Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Konflikt Clijsters z Henin!!!!!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Konflikt Clijsters z Henin!!!!!!!

    Witam!

    Ostatnio wyczytałem ,że Kim Clijsters i Justine Henin-Hardenne pokłóciły się na korcie.:).Po gładko przegranym pierwszym secie Henin-Hardenne poprosiła o przerwę techniczną, tłumacząc się kontuzją. Clijsters twierdzi, że jej rodaczka postąpiła tak umyślnie by wytracić ją z rytmu. Nie sądzę żeby rzeczywiście coś ją bolało. To nie był pierwszy raz, ona postępuje tak w każdym pojedynku między nami" - powiedziała Kim Clijsters. Po kontrowersyjnej przerwie Henin-Hardenne odrobiła stratę i wygrała cały mecz. "Kim jest na pewno zawiedziona porażką i dlatego opowiada takie historie. Zresztą niech sobie myśli co chce" - oświadczyła zwyciężczyni turnieju w San Diego. Po kontrowersyjnej przerwie Henin-Hardenne odrobiła stratę i wygrała cały mecz.:)

    aha i jescze sie dowiedziałem ,ze Belgia jest podzielonaflamandzkojęzyczną, bogatą, północną część - Flandrię i francuskojęzyczną, uboższą, południową Walonię. Konflikt narodowościowy trwa w Belgii od 1830 roku, kiedy państwo to uzyskało niepodległość.



  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-03-2003
    Postów
    2,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ooo, akurat o konflikty tych dwóch tenisistek mnie nie interesują mogą się nawet pozabijać. Dwa smoki pokłuciły się, a tak to niby była koalicja anty Williamsowa, są takie przepisy i każdy ma prawo poprosić o przerwę techniczną, a to, że Hennin poprosiła o przerwę techniczną ponieważ twierdziła, że jest jej potrzebna bo coś jej dokucza, to tylko ona sama wie czy zrobiła to celowo czy z przymusu bo może poprostu bolało, a Clijsters teraz wymyśla historie nie z tej ziemi bo przegrała. Co ja się tymi pryszczatymi Belgijkami przejmuje ...

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widocznie Kim zmienia się bedąc z takim facetem jakim jest Leyton nie trudno o taką zmiane , neistety na gorsze

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SAM WIDZIALEM TEN MECZ W PRAWDZIE BEZ PIERWSZEGO SETA ALE TAKIE BAJKI JAKIE WYMYSLA CLIJSTERS TO SIE NAPRAWDE W GLOWIE NIE MIESZCZ, HENIN NA KAZDEJ MOZLIWEJ PRZERWIE MIEDZY GEMAMI PROSILA SWOJA SWOJA DOKTORKE CZY KOGO TAM ZEBY JEJ OPATRYWALA STOPE NA NOWA A CLIJSTERS PRZEGRYWA Z NIA MECZ ZA MECZEM I WKONCU WG. MNIE MUSI JAKIES BAJKI WYMYSLAC !!! HENIN I TAK WYGRALA ZASLUZENIE BO KIM NAWET SIE DUPY NIE CHCIALO RUSZAC PO KORCIE W PRZECIWIENSTWIE DO HENIN. ZRESZTA KTO WIDZIAL TEN WIE I NIECH SAM OCENII.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •