Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: "Wielkie Święto Kibiców Siatkówki W Kędzierzynie-Koźlu"

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    "Wielkie Święto Kibiców Siatkówki W Kędzierzynie-Koźlu"

    "Właśnie tak można nazwać kolejny festyn zorganizowany przez Klub Kibica Mostostalu w dniu 30 sierpnia 2003 roku. To było wielkie święto dla kibiców w którym wspólnie udowodniliśmy, że stajemy się jedną wielką rodziną bez względu na to z jakiego miasta kto pochodzi. Ale zacznijmy od początku. W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować w imieniu nas, reprezentantów Klubu Kibica z Sosnowca obecnych na festynie w skladzie: Marcin Jędrzejewski (prezes) oraz Paweł Hałasik (opiekun) za zaproszenie. Było to dla nas wielkie wyróżnienie, gdyż nasz Klub Kibica powstał dopiero rok temu i po raz pierwszy mieliśmy okazję uczestniczyć w takiej imprezie. Oprócz naszego Klubu Kibica zostały zaproszone jeszcze kluby z Jastrzębia i Bełchatowa. Zostaliśmy przez wszystkich bardzo serdecznie przyjęci za co bardzo dziękujemy. Szybko nawiązaliśmy kontakt z kibicami Jastrzębia, Bełchatowa i oczywiście Mostostalu i mimo że jesteśmy młodym Klubem Kibica traktowano nas na równi i życzono powodzenia w dalszym rozwoju naszego klubu. Mamy nadzieję że kontakt między naszymi czterema klubami będzie się dalej rozwijał w tak przyjaznej atmosferze jak to miało miejsce na festynie. Każdy uczestnik tegoż festynu miał zapewniony ciepły posiłek oraz różnorakie napoje :-) jak i wiele atrakcji między innymi spotkanie z zawodnikami, czy przejażdżka motorówką. Na koniec tej krótkiej relacji pragniemy jeszcze raz bardzo gorąco podziękować za zaproszenie i wspaniałe przyjęcie kibicom Mostostalu oraz kibicom Bełchatowa, Jastrzębia i Mosto za wspaniałą wspólną zabawę. Mamy nadzieję że już niedługo spotkamy się na meczach a za rok na podobnym festynie"

    "Płomień Skra Mostostal Jastrzębie, Płomień Skra Mostostal Jastrzębie lalalala hej (...) !!!"


    Zrodlo: http://www.kazimierzplomien.sisco.pl


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmm... a jednak nic sie niezmienilo :((. jakies miech mozne dwa temu powiedzialem sobie stop ze sportsboardem. teraz wrocilem i mialem cicha nadzieje ze to sie juz zaczelo zmieniac, ale widocznie sie pomylilem. to co tutaj sie dzieje miedzy kibicami to nawet niemozna nazwac wymiana pogladow. szczegolnie ze strony kibicow z czewy (choc niezaprzeczam ze i tam sa porzadni kibice), nio ale trudno sie mowi... narazie nic niemozna zrobic :((. pozdrawiam w szczegolnosci kibicow z mosto, skry, jastrzebia, plomienia oraz tych porzadnych z innych klubow!

    p.s. ten wpis kierowany jest do poprzednich wypowiedzi -Butcher-, ktore zostaly skasowane przed momentem :-)

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czemu wszystkie wypowiedzi zostaly skasowane Paweł?
    A nawiazujac do tematu to wielkie podziekowania dla prawdziwych kibicow siatkowki za sobotnia zabawe bylo super :)

    Płomień Skra Mosto Jastrzębie ...

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmm... widocznie nie spodobaly sie one jakiemus adminowi lub modowi, lecz nic nie mowie, gdyz oni tutaj rzadza i maja do tego pelne prawo :-). pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2003
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wypowiedź kibica z Częstochowy nie była raczej w dobrym tonie, a widac chyba troche zazdrościł, że kibice czterech znaczących drużyn się przyjaźnią a Częstochowa nie potrafi.

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    15-03-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co za jełop pokasował wszystkie wpisy? Widze ze bogowie nadal na SB rządzą...

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2003
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Będę się powtarzać ale zadam to samo pytanie:
    Dlaczego zostały wykasowane wszystkie wcześniejsze wypowiedzi?

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem kto zazdrosci...
    poprostu jezeli wy sobie tak lubicie, to wasza sprawa...
    ja powtarzalem nie raz i nie dziesiec, ale sluchajcie w waszym rozumowaniu, to tylko kibice AZSu sa be, a co klemens wyzywal kibicow AZSu od oszolomow i bylo ok?]
    troche obiektywizmu, a jezeli chodzi o wazeline, to sam mam wrazenie, ze tak jest ....
    nikt wam nie broni organizowania sobie piknikow z kibicami z innego miasta czy tez miast...
    ale sami ponoc tam nie za milo sie wypowiadaliscie o kibicach AZSu, a wiecie jak to sie nazywa? kompleks!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem kto zazdrosci...
    poprostu jezeli wy sobie tak lubicie, to wasza sprawa...
    ja powtarzalem nie raz i nie dziesiec, ale sluchajcie w waszym rozumowaniu, to tylko kibice AZSu sa be, a co klemens wyzywal kibicow AZSu od oszolomow i bylo ok?]
    troche obiektywizmu, a jezeli chodzi o wazeline, to sam mam wrazenie, ze tak jest ....
    nikt wam nie broni organizowania sobie piknikow z kibicami z innego miasta czy tez miast...
    ale sami ponoc tam nie za milo sie wypowiadaliscie o kibicach AZSu, a wiecie jak to sie nazywa? kompleks!!!
    Ja nie mam zadnego kompleksu kibicow AZS-u bo bylem u was na meczu i uwazam ze macie madrych kibicow i prawdziwych powtarzam prawdziwych bo jeszcze niestety jest tak ze jest posrod was duzo kibicow nie umiejacych sie zachowac. A Ty sam najpierw piszesz ze Ci to nie przeszkadza ze sobie organizujemy ze spoko ale zaraz potem piszesz ze z wazelina to Ci sie wydaje ze prawda i kto tu ma kompleks?
    Mimo to pozdrawiam prawdziwych kibicow AZS-u bo wiem ze tacy sa!!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    611
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wpisy wykasowałem ja. Dlaczego - znowu zaczynają się prymitywne kłótnie pomiędzy kibicami, o to którzy są lepsi itd. Zainteresowanym służę zrzutami ekranowymi z tymi postami. Przerabialiśmy to niejednokrotnie i na pewno nie dopuścimy do tego typu zaśmiecania wątków. Część upisów powyżej też jeszcze poleci.

    Następnym razem pytania o przyczynę usuwania wpisów proszę kierować do działu "Wasze uwagi, problemy z forum, propozycje" lub do któregoś z moderatorów.

    Grafik - oczekuję od Ciebie przeprosin. Nie pozwolę się nazywać jełopem.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czemu maja jeszcze poleciec niektore wpisy powyzej w nich juz nie widze nic takiego strasznego. Poprostu polemika moze nie do konca ale polemika :)
    I tu nie chodzi o udowodnienie sobie kto jest lepszy a kto gorszy. Ale po co Buther wylecial z ta wazelina jesli mu sie to nie podobalo ze byl taki festyn mogl sie nie odzywac i nie komentowac.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poncz zastanawiam się czy nie wykorzystujesz swojej władzy w tym momencie.Widzę że forum schodzi na psy.Czytałem z rana te wpisy i uwazam że nie było tak tragicznie aby je kasować.Pozdrowienia dla wszystkich kibiców nie tylko Mosto ,Jastrzębia,Skry i Sosnowca

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cóż, nie widziałem incydentu, więc nie mogę dokonąć żadnej oceny, ale ufam ponczowi, że nikomu na złość nie zrobił. :P A kolega grafik odpocznie od forum dopóki nie przeprosi moderatora poncza za nieprzemyślane, jak sądzę, słowa. Jeszcze raz powtórzę, wszelkie uwagi i pretensje proszę kierować do przeznaczonego do tego celu działu. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    611
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oceńcie to sami. Poniżej macie linki z zrzutami postów, które usunąłem:
    http://siatka.info/sportsboard/01092003_01.jpg
    http://siatka.info/sportsboard/01092003_02.jpg
    Pawel założył temat o spotkaniu kibiców w Kędzierzynie, ale zamiast dyskusji czy wymiany wrażeń z imprezy, zaczęło się dogryzanie sobie nawzajem i licytacje pod tytułem "czemu kibice z X są gorsi". Chcecie żeby takie dyskusje toczyły się w co drugim wątku bez względu na jego temat? Już to przerabialiśmy swego czasu. Proponuje przejrzeć archiwum.

    Z mojej strony to już wszystko. Dalsze dyskusje możemy toczyć w dziale "Wasze uwagi, problemy z forum, propozycje". Istnieje już nawet odpowiedni wątek:
    http://www.sportsboard.pl/Forum/view...ID=8&TID=21180.

    Zastanawiam się, czy nie jest dobrym pomysłem reaktywacja wątku "kibice", który został usunięty przez kogoś spoza działu, oraz ewentualnie założenie wątku "uwagi itp" w naszym dziale.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2003
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grafik: Hmm tylko ciekawe dlaczego zabrakło kogoś z częstochowy? - odp jest prosta: nie dorośliście jeszcze do takich spotkań, ale nie martw sie, o Was podczas pikniku nie zapomnieliśmy i podczas spiewania piosenek na cześć Szynkopolu Częstochowa pozdrawialiśmy was "serdecznie" ;-)
    No jak ktoś sobie sam nie radzi, to myśli że w grupie coś zdziała. A my- kibice AZSu z Częstochowy - radzimy sobie świetnie sami i nie potrzebujemy do szczęścia jakichś kaprawych, piknikopodobnych spotkań.

    PS. Ciekaw jestem jakie to piosenki śpiewaliście, pewnie o Pamapolu, albo Galaxii. No ale jak wam kawa i przetwory mięsne nie smakują to już wasza sprawa.

    My też was nie zapomnimy pozdrowić jak przyjedziecie na mecz do Częstochowy.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    napisalem, ze macie komplejks kibicow AZSu, bo na calej linii, piszecie ze z anmi to tak nie mozna, ze to ze tamto...
    a bawcie sie... nikt wam nie zabroni tylko przy okazji jak jestescie kulturalnymi kibicami to nie obgadujcie na boku kibicow AZSu. ja jakos moge napsiac co do was mam... i jakos jest dobrze...

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chce sie juz wdawac w zadna dyskusje bo to sie robi juz nie zdrowe i jest nie na miejscu.
    Tematem jest festyn a nie animozje miedzy kibicami.
    Powiem tylko jedno zauwazcie jedna prawidlowosc czemu inni kibice moga napisac cos nie obrazajacego nikogo bo tematem byl festyn a nie obrazenie nikogo, co poniektorzy kibice AZS-u powtarzam poniektorzy bo znam prawdziwych kibicow z Czestochowy pisza takie rzeczy jak Butcher i wlasnie z tego bierze sie klotnia na forum i wyzywanie na siebie.
    Jesli ktos z kibicow nie tylko Czestochowy ale ze wszystkich miast ma zamiar odrazu kogos obrazac to niech lepiej sie nie wypowiada!!!!!!

    Pozdrawiam prawdziwych kibicow siatkowki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •