Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 48

Wątek: GP w Rybniku ???

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GP w Rybniku ???

    za www.przegladzuzlowy.pl

    Dla niektórych może to zabrzmieć jak tytuł powieści Sci-Fi lub pobożne życzenia rybnickich kibiców, lecz czy tak do końca? O możliwości organizacji jednej z rund Grand Prix w Rybniku wypowiadał się dzisiaj na antenie Radia 90 fm prezes Rybnickiego Klubu Motorowego, Aleksander Szołtysek.

    Sprawa jest całkiem realna, gdyż John Postlethwaite, prezes firmy BSI, właściciela praw do organizacji całego cyklu, przysłał do Rybnika zaproszenie na rozmowy w tej właśnie sprawie, które mają się odbyć podczas ostatniej rundy tegorocznej GP w Hamar w Norwegii. Oczywiście działacze RKM w osobie prezesa, wiceprezesa i członka zarządu zaproszenie przyjęli i już za tydzień podejmą wstępne rozmowy.

    Na decyzję BSI o pozyskaniu nowego partnera na pewno wpływ miały: nowo wyremontowany stadion (pozostało już tylko dokończyć montaż krzesełek), wspaniała publiczność oraz bardzo wysokie oceny organizacji innych zawodów rangi mistrzostw świata i Europy, które odbyły się na rybnickim obiekcie. Dodatkowym bodźcem jest fakt, iż angielska firma nie potrafi się ostatnio „dogadać” z BKS Polonia Bydgoszcz i bardzo prawdopodobnym jest, iż za rok Grand Prix nie zawita już do miasta nad Brdą. Nie należy jednak popadać w hurraoptymizm… jak wiadomo BSI promuje GP na dużych obiektach, a odchodzi od zasłużonych, lecz małych stadionów, np. Coventry czy Vojens. A stadion rybnicki, po zakończeniu montażu siedzisk, pomieści co najwyżej 12 tysięcy widzów, co przy pojemności innych stadionów brzmi… śmiesznie. Niewykluczone jednak, że RKM podejmie się organizacji zawodów, które odbędą się jednak na niedalekim Stadionie Śląskim w Chorzowie. Może jeżeli Ślązacy spróbują zorganizować GP na tym obiekcie, będzie ta impreza naprawdę dobrze rozreklamowana, czego nie można powiedzieć o GP w Chorzowie z dwóch ostatnich lat i w związku z tym publiczność trochę bardziej dopisze…

    Tym niemniej na razie jest to gdybanie, a konkretne informacje pojawią się w terminie późniejszym.
    Jak dla mnie pomysl genialny :D:D:D
    szkoda tylko ze kosztem turnieju w Bydgoszczy. Lepiej dla widowiska było by zrezygnowanie z jednej rundy w Chorzowie, pozostawienie tej w bydgoszczy i oczywiscie rozegranie jednego turnieju w Rybniku :)

    Problem polega jedynie na 'skromnej' ilości miejsc na tym stadionie

    Uwazam ze w ten sposób zuzel nie ulegał by dalszemu wyniszczeniu przez sztuczne tory...


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2003
    Postów
    905
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmmmm... pomysł ciekawy ale czy realny ? Wydaje mi się jednak, że narazie chyba nie dojdzie do takiego czegoś jak GP w Rybniku... Chciałbym oczywiście aby GP odbyło się w Naszym mieście ale narazie jest to tylko (chyba) w sferze marzeń... Uhuhuhu wtedy by biletów już na 100% nie było :P:D

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    18-07-2003
    Postów
    40
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Według mnie nie ma szans na GP w RYBNIKU

    Chociaż bardzo bym chciał GP w Rybcu to raczej nie będzie . Jeżeli pojemność nie wystaqrcza na lige to jak ma starczyć na GP . Jak w kilku najbliższych latach ni odbędzie się GP to się nieodbędzie nigdy .

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiadomosc super !!!

    Tylko prezes musi to rozpatrzec pod kontem klubu !!! Zeby nasza druzynka nie stracila na tym a zarobila !!! Bo wiadomo koszty prganizacji GP sa duze wiec czy warto ryzykowac.

    Jak jest wiadomoe ze wyjda na + to jestem zdecydowanie ZA !!! Grand Prix in Rybnik !!! JAZDA !!! :):):):):)

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    21-07-2003
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z calym szacunkiem ale GP na stadionie ktory moze pomiescic 12tys ludzi to lekka przesada. Co do organizacji to po tym co widzialem ostatnio mysle ze moglibyscie sie podjac zorganizowania nawet takiej imprezy jak GP, ale ze wzgledu na pojemnosc obiektu GP w Rybniku nalezy chyba schowac miedzy bajki. Jako organizator w Chorzowie moze moze.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    770
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    eee tam , Rybnik, ja mam jeszcze lepszą kandydaturę. Myślę że organizacyjnie z organizacją GP na pewno poradziłby sobie Grudziądz. Działacze pokazują że są osobami solidnymi, a stadion.... no cóż myślę że żywiołowo reagująca publika wynagrodziłaby szefom BSI to że na stadionie pojawiło się 6-7 tyś widzów. W końcu nikt przecież nigdzie nie napisał że na GP ma przychodzić po 40 tyś osób,prawda???

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    28-09-2003
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    RYBNIK GP...

    hmmm... calkiem mozliwe tym bardziej ze pojemnosc stadionu mozna by powiekszyc o jakies pare tysiecy dobudowujac tymczasowe trybuny na drugim łuku, przecierz takowe sie stawia na różnego rodzaju zawodach w rybniku czy w polsce... hmmm no i wolałbym raczej żeby GP było tam gdzie jego prawdziwe miejsce czyli w Chorzowie i w Rybniku nie tylko dla tego ze Rybnik to najbardziej zasluzony stadion w Polsce i ze na Chorzowskim Polacy siwtowali nie jeden sukces Polski na arenie miedzynarodowej, ale dlatego ze :P Tomek Gollob bardzo lubi Rybnicki stadion i z pewnością by tam wygrał...

    Pozdrowionka dla BKS "fajny post dałeś"

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2003
    Postów
    905
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    eee tam , Rybnik, ja mam jeszcze lepszą kandydaturę. Myślę że organizacyjnie z organizacją GP na pewno poradziłby sobie Grudziądz. Działacze pokazują że są osobami solidnymi, a stadion.... no cóż myślę że żywiołowo reagująca publika wynagrodziłaby szefom BSI to że na stadionie pojawiło się 6-7 tyś widzów. W końcu nikt przecież nigdzie nie napisał że na GP ma przychodzić po 40 tyś osób,prawda???

    :):):) Hehe widzę, że starasz się być "dowcipnisiem" :P Hmmm pewnie czemu nie ? :) Grudziądz powinnien od razu mieć GP a nie tam jakieś Bydgoszcze czy inne Wrocławie :D:D:D Hehehehehe pozdrawiamy pana Bksiaka :):)

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o Rybnika, to nie ma problemu. bardzo chciałbym zobaczyć, jak to wszystko by wyglądało. Lecz martwi mnie ta stosunkowo mała ilość miejsc. 12 tys. to jednak na GP jednak za mało.

    Nie chwaląc się, chciałbym aby GP wróciło do Wrocławia. Nie długo skończy się remont oświetlenia i problem z ciemnościami jest załatwiony. Ale narazie cisza co do zaproponowania przez BSI organizacji jedne z rund.

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    eee tam , Rybnik, ja mam jeszcze lepszą kandydaturę. Myślę że organizacyjnie z organizacją GP na pewno poradziłby sobie Grudziądz. Działacze pokazują że są osobami solidnymi, a stadion.... no cóż myślę że żywiołowo reagująca publika wynagrodziłaby szefom BSI to że na stadionie pojawiło się 6-7 tyś widzów. W końcu nikt przecież nigdzie nie napisał że na GP ma przychodzić po 40 tyś osób,prawda???
    Dołóż jakieś emotikonki bo można pomyśleć że na serio piszesz :P

    Przy 12 tysiącach sprzedanych biletów to by Rybnikowi na waciki nie wystarczyło. W związku z tym GP w Rybniku uważam za utopijny pomysł. W Chorzowie jak najbardziej - stadion w końcu jest stworzony do tego typu imprez (pod warunkiem dobrego przygotowania toru) i szkoda żeby z powodu Polonii Bydgoszcz tak szybko popadł w niełaskę.

    Ale swoją drogą zastanawiam się, dlaczego szansy na organizację nie dostają Wrocławianie. Wiadomo, że tam są problemy z AWF-em więc może teraz na stadionie we Wrocławiu nie da się zrobić GP, ale jeśli organizację tego typu imprezy można dostać "za zasługi" w organizacji innych imprez, to akurat Wrocławian bym stawiał na pierwszym miejscu wśród organizatorów polskich GP. Dajcie Chorzów w ręce Wrocławia i jestem przekonany, że ostatnie dwa turnieje GP w Chorzowie odejdą w zapomnienie a zastąpią je wspomnienia podobne do tych jakie towarzyszyły kibicom na początku cyklu GP, kiedy to właśnie Wrocławianie byli organizatorami.

    Ale skoro o Wrocławiu się nie mówi to czemu nie Rybniczanie.... Oczywiście tylko na stadionie w Chorzowie. Może oni wycisną coś więcej z potencjału tego wspaniałego obiektu.

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    28-09-2003
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    JASNE I CO JESZCZE

    Bydgoszcz wtopila na Chorzowie, i moze teraz nas w maliny ktos chce wpuscic?? ... takiego wala!! Chorzów niech sobie sam organizuje GP niech miasto zatrudni specjalistów i pewnie wyjdzie lepsze widowisko niż jakiekolwiek inne GP!!

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do organizacji przez Rybnik Grand Prox na torze w Chorzowie jestem zecydowanie na... NIE !!! Tylko na tym stracimy bo nie licze na 30 pare tysiecy kibicow...

    Natomiast co do Grand Prix we Wroclawiu jestem zdecydowanie ZA !!! Rundy GP organizowane na torze Wroclawskim zawsze byly super imprezami. Co najwazniejsze... GRAND PRIX MUSI BYC NA TORACH NATURALNYCH !!! Bo to ma byc zuzel a nie walka z koleinami i dziurami...

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    28-09-2003
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TAAAK

    wrocław tak, bydgoszcz, podziekujemy panom za sportowe zachowanie i do zobaczenia ... kiedys tam w przyszłości

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    27-03-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoro w Pradze można...


    Jesli BSI odchodzi od małych, prowincjonalnych stadioników, to nie widać tego po GP Czech, rozgrywanych "od zawsze" na Markecie. Przy tym "stadionie" Rybnik ma faktycznie czym sie pochwalić...
    Ale GP W Rybniku to sfera marzeń - stadion potrafią wypełnić (aż zanadto)sami rybniczanie, a gdzie przyjezdni ?
    Chyba, że przy cenach biletów od 100-150 zł wzwyż

    Za GP w Chorzowie możnaby się wziąść tylko pod warunkiem wynegocjowania korzystnej umowy - żeby sie na tym nie przejechać, jak Polonia

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Przy 12 tysiącach sprzedanych biletów to by Rybnikowi na waciki nie wystarczyło. W związku z tym GP w Rybniku uważam za utopijny pomysł. W Chorzowie jak najbardziej - stadion w końcu jest stworzony do tego typu imprez (pod warunkiem dobrego przygotowania toru) i szkoda żeby z powodu Polonii Bydgoszcz tak szybko popadł w niełaskę.

    Ale swoją drogą zastanawiam się, dlaczego szansy na organizację nie dostają Wrocławianie. Wiadomo, że tam są problemy z AWF-em więc może teraz na stadionie we Wrocławiu nie da się zrobić GP, ale jeśli organizację tego typu imprezy można dostać "za zasługi" w organizacji innych imprez, to akurat Wrocławian bym stawiał na pierwszym miejscu wśród organizatorów polskich GP. Dajcie Chorzów w ręce Wrocławia i jestem przekonany, że ostatnie dwa turnieje GP w Chorzowie odejdą w zapomnienie a zastąpią je wspomnienia podobne do tych jakie towarzyszyły kibicom na początku cyklu GP, kiedy to właśnie Wrocławianie byli organizatorami.

    Ale skoro o Wrocławiu się nie mówi to czemu nie Rybniczanie.... Oczywiście tylko na stadionie w Chorzowie. Może oni wycisną coś więcej z potencjału tego wspaniałego obiektu.
    Mam zupelnie odmienne zdanie. Bylem w Chorzowie 2 razy na GP i moim zdaniem ten obiekt w obecnym ksztalcie (ulozenie trybun) do zawodow zuzlowych poprostu sie nei nadaje. Tam nie ma typowego dla tego sportu klimatu...Metanolu nie czuc wlasciwie wcale, siedzac dosc wysoko nie widac praktycznie nic ciekawego, ryk maszyn tez mniej slyszalny niz zazwyczaj...

    Co do GP w Rybniku - kompletnie poroniony pomysl. Ktos zgarnal wielka kase za modernizacje stadionu i trybun i ... krzeselek bedzie w najlepszym wypadku 12 tys. Faktem jest, ze zawody zuzlowe na tym stadionie oglada sie super, ale co z tego, skoro na meczu z Tarnowem bylo tyle osob, ze aby oddac mocz trzeba bylo ( z 1 luku) deptac kibicom po glowach, kurtkach, dloniach itd... Nalezy zauwazyc, iz na ten mecz przyszli TYLKO kibice z Rybnika i Tarnowa (przyjezdnych z innych osrodkow procentowo bylo malo w porownaniu do GP). Pomyslmy co bedzie sie dzialo na GP...dramat! NIE! NIE! NIE!

    Jesli RKM chce organizowac SGP na stadionie slaskim to prosze bardzo, ale skonczy sie to (moim zdaniem) dla nich podobnie jak dla BKS Polonii - czyli poczatkiem bankructwa. Tego stadionu poprostu wypelnic sie nie da.

    BSI chce zmieniac stadion - Wroclaw, Wroclaw i jeszcze raz Wroclaw. Innego wyjscia nie widze, chociaz z drugiej strony patrzac...jesli BSI od kazdego w Polsce bedzie zadalo 1,3 mln zlotych rocznie za GP - to jedynie pomoc nam moze ktos pokroju Kulczyka...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...jeżeli komuś się wydaje, że zmiana organizatora spowoduje podwojenie liczby kibiców na Śląskim (z 20tys. do 40tys.) to to jest sciene-fiction!!! Raz, że stadion z aktualnym, płaskim rozłożeniem trybun to nie-żużlowy amfiteatr, a raczej futbolowa kaplica żałobna (vide stan piłki kopanej w naszym kraju)... dwa, że nie zmieni nastawienia kibiców z Pomorza, Kujaw, Lubuskiego czy Wielkopolski fakt zmiany organizatora... no chyba, że frikowy pociąg RKM podstawi z Poznania :):):)

    Kwestia GP w Rybniku... zapełniony stadion gwarantowany... szkoda tylko, iż przez wzgląd na małą pojemność (max 12tys.)... łądny nowoczesny staion, ale sorry - po prostu mały, ciasny, a i sam Rybnik nie może pochwalić się dobrą lokalizacją... myślę, że to GP gdyby doszło do skutku byłoby zamkniętą dla reszty Polski imprezą dla mieszkańców Rybnika i okolic... bo na co starczy 12tys. biletów? :(

    Mimo dużej dozy sympatii dla Rybnika;), muszę stwierdzić, że obie koncepcje są zupełnie stracone :(
    Rybnikowi życzę za to finałów IMŚJ, IME
    ... a może SWC? :)

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    01-08-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie, a w bydgoszczy to ile niby widzów ogladało GP? ( wg. relacji było ich 16000, w ubiegłym roku 8000 )czyli wystarczy postawic na drugim łuku tymczasową trybunę, taką chociażby jak na markecie i spokojnie w super warunkach te 16000 kibiców mogłoby sobie zobaczyć wspaniałe zawody. (Podobno przy tej frekwencji Bydgoszcz w tym roku osiagneła zysk w wysokosci 500tys. zł, więc trzeba się starać o organizację tej imprezy u nas)

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    a ja marze o GP w Czestochowie :) wiosna ponoc maja swiatelka instalowac na olsztynskiej wiec... :)

    a u nas 35 tys luda bankowo by bylo :) organizacja tez nie jest taka zla no i tor cudowny tor :)

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GP w Rybniku ??? - nie wierzę !!!
    Na razie takie opowieści możemy chyba włożyć głeboko w bajki i przynajmniej na razie o GP w Rybniku zapomnieć na jakiś czas. Fakt, że propozycja jakaś tam była ze strony BSI, no ale od tego jeszcze daleka droga :(.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    pfi

    a ja marze o GP w Czestochowie :) wiosna ponoc maja swiatelka instalowac na olsztynskiej wiec... :)

    a u nas 35 tys luda bankowo by bylo :) organizacja tez nie jest taka zla no i tor cudowny tor :)
    ETAM... u nas w Lesznie na GP by było 100 tys luda przynajmniej :P:P:P SERIO :D:D:D
    ;)

    Zgadzam się z argumentami kolegów z pyrlandi: rejon polski w ktorym lezy Rybnik, to stanowczo 'nie to' ...
    Ilu kubiców z Gdańska, bydgoszczy, torunia, czy np nawet w Gniezna, wyrbrało by się na południe polski na ten jeden turniej.
    Chociaż z drugiej strony, gdyby zorganizować GP w Poznaniu (mam nadzieje ze niedługo :D ) było by to miejsce oddalone bardzo daleko np od Rzeszowa, czy Tarnowa... chociaż wielkopolska to niejakocentrum żużlowe polski i to z tego województwa jak i z nim sąsiadujących na GP jezdzi najwiecej kibiców... tak mi sie wydaje.

    W kazdym razie będę uważam ciągle że Rybnikowi przydał by się chociaż jedna runda GP ! Chociażby ze wzgłedu na zmodernizowany stadion, tradycje miejscowego klubu i kibiców.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie sadze!!!

    GP w Rybniku oj coś mi sie nie widzi ten pomysł!!! Skoro władze SGP zaśpiewały w Poznaniu 200tyś funtów za organizację turnieju o indywidualne mistrzostwo świata to nie wydaje mi sie żeby dla Rybnika byli bardziej łaskawi!!! Również chybionym pomysłem wydaje mi sie abyśmy orgaznizowali runde chorzowską nie jest zbyt dobry - przeciż tego stadionu nie zapełnimy na 100%

    Najlepiej jak by runda SGP odbywała sie w Wrocławiu - byłem tam kilka razy na tego typu turniejach i zawsze było spoko!!! A Częstochowa hmmm ak będzie oświetlenie to czemu nie!!!

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GP w Rybniku?

    A czemu nie?
    Co prawda stadion na 12000 ludzi, ale na Markecie czy w Hammar wcale nie jest więcej. Poza tym w Pradze większość miejsc to miejsca stojące. Jak ktoś już napisał mozna dobudować tymczasową trybunę (co i tak chyba stanie się faktem gdyż zainteresowanie E-ligą jest w Rybniku ogromne)
    Podobno są już plany dobudowania stałej trybuny na drugim łuku, ale to chyba daleka wizja. Poza tym zainteresowanie GP nie jest juz takie wielkie jak kiedyś. Kiedyś mieliśmy 6 rund i każdy z utęsknieniem na nie czekał. Teraz mamy 10 rund i co 2 tygodnie można oglądać walkę o tytuł. Niektórym już sie to znudziło. Atutem rybnickiego stadionu jest dobra widoczność z każdego praktycznie miejsca i nawet siedząc w najniższych rzędach trybun całkiem dobrze widać(czego nie można powiedzieć o Bydgoszczy czy nawet Wrocławiu).
    Jeśli chodzi o lokalizacje Rybnika, to jest podobna do chorzowskiej i chyba lepsza niż Pragi, a i tak widziałem w Pradze sporo kibiców z Pomorza.

    Co do organizowania przez nasz klub GP w Chorzowie, to jestem zdecydowanie na nie! jedyne co będziemy z tego mieli to długi. Stadion w Chorzowie nie nadaje się na GP. Nie ma na nim tej atmosfery.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach

    Najlepiej by było gdyby.........

    GP było we Wrocławiu i Rybniku.
    Bydgoszcz to totalne dno co do GP , A Chorzów ze stadionem może sie głęboko schować.
    Ale wiadomo że GP w Rybniku to troszke malo realne...chociaż:) z BSI nigdy nic nie wiadomo:):)

    Mam nadzieje że GP wróci do Wrocławia.U nas na Olimpijskim napewno będzie dużo ludzi,dobra organizacja i przedewszystkim dobry tor!!
    I stadion tesh:)



    Więc GP zdecydowanie do Wrocławia!!!!


  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie Grand Prix w Rybniku bylby super pomyslem. Tor - bardzo dobry (TILINGER WARA !!!), stadion - pieknieje, za organizacje zawsze dostawalismy super noty. Duzo duzo duzo lepsze bedzie GP w Rybniku niz w Chorzowie. Lepszy efekt daje 16 tysiecy ludzi i stadion peka w szwach niz 25 tysiecy ludzi na 50 tysiecznym stadionie... wtedy jest poprostu pusto i wyglada to nie za ciekawie. Skoro GP moze byc w Pradze na Markecie (chyba najlepszy klimat !!!) to dlaczego nie w Rybniku.

    Zobaczymy co bedzie. Mi osoboiscie sie ten pomysl podoba. Tylko jest jeden warunek - klub nie moze na tym interesie stracic.

    Jak juz nie Rybnik to WROCLAW !!!

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    troszke poniosło niektórych

    Przede wszystim ,że tak zacznę ,GP to dla polskich klubów impreza deficytowa.Niestety.Jeszcze euro nie osiągnęło w stosunku do PLNa relacji 1:1 , dlatego dla nas Polaków to zbyt droga impreza.Pod kątem organizacynym ofcourse.Dlatego dziwię się ,że ktoś by się pchał ze stadionem o poj.12 tys w organizację GP , to byłoby raczej ryzykowne.Jak wiemy , lub nie, Bydgoszcz wisi parę ładnych złotych dla BSI , dlatego to samo mówi za siebie ,że duży i nowy stadion , czyli odpowiednie ku temu miejsce przynosi straty.Ja na miejscu działacza danego klubu , te 200 000 funtów bym zainwestował w klub .I tyle.

    Co do lokalizacji , to marzy mi się Leszno , gdyby "pożyczyć" z Piły oświetlenie , zrobić tor do walki , czyli lotnisko o dobrej nawierzchni i byłoby Ok.Ale , na pewno Rufin już dawno odbył liczenie na kalkulatorze i wyszło z pewnością minus z przodu .

    Druga lokalizacja do Wrocław , jakoś dziwna ta cisza nad Wrocławiem , nawet się nie wymienia tego miasta ostatnio wśród kandydatów do organizacji.Nie wiem czemu...Wszystkie warunki spełnia i stadion , miasto i sieć drogowa .

    Po trzecie Poznań , najbardziej centralnie położone miasto , największe zagłębie żużlowe jako region , czyli wprost idealnie dla kibiców.Ale...mówię o Bułgarskiej , bo Golęcinek odpada , tam się zmieści 7 tysięcy chyba w nadkomplecie.

    Jak nie wiadomo o co chodzi , to chodzi o pieniądze ...Czyli na razie pożyjemy w niewiedzy...
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    Chyba żartujecie!

    Myślę, że organizowanie GP w Rybniku nie jest najlepszym pomysłem.
    Mimo kłopotów finansowych Polonia dobrze organizuje GP, a poza tym ma dobry do tego stadion. Działacze maja kilkuletnie doświadczenie odnośnie organizowania turniejów.

    A chyba najważniejsze to ilość miejsc na trybunach, bo uważam, że turniej w Rybniku wzbudziłby olbrzymie zainteresowanie i powstałaby taka sytuacja jak na finale DMP w Częstochowie.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bydgoszcz to totalne dno co do GP
    Mam nadzieje że GP wróci do Wrocławia.U nas na Olimpijskim napewno będzie dużo ludzi,dobra organizacja i przedewszystkim dobry tor!!
    I stadion tesh:)

    Więc GP zdecydowanie do Wrocławia!!!!
    Tak. Ogólnie Wrocław to najwspanialsze miasto pod słońcem, a wszyscy jego konkurenci niech się schowają :P:P
    Wyjdz może czasem po za swoje podwórko... :)

    Ja nie pamiętam jeszcze nieudanego turnieju w Bydgoszczy.
    NIe chodzi mi o organizacje, ale o sportowy aspekt tych turniejów.


    Tak jak mówiłem najlepiej dla 'widowiska' było by rozegranie turniejów w BYdgoszczy, oraz np w Rybniku.
    Chociaż jak już niektórzy powiedzieli, mile widziałbym GP we Wrocławiu. Wrocław mysle ma o tyle przewage nad Rybnikiem ze problemu z pomieszczeniem wszystkich chętnych kibiców do obejrzenia tego turnieju, nie było by..




  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    369
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem najlepsze miejsce na GP w Polsce to Leszno, no moze i Wroclaw, ale stadion juz za bardzo sie zestarzal. W Lesznie byloby o tyle dobrze ze zewszad (tzn. zaglebia zuzlowego-Wielkopolski i Kujaw) kibice mieliby dosyc blisko. Stadion jest pojemny. Jakby pozyskano jakis specjalnych sponsorow, aby zainwestowali w krzeselka, to byloby super. Leszczynianie, robcie wszystko zeby u Was zaczeto robic GP.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    434
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja oczywiscie bardzo bym sie cieszył aby w moim mieście było GP ale patrzac realnie na rzeczywistość jakoś mi sie nie chce wierzyć.Jedynym problem a napewno największym jest właśnie zbyt mała liczba miejsc na stadionie (po modernizacji).Zobaczymy jak to sie wszystko zakończy.Aha i jedno jest pewne jezeli by do tego doszło to ja stawiam na ceny biletów od 80 zł wzwyż a to już też mówi samo za siebie.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aha i jedno jest pewne jezeli by do tego doszło to ja stawiam na ceny biletów od 80 zł wzwyż a to już też mówi samo za siebie
    Przecież i tak bilety na GP są w tej cenie więc nic by to nie zmieniło.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    ETAM... u nas w Lesznie na GP by było 100 tys luda przynajmniej SERIO
    kolego jesli sadzisz ze na GP ktore byloby w Czwie nie przyszloby 35 tysiecy ludzi to proponuje zebys obejrzal tasme z meczu CKM-Apator z dnia 21 wrzesnia tyle ludzi wlasnie by bylo

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ETAM... u nas w Lesznie na GP by było 100 tys luda przynajmniej SERIO
    kolego jesli sadzisz ze na GP ktore byloby w Czwie nie przyszloby 35 tysiecy ludzi to proponuje zebys obejrzal tasme z meczu CKM-Apator z dnia 21 wrzesnia tyle ludzi wlasnie by bylo
    Wiem ile było ludzi na tym meczu. Ale co innego przenudne turnieje GP a co innego mecz decydujący o DMP.

    np rok temu w bydgoszczy na mecz Polonia-Unia przyszlo chyba 17 tys ludzi, a na GP ok 8 tys... liga to zupełnie coś innego.

    A po za tym cena biletów raczej by baaaaaaaaaardzo wielu zniechęciła do obejrzenia gp w Częstochowie...

    pzdr

    kolego
    etam, co tak oficjalnie :P:P

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie sprawa organizacji jest prosta. Co roku GP w Polsce powinno się odbywać w innym mieście. Byłoby sprawiedliie a poza tym nie byłoby raczej klapy finansowej. Dlaczego ?? Tak mi się jakoś wydaje :):). Jest jeden warunek. GP musi być rozgrywane w ośrodkach żużlowych a nie np. w Chorzowie. Dla mnie te 15 tys, widzów wypełniających po brzegi stadion to naprawdę duuużo lepsza sprawa niż 25 tys. na 50 tys. obiekcie. Poza tym nigdzie na stadionach typu Chorzów, Sydney etc etc nie ma żużlowego klimatu, taki jak się czuje w ośrodkach gdzie żużel jest od lat.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    770
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Bydgoszcz wisi parę ładnych złotych dla BSI
    no to zmartwię troszkę kolegę, ale Bydgoszcz już nic nie wisi panom z BSI.

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co roku GP w Polsce powinno się odbywać w innym mieście. Byłoby sprawiedliie a poza tym nie byłoby raczej klapy finansowej. Dlaczego ?? Tak mi się jakoś wydaje
    ...i kto na jeden rok pakowałby się w koszta organizacyjne GP???
    ...a poza tym kto jechałby do Rybnika na GP (nawet z Wrocka) - wiedząc, że następne GP (drugie lub za rok) ma u siebie pod hacjendą? "uwolnijmy lenistwo" - po co jechać na GP skoro GP przyjedzie do nas :)

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    dekarz

    Moim zdaniem najlepsze miejsce na GP w Polsce to Leszno, no moze i Wroclaw, ale stadion juz za bardzo sie zestarzal.
    Co ty gadasz. Wrocław się zestarzał?? Ta strona, gdzie jest wieża, jest w nowych ławkach. Więc nie gadaj mi tu. Teraz zostaje tylko wyremontowanie łuku i sektora po lewej i prawej od trybuny głównej. Światła już są na ukończeniu, do ZK mają być gotowe. Więc wszystkie procedury chyba są wykonane. Może to taka cisza przed burzą.;)

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Co ty gadasz. Wrocław się zestarzał?? Ta strona, gdzie jest wieża, jest w nowych ławkach. Więc nie gadaj mi tu. Teraz zostaje tylko wyremontowanie łuku i sektora po lewej i prawej od trybuny głównej. Światła już są na ukończeniu, do ZK mają być gotowe. Więc wszystkie procedury chyba są wykonane. Może to taka cisza przed burzą.;)
    Ja sie tak wlasciwie zastanawiam, po co ta dysputa, (Ramzeska denerwujecie nie potrzebnie:P). BSI juz jedna kwote zaporowa (vide Poznan) dalo - co im szkodzi taka kwote zaproponowac calej reszcie chetnych do zrobienia GP? Wtedy ... dyskutowac mozemy jak fajnie beda mialy inne kraje i ich kibic, bo sobie beda GP mogli ogladac na zywo, na tych "super" torach i stadionach.

    BSI - urosli dla mnie do miana szmaciarzy!
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BSI - urosli dla mnie do miana szmaciarzy!
    ...łasych na kasę synów peta i kulawej dżdżownicy:P

    Sprawa jest tak ordynarnie prosta, że aż mdło się robi... zero sportowego ducha... kto zapłaci kilka worków szmalu u tego jadą frajerzy karmieni mrzonką o IMŚ i ochłapami (zdaje się jakieś 1.000 USD czy inne g...o na waciki)...
    czekam dnia, gdy kilkunastu żuzlowców "ramię w ramię" zrobi BSI to co w tym roku zrobił samotnie Hamill...

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2003
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest to swietny pomysl :D
    Tylko watpie zeby doszedl do skutku :(
    Jest to zamaly stadion, ktory, nie wystarczy tylko dla rybnickich kibicow, a co dopiero dla tych ktorzy na GP chcieliby przyjechac z calej Polski :(
    Pozyjemy zobaczymy !
    Jesli pomysl dojdzie do skutku to mnie napewno nie zabraknie na rybnickim obiekcie :]

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    369
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem najlepsze miejsce na GP w Polsce to Leszno, no moze i Wroclaw, ale stadion juz za bardzo sie zestarzal.
    Co ty gadasz. Wrocław się zestarzał?? Ta strona, gdzie jest wieża, jest w nowych ławkach. Więc nie gadaj mi tu. Teraz zostaje tylko wyremontowanie łuku i sektora po lewej i prawej od trybuny głównej. Światła już są na ukończeniu, do ZK mają być gotowe. Więc wszystkie procedury chyba są wykonane. Może to taka cisza przed burzą.;)
    Wiesz o co mi chodzi, mi nie chodzi o wiek krzeselek, czy te sprawy, chodzi mi ogolnie o wyglad stadionu. Juz tak troszke przedwojennymi sprawami smierdzi :P.

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem zaproszenie działaczy z Rybnika do rozmów w sprawie organizacji Grand Prix ma na celu wywołanie medialnego szumi i sztucznej konkurencji. Grand Prix pewnie w ostatnim roku ważności kontraktu i tak zostanie w Bydgoszczy. Grand Prix musi odbywać się na stadionie który pomieści nie mniej niż 18-20 tyś widzów. W grę wchodzi więc jeszcze może Częstochowa jednak tam nie ma klimatu sprzyjającego polakom ( przykład Chorzowski ). Nie dajcie sie omamić angolom
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    przepraszam co masz na mysli mowiac iz w Czestochowie nie ma klimatu sprzyjajacego Polakom?

    chyba raczej chciales powiedziec Tomaszowi Gollobowi tylko tak Ci jakos umsknelo

    hmmm..... a ktos mowil ze jedna osoba nie rzadzi polskim zuzlem :)

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Wiem ile było ludzi na tym meczu. Ale co innego przenudne turnieje GP a co innego mecz decydujący o DMP.

    np rok temu w bydgoszczy na mecz Polonia-Unia przyszlo chyba 17 tys ludzi, a na GP ok 8 tys... liga to zupełnie coś innego.

    A po za tym cena biletów raczej by baaaaaaaaaardzo wielu zniechęciła do obejrzenia gp w Częstochowie...
    wiesz....tyle tylko ze w Czestochowie od bardzo dawna nie bylo powaznej imprezy zapominasz o tym

    poza tym w Czestochowie jest grupa i to nie mala kilkutysieczna zapalencow plus przyjezdni takze wiesz nie mow hop

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    takze wiesz nie mow hop
    a ty tez nie mow hop, bo wielu ludziom GP lata kolo dupy - po tym sezonie dolaczam do ich grona !!!

  45. Powrót do góry    #45
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    takze wiesz nie mow hop
    a ty tez nie mow hop, bo wielu ludziom GP lata kolo dupy - po tym sezonie dolaczam do ich grona !!!
    Ja podobnie :). To juz nie jest to co kiedys, gdy czekalo sie co miesiac na te jedna sobote i zazwyczaj sluchalo relacji w... radiu. Obecne Gp jest do kitu... (zbyt czesto sie odbywa, sztuczne tory i sila rzeczy nudne widowiska). Juz jednak chyba wole final jednodniowy, ale tu jest jeden minus, poniewaz mistrzem swiata moze zostac ktos, kto na to absolutnie nie zasluguje.
    Pozdrawiam
    Marcin

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •