Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 51

Wątek: MP kobiet BKS - Gedania w serii A

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    MP kobiet BKS - Gedania w serii A

    Powiem szczerze, ze myslalem, ze po sukcesach polek bedzie wieksze zainteresowanie liga a tu coz trzeba samemu watek zakladac.

    W sumie w pierwszej kolejce wiele ciekawego sie nie wydarzylo:
    - Bielsko spokojnie wygralo na wyjezdzie z Muszynianka, chociaz myslalem, ze uda sie Muszyniankom ugrac chocby jednego seta.
    - Gedania przegrala z rozprzedanym Danterem co i tak na Gedanie wystarczylo
    - Adriana Gazeta Pomorska Bydgoczsz (kurde kiedys byl tylko Palac i bylo OK) przegralo z Nafta u siebie do 0. Troche dziwi, ze nie ugraly seta.
    - Gwardia wygrala z Mielcem. Spotkanie rownorzednych druzyn srodka tabeli
    - Mecz Skry z Winiarami sie nie odbyl ale nawet gdyby to 0:3 murowane

    Ja jestem za tym aby jak najszybciej rozstrzygnac sprawe Skry i albo relegowac ja z serii A i chociazby dokoptowac z B Dalin Myslenice albo hmmm sam nie wiem ... od tego sa zwiazki.

    Gedania - AWF Poznan 1:3
    Adriana - Nafta 0:3
    Gwarsia - Telenet 3:2
    Muszynianka - BSK 0:3


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nmoze nie jestem wielkim fanem siatkowki zenskiej ale co mnie by interesowalo-dlaczego odwolano ten mecz??
    pozdr.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprawa prozaiczna w polskim sporcie :)

    Brak kasy ... i nie dopuszczono klubu do rozgrywek ...

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    461
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem szczerze, ze myslalem, ze po sukcesach polek bedzie wieksze zainteresowanie liga a tu coz trzeba samemu watek zakladac.

    W sumie w pierwszej kolejce wiele ciekawego sie nie wydarzylo:
    - Bielsko spokojnie wygralo na wyjezdzie z Muszynianka, chociaz myslalem, ze uda sie Muszyniankom ugrac chocby jednego seta.
    - Gedania przegrala z rozprzedanym Danterem co i tak na Gedanie wystarczylo
    - Adriana Gazeta Pomorska Bydgoczsz (kurde kiedys byl tylko Palac i bylo OK) przegralo z Nafta u siebie do 0. Troche dziwi, ze nie ugraly seta.
    - Gwardia wygrala z Mielcem. Spotkanie rownorzednych druzyn srodka tabeli
    - Mecz Skry z Winiarami sie nie odbyl ale nawet gdyby to 0:3 murowane

    Ja jestem za tym aby jak najszybciej rozstrzygnac sprawe Skry i albo relegowac ja z serii A i chociazby dokoptowac z B Dalin Myslenice albo hmmm sam nie wiem ... od tego sa zwiazki.

    Gedania - AWF Poznan 1:3
    Adriana - Nafta 0:3
    Gwarsia - Telenet 3:2
    Muszynianka - BSK 0:3
    te Leafy, nie badz taki malkontent ;P
    A co to korona spadnie jak sie temat zalozy?? :P
    a niby o czym mam pisac jak druzyna z mojego miasta nie istniej nawet na papierze? Kurde, w siatkowce to chyab kazdy dzialacz jest przyspawany do stolka. Ciekawym rzucam tekst DARo z gazety:

    "O tragicznej sytuacji w Skrze "Gazeta" pisała wielokrotnie. Jedynym śladem po zespole, który w sezonie 2001/02 zdobył (pierwsze w historii) wicemistrzostwo Polski, by z trudem dokończyć kolejne rozgrywki po strajkach, protestach, płaczu wyrzucanych z mieszkań zawodniczek (nie miały na czynsz), są ogromne długi wobec tych ostatnich. Niemal wszystkie siatkarki znalazły kluby w kraju i za granicą, żałując, że nie zrobiły tego wcześniej (niektórym Skra nie pozwoliła odejść). Bez pracy pozostały jedynie kontuzjowane Sylwia Pycia i Bożena Ślusarczyk oraz skromna grupka ocalała po wycofanej z Serii B drugiej drużynie (do rozgrywek nie zgłoszono także żadnego zespołu młodzieżowego). Od dawna nie ma choćby jednego trenera.

    Skra jest bankrutem. Trwającym na posterunku działaczom zabraknie niedługo na rynku operatorów, których dałoby się naciągnąć na włączenie telefonów. Notabene trudno pojąć, na jakiej zasadzie na Wawelską dociera jeszcze energia elektryczna i zimna woda, bo klub ma także długi wobec dostawców mediów, ZUS-u i urzędu skarbowego.

    Siatkarki długo nabierały się na pokazywane przez działaczy dokumenty, na których roiło się od zagranicznych pieczątek oraz zer w tysiącach i milionach dolarów, których wpłacenie gwarantował ich nadawca (najczęściej miało być to luksemburskie konsorcjum Polaris, które podobno chciało inwestować w tereny przy Wawelskiej). Pracownicy klubu, którzy upominają się o należne im pieniądze w sądach pracy i bezskutecznie próbują pozbyć się dyrektora Adama Mędrzyckiego (zarząd blokuje im możliwość zwołania zjazdu sprawozdawczo-wyborczego), już dawno doszli do tego, że faksy są fikcją i wysyła je z Sopotu zupełnie niezorientowana w sprawie firma. A jak dyrektor tłumaczył opóźnienia wpłat sponsorskich pieniędzy? Między innymi błędami na przekazach ("Holland" zamiast "Poland"), powodziami w Czechach, a nawet zamachami terrorystycznymi na świecie... Można by się śmiać, gdyby np. szefowie Skry nie uparli się, by wystartować w Lidze Mistrzów (nie ugrali nawet seta), na co wydali blisko 400 tys. zł, równocześnie nie płacąc siatkarkom. A np. Kamilę Frątczak trzymali na Wawelskiej miesiącami, mamiąc ją lukratywnym kontraktem, zanim jedna z najzdolniejszych siatkarek nie zrozumiała, że jest oszukiwana, i wróciła do Kalisza.

    Najbardziej szokuje fakt, że zapewnienia dyrektora Mędrzyckiego i prezesa Andrzeja Boguty, którzy oficjalnie potwierdzili chęć uczestnictwa klubu w rozgrywkach, płacąc symboliczne (1700 zł) wpisowe, przyjmowano także w PZPS. Związek, który wierzył, że Skrze uda się wykorzystać opóźnienie inauguracji sezonu (spowodowane występem reprezentacji w Pucharze Świata) na stworzenie zespołu, nie zdecydował się na przesunięcie żadnej drużyny z Serii B do ekstraklasy. Gdy Seria B wystartowała, jedyne, co można było robić, to wyznaczać kolejne terminy na zgłoszenie zawodniczek, a przede wszystkim - spłacenie sięgającego 200 tys. zł długu. Długi, za który płacą zresztą inne kluby - PZPS np. zabrał Mostostalowi Kędzierzyn 50 tys. euro za trzecie miejsce w Lidze Mistrzów głównie po to, by pokryć zobowiązania Skry wobec europejskiej federacji.

    Do wczoraj przed południem nie było jeszcze decyzji o niedopuszczeniu Skry do rozgrywek, a w Kaliszu nie wiedziano, czy organizować wyjazd ekipy Winiar, która w pierwszej kolejce miałaby grać w Warszawie. - Może dotrze do nas potwierdzenie z banku albo przyjdzie ktoś z walizką pieniędzy - mówił sekretarz generalny PZPS Marek Irek, dając do zrozumienia, że dla dobra sportu możliwe są wszystkie rozwiązania. Czy oznacza to, że związek jest skłonny dołączyć klub do rozgrywek w trakcie sezonu? Dziś możliwe jest już wszystko, ale na pewno nie zbudowanie w kilka dni zespołu, który nadawałby się do gry w ekstraklasie.

    Ostatecznie Skra wystartowała w rozgrywkach i poprosiła Winiary o przełożenie meczu, na co kaliski klub "z braku terminów" się nie zgodził."


    Wiesz, nie mozna dokooptowac z 1B poniewaz tam juz zostalo rozegrane pare kolejek. I nie wiadomo jaby to teraz poskladac do kupy. PZPS generalnie sam sobie narobil smrodu, bo o tym, ze skra nie ma kasy to wiedziano juz od dobrych paru miesiecy.

    No na dokladke artykul z wyborczej autorstwa rafala steca:
    "

    Rafał Stec: Siatkarski danse macabre

    Prezes PZPS irytuje się, że dziennikarze zamiast pisać o siatkówce, wciąż piszą o aferach. Ale jak tu pisać o grze drużyny, która wystartowała w rozgrywkach, choć nie istnieje?

    Powolne konanie Skry, kolejnego po Legii i Nike Węgrów upadłego siatkarskiego klubu z Mazowsza, zniszczonego przez bezkarnych dyletantów, to jedna sprawa. Druga to zdumiewająca postawa władz związku, które udają, że trup żyje, choć cuchnąć zaczął już kilka miesięcy temu, kiedy ze stolicy uciekły niemal wszystkie oszukane siatkarki. Skra wciąż nie została wykluczona z rozgrywek, choć nie zgłosiła imiennego składu, nie wpłaciła licencji itd.

    A może opieszałość PZPS nie jest zdumiewająca? Przecież związek-bankrut przeniósł się z drogich lokali na Ciołka do nowej siedziby (na Niemcewicza), za którą płaci grosze dzięki wpływom prezesa Skry Andrzeja Boguty. Przecież członkiem zarządu klubu jest były prezes związku-bankruta Eryk Ippohorski-Lenkiewicz, który notabene namaścił obecnego prezesa. Przecież związek-bankrut korzysta z pomieszczeń Skry, za które płaci symbolicznie.

    Tak to jeden trup utrzymuje przy życiu drugiego trupa. Jak tak dalej pójdzie, będzie za późno na reanimację całej polskiej siatkówki. "

    pozdrawiam

    PS czy to prawda? sam nie wiem.
    PPS a co do ilosci wpisow to znowu zacytuje: "nic sie ciekawego nie dzieje, beda niespoddzianki to i wpisy sie pojawia"



  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jestem zawiedziona porażką dziewczyn z Mielca, niby zmierzyły się ze sobą dwie wyrównane drużyny ale ja jeszcze mam w pamieci rywalizacje między tymi zespołami w play-off kiedy to w Mielcu dziewczyny dwukrotnie pokonały Gwardię Wrocław po 3:2 a w tie-brekach do 3 i to 5.
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestesmy juz po drugiej kolejce.

    BKS Bielsko-Biała - AZS AWF Poznań 3:0 (25:19, 25:19, 25:9)
    Bielszczanki rozpedzaja sie i przejechaly sie lekko po Danterze.

    Muszynianka Muszyna - GCB Adriana GP Bydgoszcz 3:2 (25:22, 25:23, 18:25, 19:25, 15:12) - ten wynik nalezy zapamietac. Pierwsze zwyciestwo Muszynianki w serii A. Gratulacje dla pan z Muszyny.

    Energa Gedania Gdańsk - Winiary Kalisz 1:3 (21:25, 18:25, 25:16, 17:25) - no niestety Gedania nie okazala sie rownym partnerem w spotkaniu z Winiarami.

    Gwardia Wrocław - Nafta-Gaz Piła 0:3 (26:28, 21:25, 24:26) - mlodziez z Wroclawia nie sprostala rutynie z Pily.

    Jako, ze Skra zostala wykluczona to Mielec pauzowal

    Niespodzianek brak czy nie brak ?
    Jak nazwac zwyciestwo Muszynianki ... mnie sie wydaje, ze dziewczyny z Muszyny moga troche namieszac w lidze.

    1. BKS Stal Bielsko-Biała 2 2-0 6:0 4
    2. Nafta Gaz Piła 2 2-0 6:0 4
    3. AZS AWF Poznań 2 1-1 3:4 3
    4. Muszynianka Muszyna 2 1-1 3:5 3
    5. ZEC ESV Gwardia Wrocław 2 1-1 3:5 3
    6. Winiary Kalisz 2 1-0 3:1 2
    7. Energia Gedania Gdańsk 2 0-2 2:6 2
    8. Adriana GP Bydgoszcz 2 0-2 2:6 2
    9. Telenet Autopart Mielec 1 0-1 2:3 1

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    LICZYNY ŻE LIGE WYGRAJĄ WINIARY!!!

    Pozdrawiam ziomali z Kalisza i Bełchatowa mam andzije, że 13 grudnia 2003r spotkamy się w Bełchatowie a 3 stycznia 2004r w Radomiu a kiedy wy gracie lige w styczniu???

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kandydatki do korony mistrzowskiej (wedlug niektorych) Winiary Kalisz doznaly porazki na z Muszynianka :)

    Mowilem, ze Muszynianka nie bedzie tylko zespolem do bicia i prosze bardzo 3:1 u siebie z Kaliszem :)

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-08-2002
    Postów
    524
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A drogi Leafy siatkarki mojego ukochanego zespołu BKS Stal w godzinkę i pięć minut wręcz zmiotły drużynę Nafty Gaz Piła. Warto wspomnieć, że sam pojedynek oglądał nadkomplet publiczności (około 2000). Coś mi się zdaje, że na bielszczanki w tym sezonie nie ma silnych i korona mistrzowska zostanie tu gdzie jest jej miejsce. I do tego wszystkiego, w BKS-ie gra najbardziej urodziwa siatkarka, jaką moje piękne oczka widziały - Ola Przybysz:)

    To co obecnie wyczynia uważana przez większość kibiców za wzór piękności Skowrońska woła o pomstę do nieba. Dramat jednym słowem. Sam się zastanawiałem jak można tak drastycznie obniżyć loty. I jakoś jej ten uśmieszek z twarzy zszedł. Cholera ale perfidny jestem.

    Szkoda mianowicie, że taka cisza zastała w tym wątku. No ale czego się mogłem spodziewać.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szymon,
    o bielszczankach nie wspominalem, bo to zadna niespodzianka, ze zmiotly nafciarki ;)

    ps. oj piekne miasto, piekne. Nadal marze o domu z widokiem na Saharke :)

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skowrońska nigdy nie grała dobrze. Po prostu jest ładna i przez to przereklamowana. Zagrywa z wyskoku a tylko co 5 piłka wchodzi w pole.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JA też nigdy nie byłam fanką skowronka , ale czasem miała dobre mecze , wczoraj było widać ,że na nasz środek nie ma mocnych - Mróz&Biel . Mam nadzieje , że trener Niemczyk zwróci wreszcie uwage na Kasie Biel .

    W tym sezonie tylko jakas katasrofa mogłaby odebrać nam mistrzostwo

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2002
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piła sie jeszcze odrodzi!!!!Poczekajcie do play-offów!! :D

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faworyt jest tylko jeden!!!
    B-K-S!!!!!!!!!!!!!!!!

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    14-02-2004
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Adriana Bydgoszcz rządzi ;-P

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Finaly Pucharu Polski ...

    polfinal
    BKS - Nafta 3:0 (18,25,22)
    Gwardia - Telenet 3:2 (-21,19,23,-25,17)

    Final

    BKS - Gwardia 3:0 (19,16,19)

    Gratulacje dla bielszczanek, puchar po tylu latach wraca na swoje miejsce !!!!

    Szymon opowiedz jak bylo ... :)

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-08-2002
    Postów
    524
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drogi Leafy ziomalu....jak było, powiem jednym słowem cudownie. Takiej atmosfery, jaka była dzisiaj na meczu nie pamiętam, choć na siatkówką w Bielsku - Białej chodzę 15 lat. Emocje nadal we mnie buzują. Jedno jest pewne, że zapamiętam to na długie lata. Wprost wspaniale zagrała Luba Jagodina, jej zagrywki siały postrach wśród przeciwniczek. Dokładnie nie zliczyłem, ale asów posłała około 6-7. Wielkie gratulacje dla kibiców BKS, którzy stworzyli wspaniała atmosferę. Warte podkreślenia jest to, że na meczu było około 2500 kibiców, na godzinę przed spotkaniem hala była już prawie pełna. Po meczu jak został wręczony Puchar dla bielszczanek, wrocławianki dostały pamiątkową paterę za drugie miejsce to cała hala skandowała Gwardia Wrocław przez kilka minut. Oj cudowne chwile, szkoda, że nie było ciebie w Bielsku na tym meczu, ale nie wszystko stracone Leafy. Według wszelkich znaków na niebie i ziemi zagramy w finale o złoty medal, bo trudno twierdzić żeby ktoś im zagroził. Już sobie wyobrażam, co się będzie działo na tych meczach. O Oli Przybysz, którą wręcz ubóstwiam nawet nie wspomnę:)

    Jeżeli kogoś interesuje to na stronie SportowychFaktów jest relacja mojego autorstwa z obu meczy, BKS.



  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Winiary pprzegrał, a nawet można napisać poległy w Mielcu 3-1 (ostatni set 25-15). Coś nie tak gra w kaliskim zespole. Myślę że nadszedł czas na zmiany, a zacząć trzeba od trenera Tobolskiego.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2002
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Piła też polegla:(

    Nafta Piła też przegrała u siebie 3:1 z Azs-em Poznań. Słabiutko zagrały, coś jest nie tak. Zabrakło wszystkiego: przyjęcia, rozegrania, ataku. Mnostwo bledów. Oj czarno to widze. Jesli sie to nie zmieni to chyba bez medalu w tym roku....

    Dziewczyny do boju!!!

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    06-03-2004
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :(((((

    Nie polecam gwaltownych ruchow. Co prawda jest nieciekawie ale jak sobie ktos przypomni ostatni sezon to wie ze bylo jeszcze gorzej. Jesli nic nie ugramy po play-off sponsor i dzialacze beda mogli sie wykazac spelniajac swoje zapowiedzi tworzenia zespolu na lige mistrzow (wzmocnienia przedsezonowe wprowadzily tylko zamet w klubie i wsrod kibicow-zainteresowani wiedza o jaka pozycje chodzi-oby dwie obnizyly nie wiadomo czemu loty). Na razie wszelkie zmiany personalne moga wplynac jedynie negatywnie. Rozliczmy sie na koniec sezonu. System rozgrywek jest na tyle specyficzny, ze runda zasadnicza daje tylko szczatkowe pojecie o tym co moze wydarzyc sie na koniec sezonu. Takze jest czas, zeby cos zmienic w samej grze (a do zrobienia jest sporo, skoro srodkowa sie wyprobowuje na skrzydle hmmm?? Nie wiem czy grala Edyta w Mielcu na tej pozycji?? ) Mam tylko nadzieje, ze czas bedzie dzialal na korzysc druzyny i ze trenerzy oraz dziewczyny postaraja sie zeby rowniez na ich korzysc. W koncu graja tez dla siebie $$$. A jak wszyscy wiemy sponsorzy rzadko znaja sie na siatkowce (patrz sponsor GLOWNY naszej druzyny) i bardzo rzadko maja sentymenty. Takze...DO ROBOTY !!!!!
    A co do kibicow to prosze dajcie im wszystkim spokojnie popracowac...wiem ze cierpliwosc ma swoje granice, ale postarajcie sie poczekac do konca sezonu. Wtedy bedzie (miejmy nadzieje ze nie)placz i zgrzytanie zebow. Pozdrawiam.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    o jakie dwie osoby chodzi ???!!- Frątczak i Liktoras .
    Kolejka naprawdę dziwna , Bks meczył sie w Bydgoszczy , ale wygrał 3:2 . z drugiej strony jest ciekawie , bo Telenet i Adriana dochodzą już do Winiar i Nafty i jeżeli dziewczyny ciągle będą grały słabo to walka o 4 będzia bardzo zacięta.

    Czy ktos może mi przedstawić postać trenera Tobolskiego , ostatnie lata to przychodził i odchodził ... jak się w Kaliszu na niego kibice zapatrują ?

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie zastanawia do dzisiaj jakim cudem Tobolski w 99 przegral final MP z Nafta. Dla mnie to byl szok, bo majac w skladzie Glinke, Holowacz, Kowalkowska, Niemczyk, Fratczak ... to nie dalo sie przegrac ... a jednak :)

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-08-2002
    Postów
    524
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I stało się drodzy forumowicze. Piękne pasmo wygranych spotkań przez bielszczanki zostało przerwane przez siatkarki Gwardii Wrocław. Kto się tego spodziewał? Dzisiaj siatkarki BKS Stal rozegrały najsłabszy mecz w całym sezonie nie mówiąc już o Oli Przybysz. Przykro się takie porażki ogląda, jak siatkarki grają może na 50% swoich możliwości. Każda piękna seria się kiedyś kończy. Brawo dla wrocławianek za momentami doskonała grę. Z meczu na mecz rozkręca się A.Barańska przyjmująca Gwardii, nie dość, że jest bardzo urocza to jeszcze zdolna. Oj, jaka ta siatkówka kobiet jest ekscytująca.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie zastanawia do dzisiaj jakim cudem Tobolski w 99 przegral final MP z Nafta. Dla mnie to byl szok, bo majac w skladzie Glinke, Holowacz, Kowalkowska, Niemczyk, Fratczak ... to nie dalo sie przegrac ... a jednak :)
    Coś widać że ten koleś ma zdolności do "marnowania dobrych personalnie drużyn"

    A co do meczu w Bielsku to myślę że "może bielszczanki odpuściły specjalnie mecz za małą gratyfikację". Stal tak ma 1 miejsce a Gwardia może powalczyć jeszcze nawet o 4.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://sport.gazeta.pl/siatkowka/1,35464,1995095.html

    Andrzej Niemczyk, trener reprezentacji Polski siatkarek, został końca sezonu trenerem drużyny w serii A Nafty Gaz Piła.

    - Zarząd klubu podjął decyzję o odsunięciu od prowadzenia drużyny Romana Murdzy i powierzył tę funkcję Andrzejowi Niemczykowi - poinformował PAP wiceprezes Nafty, Romuald Ciemięga.

    - Niemczyk otrzymał zgodę polskiego związku na prowadzenie naszego zespołu, w którym obecnie grają dwie reprezentantki Polski Katarzyna Skowrońska i Agata Karczmarzewska. Praca w Pile nie będzie kolidowała trenerowi Niemczykowi z obowiązkami w reprezentacji Polski, ponieważ ligowy sezon siatkówki kobiet kończy się 25 kwietnia - dodał.

    Siatkarki Nafty Gaz przegrały ostatnie dwa mecze we własnej sali z broniącą się przed spadkiem drużyną AZS AWF Poznań 1:3. Pilską drużynę pokonał też w ostatniej kolejce trzeci wielkopolski klub, Winiary Kalisz 3:0.



    Coz, prezesi Nafty nie wytrzymali i zwolnili Murdze ...
    Powtarza sie przypadek kiedy trener reprezentacji staje sie trenerem zespolu ligowego. Ciekawe, czy Niemczykowi to wyjdze na dobre ...

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2002
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem czy Niemczykowi, ale Nafcie zdecydowanie tak!!Wczoraj pieknie zagraly i po wspanialym meczu wygraly 3:0 :D

    Gratulacje i oby tak dalej!!:D

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobiegla konca rywalizacja w sezonie zasadniczym u kobiet ...

    1. BKS Stal Bielsko-Biała 30
    2. Winiary Kalisz 28
    3. PTPS Nafta-Gaz Piła 27
    4. Telenet Polska Autopart Mielec 26
    5. GCB Adriana Gazeta Pomorska Bydgoszcz 23
    6. ZSV Gwardia Wrocław 23
    7. Muszynianka Muszyna 21
    8. AZS AWF Poznań 20
    9. Energa Gedania Gdańsk 18

    Tym samym poznalismy pary polfinalowe
    BKS - Telenet
    Winiary - Nafta

    Gedania natomiast zagra w barazach z Wisla ... czyzby szybki powrot Wisly do 1A ?

    Witamy nowego beniaminka Dalin Myslenice... to co nie udalo sie w zeszlym roku udalo sie zrealizowac w tym sezonie.

    Brawa dla Muszynianki skazywanej na pozarcie ... !!!

    Jak dobrze pojdzie to 1A beda 3 druzyny z Malopolski ...

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2002
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Play off-y

    Faworytami półfinałów wydaja sie drużyny z Bielska i Kalisza. Myśle że wszystko sie może zdarzyć i calkiem realny wydaje sie finał Piła-Mielec. Jak bedzie? zobaczymy. Wszystkim drużynom życze powodzenia a kibicom dużo pozytywnych wrażeń i emocji na meczach.

    Mam nadzieje że mimo wszystko Piła będzie w finale:))

    Pozdrowienia!!

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i po pierwszych meczach półfinałowych. w pierwszym meczu wygrana pilanego u siebie ale w drugim wygrał bks ale czytałemn że bardzo niesłużnie. ponoć sędzia główny takie wałki walił że przesada. ale myślę że się mielczanki nie załamią i powalczą w bielsku. ciekawe mecz zapowiada też się w kaliszu (mam nadzieję że bilet już mi kupiono ;)), gospodynie muszą wygrać (i wygrają !!) i wtedy obejrzymy jeszcze jeden mecz.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2002
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wielkie emocje w polfinalach!

    A ja wierze w Nafte i taktyke Andrzeja Niemczyka i to wlasnie Pila zagra w finale. Na pewno beda wielkie emocje i szkoda ze mnie tam nie bedzie.

    Co do drugiego polfinalu to szkoda tej przegranej Mielca,moze jeszcze dziewczyny powalcza w Bielsku, zobaczymy.

    Typuje final Nafta-BKS

    Pozdrawiam!!

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jednak Winiary w finale !!! Byłem na obydwu meczach. Mecze na dość dobrym poziomie chociaż zbyd dużo błędów jak na mecz o taką stawke. Magister myślę że Niemczyk nic wam nie dał (zbyt krótko był z tym zespołem) i twierdzę że Tobolski mu nie dorasta. Życzę wam powodzenia w walce o brąz.
    Inna sprawa to osoba Kasi Skowrońskiej. Ja ją widziałem w zeszłym sezonie jak przyjechała do Kalisza z drużyną Dantera (chyba widziałem bo na meczu byłem ale jakoś mi się nie rzuciła żeby ją pamiętał kiedy ją nagłośniono na mistrzostwach europy). Ci co ją uznają za najładniejszą polską siatkarką chyba nie widzieli jej na żywo !! Z twarzy sympatyczna kobietka, ale figura .. hmmm, porażka. Już o wiele lepiej w samej pilskiej drużynie prezentują się Skorupa i Rosner. To tak na marginesie było i jest to moja prywatna opinia.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Winiary-BKS 3:2

    I stało się to co nigdy nie powinno się wydarzyć , zupy nas zalały 15:13 w tie-breaku , BKS prowadził już 2:1 w setach , wygrawając trzecią partię mimo , że Winiary prowadziły już 7 punktami bodajże.
    Żałoba w Bielsku , a ręce się załamują jak się pomyśli , że w wielkim finale panie grają do 2 zwycięstw :-(((
    Bielszczanki nie są w najwyższej formie , potwierdzały to mecze z Mielcem, gdzie grały po prostu słabo i wygrały dzieki sędziom i szczęściu .

    Licze na nasze dziewczyny , ze mimo wszystko pokażą , że są najlepszą drużyną i basta i żaden mi tu Kalisz nie będzie mistrzem Polski , bo sie chyba pochlastam .

    Aa, dziękujemy wspaniałemu Polszajsowi , który wymusił zmiane godziny meczu w sobote na 14 , a w poniedziałek na 20 . Powód - transmisja telewizyjna buahahaha w ogóle nie pokazują kobiecej serie a i tera dyktują warunki , bo później Bundesliga leci .

    Pozdro i gratulacje dla Kalisza , licze na przyjazd kibiców pomimo godziny spotkania i rozwalającej ceny biletów , ale to już niestety wina naszego wspaniałego zarządu .

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TeleNet - Nafta-Gaz 3:0


    Ale mecz!. Super dyspozycja Eli Nykiel, w bloku niezle Ania Kicior no i do tego rewelacyjna asekuracja. ela Koscielna wyciagala z pola takie pilkie, ze glowa boli.

    A Nafta, hmmmm. Chyba znowu pokpila mielczanki. Pila grala w kratke. Gwiazdy Andrzeja Niemczyka swiecily krtko, by po chwili calkowice tracic blask.

    Skowronska od czasu do czasu sprzedala bombe, albo huknela z serwsu, niestety (albo dla Mielca stety), dawala ciala w najbardziej decydujacch momentach. Zrywami graly Karczmarzewska i Orlowska.

    Ogolnie niezly mecz. 3:0 nie odzwierciedla zazartej walki i wielu rewelacyjnych wymian.

    Teraz czas na Pile. Mecz w sobote - mam nadzieje, ze w niedziele juz nie bedzie trzeba grac!

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :D

    Kibice z Kalisza przyjadą o to sie Claudio nie bój :DD
    Jezeli chodzi o Polszajs , na jego temat sie wypowiadac nie bede, bo poprostu smieszą mnie ludzie z tej stacji !!!
    Do zobaczenia w sobotę :DD

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo Winiary !!! Jeszcze tylko jedno (a może aż) zwycięstwo i tytuł mistrzyń polski wywalczony. Żałuję że nie mogłem być na tym meczu.
    Jeden ból to jak można przy stanie 23-13 przegrać 23-25 !!! To jest przecież awykonalne !!!
    A i z tego co tu Claudia pisze, wynika że mecze będą na polsacie, no to pięknie.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jednak w niedziele

    Ewentualny :-) 3 mecz odbędzie się jednak w niedziele o 14.30 , polshit chyba nie mógł w pon. transmitować meczu ... ten pierwotny termin mógł być spowodowany rajdem rowerowym G. Staniszewskiej , który jest organizowany co roku , a planowane zakończenie jest koło 16.30 na ATH w BB i jeszcze losowanie jakiś tam nagród i w sumie to do 18 może zlecieć.

    W każdym razie informuje , see you later :-)

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no dzięki claudia za informacje, ale mam nadzieję że tego trzeciego meczu już nie będzie hehe.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zupki na kolana :))

    Uff BKS - Winiary 3:0 (27,15,15)

    Pierwszy set kosztowal mnie sporo nerwow ale w pozostalych dwoch istnial juz tylko jeden zespol !!!

    Oby jutro bylo tak samo :)

    BKS !

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    BKS - Winiary 3:0

    Taaaaaaa , w pierwszym secie miałam już stany przed zawałowe ... normalnie Kalisz zmieciony z parkietu, Ania Podolec :-* rulezzzz , wszystkie stalówki zagrały jak przystało na mistrzynie( Fatum Lempka nawet nie przeszkodziło :-) )

    Jutro czekam na powtórke z rozrywki , podwójna korona w tym roku musi być !!!!!

    P.S. Hala tak jak dzisiaj pewnie będzie otwarta koło 12 , więc radze nie przychodzić na ostatnią chwilę , bo dzisiaj dużo osób nie mogło już wejść .

    BKS MISTRZEM JEST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nafta-Telenet 2:3

    Dla niektórych sensacja , dla mnie nie . Brązowy medal jedzie do Mielca i bardzo dobrze może działacze Nafty przejrzął na oczy , bo w Pile potrzebna jest rewolucja i budowanie drużyny od początku - takie jest moje zdanie , widziałam gre nafty w Bielsku w lidze i na PP i wyglądało to cieniutko , niestety bo Pilanki wsapniale reprezentowały nasz kraj na pucharach europejskich .

    Tak czy owak gratulacje dla Mielca , który grał cały sezon równo i w meczu o taką stawkę nie spalił się , pokazując pełnie swoich możliwości .

    3.Telenet Autopart Mielec
    4.Nafta Gaz Piła

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Mielca.

    Dodam tylko, ze po przegranej Muszynianki z Poznaniem u siebie 1:3 malo kto wierzyl, ze "mineralne" zdobeda 7ma lokate. A jednak w rewanzu wygralu 3:0 i w koncowym rozrachunku zajely 7 lokate.


    1. ?
    2. ?
    3. Telenet Mielec
    4. Nafta Gaz Pila
    5. Adriana Bydgoszcz
    6. Gwardia Wroclaw
    7. MKS Muszynianka Muszyna
    8. AZS AWF Poznan
    9. Gedania Gdansk

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przedostatnia zagadka sezonu 2003/2004 (ostatnia beda baraze Gedani z Wisla) zostala rozwiazana.

    BKS - Winiary 3:0 (21,25,20)

    Mistrzem Polski w zenskiej lidze siatkowki zostal BKS Stal Bielsko-Biala !!!

    Mistrzowskie trofeum wywalczyl zespol w skladzie:
    Mariola Barszcz
    Joanna Staniucha
    Aleksandra Przybysz
    Iwona Niedzwiecka
    Edyta Rzenno
    Monika Smak
    Katarzyna Biel
    Luba Jagodina
    Agata Mroz
    Anna Podolec
    Joanna Szeszko
    Milena Sadurek
    (mam nadzieje, ze nie pominalem zadnej pani)

    i tym samym Podbeskidzie pozostaje stolica zenskiej siatkowki !!!

    az sie lezka w oku kreci :)
    Dziekujemy, Dziekujemy !!!

    Beeeeeeeeeeeeeeeeeeeee KS !!!

    Tabela koncowa po zakonczeniu fazy play-off:

    1. BKS Stal Bielsko-Biala
    2. Winiary Kalisz
    3. Telenet Mielec
    4. Nafta Gaz Pila
    5. Adriana Bydgoszcz
    6. Gwardia Wroclaw
    7. MKS Muszynianka Muszyna
    8. AZS AWF Poznan
    9. Gedania Gdansk

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gratuluje paniom!!!! tak wlasnie myslem!
    no i po lidze.... :( :(

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No cóż porażka zawoniczek z Kalisza :( szkoda choć w dzisiejszym meczu zdecydowaną przewage miały dziewczyny z Bielska gratuluje Zawodniczką BKS-u

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    FORZZZA BKS

    Teraz już Zbyszkowi tylko Europa i puchary zostały do wygrania . Dzisiaj wieczorkiem należyte uczcienie tego sukcesu ;-) Jedyny przykry incydent to chroniczna ślepota Andrew Niemczyka , który chyba nie ma zamiaru powołać na zgrupowanie Kasi Biel , tylko wciska jakieś Żebrowskie i Tomsie małolaty .

    Pan Lemek powinien sędziować tylko mecze dziewczyn :-)
    Ładna walka Kaliszanek , ale przypominało to troche walenie głową w ściane , jak wyrównaly to nasze podkręcały tempo i po zabawie .


    Podwójna korona w Bielsku-Białej !!!! BKS MISTRZEM JEST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •