Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Gala boksu zawodowego w Opolu - kontrowersyjna wygrana "Diablo"

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gala boksu zawodowego w Opolu - kontrowersyjna wygrana "Diablo"

    Dzisiaj odbędzie się gala boksu zawodowego w Opolu.
    Walką wieczoru będzie niewątpliwie pojedynek o pas mistrza w bokserskiej wadze junior ciężkiej organizacji WBC.
    Stoczą ją Krzysztof "Diablo" Włodarczyk (22-1) z Rosjaninem Karaniewiczem (17-8) - jest to niewątpliwie trudny i wymagający przeciwnik.

    Gala będzie obfitowała również w inne ciekawe walki z udziałem polskich zawodników przede wszystkim Macieja Zegnana i Tomasza Bonina.

    Wszyscy polscy zawodnicy są chyba raczej faworytami swoich pojedynków ale jak będzie w praktyce zobaczymy.




  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo:)
    Jak zwykle wykazaliście duze zainteresowanie tak wiec informuje was że MŚ po cięzkiej i wyrównanej walce został Krzysztof Włodarczyk:)

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2001
    Postów
    1,864
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciężkiej i wyrównanej, nudnej i ... wydrukowanej

    i jak tu miec pretensje do szkopów ze nam bokserów oszukują? robimy to samo

    Zal mi tylko tego Sowieta, bo nalezało mu sie zwycięstwo. Pomimo ze chłopaka sciągneli w ostatniej chwili, i to jeszcze z nizszej wagi, to i tak wymacał bezradnego Diabełka jak chciał.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no fakt że na peweno zadał więcej celnych ciosów niż Polak ...
    Jeśli nawet werdykt walki był w jakimś stopniu niesprawiedliwy to nie w takim jak u Niemców - to jedyna róznica która oczywiście nie usprawiedliwia sędziów.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Gdzie jest ten Diablo którego znamy z innych walk. Dramat a nie walka i oszukane zwycięstwo Włodarczyka. Ewidentna przegrana. Prawie cały czas stał za gardą a Rosjanin atakował. Jednak najbardziej rozbawił mnie komentarz po walce wygłoszony przez Salete. Nic dodać nic ująć.
    To co może się nie udać
    Nie uda się na pewno

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od początku kiedy oglądam walki Diablo utwierdzam się w przekonaniu że cięzko będzie mu zwojować świat. A dlaczego ?? Moim zdaniem Krzysiek cały czas poluje na jeden kończący cios zamiast punktować, już raz się przejechał na swojej taktyce, oczywiście nie życzę mu źle ale koniecznie musi to zmienic.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ściema nie walka.....Choć nie lubię Ruskich akurat ten mi przypadł do gustu:)Wygrał zdecydowanie.Żal mi słów na to co się dzieję w boksie "zawodowym".Skandal goni skandal!

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o kasę. Poza tym Włodarczyk dla mnie przegrał. Szkoda mi tego Ruskiego, bo nie słusznie mu tytuł odebrali. To jednak nie pierwszy i pewnie nie ostatni taki przypadek- przegrany wygrał walkę:P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •