Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: Jacek Gollob w miejsce Drymla w G.P. w Bydgoszczy?

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach

    Jacek Gollob w miejsce Drymla w G.P. w Bydgoszczy?

    Jestem ciekaw kto pojedzie w Bydgoszczy w Speedway Grand Prix ? Może będzie to Jacek Gollob a może Topinka? Nie do końca wiadomo jest z tymi nominacjami rezerwowych zawodników w miejsce kontuzjowanych.Czy możliwy jest występ Jacka w Bydgoszczy?Tego nie wiem i nie wie chyba nikt.Może ktoś bardziej orientuje się w tych sprawach i bardziej zna regulamin bo ja staram się go śledzić na bieżąco,ale jest on strasznie skomplikowany.Bo niby jakim cudem jechał w Słowenii Matej Zagar czy inni zawodnicy,którzy nie są na liście oczekującej.Więc jeśli nikt nic nie wie-to może jest szansa,żeby na swoim torze pojechał doskonale spisujący się w tym sezonie(szczególnie u siebie) J.Gollob a może...M.Robacki?? To by było ciekawe posunięcie-pod bydgoską publikę.Jestem ciekaw kto wobec absencji Drymla ma największe szanse wystartowania w tym turnieju...T.Topinka-J.Gollob czy też...M.Robacki? A może jest ktoś inny oczekujący? swoją drodą-to jestem ciekaw występu na bydgoskim torze(o ile będzie miał szansę)naszego "Robaka". Wygrywając w tym sezonie z wieloma tuzami światowego speedwaya pokazał,że zrobił ogromne postępy;lecz czy to by wystarczyło na Grand Prix?
    Schodząc z tematu to...Tomasz Gollob pojedzie w turnieju głównym czy też w eliminacjach w Bydgoszczy? Bo przecież w półfinale jechał Topinka-zawodnik zastępujący.Gdy on nad Brdą się nie pojawi to w jego miejsce do głównego wskoczy Tomasz(9 w Pradze)czy też ktoś kto zastąpi Drymla np. "Robak" lub też J.Gollob hehe


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jacek Gollob... no chyba nie. Jacek sobie nie zasługuje na jazde w cyklu. Wg mnie powinien jechać Andrzej Huszcza bo już mu się dawno należało. A jak znowu były by wałki to coś mi sie wydaje że może pojechać któryś z polskich zawodników z czołówki, np. Ułamek, Jedrzejak ( wkońcu 3msc w IMP). Jeszcze jak wiadomo Krzysiek KAsprzak leczy kontuzję ale raczej zdąży przed GP w Bydgoszczy się wykurować.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Jacek? Przecież on uważa, że my Polacy powinniśmy się trzymać z dala od Grand Prix. Poza tym tych zawodów nie ma pewnie w jego kalendarzu, tak jak nie było DPŚ. Wolę już Robackiego :P

    A tak całkiem serio, to myślę, że w tych zawodach pojedzie ktoś z zawodników oczekujących. Ronni Pedersen ponoć nie chce, Dados jest zawieszony, no to może Poważnyj? A jeśli nie oni, to ja dałbym szansę komuś z młodych (Szombierski, Kurmański, Kołodziej).

    Pozdrawiam
    Dominik J.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    polskich zawodników z czołówki, np. Ułamek, Jedrzejak
    "czołówka"? - czołówkę to Ułamek ogląda zawsze na GP w roli ubezpieczającego poprzedzających go zawodników... miał swoją szansę tak w zeszłym sezonie jak i w tym... nie potrafi sprostać wyzwaniu...
    Jędzrzejak? raz pojedzie, a raz nie... teraz po upadku we Wrocku w ogóle odradzałbym takie marnowanie wolnego miejsca.
    W pełni (100%) popieram Dextera - młodzież:
    Szombierski, Kołodziej, Kurmański (pytać ich wg tej kolejności właśnie).

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jacek? Przecież on uważa, że my Polacy powinniśmy się trzymać z dala od Grand Prix. Poza tym tych zawodów nie ma pewnie w jego kalendarzu, tak jak nie było DPŚ. Wolę już Robackiego
    A moze Trojanowski co??:P Jacek Gollob w Bydgoszczy pokazal juz plecy niejednemu "swiatowcowi" i mysle, ze gdyby wystartowal w tym GP, to polfinal bylby w jego zasiegu.

    Pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To chyba się jednak nie wydaży, chociaz juz pare razy jechal ktos inny niz rezerwoey w GP, np. za Dadosa wkleili innego żużlowca. A dla mnie to Jacek mogłby tutaj sobie poradzic (Bydgoszcz) zna ten tor, większość "zagraniczniaków" objezdza, ale czy po raz kolejny otrzyma szanse, to sie okaze

    Pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik Awatar jjack
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    332
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam, że jeśli ktoś z naszych miałby zastąpić Drymla to tylko taki, który naprawdę umie jeździć w Bydgoszczy. Znam tylko trzech takich, którzy nie startują w GP: Jacek Gollob, Michał Robacki i Wiesław Jaguś. O emerytach z pierwszą grupą inwalidztwa jak i o oseskach lepiej nie myślmy.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co wy ciągle wyjeżdzacie z tym Robackim.Że chłopak w lidze robi u siebie średnio kolo ośmiu punktów to nie znaczy że w Grand Prix sobie poradzi.Jeszcze sporo się musi uczyć bo jak narazie jest tylko ligowym średniakiem.Puścił bym za to któregoś z zawodników młodego pokolenia.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Jestem pewien ze Jacek Gollob moglby sprawic niespodzianke w GP w Bydgoszczy. Mysle ze pokazal w tym roku ze jest dobrym zawodnikem (według mnie lepszym polakiem od niego jest tylko jego brat oraz K.Kasprzak J.Hampel i Cegielski) pozatym na torze w bydzi jacek zawsze robi dobry wynik.

    DAWAJCIE JACKA DO GP WTEDY GOLLOBY ROZ... wszystkich

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak mlodzi, to typuje Tomka Chrzanowskiego:)

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ha !!

    Jacek Gollob !!??
    jestem pewien że zawali jak zwykle !!
    co wy panowie !!! On już dziadek prawie , nie daje mu żadnych szans , odpadnie w pierwszym biegu !!!

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Jacek Gollob !!??
    jestem pewien że zawali jak zwykle !!
    co wy panowie !!! On już dziadek prawie , nie daje mu żadnych szans , odpadnie w pierwszym biegu !!!
    zawalasz to Ty to forum (bezpłatnie) swoimi wypowiedziami, nie wnoszą one kompletnie nic do dyskusji. Jacek pojedzie w Bydce i wejdzie do turnieju głównego, widziałem to wczoraj na POLSACIE :)

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    06-09-2003
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najlepiej to Krzyska Kasprzaka !! i M Robaka za tych z dzikimi kartami !!! i by było fajnie !

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [zawalasz to Ty to forum (bezpłatnie) swoimi wypowiedziami, nie wnoszą one kompletnie nic do dyskusji. Jacek pojedzie w Bydce i wejdzie do turnieju głównego, widziałem to wczoraj na POLSACIE
    u]
    acha - czyli jak ktoś nie placi - nie ma prawa głosu - rozumiem

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam, że byłoby to dobrym rozwiązaniem. Jacek Gollob udowodnił, że może liczyć się w walce i to jeszcze na własnym torze. Potwierdza to ok. 10 miejsce w średnich biegowych Ekstraligi.

    Pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jacek Gollob w biezacym sezonie na wlasnym torze jezdzi rewelacyjnie (zmascil chyba tylko mecz z Apatorem). Jacek objezdzal u siebie cala czolowke Grand Prix, mysle, ze moglby wystapic za Drymla. Ba !! Uwazam, ze zaprezentowal by sie bardzo dobrze - kto moze znac lepiej bydgoski tor jak nie Tomek i Jacek ??

    Jacek - GP Bydzia !!

    Spojrzcie co Topinka wyprawial w Pradze .. :)

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Sportowe Fakty:

    Zaledwie 10 dni pozostało do bydgoskiej rundy Grand Prix. Wiadomo już, że w turnieju nie wystąpi Lukas Dryml, którego zastąpi Ronnie Pedersen oraz nadal kontuzjowany Krzysztof Cegielski, w jego miejsce zobaczymy pierwszego rezerwowego GP - Petera Karlssona.

    W związku z tym, uważam że ten temat jest nieaktualny ;)

    Zamykam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •