Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 293

Wątek: XIV kolejka I ligi, Start Gniezno - Unia Tarnów 41:49 !! Gniezno poza pierwszą czwórką !!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    XIV kolejka I ligi, Start Gniezno - Unia Tarnów 41:49 !! Gniezno poza pierwszą czwórką !!!!

    No to już powoli w Tarnowie opadają emocje po meczu z Rybnikiem, a tymczasem przed nami kolejne spotkanie, tym razem wyjazd do Gniezna.

    Oczywiście zdecydowanym faworytem są gospodarze i każdy inny wynik byłby sensacją.
    W drużynie Unii podobno miał wystąpić Howe, ale ponieważ odniósł kontuzję (wykluczającą go rzekomo na 4 tygodnie) to z pewnością w Gnieźnie się nie pojawi. Po meczu z Rybnikiem szanse na wskoczenie do składu wzrosły w przypadku Darkina, o ile nie będzie miał meczu w Rosji. No i jestem ciekaw czy do składu powróci G.R......

    W pierwszej kolejce w Tarnowie padł remis a ten mecz zakończy zasadniczą fazę rozgrywek....


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie nie ma sie co łudzic gospodarze tego meczu nie maj wyjscia musza ten mecz wygrac.Znajac dzialaczy z ?Tarnowa na to spotkanie przyjada w krajowym skladzie wypelnili cel ktotym byla pierwsza 4.Jezeli tak sie stanie gdzie jest uczciwosc wobec kibicow STALI?????Tarnow "psim swedem" wygral z Rybnikiem wiec moglby postarac sie i wywiezc 2 punkty z Gniezna!!!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    No wiec...
    Jak juz to gdzies napisalem, w Gnieznie nie wygra nikt, tak samo jak i w Rybniku.
    Chlopaki po tym, jak pojawila sie "szansa" na jezdzenie za darmo, to teraz daja z siebie wszystko, chociaz "u siebie" az tak bardzo meczyc sie nie musza:) Na uwage zasluguje fakt, z jakimi wynikami wyjezdzali od nas goscie:
    Rawicz:26
    Warszawa:25
    Rybnik:42
    Gorzów:34
    Rzeszów: 35
    Lublin: 22
    Jesli wyliczymy sobie srednia tych punktow (chyba moge, nie?:P to nam wyjdzie: 30,6(6).Ja pojde krok dalej, i wyliczam srednia z pominieciem Rybnika, wychodzi: 28,4.. Pewnie za ta srednia zostane zaraz skarcony przez kogos, ale mam to w d....:P Wychodzi, ze goscie maja problemy, aby wyjsc z 30 punktow:) Mistrzowie wlasnego toru? Tak.
    Widomym, ze jakos niemilo byloby, aby Jaskolki przyjechaly w krajowce, ale patrzac na wszystko oczami zdrowego rozsadku i matematyki....to chyba dobra lokata zaoszczedzonych pieniazkow:)
    Miejmy nadzieje, ze mecz odbedzie sie w duchu fair play oraz nie bedzie zadnych kontuzji...czego wszystkim zycze:)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niemamy co liczyc na zwycięstwo Unii,bo unia na wyjazdach to Karlsson i Kołodziej...zreszta ermol jeszcze sie niepogodziłes z II czwórką??No nic ja tylko wierze ze działacze sie sprężą i za rok postarają się o dobrego seniora i obco na kazdym meczu...
    STAMPER:
    masz się czym chwalić...waszym załozeniem była walka o e-lige czy wygrania jak najwyzej z takimi potentatami jak Rawicz[bez urazy] i Warszawa
    co do problemów to miały je tylko Rawicz,warszawa i nie wiedziec czemu Lublin[włąsciwie te teamy miały problemy ze zdobyciem 20...]któy tak jak w Tarnowie dał dupska...
    gdy przyjechał Rkm zdobyli 42...gdyby nie upadek Flisa(3,-,-,-,-) my tez moglibysmy zdobyc cos w granicach 40-42...tak więc niemacie sie czym chwalic...
    Zapewne nieprzyznasz mi racji ale cóż...

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    STAMPER:
    masz się czym chwalić...waszym załozeniem była walka o e-lige czy wygrania jak najwyzej z takimi potentatami jak Rawicz[bez urazy] i Warszawa
    co do problemów to miały je tylko Rawicz,warszawa i nie wiedziec czemu Lublin[włąsciwie te teamy miały problemy ze zdobyciem 20...]któy tak jak w Tarnowie dał dupska...
    gdy przyjechał Rkm zdobyli 42...gdyby nie upadek Flisa(3,-,-,-,-) my tez moglibysmy zdobyc cos w granicach 40-42...tak więc niemacie sie czym chwalic...
    Zapewne nieprzyznasz mi racji ale cóż...
    :):):)
    Przyznam Ci racje. Ale powiedz, czy wchodzenie w dysputy typu: "co by bylo gdyby" ma jakikolwiek sens? Tak mozna mowic o kazdym meczu, bo w kazdym z nich moglby cos sie innego stac...Przyklad najbardziej z banalnych:
    Gdyby...nie dmuchana banda na prostej w Chorzowie 2002, od ktorej odbil sie motocykl Sullivana, w ktory wpadl Cegla to...teraz bysmy walczyli w e-lidze...
    Jak widzisz...bysmy, ale nie walczymy, wiec gdybania pozostawiam innym...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    STAMPER:
    masz się czym chwalić...waszym załozeniem była walka o e-lige czy wygrania jak najwyzej z takimi potentatami jak Rawicz[bez urazy] i Warszawa
    co do problemów to miały je tylko Rawicz,warszawa i nie wiedziec czemu Lublin[włąsciwie te teamy miały problemy ze zdobyciem 20...]któy tak jak w Tarnowie dał dupska...
    gdy przyjechał Rkm zdobyli 42...gdyby nie upadek Flisa(3,-,-,-,-) my tez moglibysmy zdobyc cos w granicach 40-42...tak więc niemacie sie czym chwalic...
    Zapewne nieprzyznasz mi racji ale cóż...
    :):):)
    Przyznam Ci racje. Ale powiedz, czy wchodzenie w dysputy typu: "co by bylo gdyby" ma jakikolwiek sens? Tak mozna mowic o kazdym meczu, bo w kazdym z nich moglby cos sie innego stac...Przyklad najbardziej z banalnych:
    Gdyby...nie dmuchana banda na prostej w Chorzowie 2002, od ktorej odbil sie motocykl Sullivana, w ktory wpadl Cegla to...teraz bysmy walczyli w e-lidze...
    Jak widzisz...bysmy, ale nie walczymy, wiec gdybania pozostawiam innym...
    masz racje...:)gdybanie jest bez sensu ale po pierwszym wyścigu FLISA który wygrał mozna wnioskowac ze pozniej nieprzywiózłby samych zer a te kilka punkcików chocby 5-6 by zdobył...mam racje?:P:P

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znajomość jazdy po gnieźnieńskim betonie to umiejętność dość trudna nawet dla maszerujących do E-ligi Rekinosów... cóż, ja nie spodziewam się zbyt pasjonującego meczu...
    I nie chodzi bynajmniej o lekceważenie walecznych ostatnio jaskółek - co to to nie!!! Ale prawdopodobnie okaże się, że orle szpony i dzioby wystarczą aby skasować pobożne życzenia kibiców z Tarnowa...
    "W Gnieźnie i Rybniku nie wygra nikt" - dołączam swój podpis

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja twierdzę, że Gniezno wygra w Rybniku!!! I to wcale nie będzie musiało kupować meczu (tak jak Tarnów)!!!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sytart w ramach ścisłości do miast, gdzie nie wygra nikt dołącz Tarnów:)

    Znajac dzialaczy z ?Tarnowa na to spotkanie przyjada w krajowym skladzie wypelnili cel ktotym byla pierwsza 4
    Acha, masz wśród nich mamę, wujka, ciotkę???
    Zastanów się nad postępowaniem własnych działaczy, którzy wystawili "tak mocny" skłąd na Lublin. Sami jesteście sobie winni.

    Co do meczu, to myślę, ze powalczymy i tanio skóry nie sprzedamy ( skóry nie "sqry":))Myślę, ze działacze ściagną na ten mecz Karlika oraz Darkina, bo jak ktoś wspomniał, Howe jest kontuzjowany. Ja życzę kibicom z Gniezna udanego widowiska, a sam 3mam oczywiście kciuki za "jaskółki".
    P.S. Mam nadzieję, iż Grrrrrrrrr w tym sezonie już na torze nie ujrzę.

    "I to wcale nie będzie musiało kupować meczu (tak jak Tarnów)!!!!! "
    - temu panu już podziękujemy.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie nie ma sie co łudzic gospodarze tego meczu nie maj wyjscia musza ten mecz wygrac.Znajac dzialaczy z ?Tarnowa na to spotkanie przyjada w krajowym skladzie wypelnili cel ktotym byla pierwsza 4.Jezeli tak sie stanie gdzie jest uczciwosc wobec kibicow STALI?????Tarnow "psim swedem" wygral z Rybnikiem wiec moglby postarac sie i wywiezc 2 punkty z Gniezna!!!!!
    Ja mysle, ze Tarnow zwietrzyl szanse na baraze i przyjedzie do Gniezna w najsilniejszym skladzie.
    Faktem jest, ze to Gniezno jest faworytem tego spotkania, lecz to jest sport i wszystko jest mozliwe!!:):):)
    Wydaje sie, ze to bedzie hit nastepnej kolejki. Niech wygra lepszy, ale po walce fair play i bez pomocy sedziego!!!!:)

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sytart w ramach ścisłości do miast, gdzie nie wygra nikt dołącz Tarnów:)

    Znajac dzialaczy z ?Tarnowa na to spotkanie przyjada w krajowym skladzie wypelnili cel ktotym byla pierwsza 4
    Acha, masz wśród nich mamę, wujka, ciotkę???
    Zastanów się nad postępowaniem własnych działaczy, którzy wystawili "tak mocny" skłąd na Lublin. Sami jesteście sobie winni.

    Co do meczu, to myślę, ze powalczymy i tanio skóry nie sprzedamy ( skóry nie "sqry":))Myślę, ze działacze ściagną na ten mecz Karlika oraz Darkina, bo jak ktoś wspomniał, Howe jest kontuzjowany. Ja życzę kibicom z Gniezna udanego widowiska, a sam 3mam oczywiście kciuki za "jaskółki".
    P.S. Mam nadzieję, iż Grrrrrrrrr w tym sezonie już na torze nie ujrzę.

    "I to wcale nie będzie musiało kupować meczu (tak jak Tarnów)!!!!! "
    - temu panu już podziękujemy.
    Dziobak chciałeś powiedziec ze Tarnów zadnego meczu nieprzegrał ale to sie już wkrótce zmieni gdy tylko ponownie zawita do was RKM RYBNIK...jestem o tym święcie przekonany...

  12. Powrót do góry    #12
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spotkanie z gatunku do jednej bramki. Kołodziej i Karlsson to troszkę za mało na Gniezno. Pozostali zawodnicy Unii będą oglądać walkę z bezpiecznej odległości - jakieś 20m za rywalami. Co najmniej 55-35 a może więcej :)

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    19-07-2003
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz napewno dostarczy wiele emocji ale z bolem serca powiem ze Unia ten mecz przegra. Stawiam ze nasi zrobi 38-40pkt. Gniezno u siebie jest bardzo dobre. A teraz cos z innej beczki: do meczu jeszcze tydzien a tu juz sie pojawiaja texty o kupowaniu meczy przez Unie. Po raz kolejny pytam sie: za co????? Moze za benzyne z rafinerii trzebinia?? A moze za troche nawozu z azotow?? A gorzow (mimo iz bardzo lubie te druzyne) sam sobie jest winny. Na zaden wyjazd nie braliscie obcokrajowcow, wrecz oddawaliscie te mecze. Unia byla po prostu lepsza i tyle.

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sytart w ramach ścisłości do miast, gdzie nie wygra nikt dołącz Tarnów
    ..hehehe... np. jako ciekawostkę ornitologiczną :D:D:D
    no dobra! rewizja założeń:
    "z Gniezna i Rybnika nikt nie wywiózł i nie wywiezie ani jednego punktu"...
    teraz to się kupy trzyma, nie? hehehe...
    Dziobak, a tak poważnie to nasze kochane orzełki z aneksem w pazurkach będa teraz naprawdę groźne:P

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-08-2001
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    W Gnieźnie Unia ma marne szanse na wygranie meczu.Start jest mocna druzyna u siebie,dysponuje bardzo wyrównanym składem.Mysle ze wynik bedzie w granicach 55:35.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gniezno wygra ten mecz i rozpocznie walkę o e-ligę. Bardzo ciekawie będzie w pierszej czwórce, mam na myśli walkę o drugą lokatę w tabeli, bo pierwsza wydaje się być poza zasięgiem każdego zespołu. Moim zdaniem jednak Gniezno tą walkę wygra. Jest teraz pełna mobilizacja, zdobycie stolicy podnosi morale zespołu :)
    Dla Unii sukcesem będzie zdobycie 35 oczek.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to juz bedzie wszystko po staremu...mecz do jednej bramki :)

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-10-2002
    Postów
    2,299
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wypowiedz Szczepka Bukowskiego w Dzienniku Polskim.

    Szczepan Bukowski (wiceprezes ŻSSA Unia): - Dokonaliśmy roszad w składzie i to przyniosło efekty. Darkin, który pojechał słabo w Lublinie teraz jeździł poprawnie. Robert Wardzała oba mecze może zaliczyć do udanych. Nie widziałem jeszcze tak walczącego tego zawodnika. Marcin Rempała pokazał, że ma duże możliwość. Tomek Rempała pojechał ciut lepiej. Co do ostatniego biegu, to jest to sport i takie rzeczy się zdarzają. Do Gniezna jedziemy z Karlssonem i Darkinem.

    A więc jedziemy w najmocniejszym składzie i o meczu do jednej bramki to możecie zapomniec :P:P:P

    Mam tylko nadzieje że Grześ znowu nie pojedzie.

    Start - Unia 43:47 ;):D

    Pozdrawiam !!!

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    25-01-2003
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie inaczej i Gniezno tez takie strasznie mocne nie jest panowie Karlik tam pojedzie i moze byc tak ze biegu nie przegra nie ma tam takich orlow Jasiek Kolodziej to jest pewniak nie oszukujmy sie ..wardzala ostatnio w bardzo dobrej formie mam nadzieje ze taka uczyma do Gniezna i przy zalozeniu dobrej jazdy tych trzech panowie ale musze stwierdzic ze bedziecie miec powazne problemy z pokonaniem Unii:)i tak ma byc..!! heh do tego mozna doliczyc rosnaca forme Darkina pare pkt Staszka Burzy i Marcina i wesolo mozecie nie miec...

    Gniezno boj sie Tarnowa..!!
    Pozdrowienia dla Czocha78..!!

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Szczepan Bukowski (wiceprezes ŻSSA Unia): - Dokonaliśmy roszad w składzie i to przyniosło efekty. Darkin, który pojechał słabo w Lublinie teraz jeździł poprawnie. Robert Wardzała oba mecze może zaliczyć do udanych. Nie widziałem jeszcze tak walczącego tego zawodnika. Marcin Rempała pokazał, że ma duże możliwość. Tomek Rempała pojechał ciut lepiej. Co do ostatniego biegu, to jest to sport i takie rzeczy się zdarzają. Do Gniezna jedziemy z Karlssonem i Darkinem.
    No i dobrze. Przynajmniej Gnieźnianie nie będą skazani na pojedynek w którym jedynym pytaniem będzie czy goście wyjdą z 30 punktów
    Na uwage zasluguje fakt, z jakimi wynikami wyjezdzali od nas goscie:
    Rawicz:26
    Warszawa:25
    Rybnik:42
    Gorzów:34
    Rzeszów: 35
    Lublin: 22
    Jesli wyliczymy sobie srednia tych punktow (chyba moge, nie?:P to nam wyjdzie: 30,6(6).Ja pojde krok dalej, i wyliczam srednia z pominieciem Rybnika, wychodzi: 28,4.. Pewnie za ta srednia zostane zaraz skarcony przez kogos, ale mam to w d....:P Wychodzi, ze goscie maja problemy, aby wyjsc z 30 punktow:)
    W pierwszej chwili nie zwróciłem większej uwagi na te dane matematyczne. Po prostu to przeczytałem i uznałem że faktycznie Unia może mieć problem z wyjściem z 30 punktów. Ale właśnie zdałem sobie sprawę z pewnej rzeczy:

    RKM Rybnik - UNIA Tarnów: 53:37
    KOLEJARZ Rawicz - UNIA Tarnów: 41:49
    WTŻ Warszawa - UNIA Tarnów: 40:50
    STAL Gorzów - UNIA Tarnów: 47:43
    STAL Rzeszów - UNIA Tarnów: 48:42
    TŻ Lublin - UNIA Tarnów: 46:44

    Czyli na wyjazdach zdobywamy średnio 44,17 pkt !!!!!!

    :D:D

    Oczywiście w Gnieźnie nie ma szans na wynik w okolicach remisu, chociażby dlatego że Gnieznu bliżej raczej do Rybnika niż do Rawicza czy Warszawy, ale raczej na pewno uda się Jaskółkom wyjść z 30 punktów, a może nawet zbliżą się do 40... ;)

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spotkanie z gatunku do jednej bramki. Kołodziej i Karlsson to troszkę za mało na Gniezno. Pozostali zawodnicy Unii będą oglądać walkę z bezpiecznej odległości - jakieś 20m za rywalami. Co najmniej 55-35 a może więcej
    Nie przesadzaj kolego. To, że z wami się dośc konkretnie rozprawili o niczym nie świadczy:)
    Ja wierzę w Unię i liczę na nawiązanie równorzędnej walki:)

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    W pierwszej chwili nie zwróciłem większej uwagi na te dane matematyczne. Po prostu to przeczytałem i uznałem że faktycznie Unia może mieć problem z wyjściem z 30 punktów. Ale właśnie zdałem sobie sprawę z pewnej rzeczy:

    RKM Rybnik - UNIA Tarnów: 53:37
    KOLEJARZ Rawicz - UNIA Tarnów: 41:49
    WTŻ Warszawa - UNIA Tarnów: 40:50
    STAL Gorzów - UNIA Tarnów: 47:43
    STAL Rzeszów - UNIA Tarnów: 48:42
    TŻ Lublin - UNIA Tarnów: 46:44

    Czyli na wyjazdach zdobywamy średnio 44,17 pkt !!!!!!

    :D:D

    Oczywiście w Gnieźnie nie ma szans na wynik w okolicach remisu, chociażby dlatego że Gnieznu bliżej raczej do Rybnika niż do Rawicza czy Warszawy, ale raczej na pewno uda się Jaskółkom wyjść z 30 punktów, a może nawet zbliżą się do 40... ;)
    No Champion - powiem Ci szcerze, ze o tym nie pomyslalem:) Oczywiscie nie bede zaprzeczal ani sie pieklil, ze moj post byl podburzajacy - wcale nie. Wchodzimy do Europy, ktora zgodnie z duchem amerykanskim zaczyna uwielbiac bawic sie w statystyki, srednie i te wszystkie inne duperele:)
    No ale do rzeczy.
    44,17, to o 0,83 za malo, azeby mecz wygrac, to po pierwsze:P:P:P
    Po drugie - zgodze sie z Toba, ze przypadek Orłów vel "ciemnych psow" bardziej podpiety moze zostac do Rybnika, niz do Warszawy czy innej stolycy:P
    Ja sobie zycze naprawde jednego - azeby ten mecz nie byl do jednej bramki, jak to dotychczas mialo miejsce na stadionie przy Wrzesinskiej (wylaczajac Rybnik rzecz jasna), tylko tak naszpikowany emocjami, jak wlasnie z ROWem:D:D:D
    Oby sie dzialo duzo - w duchu fair play!!

    P.S. Jesli ostatnie przebudzenie sie Stefana "dupy bladej" Anderssona nie bylo jednorazowe, to przy (jak zawsze) fantastycznej postawie Jespera "Los Torpedos" Jensena gwarantuje nam dosc pokazna zdobycz punktowa...Oby, oby...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2003
    Postów
    345
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a wiec hit kolejki zapowiada sie widowiskowo....:D
    tak mi tylko przemknela przez chwile mysl... CO BY SIE STALO GDYBY START TO SPOTKANIE PRZEGRAL ????....
    mona sobie tylko wyobrazic....hehe
    a tak na serio...Unia w najsilniejszym skladzie jest w stanie "uciulac" cos kolo 40-ki.....;)
    pozdro ..i duzo emocji zycze.....

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed ostatnią nedzielą rybniczanie też byli pewni swego. Jak się skończyło to dobrze wiemy. Gniezno i Unia są głównymi kandydatami do baraży. Unia nie może sobie tego meczu odpuścić i musi walczyć o każdy punkt. Ostatnio tarnowinie jeżdżą na betonie, więc mają dość dobrze opanowany twardy tor. Jedynie Staszek Burza może mieć problemy z dopasowaniem się do jazdy. Wardzała, Darkin, Karlsson, Kołodziej troszeczkę punktów przywizą. Jeżli coś dorzucą bracioki i Burza, to kto wie !!!

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Jest jeszcze jedna sprawa o ktorej nie mozna zapomniec,to Unia ma juz pewne miejsce w czworce a Gniezno nie!!!
    My jedziemy do Gniezna powalczyc...
    a Gniezno musi ten mecz wygrac!!!

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Jest jeszcze jedna sprawa o ktorej nie mozna zapomniec,to Unia ma juz pewne miejsce w czworce a Gniezno nie!!!
    My jedziemy do Gniezna powalczyc...
    a Gniezno musi ten mecz wygrac!!!
    Maryjan - a sadzisz, ze Unia ma jakies szanse z nami wygrac przepraszam? Ja nie mowie, ze nie bedzie walki - bedzie, ale bez przesadyzmu...To, ze Tarnow ma juz miejsce o niczym nie swiadczy jeszcze. Jestesmy mistrzami wlasnego toru i tyle....jedyna druzyna, ktora jest w stanie nas pokonac, to ROW...i wcale sie nie zdziwie....:(
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2003
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten mecz dla Unii też jest bardzo ważny! Unia przyjedzie w najmocniejszym składzie , bo to już początek walki o baraże . Wygrywając w Gnieżnie Unia praktycznie zrealizowałaby swój cel . Start znalazłby się za burtą , a Gorzów i Lublin nie byłyby w stanie nawiązać z Unią walki. W tym meczu nie będzie kelnerów , tylko walka na całego . Nie należy lekceważyć Tarnowian , to też nieobliczalna drużyna.

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    24-06-2003
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    obstawiam wynik 50:40 dla gniezna, ale na pewno nie zgadzam sie z tym ze mecz bedzie do jednej bramki, jaskolki na pewno powalcza...
    pozdrawiam.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zejdźmy na ziemię i schowajmy pogromy z Tarnowem w kieszeń, bo to jeden z lepszych klubów w I lidze, a na torze w Gnieźnie właśnie wygrać może tylko Unia, bo Rybnika 42 pkt. to był i tak od kilku lat najlepszy rezultat na stadionie przy Wrzesińskiej. A Unia dysponuje wyrównanym i wcale nie słabym! składem, a wynik meczu zależeć będzie wg mnie w głównej mierze od 3 zawodników:
    Kołodzieja- który moim zdaniem bez względu czy pojedzie 5 czy 6 razy te 12 pkt. na pewno bez większych potów osiągnie.
    Petera- który na torze w Gnieźnie może zrobić zarówno 3pkt. jak i 18pkt. w 6 startach.
    Grzesia Rempały- który częstokroć na torze w Gnieźnie, bywał jednym z liderów zespołów, z którymi przyjeżdżał.
    Jak Ci trzej powyżej zrobią razem 35pkt. będzie wilgno, bo...
    ...do tego należy dorzucić nieprzewidywalnych Darkina, Staszka Burzę, Wardzałę, Tomka Rempałę, którzy w czwórkę też mogą w sumie pokaźną sumkę punktów skroić i ... , a TFU.

    Ja bynajmniej już zarezerwowałem samolot czarterowy (nie znoszę upałów w samochodzie) z miejscem dla V.I.P-ów na 10 sierpnia do Lublina...wkurzę się, jak będę miał jechać do Lublina, by zwiedzać jakiś zameczek błyskawiczny czy brać udział w teatrze, operetce nie daj Dobry Boże – być gościem na KUL... Przecież to nie imperium Majów, więc żadnych wrażeń bym nie doznał. Zatem, chcą nie chcą muszą wygrać.
    „W górę serca, niech zwycięża Start...”

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestesmy mistrzami wlasnego toru i tyle....jedyna druzyna, ktora jest w stanie nas pokonac, to ROW...i wcale sie nie zdziwie....
    STAMPER wow coz za slowa :):):) hehe Spodobaly Mi sie bardzo :):) ehh ta wiara w nasz zespol juz nawet do Poznania doszla :) hehe

    Co do meczu. Mysle ze nie bedzie zadnej sensacji czy czegos w tym rodzaju. W Unii pojedzie pewnie Karlsson z Kolodziejem. Reszta ? Wardzala, Darkin - nie wiem na co stac tych zawodnikow. W Gnieznie nawet Andersson ostatnio pojechal dobrze wiec nie powinni miec problemu z pokonaniem Unii.

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Grzesia Rempały- który częstokroć na torze w Gnieźnie, bywał jednym z liderów zespołów, z którymi przyjeżdżał.
    Niestety to już przeszłość. W obecnym sezonie Grzesiek jeździ fatalnie i z powodzeniem można powiedzieć że jest to jego najsłabszy sezon w całej karierze. Z resztą średnia 1,674 na bieg mówi sama za siebie. Z Rawiczem czy Warszawą coś powalczył ale najważniejsze mecze zawalił: W Rybniku nie zrobił ani punkta (podobnie jak braciszek Tomuś), w Rzeszowie zrobił 3 pkt., w Lublinie 1 pkt, w Gorzowie nawet biegu nie potrafił wygrać.....

    Wymowny jest również fakt odsunięcia go (z przymusu czy z własnej woli - tego nie wiem) od ostatniego meczu z Rybnikiem.

    W związku z tym nie jest pewne czy W OGÓLE w Gnieźnie wystąpi. Możliwe że pojawi się tylko w tej samej roli co w Tarnowie na meczu z RKM-em, czyli jako pomoc "techniczna" dla swoich braci.

    Ja szans na wygraną Unii nie daje żadnych, jakoś nie pamiętam żeby Unia w Gnieźnie kiedyś błyszczała. Wynik w okolicach 40 pkt. uznam za sukces...

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestesmy mistrzami wlasnego toru i tyle....jedyna druzyna, ktora jest w stanie nas pokonac, to ROW...i wcale sie nie zdziwie....
    teeej Brat, Ty nie właź koledze Budzikosowi tam gdzie Tomeczello lubi:P, tylko pozostań wierny czerwono-czarnym barwom!
    Śmiem twierdzi, że w regularnych rozgrywkach ligowych na Start w Gnieźnie nie znajdzie się mocny... Rybnik może i ma szansę, ale nic poza tym, a co ważniejsze nie wykorzysta jej! Tak twierdzę ja:D

    Co do meczu z Tarnowem to myślę, że Champion dużo się nie myli... Tarnów potwierdzi swą wysoką wartość zdobywając ok.40 punktów, choć uważam, że raczej do 40 nie dobije, co nie zmienia faktu, że obok Rybnika to chyba jedyny godny naszego toru przeciwnik w I lidze:)

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    teeej Brat, Ty nie właź koledze Budzikosowi tam gdzie Tomeczello lubi:P, tylko pozostań wierny czerwono-czarnym barwom!
    Śmiem twierdzi, że w regularnych rozgrywkach ligowych na Start w Gnieźnie nie znajdzie się mocny... Rybnik może i ma szansę, ale nic poza tym, a co ważniejsze nie wykorzysta jej! Tak twierdzę ja:D

    Co do meczu z Tarnowem to myślę, że Champion dużo się nie myli... Tarnów potwierdzi swą wysoką wartość zdobywając ok.40 punktów, choć uważam, że raczej do 40 nie dobije, co nie zmienia faktu, że obok Rybnika to chyba jedyny godny naszego toru przeciwnik w I lidze:)
    Brat - a czy ja przestalem byc im wierny??? Nikomu nie wchodze w "rajskie oko Tomeczello":P Napisalem co mysle, a ze Budzik tylko czeka na slowo Rybnik basz Szumina w kazdym poscie to juz nie moja wina. Ale Brat - niech chlopak ma troche radochy w zyciu:P - Tyz bys mial zalamke, jakby Ci bylo wolno tylko coca-cole piC:P:P:P:P:P:P

    Po raz 4 mowie!!! Mecz z Tarnowem to bedzie dla nas przeprawa - zwycieska przeprawa, ale uwazam, ze ani emocji, ani walki na torze NIE ZABRAKNIE! qrfa!!NO!!:D UFF....
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brat - a czy ja przestalem byc im wierny??? Nikomu nie wchodze w "rajskie oko Tomeczello":P Napisalem co mysle, a ze Budzik tylko czeka na slowo Rybnik basz Szumina w kazdym poscie to juz nie moja wina. Ale Brat - niech chlopak ma troche radochy w zyciu:P - Tyz bys mial zalamke, jakby Ci bylo wolno tylko coca-cole piC:P:P:P:P:P:P

    Po raz 4 mowie!!! Mecz z Tarnowem to bedzie dla nas przeprawa - zwycieska przeprawa, ale uwazam, ze ani emocji, ani walki na torze NIE ZABRAKNIE! qrfa!!NO!!:D UFF....
    HEHE... podniotos Los Budzikos na Szuminos ja znajos... hehe... ale chcos tylkos podkreślos, że naszos drużynos wygrajos meczos z Rybnikos na toros w Gnieznos.
    Na "rajskie oko Tomeczella"... tak bydzie!!!
    I marnos nadziejos Los Budzikos:)
    W Gnieźnie legnie każdy!

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz zapowiada sie na bardzo ciekawy, chodz faworytem sa Gnieznianie, którzy wrecz demoluja przeciwników na własnym torze.
    Jezeli Tarnowianie przyjada z Karlssonem i Darkinem, do tego dodamy zawsze pewnego Kołodzieja, tercet Rempałów no zawodnika który poczatek tego sezonu szedł jak "burza" Staszka, to ekipa Tarnowska wykreci wynik w poblizu ekipy z Rybnika.
    Zapowiadaja sie nie-lada emocje.
    Moj proponowany skład:
    9. Jensen
    10.Zieja
    11.Andersson
    12.Łukaszewski
    13.Jabłonski K
    14.Linette
    15.Jabłonski M
    16.Skornicki

    -Jarka wstawiłem do składu poniewaz Skóra jest poobijany i wystawił bym go tylko w ostatecznosci
    -Linette ten chłopak musi objechac 5 biegów poniewaz trzeba go szykowac na baraze

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik Awatar Darczello
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    499
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    Ja szans na wygraną Unii nie daje żadnych, jakoś nie pamiętam żeby Unia w Gnieźnie kiedyś błyszczała. Wynik w okolicach 40 pkt. uznam za sukces...[/quote]

    Witam Szanownych Forumowiczów!Jestem kolejną "Jaskółką" na firnamencie Sportsboard. Co prawda jedna jaskółka jeszcze wiosny nie czyni, ale...
    Odnosząc sie do tego co napisał Champion, przypominam sobie bodajże rok 1990, ten w którym Unia weszła do pierwszej ligii (jedna porażka i jeden remis, pozostałe zwycięstwa), i mecz w Gnieźnie w którym Unia wygrała o ile mnie pamięć nie myli 59:31. Veni, Vidi Vici:) W każdym razie liczę na godną postawę naszych "Jaskółek" i na emocjonujące zawody.Pzdr, dla kibiców Unii i Startu
    Ukryta zawartość

    Umysł jest jak spadochron - najlepiej działa gdy jest otwartyUkryta zawartość

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Ja szans na wygraną Unii nie daje żadnych, jakoś nie pamiętam żeby Unia w Gnieźnie kiedyś błyszczała. Wynik w okolicach 40 pkt. uznam za sukces...
    Witam Szanownych Forumowiczów!Jestem kolejną "Jaskółką" na firnamencie Sportsboard. Co prawda jedna jaskółka jeszcze wiosny nie czyni, ale...
    Odnosząc sie do tego co napisał Champion, przypominam sobie bodajże rok 1990, ten w którym Unia weszła do pierwszej ligii (jedna porażka i jeden remis, pozostałe zwycięstwa), i mecz w Gnieźnie w którym Unia wygrała o ile mnie pamięć nie myli 59:31. Veni, Vidi Vici:) W każdym razie liczę na godną postawę naszych "Jaskółek" i na emocjonujące zawody.Pzdr, dla kibiców Unii i Startu
    O no to witam kolejną Jaskółkę ;)

    1990 ?? Kurde to strasznie dawno temu. Zupełnie inni zawodnicy. Chodziło mi bardziej o współczesne czasy. No ale od biedy można się cofnąć nawet tak daleko ;)

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik Awatar Darczello
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    499
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    [quote][quote]
    O no to witam kolejną Jaskółkę ;)

    1990 ?? Kurde to strasznie dawno temu. Zupełnie inni zawodnicy. Chodziło mi bardziej o współczesne czasy. No ale od biedy można się cofnąć nawet tak daleko ;)
    Jo żech Jaskólka aż spod samiuśkich Tater, Również witam wszystkie Jaskólki i nie tylko. Oj dawno to było, ale zawsze można się pocieszać. Zawody zapowiadają się emocjonująco, oby tylko pogoda dopisała, bo w Zakopcu leje że hej:( Zna ktoś prawdopodobny skład Unii?

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zna ktoś prawdopodobny skład Unii?
    A no właśnie. Co jest ze składem. Będzie w końcu Peter? Sasza napewno skoro już trenuje w Tarnowie.
    Zabraknie Grrrrrrrrr, widać, że mu się nawet trenować nie chce!! No tak, za dużo "sukcesów" jak na obecny sezon.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim skromnym zdaniem,wynik bedzie oscylowal w granicach remisu.To bedzie wazny mecz dla obu ekip,adrenalina sie podniesie,a wtedy wszystko jest mozliwe.Ale mimo wszystko wiecej szans daje gnieznianom.

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    A więc po dzisiejszym finale Brązowego Kasku mamy już jasność co do tarnowskich juniorów. Janusz nadal rewelacyjnie a do tego Marcin. Jak widać pomoc Grześka w parkingu przynosi o niebo więcej korzyści niż sam Grzesiek na motorze.

    Ale ja nadal twierdzę, że wygrana Unii graniczy z cudem ;)

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mecz z tranowem bedzie (mam nadzieje)ciekawy bo pow ygranej z rybnikem tarnow czuje sie pewniej i przyjedzie w najsilniejszynm skaldzie z karlssonem i darkinem
    mam nadzieje ze nie bedzie tekiej porazki jaka zaliczyl wielki lublin
    pozdrowka

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wielki lublin
    Zapomnaiełs dodać >>>>"<<<<<<< :)
    Tak na serio myślę, iż obejrzycie ciekawe widowisko, jeśli pojedzie Peter to napewno tak będzie.
    Jaki tor przygotowujecie na te zawody? Pewnie betonik, a to raczej naszym nie sprzyja:)Chociaż ostatnio coraz częściej na takim właśnie torze jeździmy.
    Stawiam na remis 45:45:) W ostatnim wyścigu uratujecie 1 pkt:-)
    Pozdrawiam.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik Awatar Darczello
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    499
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    [/quote]
    Stawiam na remis 45:45:) W ostatnim wyścigu uratujecie 1 pkt:-)
    [/quote]
    Dziobak
    :)Chyba chcesz żeby zmalała liczba sympatyków naszej Unii. Po ostatnich 44:46 (Lublin) i 45:44 (Rybnik)następne, ewentualne 45:45 może spowodować zawał u kilku sympatyków Jaskółek:)
    A tak na poważnie, to już jutro meczyk, a wciąż nie wiadomo w jakim składzie pojedzie Unia.Jeżeli przyjedzie Peter i Sasza, to przy świetnej formie Jano K. i poprawnej dyspozycji Burzy i Wardzały istnieje spora szansa na nawiązanie wyrównanej walki. Osobiście stawiam na kolejny dreszczowiec w wykonaniu Jaskółek, ale ze wskazaniem na Gniezno. Mój typ to 47:43. Pzdr

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Unia przyjedzie bez grzeska rempaly a wiec w najsilniejszym skladzie!!!

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •