Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Będzie walka Gołota-Wł.Kliczko ?!?!?

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Będzie walka Gołota-Wł.Kliczko ?!?!?

    Potwierdziła się informacja dotycząca kolejnej walki Andrzeja Gołoty (38-4, 38 KO). Odbędzie się ona na gali, w której w wale wieczoru wystąpi Arturo Gatti. Przeciwnik Andrzeja jest jeszcze nieznany.
    Jeszcze ciekawsze jest to, że jeśli Gołota zwycięży ten pojedynek to zmierzy się z młodszym z braci Kliczko, Władymirem (42-2, 38 KO). Ta walka otworzyłaby ponownie Andrzejowi drzwi do tronu mistrza wagi ciężkiej.

    Władymir Kliczko po niedawnej przegranej przez nokaut w drugiej rundzie z C.Sandersem, stara się odbudować swój wizerunek. Niestety ostatni rywal, z którym wygrał przez KO w pierwszym starciu, Fabio Moli (Pan Japa), był delikatnie mówiąc bokserem bardzo słabym.

    Kolejny przeciwnik Kliczki, to Andre Purlette. Jest to raczej nieznany bokser. Prawdopodobnie będzie prezentował podobny poziom jak F.Moil.

    Dobór przeciwników dla byłego mistrza świata WBO, jest co najmniej dziwny i może mieć na celu bezpieczne pojedynki przed spotkaniem z Gołotą. Miejmy nadzieję, że Władymir nie przegra z takim rywalem i zmierzy się z naszym pięściarzem.

    Co ciekawe Andrzej po prawie trzech latach przerwy walczy z bokserami lepszymi od przeciwników Kliczki.

    Po ostatnim zwycięstwie nad T.Lewisem Gołocie dopisuje humor i dobre samopoczucie. Po wyleczeniu nieznacznych kontuzji i dwutygodniowej przerwie wznowi treningi.

    Jeśli pokona kolejnego rywala 24 stycznia, czeka nas masa emocji. Walka z Kliczko będzie prawdziwym sprawdzianem formy "Nadziei Białych".

    zródło.WP


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    będzie będzie al eobawiam się że Andrzej znowu nie wytrzyma tego psychicznie i albo dostanie łomot albo sam zejdzie..takie jest moje zdanie ale obym sie mylił

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja wierzę w Andrzeja i myślę że Kliczko nie sięga mu do pięt.....takie jest moje zdanie i tyle...

  4. Powrót do góry    #4
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Ja wierzę w Andrzeja i myślę że Kliczko nie sięga mu do pięt.....takie jest moje zdanie i tyle...
    Jesli uwazasz, ze ktorys z Kliczkow nie dosiega do piet Andrzejowi, to chyba od wczoraj interesujesz sie boksem.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2001
    Postów
    1,864
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja wierzę w Andrzeja i myślę że Kliczko nie sięga mu do pięt.....takie jest moje zdanie i tyle...
    Jesli uwazasz, ze ktorys z Kliczkow nie dosiega do piet Andrzejowi, to chyba od wczoraj interesujesz sie boksem.
    Bayerku drogi, nie rozmawiamy o "któryms" Kliczce, tylko konkretnie o Władku, który jest chuyofy jak barszcz.
    Od czasu, kiedy Sanders wciągnął go nosem w drugiej rundzie, "miszcz" Kliczko walczy z wiekszymi bumami niż Gołota po prawie 3-letniej przerwie.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja wierzę w Andrzeja i myślę że Kliczko nie sięga mu do pięt.....takie jest moje zdanie i tyle...
    Jesli uwazasz, ze ktorys z Kliczkow nie dosiega do piet Andrzejowi, to chyba od wczoraj interesujesz sie boksem.
    Bayerku drogi, nie rozmawiamy o "któryms" Kliczce, tylko konkretnie o Władku, który jest chuyofy jak barszcz.
    Od czasu, kiedy Sanders wciągnął go nosem w drugiej rundzie, "miszcz" Kliczko walczy z wiekszymi bumami niż Gołota po prawie 3-letniej przerwie.
    Dokładnie!!! nie oczerniaj mnie kolesiu kochany bo mnie nie znasz i nie wiesz co wiem o Andrzeju itd..jesteś anty nastawiony do Gałoty jak i większość kibiców..chory spojrzenie na to wszystko eliminuje Cię z wszelkiego wypowiadania sie na temat boksu...oczywiście nadal wierzę w Gołotę i jego możliwości....Kliczko to dziad!!!!!!!
    ......
    Przecież Andrzej to medalista Olimpoijski..coś dla tego narodu zrobił....

  7. Powrót do góry    #7
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    A gdzie ja powiedzialem, ze Golota nie wygra z Kliczka ? Po prostu trzeba miec szacunek do rywala. Nazywanie Kliczki dziadem jest niepowazne... Zeby tylko ten dziad nie znokautowal naszego "Andrzejka".

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A gdzie ja powiedzialem, ze Golota nie wygra z Kliczka ? Po prostu trzeba miec szacunek do rywala. Nazywanie Kliczki dziadem jest niepowazne... Zeby tylko ten dziad nie znokautowal naszego "Andrzejka".
    każdy ma swoje zdanie..ja znam wartość Gołoty i jeśli psychika mu nie wysiądzie to Kliczko leży już w I rundzie...jest pewna różnica poziomów pomiędzy zainteresowanymi bokserami...pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •