Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Baseball : MKS Kutno mistrzem Polski

  1. Powrót do góry    #1
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach

    Baseball : MKS Kutno mistrzem Polski

    We wczorajszym meczu finału play-off w Osielsku MKS Kutno po zaciętym meczu wygrało z Dębami Hirsch-Pol Osielsko 10:8 i wygrało w finale play-off do trzech zwycięstw 3:0. Mecz po początkowej przewadze Kutna w końcówce okazał się bardzo wyrównany. Przed piątą zmianą Kutno prowadziło 6:1, a po tej zmianie było już 8:6 dla Osielska. Później po punkciku zdobywali gości i ostatecznie wygrali. Kutno w 20 letniej historii rozgrywek ligi polskiej zdobyło tytuł po raz 9. W 17 spotkaniach nie odnieśli ani jednej porażki. Natomiast srebro jest wielkim sukcesem dla drużyny z Osielska powstałej w 1996r., która dopiero drugi sezon startuje w najwyższej klasie rozgrywkowej. Trecie miejsce zdobył MKS Jastrzębie, które również 3:0 pokonało w play-off drużynę Demonów Miejska Górka


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mógłby ktoś dać tabelę Polskiej ligi, czy coś?? Albo wyjaśnić jeszcze mniej więcej na czym dokładnie polega Baseball (bo tak mniej więcej z filmów, to chyba wszyscy wiemy, ale dokładnie to niezbyt..)
    PS
    Demony Miejska Górka:D:D:D Chyba padne:P

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nom - Vicar nie wiem czy jeszcze tutaj sie udziela na tym forum ale jesli tak to moglby ją wrzucic - jesli nie to niech ją wrzuci ktos inny:P

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cośtam chyba znalazłem o baseballu z tabelą:P
    http://www.republika.pl/mabs40/rozgrywk03.htm

  5. Powrót do góry    #5
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Jakbyście bardzo chcieli to tabela jest tu www.debyosielsko.prv.pl. Mistrzem Polski po zwyciestwie w play-off zostało MKS Kutno, natomiast drużyna z mojej miejscowości - Dęby Osielsko - zajęła drugie miejsce. Natomiast regulamin kiedyś juz pisalem na forum ale nie mogę znaleźć tego wątku. Na powyzszej stornie jednak powinien tez sie znalezc
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •