Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: BBTS Bielsko- Biała vs AZS Częstochowa

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    BBTS Bielsko- Biała vs AZS Częstochowa

    Mecz 9 kolejki. Myślę że AZS wygra 3:0 i tym samym po połowie rundy zasadniczej zostanie vice liderem!!


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-08-2002
    Postów
    524
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odnośnie samego spotkania to faworyt jest jeden oczywiście BBTS:) Ale tak na poważnie to według mnie może to być bardzo ciekawe spotkanie, w którym mimo różnicy umiejętności poszczególnych zespołów na korzyść oczywiście AZS-u, trudno jednoznacznie wskazać murowanego faworyta. Mimo że jestem rodowitym bielszczaninem, to nigdy się nie kryłem z dosyć dużą sympatią dla akademików z Częstochowy, więc najchętniej widziałbym podział punktów po ładnym zakończonym piątym setem spotkaniu. Oczywiście liczę również na przyjazd kibiców z Częstochowy i zamienienie kilku wspólnie zdań. Więc mam nadzieję, że do zobaczenia w Bielsku - Białej - stolicy Podbeskidzia.

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie się wydaje że AZS łatwo sobie poradzi z Bielszcznami. W ostatnim meczu wyraźnie było widać że akademicy nie grają na maksa swoich możliwości a i tak popnali drużynę prezentującą podobny poziom z BBTS - Wrocławską Gwardię. Myśle że 3:0 jest w tym spotkaniu bardzo realne

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    651
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja uważam że jeżeli zawodnicy AZSu, nie zlekceważą rywali /tak jak to było w meczu z Gwardią, 3 set/ to AZS powinien odnieść zwycięstwo 3:0.

    Pozdrawiam.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coz rozsadek mowi 0:3 lub 1:3 ale sercem jestem za podbeskidziem :)

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    . Oczywiście liczę również na przyjazd kibiców z Częstochowy i zamienienie kilku wspólnie zdań. Więc mam nadzieję, że do zobaczenia w Bielsku - Białej - stolicy Podbeskidzia.
    Co do przyjazdu kibiców AZS może być róznie poniewaz kazdy szykuje sie juz na Berlin i bedzie chciał zaoszczedzic kase........ale możliwe ze ktos sie zjawi,i bedziesz miał okazje pogadac z kibicami AZS.
    Pozdrawiam i zycze ładnego widowiska.

    === WIŚNIA FAN'S ===

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przyjedziemy napewno, w ile osob jeszcze nie wiadomo, bo jak wspomnial "Butcher" szykuje sie wyjazd do Berlina. Poza tym, to bedzie nasz jedyny wyjazd na ktorym obędzie sie bez obustronnych bluzgow i kłótni ( mam nadzieje:)). Co do wyniku, to licze na trzy punkciki dla akademików.
    Pozdrawiam.
    Do zobaczenia w sobote.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poza tym, to bedzie nasz jedyny wyjazd na ktorym obędzie sie bez obustronnych bluzgow i kłótni
    Zastanow sie dlaczego tak jest?? Pytanie retoryczne, przynajmniej dla mnie.

    Licze, ze AZS wygra kolejne spotkanie, ale tylko dlatego, ze Bielsko jest blisko Nysy w tabeli i nie mozna stworzyc sytuacji, zeby odskoczylo nam na kilka punktow.

    W innej sytuacji oczywiscie bym kibicowal druzynie z Bielska.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sensacja

    Taka będzie w sobote ponieważ Bielsko wygra z AZS CZ[b]

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2003
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Częstochowianie powinni zwyciężyć w tym spotkaniu za 3 punkty, jednak nie należy zapomnieć, że Bielsko - Biała to bardzo trudny teren do gry, a zespół Siatkarza jest dosyć nieobliczalny i jeżeli AZS nie będzie wystarczająco skoncentrowany, to może mieć pewne problemy z gospodarzami. Jednak gracze Pamapolu wiedzą, że grają o cenne punkty ligowe i że nie mogą sobie pozwolić na stratę choćby punktu.
    ____________

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    obylo sie bez sensacji jaka przewidywali "fachowcy".
    AZS w 1h i 15minut pokonal Bielszczan 3:0.
    Jedynie w I secie gospodarze zagrazali powaznie akademikom. Prowadzili juz 5:1 jednak dzieki wspanialym zagrywka Winiarskiego AZS doprowadzil do remisu. potem druzyny szly leb w leb. W koncowce jednak to podopieczni Edwarda Skorka okazali sie lepsi wygrywajac 25:22.
    Kolejne dwa sety juz bez historii. Akademicy wygrali 2x do 19.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    651
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Meczyk jedynie był emocjonujący w I secie i do połowy III, reszta to już bezdyskusyjna dominacja akademików. Z tego co mówił Konrad Pakosz dobrze zaprezentowali się Arek i Winiar. Gorszy dzień miał Gelu.

    DO BOJU AZS !

    Pozdrawiam.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tyle co wróciłem z Bielska.
    Jeszcze nie ochłonąłem więc moja wypowiedź będzie krótka
    Pierwszy set bardzo wyrównany i powiem, ze mogło by byc różnie, ale pod koniec nasi zawodnicy pokazali, że trzymają newy na wodzy. Drugi i trzeci set to już bardzo widoczna przewaga AZS-u. Jak zwykle dobrze Gołas, ale za to dość słabo Grzesiek Szymański. Ale za to Edi dał dobrą zmiane. Cieszy szybkie zwyciestwo i drugie miejsce po pierwszej rundzie.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PRAWDA

    [b]NA 10 MECZY BIELSKO MOGŁO WYGRAĆ 3 MECZE Z AZS CZ TYM RAZEM TO BYŁ WYNIK BEZ NIESPODZIANKI.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2003
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przez cały mecz AZS kontrolował sytuacje i tylko w pierwszym secie BBTS prowadził w miare wyrównaną walkę.
    Najbardziej podobały mi sie gwoździe wbijane przez Arka "Gilotynę" Gołasia :). Obyło się bez niespodzianki, jakto przypuszczali niektórzy pseudofachowcy siatkówki;). Szybkie 3-0 i do domu.
    PS. Powrót do domu upłynął w dobrych humorach, szkoda tylko że Nysie nie udało sie wygrać z Mostostalem :)

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i sprawdziły się moje przewidywania! Pewne 3 setowe zwycięstwo Akademików z Częstochowy! Kto by się spodziewał że AZS zajmie 2 miejsce po pierwszej rundzie?? Utrzymać to miejsce bedzie już duzo trudniej, ale licze na co najmiej 4 miejsce po fazie play-off.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2003
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla AZS-u za zdobycie drugiego miejsca na półmetku rundy zasadniczej serii "A" :). Po dotychczasowych meczach należy stwierdzić, że postawa częstochowian jest zaskoczeniem in plus w obecnym sezonie.
    Przed spotkaniem myślałem, że bielszczanie nawiążą wyrównaną walkę (wciąż mam w pamięci zwyciestwo z Kazimierzem Sosnowiec), ale tak się jednak nie stało. Dzięki temu nyski zespół ma wielką szansę umocnić się na siódmym miejscu w PLS-ie pod warunkiem, że wygra w środę w Warszawie.
    Pozdrawiam
    ____________

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •