba czy nie zdania nie zmienię.

    Na zawsze BBTS

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    trzeba ludzi zbierać i gnać do wrocka autostradą A4 hehe.
    nieła relacja z meczu.Dzięki za docenienie naszych wysiłków.
    To jeszcze nie koniec.pogadamy za miesiąc co i jak.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ta... Warszawka tak kombinuje że w następnym sezonie to sie obróci przeciwko nim. Myśle, że nie bedzie problemów z ograniem Gwardii, a później- mam nadzieje- Górnika Radlin.
    Dzięki nieczystej grze Olsztyna Politechnika sie utrzymała

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    23-02-2004
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Politechnika sie utrzymala dzieki woli walki, swietnemu trenerowi i coraz lepszej dyspozycji. czy Wy nie potraficie sobie przeanalizowac bilansu zwyciestw i porazek w drugiej czesci rundy zasadniczej?
    Jezeli chodzi o kibicow BBTSu, to "ale" mielismy tylko w stosunku do tych, ktorzy pokazywali nam fakery. Do innych nic nie mamy.
    Pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przeanalizowaliśmy relacje z tych meczów,a nie ostateczne wyniki.
    pozdrawiam
    taaa miło by było zawitać do Radlina kolejny raz hehe

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie - kibice BBTSu Siatkarzzapisujcie sie na wyjazd do Wrocławia- najprawdopodobniej jest 27 marca. Mój mail brow44@wp.pl

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyjazd do Wrocławia 27 marca. Zapisy przez e-maila: brow44@wp.pl lub bbtspsychofans@wp.pl. Potrzebne wiele osób żeby pomóc naszemu ukochanemu klubowi BBTS Siatkarz

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-08-2002
    Postów
    524
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drodzy koledzy możecie już teraz zapisać mnie na listę do Wrocławia, tak samo jak i Jacka, wiecie, o kim mówię. Zaczynamy wspólnie działać, aby wyjazd doszedł do skutku. O szczegółach nie tutaj. Mam kilka ciekawych pomysłów o których porozmawiamy na spokojnie.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zycze wszystkiego najlepszego Gwardii z drugiej strony szkoda bybyło Bielska ze względu na bliski wyjazd

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja tam chce żeby Gwardia rozwaliła siatkarz orginal.. podoba mi sie Gwardyjka.. hehe robi postępy.. no i strasznie podobał mi sie ich mecz z J-bie i Eks..
    Gwardyjka ma też COLL KK.. no i mam nadzieje że jeszcze do nas wpadną :P

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CHCIEĆ, A MÓC:)

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-08-2002
    Postów
    524
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ivettka - Gwardia Wrocław według twoich słów "rozwali”, BBTS Siatkarz. No cóż może pozostawię to bez komentarza, bo nie chce mi się wdawać z kimś w dyskusje, kto pisze tak wyszukanym językiem. Faktycznie Klub Kibica Gwardii jest COOL....dobrze, że żyje jeszcze pan prof. Miodek, bo by się chyba w grobie przewrócił.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    stawiam na gwardie....3-1 w meczach

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-08-2002
    Postów
    524
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chester - ale BBTS Siatkarz Bielsko - Biała i Gwardia Wrocław grają do czterech wygranych spotkań. To tyle w gwoli wyjasnień.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    stawiam na gwardie....3-1 w meczach
    To nie grają jednak do czterech zwycięstw??:>
    Ja tam stawiam na Bielsko. Chociaż wcale nie chciałabym, zeby Gwardia spadał, ale skoro ktoś z tej dwójki musi...

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wybaczie
    wiec stawiam 4-1:)

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2004
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jestem za zespołem z mojego województwa, czyli za BB. Ale realnie patrząc to raczej Gwardia zostanie w pierwszej lidze:):(

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiara, która przetrwała.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2003
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nienajlepsze wnioski nasuwają mi się po oglądnięciu dzisiejszego magazynu "Punkt, set, mecz".
    Moim zdaniem najwięcej kontrowersji wzbudziła obecność w studiu niejakiego Kamila Drąga. I tak na dobrą sprawę wystarczyło posłuchać choć jednej z jego wypowiedzi, żeby móc zauważyć, że jest to dziennikarz prowarszawski. Uparcie próbował przekonywać, że mecz AZS-u Politechniki z PZU AZS-em Olsztyn był czysty i pozbawiony jakichkolwiek układów. Co ciekawe, jednocześnie dopatrywał się nieczystej gry Ivettu, który rzekomo dał ugrać Gwardii tyle, na ile mógł sobie pozwolić.
    Najbardziej rozbawiło mnie jednak to (nie znam cytatów dokładnie, ale zawierały one mniej więcej takie treści): "Najwięcej krzyczą tak naprawdę ci, którzy meczów w ogóle nie oglądali" - to jego słowa na temat pogłosek o układaniu meczów. Krytykuje on zatem tych, którzy spotkań nie widzieli, podczas gdy sam praktycznie zaliczył siebie do tego grona. Z uporem maniaka powtarzał, że: "Nie było żadnego układania, kupowania meczów, itp. między NKS-em i Politechniką". I to właściwie jedyne, co mówił o tym spotkaniu - a to zbyt marna podstawa, więc można wywnioskować, że tego meczu nie oglądał. Analogiczna sytuacja dotyczy spotkania Ivettu z Gwardią - pan Drąg nie mógł być na tym meczu, ale swoje oczywiście wie (tzn. że gra nie była tam uczciwa). Nic, tylko pogratulować WIEDZY i szeroko pojętego OBIEKTYWIZMU.
    Jedyne w zasadzie, z czym się z nim zgadzam, to fakt, że mecze w ostatnich kolejkach ruzdy zasadniczej powinny być rozgrywane o jednakowej godzinie.
    Do całości dołączył się Krzysztof Wanio: ten jego uśmiech i ciągłe potakiwanie uroczymi oczami na słowa pana Drąga oraz, nie wiedzieć czemu, po złożeniu życzeń pod koniec programu pokazanie zaciśniętej pięści do kamery - biedny, zabrakło mu widocznie drzewka... przepraszam, kwiatka szczęścia :P.

    Co do rywalizacji o utrzymanie się w serii "A" życzę kibicom obu drużyn wielu emocji, a zawodnikom stworzenia ciekawyego widowiska i walki do końca.
    Z żalem pożegnam przegranego, bo według mnie żaden z tych zespołów na spadek nie zasługuje. Niestety jednak wytworzyła się taka, a nie inna sytuacja i pozasportowe czynniki zaważyły o końcowym układzie tabeli ligowej.

    Pozdrawiam
    ____________

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja obstawiam 4-0 dla bbts i później 3-1 z Radlinem

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    3mam kciuki za Bielszczan! Obie z druzyn w ostatniej kolejce przegraly 3:2 z bardzo dobrymi zespolami. Mysle ze bedzie maxymalna liczba meczy, i naprawde niewiele punktów zadecyduje o zwycięstwie ktu(ó)rejś z drużyn. Do boju BBTS ! ! !

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    odpowiedź

    Ja drodzy, kochani kibice BB i Wrocławia, mieszkam nieopodal Warszawy i wcale się nie cieszę tym rozwiązaniem. Uważam, że wszelkie przekrety powinny byc scigane z największa surowością.
    Trener felczak musi byc nietuzinkowy, ale te ostatnie kolejki to chyba nioe tylko Jego mistrzostwo.
    A Kamil Drąg kolejny raz dał popis współczesnego swiatowego dziennikarstwa. Nie znam bardziej "obiektywnego" dziennikarza piszacego o siatkówce. Napisałam "piszącego", poniewaz poza tym, że pisze to reszta pozostawia wiele do życzenia. Ten człowiek wielokrotnie dowiódł, że mozna u niego zamówić "pochwałę przestepstwa".

    Życzę klubom z Bielska-Białej i Wrocławia sportowej rywalizacji, a tym którzy przegrają, szybkiego pozbierania sie i powrotu do PLS.

    Pozdrawiam,
    Beti

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    10-03-2004
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nigdy nie spadniesz Gwario ....

    Jestem członkiem KK Gwardii wszyscy mocno wierzymy w pozostabnie naszej Ukochanej Gwardii wśród najlepszych a jak wiemy wiara czyni cuda. Kibice z Wrocławia zgłaszajcie się na wyjazd jedziemy na ile się da autokarów ile ludzi tyle autokarów.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Będą do bardzo ciekawe baraże. Na miejscach 9 i 10 graja lepsze druzyny niż na 7-8. Będzie ciężko, ale w ostatnich meczach BBTS naprawdę spsiywał się dobrze. Chciałbym przypomnieć że KK Gwardii był tylko na jednym wyjeździe w Jastrzębiu. Z tego wynika, że Wasz KK powstał niedawno tak jak nasz. Stwórzmy wspaniałe widowisko!!!!!! W Bielsku będzie Wam ciężko wygrać, ale u siebie w hali Orbita.... wszystko jest możliwe
    Pozdrawiam

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CO DO WASZEGO PRZYJAZDU, To informuję,że mecz jest 19 marca:)

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    14-02-2004
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oczywiscie że wygra BBTS

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2003
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na miejscach 9 i 10 graja lepsze druzyny niż na 7-8.
    Jak mam rozumieć to zdanie? Czy mógłbyś uściślić kontekst słowa "lepsze"? I na jakiej podstawie tak twierdzisz, bo jeszcze niedawno NKS pokonał BBTS 3:1.

    Pozdrawiam
    ____________


  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-08-2002
    Postów
    524
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do pierwszego spotkania o pozostanie w Polskiej Lidze Siatkówki pozostało już tylko kilka dni. Wiem, że kibice z Bielska - Białej stworzą małe piekiełko dla siatkarzy Gwardii Wrocław. Przygotowywany jest już również wyjazd na drugie spotkanie do Wrocławia. Trudno obecnie mówić obecnie o sile, w jakiej stawimy się we Wrocławiu, ale zapowiada się dosyć spora ilość kibiców BBTS. Będzie gorąco oj będzie. Jednocześnie zapraszam Klub Kibica gwardzistów do Bielska, na pewno zostaniecie mile przywitani.

    Pozdrawiam ...na zawsze BBTS i AZS Częstochowa

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GWarDia Wrocław.. Gwardia :)

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chciałbym żeby została Gwardia i wydaje mi się, że tak będzie. Gwardia to klub, który ostatnio grał w PLS, więc byłoby mi go bardziej szkoda niż BBTS. Poza tym Bielsku Białej wystarczy mistrzostwo Polski siatkarek :D.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jednocześnie zapraszam Klub Kibica gwardzistów do Bielska, na pewno zostaniecie mile przywitani.
    ;)

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Na miejscach 9 i 10 graja lepsze druzyny niż na 7-8.
    BBTS WYGRAŁ NAJWIĘCEJ MECZÓW Z TEJ 4 - 6 MECZÓW

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2003
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trudno wyłonić faworyta z tej konfrontacji. W sumie za Bielskiem przeważa atut własnej hali, ale to raczej Gwardia grała lepiej w rundzie zasadniczej. Obserwując oba zespoły postawiłbym raczej na Wrocław, chociażto bardzo wyrównane zespoły. Fakt, że BBTS wygrał więcej meczów niż Gwardia jest nieistotny, bo bezpośrednia konfrontacja dopiero pokaże kto zasługuje na pozostanie w lidze.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeczywiście macie rację że trudno wskazać faworyta. Ale Bielsko u siebie przegrało z tuzami PLS i Gwardii Częstochowa odpuściła mecz i Ivett lekko puścił im 2 sety. Uważam, że BB wygra w piątek(tak w piątek o 18 jest mecz)
    3-1

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PLS: Zdyskwalifikowany zawodnik gra w lidze

    Kto znowu w tym grzebie? - dosyć nerwowo zareagował przewodniczący Sądu Polubownego, działającego przy Polskim Związku Piłki Siatkowej, Mirosław Glapa, na pytanie dziennikarza "Sportu" dotyczące Szymona Żurawskiego.

    Siatkarz został kilka miesięcy temu skazany na 2 lata bezwzględnej dyskwalifikacji za stosowanie środków dopingujących. Pięcioosobowy sąd pod przewodnictwem Glapy zdecydował - wbrew rozporządzeniu ministra edukacji narodowej - o skróceniu kary do pół roku. Dlatego Żurawski gra i zarabia pieniądze wbrew obowiązującemu prawu! Tak przynajmniej twierdzą fachowcy.

    Decyzja zbulwersowała siatkarskie środowisko. Polska Konfederacja Sportu i Polska Liga Siatkówki czują się bezsilne wobec decyzji PZPS.

    "Nie mogą nas zmusić do zmiany tej decyzji. Nikt nie ma nad nami władzy!" - stwierdził Glapa.

    Tak na marginesie, Glapa pochodzi z Wrocławia, a Żurawski od tego sezonu reprezentuje barwy Gwardii Wrocław...

    Brawo, brawo Warszawa i Wrocław. Nie zdziwie sie jak spadniemy.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    461
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://groups.yahoo.com/group/strefa.../message/20468
    przeczytaj, moze jakos w ten pusty leb cos wejdzie.
    No bo wiesz, to przeciez jest spisek przeciwko BBTSowi.
    Jak juz wietrzysz spiski i lubujesz sie w statystykach to powiedz mi mlodziencze jakie byly oststnie wyniki politechniki z druzynami zainteresowanymi.
    Aha i jeszcze jedno, przeciez zurawski zostal odwieszony tylko na mecze z gwardia :P
    kubelek (hehe) zimnej wody proponuje.
    ale mimo wszystko pozdrawiam
    http://www.pls.pl/zawodnicy.php?id=137
    na potwierdzenie mojej tezy

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aha i jeszcze jedno, przeciez zurawski zostal odwieszony tylko na mecze z gwardia



    No rzeczywiście masz racje że został zawieszony na meczez Gwardią. Mam pytanko czy KK Gwardii w ogóle przyjeżdża do Bielska na mecz????? Nie komentuje Twoich odzywek. Ale teraz koniec napinania na siebie na necie

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2003
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rysiooo racja, z tym, że nadal nie zobaczyłem żadnej wzmianki o meczu w Nysie.
    Wyniki Politechniki z zainteresowanymi zespołami były następujące:
    Politechnika - Gwardia 2:3
    Politechnika - Siatkarz 0:3
    A już po zmianie trenera:
    Politechnika - NKS 3:0
    Gwardia - Politechnika 1:3
    Siatkarz - Politechnika 2:3 (w ponoć ciekawych okolicznościach; punkt w drugą stronę i byłoby odwrotnie w tabeli)
    NKS - Politechnika 1:3

    Sugestywne, nieprawdaż?
    Ten Felczak to musi być cudotwórca - żadnych zmian personalnych w składzie i tak odmienić losy drużyny :P.

    Pozdrawiam
    ____________

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gwardia ma wygrać.. poprawka... GwArDia MuSi WygRaĆ...!!!!!!

    miasto liderA... Jastrzębie Miasto lidera! :P

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moze jakos w ten pusty leb cos wejdzie
    NIE OBRAŻAJ GO, mojego ziomala, bo on Cię nie obraził,a tylko przytoczył informację
    No bo wiesz, to przeciez jest spisek przeciwko BBTSowi.
    Jak juz wietrzysz spiski i lubujesz sie w statystykach to powiedz mi mlodziencze jakie byly oststnie wyniki politechniki z druzynami zainteresowanymi.
    A ty mi powiedz, jakie są ogólne wrażenia po tych meczach(co myślą kibice,działacze,prasa).A potem ze mną konwersuj
    Aha i jeszcze jedno, przeciez zurawski zostal odwieszony tylko na mecze z gwardia :P
    CO?bo nie czaję tego

    A propos informacji na pls.pl
    Pisali, że nasz mecz jest w sobotę o 16.A wiesz, októrej jest?no właśnie.Poza tym popytaj ludzi jakie są wiarygodne źródła informacji.

    A tak dla ciebie specjalnie ode mnie:

    Na sali w szpitalu psychiatrycznym siedzi dwóch chorych. Nagle "Bum!", zgasło światło. Jeden mówi:
    - To chyba korki.
    Drugi na to:
    - To idź mu otwórz.

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ivettka- kłóciłbym się. Ale okaże się na boisku

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    10-03-2004
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KK Gwardii w Bielsku ??

    KK Gwardii musi się zastanowic nad wyjazdem do Bielska ze wzglądu na to ze w Bielsku w obote i niedziele grany jest finał PP Kobiet, a mecz barażowy grany jest w piątek. Długi maraton czemu nie ale z kąd wziąść na to kase ?? Zobaczymy co wyjdzie. Zapraszamy do Wrocka!!

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    461
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Oczywisce chodzilo mi o to ze zurawski zostal odwieszony tylko na mecze z bielskiem.
    A co do napinania, to jak na razie slysze same napinania sie kibicow z bielska.
    No tak i spisek przeciwko waszemu klubowi.
    Schiza na maxa.
    pozdrawiam
    PS a tak juz zupelnie prywatnie to uwazam ze zurawski nie powinien wcale grac. Pisalem o tym w watku o dopingu.
    to tak BTW


Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •