Pokaż wyniki od 1 do 32 z 32

Wątek: spisek bydgosko-toruński

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    spisek bydgosko-toruński

    bydgoszcz sprzedała mecz, heheh
    gorzej niz zwykle jezdzili gollobowie, ale o tym w watku polonia - apator; tu chce zaserwowac cos extra, co moim zdaniem utnie spekulacje i pokaze na co byl tomcio wkurzony (lekko mowic), oto info z nowosci:

    miłej lektury; oj bydzia nie pomoze apatorowi, wlokniarz rozmiesie bydzie:)

    Windykator z Torunia dobiera się do prywatnych majątków członków zarządu bydgoskiego klubu
    Polonia osaczona
    Waldemar Ziemiński, właściciel biura windykacyjno-prawnego "Negocjator" z Torunia, wykupił od Piotra Protasiewicza dług, który ma u żużlowca bydgoski klub. Windykator zapowiada, że odzyska pieniądze, choć Polonia tonie w długach i nie ma nawet sprzętu, który można by wystawić na licytację. Jak? Z prywatnego majątku członków zarządu Polonii, czyli między innymi byłego ministra ochrony środowiska Antoniego Tokarczuka i znanego żużlowca Tomasza Golloba.

    - Zdecydowałem się sprzedać wierzytelność wobec Polonii, ponieważ nie widziałem szans na odzyskanie tych pieniędzy - stwierdza Piotr Protasiewicz. - Miałem dość czekania i zwodzenia mnie. Choć narażałem dla Bydgoszczy swoje zdrowie, nie było ze strony Polonii chęci zapłacenia za moją pracę. Chyba więc trudno mi się dziwić, że kiedy nadarzyła się okazja odzyskać sporą część moich pieniądze, skorzystałem z niej.
    Dług Polonii wobec Piotra Protasiewicza wynikał z dwóch kontraktów. Za 2000 rok Polonia zalegała żużlowcowi 246 tysięcy złotych, a za rok 2002 - 100 tysięcy. Odsetki wynikające z zaległości wynoszą obecnie ponad 30 tysięcy złotych.

    6 milionów wpływu

    - Wykupiłem tę wierzytelność, ponieważ nie mam wątpliwości, że ją odzyskam - zapewnia Waldemar Ziemiński, właściciel Biura Windykacyjno-Prawnego "Negocjator". - I wbrew pozorom nie jest to aż tak trudna sprawa.
    Patrząc jednak na sytuację panującą w Polonii Bydgoszcz można wątpić w słowa windykatora. Formalnie od 2001 roku klubem kieruje ten sam zarząd, który niedawno znalazł się pod ostrzałem mediów i kibiców. Wybrany został nowy zarząd. Jednak choć miał obowiązek skierować już kilka miesięcy temu do sądu wniosek o rejestrację, żadne pismo do Krajowego Rejestru Sądowego nie wpłynęło. Dopóki sąd nie wypowie się, czy wybór nowego zarządu odbył się z prawem - zarząd działa "pod warunkiem zawieszającym". Zarząd może więc okazać się nielegalny. Jak dotąd bydgoska Polonia nie przedstawiła też bilansu finansowego za rok ubiegły, choć powinna to zrobić do końca maja. W klubie kluczową rolę odgrywa jego dyrektor - tyle że zgodnie ze statutem takiej funkcji być nie powinno.
    Tymczasem jeszcze dwa lata temu, w trakcie sezonu 2001, bydgoska Polonia miała przychód ponad 6 milionów złotych. Między innymi reklamodawcy zapłacili Polonii prawie 2 miliony złotych, a "działalność statutowa" przyniosła 3,9 mln złotych. Polonia została jednak wzięta pod lupę kontrolerów z Urzędu Miasta w Bydgoszczy. Samorządowcy do kontroli mieli pełne prawo, ponieważ od 1996 roku klub nieodpłatnie korzysta z obiektów miejskich.

    Bankiety za drogie

    - BKS Polonia w latach 2000-2002 za czasów prezesa Lecha Różyckiego i dyrektora Tadeusza Chylińskiego nieprawidłowo wykorzystała 51 procent dotacji z Urzędu Miasta - stwierdza Jerzy Wiśniewski z biura prasowego prezydenta Bydgoszczy. - Klub z tego powodu musi zwrócić kasie miejskiej 945 tysięcy złotych wraz z odsetkami. Ponadto w latach 2000-2002 zawyżono kwotę planowanych kosztów szkolenia dzieci i młodzieży na kwotę 131 tysięcy złotych. Te pieniądze też są do zwrotu. Poza tym wydatki Polonii w latach 2000-2002 na fundusz reprezentacyjny przekraczały dopuszczony w ustawie limit aż o 580 tysięcy złotych. Spora część wydatków to prezenty, bankiety, posiedzenia Zarządu i Prezydium Zarządu. Ujawniono rażące zaniedbania przy wynajmowaniu obiektów. Władze klubu czyniły to bez wiedzy władz miasta.
    W sumie Polonia zadłużona jest na 4 miliony złotych. Zdaniem prezydenta Bydgoszczy "najprostszym, ale i najgorszym rozwiązaniem byłoby ogłoszenie upadłości klubu". Słowa te padły podczas konferencji prasowej, w czasie której poinformowano o wynikach kontroli w BKS Polonia.

    Szczypał się nie będzie

    Wobec tych kwot dług Piotra Protasiewicza wydaje się niezbyt wysoki. Jednak ze strony władz miasta nie ma woli natychmiastowego ściągnięcia długu. Tymczasem Waldemar Ziemiński, jak twierdzi "nie będzie się z Polonią szczypał".
    - Zgodnie z prawem upadłościowym zarząd, który trwale nie reguluje swoich zobowiązań finansowych, ma obowiązek wystąpić do sądu z wnioskiem o przeprowadzenie postępowania układowego, bądź upadłościowego - wyjaśnia Waldemar Ziemiński. - Tego bydgoski klub nie zrobił. W takim wypadku wierzyciel ma prawo wystąpić do sądu z wnioskiem o ukaranie nieprawidłowo działającego zarządu.
    Sąd ma prawo nałożyć na wszystkich członków zarządu (zarówno tych sprawujących funkcję przedtem, jak i obecnie) karę, czyli zakaz prowadzenia osobistej działalności gospodarczej jak i prawa zasiadania w organach spółek prawa handlowego.
    - Jeśli taka kara zostanie nałożona, będę miał podstawę do kolejnych kroków - dodaje Waldemar Ziemiński. - Bowiem zgodnie z prawem, jeśli członkowie zarządu zostaną ukarani, wierzyciele zyskują prawo ubiegania się o zwrot swoich należności z ich prywatnego majątku.

    Od ministra i Golloba

    Kto zasiada w zarządzie Polonii Bydgoszcz, oficjalnie nie wiadomo, ponieważ żadne pismo z listą nowych członków zarządu do KRS nie wpłynęło. Wiadomo jednak, że są tam między innymi Antoni Tokarczuk, były minister ochrony środowiska, oraz Tomasz Gollob, najlepszy polski żużlowiec.
    - Nie wiem jeszcze z czyjego majątku ściągnę te pieniądze - uśmiecha się Waldemar Ziemiński. - Ale raczej z najbogatszego. Jeśli wypadnie na byłego ministra, bądź na Tomasza Golloba, zrobię to bez wahania.
    Sławomir Gliński, występujący w imieniu zarządu Polonii Bydgoszcz, odmówił nam jakiegokolwiek komentarza w tej sprawie.

    Radosław Rzeszotek






    Podobne wątki:

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    a gdyby tak jeszcze Golloby sprzedały swoje długi... Oj...

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Za www.gazeta.pl

    Tomasz Gollob oskarżył działaczy klubu, że sprzedali mecz.

    Emocje rozpoczęły się na długo przedtem, zanim żużlowcy wyjechali na tor. Kiedy spiker ogłosił, że w meczu nie pojedzie toruński as, Tony Rickardsson odczuwający nadal skutki wstrząsu mózgu, rozczarowanych było 1,5 tys. fanów Apatora/Adriany. Za chwilę jeszcze głośniejszy jęk zawodu wydali kibice Polonii (ok. 15 tys.), bo usłyszeli, że w szeregach ich drużyny zabraknie Todda Wiltshire'a. Dlaczego nie było Australijczyka, który jeszcze w sobotę wieczorem jechał w finale Drużynowego Pucharu Świata? Już w nocy dzwonił do Bydgoszczy, skarżąc się na potworny ból kostki. Przed meczem w szpitalu im. Jurasza założono mu gips i Wiltshire wyjechał ze stadionu, nie oglądając nawet spotkania. - Ciekawe, dlaczego wczoraj startował z powodzeniem w Danii, a dziś nie może - zastanawiał się przewodniczący sekcji żużlowej Polonii Bogdan Sawarski.

    Wielka awantura w parkingu i oskarżenia o sprzedanym meczu wybuchły po 12. wyścigu. Wtedy prowadzący Plusssz/Polonię wiceprzewodniczący sekcji żużlowej Jerzy Kanclerz i Andrzej Polkowski oraz trener Zdzisław Rutecki nie wprowadzili w ramach rezerwy taktycznej Jacka Golloba. Bieg wygrał jego brat Tomasz, ale ostatni był Michał Robacki i bydgoszczanie nie zmniejszyli strat. Tomasz Gollob zjechał z toru i krzyczał do Kanclerza: - Sprzedaliście mecz! - Wtórował mu ojciec, Władysław Gollob. Najlepszy polski żużlowiec wściekły podbiegł do trenera Ruteckiego. Wytrącił mu program meczu z ręki. Siłą odciągnął go od niego menedżer Tomasz Gaszyński.

    Już w trakcie spotkania swoją dymisję ogłosił Kanclerz. Ale właściwie nie potrafił powiedzieć, dlaczego. W rozmowach z dziennikarzami odpierał zarzuty o sprzedanie meczu. Miał być to prawdopodobnie protest przeciwko układaniu się bydgoskich działaczy z torunianami.

    Po przegranym meczu Gollobowie długo nie wychodzili ze swego boksu. Razem z nimi konferowali jeden ze sponsorów Tomasza Golloba: Jakub Andrzej Grajewski, Sawarski i Jerzy Matuszak z zarządu sekcji żużlowej oraz dyrektor klubu Sławomir Gliński. Kiedy wszyscy wyszli, działacze unikali rozmów z dziennikarzami.



    Przekręt działaczy

    O tym, że istnieje tajne porozumienie między bydgoskimi a toruńskimi działaczami w światku żużlowym, mówi się co najmniej od lipca br. Na czym ma polegać zmowa? Toruń pozwolił 13 lipca wygrać Plusssz/Polonii, dzięki czemu bydgoszczanie zakwalifikowali się do finałowej czwórki. Teraz w ramach rewanżu Plusssz Polonia ( bez większych szans na mistrzostwo) w rewanżu podłożyła się Apatorowi/Adrianie, co zbliżyło znacznie torunian do mistrzowskiego tytułu. Z takiego scenariusza są zadowoleni działacze. Czerpią bowiem ogromne dochody z biletów sprzedawanych na cieszące się ciągle wielkim zainteresowanie bydgosko-toruńskie derby.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ah...

    szkoda na was słów.Teraz wygrana-bądź co bądź-najsilniejszej drużyny na papierze w kraju(Apator)nad krajowym składem Polonii wywołała jakąś dyskusje.Skoro Golloby nie jechały jeszcze do tego to co wy oczekiwaliście?Ponoć Gollob nie sprzedał meczu no nie?

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    GollobGate? :D

    nie no jaja w tym kraju odchodza kazdy cos sprzedaje szfindluje az plakac sie chce
    no to wyglada na to ze Polonia sie rozsypie po sezonie smutne ale prawdziwe :(

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    muuuuu

    ja bym sie nieekscytowal, wyborcza lubi takie kontrowersje, juz kiedys rozpetala o to wojne,
    mysle ze wy tez tam wygracie bydzia zakonczyla juz sezon, a mysle ze kasy z torunia na obcych bydzia juz nie dostanie, zreszta - jak apator wygra we wrocku - to i tak ostatni mecz bedzie decydujacy o mistrza w czewie

    glowa do gory

    pzdr

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to Polonia popłynie...:D

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tego nie rozumiem jak tak można Bydgoszcz jedzie w znacznym osłabieniu i co za zdziwienie że w tym układzie wygrywają w tym dniu lepsi czyli Apator nie wiem czy Jacek jako rezerwa za Robackiego byłby we wczorajszym dniu coś zdziałać chyba nie a napewno w najlepszym układzie przegrana byłaby trochę niższa. Moim zdaniem poprostu Tomek nie umie przegrywać

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Boze takich bzdur to ja dawno nie slyszalem:):):):) Nic tylko sie smiac!

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2003
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co za...

    CZytajac ten watek zastanawim sie dlaczego niezostal on zamkniety to samo jest napisane w watku o poloni i apatorze tylko ze wiekszosc ludzi w tym watku pisze duzo wiecej bzdur o co wy winicie T.Golloba?? o 11 punktow i oto ze tylko on glosno odwazyl sie powiedziec ze mecz zostal sprzedany!!!!! Jestem ciekaw ile osob z tych co pisalo o winie T.Golloba bylo na meczu??

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe,co się stanie 24 sierpnia.Po tym co czytam,zaczynam się bać,czy nie będzie jakiś jaj z naszym meczem.Ciągle pamietam sytuację z 2001 roku.Wtedy Apator i Polonia nagle się pokochały.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Ja tego nie rozumiem jak tak można Bydgoszcz jedzie w znacznym osłabieniu i co za zdziwienie że w tym układzie wygrywają w tym dniu lepsi czyli Apator nie wiem czy Jacek jako rezerwa za Robackiego byłby we wczorajszym dniu coś zdziałać chyba nie a napewno w najlepszym układzie przegrana byłaby trochę niższa. Moim zdaniem poprostu Tomek nie umie przegrywać
    [b] Zastanów się tylko dlaczego Polonia jechała w osłabionym składzie..mam na mysli wiltshirea...skąd nagle wzięła się ta kontuzja skoro dzień wcześniej nie miał upadku!!!! Nył jednym z najlepszych zawodników Australii,jechał bojowo i widowiskowo..walczył..a tu nagle co...? Nie mógł z bólu wytzrymać? Czy wy jesteście głupi czy nienormalni..gdzie widzicie kontuzję todda? Po co przyjechał do lekarza w Bydgoszczy? Podobno na zachodzie są lepsi..wszyscy tam jeżdżą ,ale ja wam powiem..bo jakoś nikt tego nie może powiedzieć-TODD przyjechał po kasę od...KARWANA!!!!!! Bo dlaczego nawet nie starał się wspomóc kolegów z drużyny własnym sprzetem bądz też pomoca w parkingu tylko pół godziny przed meczem szybko wyjechał...Czy to nie jest dowód pokazujący,że Todd to sprzedawczyk? Nie pamiętacie podobnych jego zagra 2 lata temu w związku z meczem we Wrocławiu? Karwan kupił Wiltshirea i to jest prawda..gdyby nie to ...Todd jechał by za Kowalika i 11 pkt by przywiózł -to jest pewne..wtedy by inaczej druzyna jechała i inne by było nastawienie do meczu...więc ZROZUMCIE TO...MECZ ZOSTAŁ SPRZEDANY I KONIEC..powinna się tym zająć PROKURATURA!!!!

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    159
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sprawy niestety nie znam z bliska gdyz jestem z Gdanska ale panowie prosze wyloozujcie! to ze Todd mial kostke kontuzjowana nie oznacza od razu ze musial sie tego nabawic na torze! kostke mozna uszkodzodzic bardzo latwo nawet podczas chodzenia a wy jush wyciagacie wnioski ze skoro Todd sie nie pojawil to mecz byl sprzedany! poki nie bedziecie mieli dowodow to wstrzymajcie sie z takimi oskarzeniami! jesli beziecie mieli jakies dowody a nie same poszlaki to wtedy zacznijcie mowic ze ktos sprzedal mecz a ktos dal w lape spokojnie.... nie rozumiem niektorych na tym forum. a Tomek Gollob mogl po prostu sie zdenerwowac bo kazde derby sa wazne... jush nie raz bylo ze zawodnicy przepraszali za swoje wypowiedzi (vide Tomek Jedrzejak w tym sezonie) poczekajcie wiec ze swoimi wnioskami do czasu kiedy sprawa sie rozwinie! pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze że bezmózgowi brzydgoszczacy dalej upierają się przy swoim, a Ci młodzi forumowicze typu mlody17 to chyba już tylko starsi będą bo mądrzejsi napewno nie.
    Ludzie kogo zabrakło punktów w waszej smiesznej drużynce
    Waszych idoli gollobów więc oni sprzedali mecz, może byście chcieli zeby ten analfabeta papa jechał jeszcze w tej drużynie?
    rezerwa taktyczna w 12 i tak by nic nie dała bo jacus w formie to nie był. Pzrykład z finału MPPK.
    A co kochani "przyjaciele powiecie na sytuacje w biegach sawki? Jacusia nie dotknął a ten jak aktorzyna upada. Czyżby gollobowie mogli wywozić w płot? a nie pamiętacie co morderca cieślewicz zrobił z naszym Jonssonem? wtedy Wam się to podobało! A drugie wykluczenie sawki- miał jechać prosto i czekać jak łaskawie wasze asy wejdą w łuk? Przepis 30 metrów został już dawno anulowany!
    Apropo kasy od Karwana dla Todda
    Prezes Karwan to człowiek na poziomie którego wam brakuje i nie bawi się w tego typu układy gdyż by to szkalało jego dobre imie, a poza tym istnieje coś takiego jak przelew bankowy( wiecie co to bank?) i Todd nie fatygował by się do bydg... ot tak, no bo przecierz u was i tak do zwiedzania nic nie ma no chyba że bedziecie chcieli ukraść nasze i przewiść nasze z Torunia.
    Mógł iśc do lekarza gdzie indziej i wylać się na wasz nedzny klubik. Czyżby lekarz też wział kase? przecierz na zdrowa noga nie zakłada się gipsu.
    Na tym kończe bo aż żal tracić czas na tak beznadziejnych i szowinistycznych palantów jak wy

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiesz panie Berger aż mnie świerzbi aby zrobić Panu z powództwa cywilnego sprawę za obrazę dóbr konkretnych osób.
    Jak zapłacisz Pan stosowne pieniążki to oduczysz się operować inwektywami...

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    eh

    teraz kazdy mecz to sprzedany...tylko prawdziwi umieją się przyznać!

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach

    ląduj na ziemię !

    [/quote][b] Zastanów się tylko dlaczego Polonia jechała w osłabionym składzie..mam na mysli wiltshirea...skąd nagle wzięła się ta kontuzja skoro dzień wcześniej nie miał upadku!!!! Nył jednym z najlepszych zawodników Australii,jechał bojowo i widowiskowo..walczył..a tu nagle co...? Nie mógł z bólu wytzrymać? Czy wy jesteście głupi czy nienormalni..gdzie widzicie kontuzję todda? Po co przyjechał do lekarza w Bydgoszczy? Podobno na zachodzie są lepsi..wszyscy tam jeżdżą ,ale ja wam powiem..bo jakoś nikt tego nie może powiedzieć-TODD przyjechał po kasę od...KARWANA!!!!!! Bo dlaczego nawet nie starał się wspomóc kolegów z drużyny własnym sprzetem bądz też pomoca w parkingu tylko pół godziny przed meczem szybko wyjechał...Czy to nie jest dowód pokazujący,że Todd to sprzedawczyk? Nie pamiętacie podobnych jego zagra 2 lata temu w związku z meczem we Wrocławiu? Karwan kupił Wiltshirea i to jest prawda..gdyby nie to ...Todd jechał by za Kowalika i 11 pkt by przywiózł -to jest pewne..wtedy by inaczej druzyna jechała i inne by było nastawienie do meczu...więc ZROZUMCIE TO...MECZ ZOSTAŁ SPRZEDANY I KONIEC..powinna się tym zająć PROKURATURA!!!! [/quote]

    A czy choć trochę pofatygowałeś się by to sprawdzić ? Polecam http://www1.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35591,1615619.html
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze że bezmózgowi brzydgoszczacy dalej upierają się przy swoim, a Ci młodzi forumowicze typu mlody17 to chyba już tylko starsi będą bo mądrzejsi napewno nie.
    Ludzie kogo zabrakło punktów w waszej smiesznej drużynce
    Waszych idoli gollobów więc oni sprzedali mecz, może byście chcieli zeby ten analfabeta papa jechał jeszcze w tej drużynie?
    rezerwa taktyczna w 12 i tak by nic nie dała bo jacus w formie to nie był. Pzrykład z finału MPPK.
    A co kochani "przyjaciele powiecie na sytuacje w biegach sawki? Jacusia nie dotknął a ten jak aktorzyna upada. Czyżby gollobowie mogli wywozić w płot? a nie pamiętacie co morderca cieślewicz zrobił z naszym Jonssonem? wtedy Wam się to podobało! A drugie wykluczenie sawki- miał jechać prosto i czekać jak łaskawie wasze asy wejdą w łuk? Przepis 30 metrów został już dawno anulowany!
    Apropo kasy od Karwana dla Todda
    Prezes Karwan to człowiek na poziomie którego wam brakuje i nie bawi się w tego typu układy gdyż by to szkalało jego dobre imie, a poza tym istnieje coś takiego jak przelew bankowy( wiecie co to bank?) i Todd nie fatygował by się do bydg... ot tak, no bo przecierz u was i tak do zwiedzania nic nie ma no chyba że bedziecie chcieli ukraść nasze i przewiść nasze z Torunia.
    Mógł iśc do lekarza gdzie indziej i wylać się na wasz nedzny klubik. Czyżby lekarz też wział kase? przecierz na zdrowa noga nie zakłada się gipsu.
    Na tym kończe bo aż żal tracić czas na tak beznadziejnych i szowinistycznych palantów jak wy
    Jak widze tak glupie wypowiedzi to az scyzoryk w kieszeni mi sie otwiera.Kolejny tepak po Waldim!Nie wiem co o nich mam myslec?Spotkac tylko takiego delikwenta i przestawic mu buzke!

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach

    Co mam niby sprawdzić...?

    [b] Zastanów się tylko dlaczego Polonia jechała w osłabionym składzie..mam na mysli wiltshirea...skąd nagle wzięła się ta kontuzja skoro dzień wcześniej nie miał upadku!!!! Nył jednym z najlepszych zawodników Australii,jechał bojowo i widowiskowo..walczył..a tu nagle co...? Nie mógł z bólu wytzrymać? Czy wy jesteście głupi czy nienormalni..gdzie widzicie kontuzję todda? Po co przyjechał do lekarza w Bydgoszczy? Podobno na zachodzie są lepsi..wszyscy tam jeżdżą ,ale ja wam powiem..bo jakoś nikt tego nie może powiedzieć-TODD przyjechał po kasę od...KARWANA!!!!!! Bo dlaczego nawet nie starał się wspomóc kolegów z drużyny własnym sprzetem bądz też pomoca w parkingu tylko pół godziny przed meczem szybko wyjechał...Czy to nie jest dowód pokazujący,że Todd to sprzedawczyk? Nie pamiętacie podobnych jego zagra 2 lata temu w związku z meczem we Wrocławiu? Karwan kupił Wiltshirea i to jest prawda..gdyby nie to ...Todd jechał by za Kowalika i 11 pkt by przywiózł -to jest pewne..wtedy by inaczej druzyna jechała i inne by było nastawienie do meczu...więc ZROZUMCIE TO...MECZ ZOSTAŁ SPRZEDANY I KONIEC..powinna się tym zająć PROKURATURA!!!! [/quote]..

    to co mówi w 'Wyborczej" Wozniak-szef Megi,niejaki sponsor Todda? Dziwne rzeczy opowiada,że cała Bydzia się z niego smieje..co on nie zna numerów telefonów do reszty działaczy..przecież to jest bardzo śmieszne i dziwne wytłumaczenie..sponsor Todda..stały bywalec meczy..ten z Megi nie zna mumerów do działaczy..co tam czytać..w Gazecie można wsystko napisać..kazdy zawsze się tłumaczy jak ma coś do ukrycia..a Todd nył w Bydzi już około 7 rano a nie jak pisze,że po 9!!! Nie pouczaj co mam czytać..bo wy lepsi w tym nie jesteście..a mecz był i tak kupiony..czekajcie jak się rozwinie sytuacja..dużo ma się wyjaśnić w czwartek przed finałem IMP i w poniedziałek na zarządzie klubu..nawet w TVP Bydgoszcz o tym mówią..więc chyba coś w tym jest,no nie?
    A czy choć trochę pofatygowałeś się by to sprawdzić ? Polecam http://www1.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35591,1615619.html

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    absolut

    przedstaw fakty a nie!Pisać bezpodstawnie może każdy,poprzeć argumentami już trudniej no nie?


    raffal

    nawet w TVP Bydgoszcz o tym mówią?Hahaha.Tvp bydgoska to nic innego jak prowincjonalna telewizja szukająca sensacji.Gdybym miał słuchać jej to już dawno bym nie był kibicem Apatora.Każdy z Torunia wie o co chodzi.Np.głupi tekst o zajechaniu drogi przez sawine,albo nie puszczeniu powtórki w poniedziałek(zawsze to robili)bo Apator wygrał.

    spisek-hihihehehe.Ale wy jesteście śmieszni.Wiltshire już w wywiadzie dla C+ coś tam brzęczał...

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2003
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W każdej plotce jest część prawdy , ale jak to się mówi: "nikt nikogo za rękę nie złapał". Przyznacie , że ten "zbieg okoliczności" jest conajmniej dziwny ? Ostudźcie jednak Wasze gorące głowy przecież i tak o mistrzostwie zadecydują bezpośrednie pojedynki między Apatorem i Czewą.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Se mozemy tu pisac co chcemy.
    a prawda jest taka ze:

    nagla kontuzja Litszajera :) jest co najmniej dziwna!

    PeZet

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    ale jaja.... i to mi sie podoba

    Uklad spowodowal ze przez bydgoszcz sezon sie dla leszna skonczyl i wiedze, ze bydzia nie odpuszcza i stale chce dostarczac rozrywki dla leszczynyskich kibicow!

    Temu panu Negocjatorowi, co chce dla Pepe sciagnac kase z kieszeni Gollobow (szczegolnie z wladka) nalezy sie tytulu - Dzialacza Roku 2003 - trzymam kciuki!

    GOLLOBY BEDA PLACIC PEPE - to sa jaja.....


    Pamietajmy,ze to przez Gollobow kasa za punkty jest wyplacana na biezaco a zaleglosci Pepe leza gleboko w ksiegowosci ......

    Zarzad klubu dziala na niekorzysc BKS, gdyz splaca zobowizania niewymagalne (w stosunku do zawodnikow) zamiast tych wymagalych powodujacych powstanie odstek i jak widac niemalych.

    Dziwie sie, ze takie cos jak BKS po tylu skandalach jeszcze funkcjonuje.... juz dawno to powinno spostawic w stan upadlosci!

    Jedyne czego zal w takich momentach, to najmniej winnych tej sytuacji ...., czyli bydgoskich kibicow!

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale jaja.... i to mi sie podoba

    Uklad spowodowal ze przez bydgoszcz sezon sie dla leszna skonczyl i wiedze, ze bydzia nie odpuszcza i stale chce dostarczac rozrywki dla leszczynyskich kibicow!

    Temu panu Negocjatorowi, co chce dla Pepe sciagnac kase z kieszeni Gollobow (szczegolnie z wladka) nalezy sie tytulu - Dzialacza Roku 2003 - trzymam kciuki!

    GOLLOBY BEDA PLACIC PEPE - to sa jaja.....


    Pamietajmy,ze to przez Gollobow kasa za punkty jest wyplacana na biezaco a zaleglosci Pepe leza gleboko w ksiegowosci ......

    Zarzad klubu dziala na niekorzysc BKS, gdyz splaca zobowizania niewymagalne (w stosunku do zawodnikow) zamiast tych wymagalych powodujacych powstanie odstek i jak widac niemalych.

    Dziwie sie, ze takie cos jak BKS po tylu skandalach jeszcze funkcjonuje.... juz dawno to powinno spostawic w stan upadlosci!

    Jedyne czego zal w takich momentach, to najmniej winnych tej sytuacji ...., czyli bydgoskich kibicow!
    Najlepiej by bylo jakbys sam postawil sie w stan upadlosci i zamknal w koncu jadaczke. Nie wiem jak mozna byc takim pajacykiem. "Ale jaja, ale jaja, golloby beda placic, a szczegolnie wladek, tak tak wogole zabijcie gollobow i bedzie spokoj i jeden kibic z leszna sie ucieszy". Nie rozumiesz wogole sprawy i calej sytuacji, a madrzysz sie jakbys byl ksiegowym w Polonii. Martw sie lepiej zeby Balinski dostal swoje pieniazki bo z tego co wiem to juz dawno zlotowki od Unii nie dostal.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podczas transmisji meczu CKM-Atlas na Polsacie 2 komentator tego meczu powiedzial ze w Bydzi zjawil sie obcokrajowiec,ale w tym meczu nie wystartowal z powodow finansowych.Jesli to prawda,a najprawdopodobniej tak wlasnie jest,to poprostu polonia zalega jakas kase Toodowi,badz tez kangor zazadal wyrzszych niz wczesniej pieniedzy.

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,782
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Ostudźcie jednak Wasze gorące głowy przecież i tak o mistrzostwie zadecydują bezpośrednie pojedynki między Apatorem i Czewą.
    Tabela aktualna:
    Wlokniarz 24
    Apator 22

    Wlokniarz wygrywa u siebie z Bydgoszcza, przegrywa
    w Toruniu, Wroclawiu, Bydgoszczy = +2
    Torun wygrywa u siebie z Bydgoszcza, Czestochowa,
    Wroclawiem, wygrywa we Wroclawiu = +8

    Przed ostatnim meczem:
    Apator 30
    Wlokniarz 26
    i ostatni mecz Wlokniarz-Apator juz o niczym
    nie decyduje :-)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2003
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to ladnie. Ja bym byl za ukaraniem obydwu klubow, przeciez tak nie moze byc. A w ogole najlepszym pomyslem byloby tworzenie ekstraligi na podstawie budzetow na wzor Anglii. Pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    żal d.. ściaska całej Bydgoszczy, prócz kibiców

    zawsze byly pretensje do kibicow, ale powiem jedno, po tym nieprzyjemnym incydencie z 13 poszli po rozum do glowy; slyszalem o sytuacji ze koles rzucil butelke i od razu go sasiedzie stlukli; BRAWO, moze w toruniu sie tego doczekamy


    a co do reszty

    Golloby nic nie mowia, bo ja tez bym nic nie mowil, poszli po rozum do glowy i zobaczyli ze narobili niezlego bigosu; szanuje Tomka to dzieki nie mu nie bylo blamazu w vojens, ale czasami zachowuje sie jak zwykly szczeniak, taki " genialny szczeniak"

    TVB po prostu zaloba, prezenterka do Bogu winnego prezesa polonii wykrzykiwala, ze polonia sprzedala mecz, A TU - ZAJJ.. ABSURD, TO ZAWODNICY NIE JECHALI, wiec pytam sie: kto do kogo moze miec pretensje o sprzedanie meczu???? po prostu bydgoski absurd...

    w tym miejscu chcial podziekowac tym kibicom polonii ktorzy z honorem przyjeli porazke i zyczyc im powodzenia a tym wszystkim ktorzy krzycza o sprzedarzy meczu zyczyc powrotu do zdrowia i przeanalizowania sytuacji


    pzdr

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    To co rafik napisal to jest najwiekszy zart na swiecie. ducha mozna wyzionac.

    jezeli mowicie ze mecz sprzedany to napiszcie dowody !
    1. najpierw musicie udownodic ze todd na prawde nie udawal i nie ma tej kotnuzji (gadanie ze wczoraj nie mial a dzis ma to zaden dowod)
    2. jezeli udowodnicie pkt 1 to trzeba udowodnic ze todd zostal przekupiony (smiech na sali) a nie np chcial wiecej pieniedzy za mecz, albo wyplacenia zaleglych pieniedzy


  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Jazonek, brawo!!! jestem, za

    i do tego jeszcze wloniarza i wts za to ze bez cegly odpuiscili mecz !!!!


    leszno i zielona macie szanse na zloto w tym sezonie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2003
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i do tego jeszcze wloniarza i wts za to ze bez cegly odpuiscili mecz !!!!


    leszno i zielona macie szanse na zloto w tym sezonie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
    Wiem ze to sie nie tyczy wszystkich, ale po tym jak bylem w Toruniu na meczy myslalem ze wszyscy tamtejsi kibice sa "normalni". Sorry, misiek ze moglem tak pomyslec, zwracam Ci honor... A tak na powaznie to szkoda ze nie potraficie dostrzec tego ze naprawde na lini Bydgoszcz - Torun nie wszystko odbywa sie w sportowej walce...

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,782
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Wiem ze to sie nie tyczy wszystkich, ale po tym jak bylem w Toruniu na meczy myslalem ze wszyscy tamtejsi kibice sa "normalni".
    To ciesze sie, ze przekonales sie, ze w Toruni
    sa nie tylko kibice "normalni", ale ze tez sa
    po prostu normalni kibice bez cudzyslowia :-)

    A tak na powaznie to szkoda ze nie potraficie dostrzec tego ze naprawde na lini Bydgoszcz - Torun nie wszystko odbywa sie w sportowej walce...
    No pewno, ze nie. Wystapienie Pepe do egzekutora
    dlugow to z pewnoscia nie jest sportowa walka
    tylko walka prawna :-) Jak to miedzy Toruniem,
    a Bydgoszcza - teraz dostalismy jeszcze posilki
    z Zielonej Gory :-()
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •