Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Wesołych Świąt !

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach

    Wesołych Świąt !

    Zdrowych, spokojnych, ciepłych i radosnych świąt Bożego Narodzenia, szczęścia w nadchodzącym 2004 roku, wielu tenisowych atrakcji, milionów wpisów (tych sensownych rzecz jasna), zdrowia i cierpliwości na cały rok życzy moder.

    I oby się Wam spełniło wszystko, o czym zamarzycie :).

    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik Awatar fff
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Połamania rakiet

    Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy Wam przez cały Nowy Rok.Życzę Wam,aby był to Rok szczęśliwy w osobiste doznania,spełniający zamierzenia i dążenia zawodowe i społeczne oraz by przyniósł wiele satysfakcji(także tych tenisowych) z własnych dokonań.A przy okazji,życzę Carlosowi,ażeby w końcu po blisko 4,5 rocznej absencji wygrał Wielkiego Szlema.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2003
    Postów
    922
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z okazji zbliżajacych się świąt chcę życzyć wszystkim forumowiczom zdrowych,pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, rodzinnej kolacji wigilijnej, prezentów pod choinką, śniegu za oknem i ciepła domowego ogniska. Aby przyszły rok był najlepszy ze wszystkich w dotychczasowym życiu i oczywiście wielu radosnych przeżyć tenisowych, radości z własnej gry, zwyciestw faworytów i mnóstwa transmisji telewizyjnych tenisa, no i polskiego debelka w Atenach na IO.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2003
    Postów
    1,206
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziękuję za życzenia, dołączam się do nich i życzę Wam, żeby nasze forum trwało wiecznie! Chociaż czasem się żremy to fakt, że łączy nas ta sama pasja robi z nas taką specyficzną wspólnotę. Nie powiem, że jesteśmy jak rodzina, bo to by była przesada, ale co ja bym bez Was zrobiła...
    No i żeby udała się wyprawa na Wimbledon 2005, właśnie jestem w trakcie robienia kosztorysu!

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-02-2003
    Postów
    665
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taaak...ja oczywiscie tez dolaczam sie do zyczen:
    Wszystkiego naj naj naj...pielegnowania swoich pasji i rozwijania ich (mam tu na mysli nie tylko tenis)...i duzo duzo zdrowka!:) No a jesli ktos gra w tenisa to zycze motywacji, braku kontuzji, progresu w grze, sukcesow...i przede wszystkim radosci z gry:)
    Pozdrawiam...WESOLYCH SWIAT I SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!:)

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    04-12-2003
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ...

    nazwajem wszystkim dorgim forumowiczom!!!!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    1,768
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Świąteczna atmosfera już się zadomowiła na forum, więc również przesyłam wszystkim serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Mnóstwa sukcesów zawodowych/szkolnych i prywatnych, weny w pisaniu postów na forum, inspiracji tenisowych, muzycznych, literackich i innych, wytrwałości w dążeniu do celu oraz chwil wytchnienia, w których można zastanowić się nad sobą i wszystkim tym co się dzieje dokoła nas, a także umiejętności patrzenia na innych z miłością i wiary w lepsze jutro.
    Tym, którzy grają w tenisa, czy to zawodowo czy amatorsko, życzę wytrwałości, wiary we własne siły, umiejętności zauważania i poprawy swoich błędów i chęci do pracy nad sobą. A tym, którzy jeszcze nie grają, a bardzo by chcieli, warunków i dążenia do tego by wreszcie spróbować :)

    WESOŁYCH ŚWIĄT I POMYŚLNEGO NOWEGO ROKU


  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    11-11-2003
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Życzę Wam niewyczerpanych pokładów energii, prawdziwych przyjaciół, pozytywnej aury, uroku osobistego, niebanalnych pomysłów, romantycznych wieczorów, ponętnego ciałka, niewieszającego się kompa :), hojnych sponsorów, przygód z happy endem, podzielnej uwagi, korzystnego układu gwiazd, czterolistnej koniczyny, trafnych decyzji, niezmiennie zielonego światła, czytelnych instrukcji, wiernej miłości (do tenisa - oczywiście) :), wkroczenia w nowy rok z uśmiechem i ...złotych snów!!! :)

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    A ja życze Wam Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia,wielkiego leniuchowania,szalonego Sylwestra-wspaniałego Nowego Roku dużo siły, i wytrwałości w dążeniu do celu,wielu sukcesow i słonecznych dni,prezentów, powodzenia w szkole,przyjaźni,miłości i aby te świeta uskrzydlily Was,a gdy kiedys przyjdą dni gdy staniecie sie upadłymi Aniolami wtedy życze Wam by obok Was pojawił sie przyjaciel,ktory pomoze Wam znow wzniesc sie w góre ponad to wszytko co przyziemne.
    WESOŁYCH ŚWIĄT AND HAPPY NEW YEAR

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-03-2003
    Postów
    2,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podpisuje się pod waszymi życzeniami obiegam nogami iii ... mam nadzieje, że już nie będziemy się żreć, kłócić, wyzywać (yhy już w to wierze :) buhabuahua) ja w tym kierunku postaram się zrobić wszystko, oby rok 2004 był lepszy od poprzednich :), ale wymyśliłem aaaaaa.

    I oby Monisia powróciła na korty, módlmy się !

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    23-11-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie będę nic wymyślać, bo po co się powtarzać. Dołączam się do wszystkich powyższych życzeń i oby w przyszłym roku eurosport pokazywał więcej tenisa. Tego życzę zarówno Wam jak i sobie. Wesołych Świąt!

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    1,915
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wesołych i radosnych Świąt, dużo zdrówka, uśmiechów i zwycięstw Waszych ulubieńców :P, tudzież wieeeeeeeeeelu wpisów na naszym ukochanym Forku - niech trwa wiecznie :P
    I obyście nigdy nie mieli dość tenisa :)

    I na koniec jedno specjalne życzenie - wyjazd na Wimbledon w 2005 roku - damy radę! C`mon!

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-11-2001
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oby ten rok był lepszy pod każdym względem, również sportowym. Dla wszystkich forumowiczów spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Szcześliwego Nowego Roku.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •