Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 203

Wątek: XIV runda Ekstraligi: Wybrzeże Gdańsk - Apator Toruń 44:45

  1. Powrót do góry    #1
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach

    XIV runda Ekstraligi: Wybrzeże Gdańsk - Apator Toruń 44:45

    Jesli spojrzec na sklady to watpliwosci nie ma, jednak nazwiska nie jezdza o czym torunscy kibice sie w tym sezonie przekonali najdobitniej. Tym razem Apator nie ma wyjscia i musi zainkasowac 2 duze punkty. Gdansk u siebie jest zawsze mocny, dlatego ten mecz moze byc niezlym widowiskiem. Dodatkowym smaczkiem i jezykiem u wagi moga byc pojedynki torunskich wychowankow Tomka Chrzanowskiego i Roberta Kosciechy z niedawnymi jeszcze klubowymi kolegami. Licze na kulturalna dyskusje w tym watku :-) i Wasze typy odnosnie tego pojedynku.

    Pozdrawiam
    Marcin

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    27-03-2003
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewne zwyciestwo gosci, nawet jesli pojada bez obcokrajowcow. Taka smieszna druzyna jak Wybrzeze nie zasluguje absolutnie na ekstralige, Torun w ostatniej kolejce mocno ich skarci i jednoczesnie pokaze miejsce w szyku...

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj Bayerek, wykorzystałeś sytuację, że cała ekpia GKS-u nie wróciła jeszcze z Piły i uprzedziłeś nas przed założeniem tego wątku :D:D:D Pewnie chciałeś byś pierwszy :P:P:P:P:P.
    WYGRAŁEŚ !!! ;)

    No cóż co do wyniku, jak spojrzeć przez pryzmat dzisiejszego meczu (wyniku) w Pile - żużlowców Wybrzeża, wątpliwości zbyt wielkich to nie ma...

    Mam tylko nadzieję, że nasze gwaizdy nie dopuszczą do kompromitacji, bo powtórzenie wyników z ubiegłego roku leży tylko w strefie marzeń i cudów... Choć te ostatnie czasem się zdarzają :):):):)

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Pewne zwyciestwo gosci, nawet jesli pojada bez obcokrajowcow. Taka smieszna druzyna jak Wybrzeze nie zasluguje absolutnie na ekstralige, Torun w ostatniej kolejce mocno ich skarci i jednoczesnie pokaze miejsce w szyku...
    Śmieszny jest co najwyżej twój wpis.

    Czy drużynie zajmującej przedostatnie miejsce w tabeli trzeba pokazywać "ich miejsce w szyku" ??? Myślisz że oni go nie znają ???

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewne zwyciestwo gosci, nawet jesli pojada bez obcokrajowcow. Taka smieszna druzyna jak Wybrzeze nie zasluguje absolutnie na ekstralige, Torun w ostatniej kolejce mocno ich skarci i jednoczesnie pokaze miejsce w szyku...
    Człowieku!!! I ty sie mienisz kibicem Sparty? Chyba Sparty Praga, bo napewno nie Wrocław. Odkąd pamiętam to we Wrocławiu wśród prawdziwych kibiców Sparty takich żałosnych typków nie było...

    A o nasze miejsce w szyku się nie martw. My dobrze je znamy!!!
    Pozdro dla Wrocławia... :D

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No chyba wiadomo kto wygra, ale... choc watpie by moglo byc 46:44 dla Wybrzeza. Zbyt duzo dzieli te ekipy. Nawet jak sie spreza to zabraknie im sprzetu :( Kostek i Chrzan ostatnio w formie wiec jakies ciekawe biegi beda :) Ogolnie mecz odjechac i myslec co dalej ? Kto pierwszym rywalem w rundzie finalowej, co zmienic w Apatorze ? A mecz w Gdansku chyba bez wielkich emocji. Szkoda...

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    Mecz chyba bedzie ciekawy ,przede wszystkim Kostek i Chrzan bedą chcieli się pokazać no i nie mozna zapominac o Cieslewiczach.W sumie jezeli Apator nie zlekceważy rywala to powinien spokojnie wygrać.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    jaros

    ta smieszna druzyna omal z wami nie wygrala

    pzdr gdanski\
    mam nadzieje ze w hokeju bedzie podobnie;)

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    27-03-2003
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewne zwyciestwo gosci, nawet jesli pojada bez obcokrajowcow. Taka smieszna druzyna jak Wybrzeze nie zasluguje absolutnie na ekstralige, Torun w ostatniej kolejce mocno ich skarci i jednoczesnie pokaze miejsce w szyku...
    Człowieku!!! I ty sie mienisz kibicem Sparty? Chyba Sparty Praga, bo napewno nie Wrocław. Odkąd pamiętam to we Wrocławiu wśród prawdziwych kibiców Sparty takich żałosnych typków nie było...

    A o nasze miejsce w szyku się nie martw. My dobrze je znamy!!!
    Pozdro dla Wrocławia... :D
    Heh, koles-po co tak sie bulwersujesz...? Ja jestem co najwyzej sympatykiem Sparty, bo kibicem nazwac mnie na pewno nie mozna. O tym ze fanatykow obu ekip lacza bardzo dobre stosunki doskonale wiem. Swoja ocene tego spotkania robilem tylko i wylacznie pod katem czysto sportowym. Jesli ktos sie poczul urazony to pardon. A Wybrzeze - mimo iz nazwalem ich "smieszna" druzyna - i tak za rok znowu bedzie jezdzilo w E-lidze... Pozdrawiam .

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,789
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    A Wybrzeze - mimo iz nazwalem ich "smieszna" druzyna - i tak za rok znowu bedzie jezdzilo w E-lidze... Pozdrawiam .
    No nie wiem... jak znam zycie to Wybrzeze po spadku
    faktycznie zbankrutuje. A czy komus bedzie sie chcialo
    wtedy odtwarzac zuzel w Gdansku po takich wyczynach
    swoich poprzenikow tego nie wiem...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zaraz zaraz... a czy ktos powiedzial ze Wybrzeże spadnie? Bo tego sobie nie przypominam i nie wiem zeby sie zanosilo na spadek... co najwyżej na baraże! i w barazach pewnie slabe Wybrzeze ("smieszna druzyna") znowu wygra! a Sparta gdyby nie D (efekt) Marka Cieślewicza to polegla by w meczu z Wybrzezem!

    Pozdrawiam!

    Żuzel w Gdańsku... był jest i będzie... !

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hola hola,kibole dajcie na luz troche,kto tu wogole pisze o spadku Wybrzeza,o upadku zuzla w Wolnym Miescie???Jak na razie GKS walczy o utrzymanko i proponuje skupic sie na tym watku!Jestem sercem za Wybrzezem,ale niestety w najblizym meczu z Apatorem wiekszych szans nie maja,wystarczy porownac sprzet obu ekip!Mimo tego meczyk moze byc ciekawy i moze gdanszczanie sprawia mila niespodzianke,tak na mile zakonczenie rundy zasadniczej.....:):):)
    POZDROWIONKA DLA TROJCY WIELKIEJ I WPANIALEJ:GKS-WTS-ZKZ:)

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Pewne zwyciestwo gosci, nawet jesli pojada bez obcokrajowcow. Taka smieszna druzyna jak Wybrzeze nie zasluguje absolutnie na ekstralige, Torun w ostatniej kolejce mocno ich skarci i jednoczesnie pokaze miejsce w szyku...
    Miejsce w szyku to oni znają doskonale , a śmieszna drużyna gdyby nie defekt marka C. na I miejscu wygrała by z drużyną której jesteś sympatykiem.Myśl troszke , bo wychodzi że drużyna z Twojego miasta tez jest...

    Wygra raczej Apator , ale gdyby przyjechali bez obcych , było by baaaardzo ciekawie.

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Mecz z pewnością będzie ciekawy, do tego jesli dodamy ze nasi zawodnicy na swoim torze jeżdża (zdecydowanie??:P) lepiej zanosi sie na fajne zawody:). Co do zwycięstwa ?? Lepiej niech my gdańscy kibice nie wypowiadajmy sie na ten temat bo już nieraz sie okazało ze miało byc źle to było dobrze (mecz z WTS-em) a jak miało być dobrze to było tragicznie (mecz z Uniąl L.) :) Poprostu nie zapeszajmy :P. Jeżeli Apator nie przyjechalby z dwójką obcych moze moze udałoby sie zrobic spoko wynik, ale Torun nauczony zeszłorocznymi meczami napewno przyjedzie w maksymalnym składzie , ale czy maksymalnie zmobilizowany ?? Nie sądze, choć nie wiem jak by sie zawodnicy starali, to po każdym spojrzeniu na tabele, lekkie zlekceważenie samo przychodzi :D. Niech trener Dzikowski od składu odstawi Fajfera i Laukanena i zastąpi ich Bjerre (Erickssonem) i Duszyńskim. DObrze by byłoby zeby młody duńczyk przyjechał do Gdańska już wcześniej i żeby troche potrenował. Mam ogomną prośbe aby nikt nie wątpił w drużyne bo jak my zwątpimy to już po GKS-ie, nawet jeśli nasi zawodnicy jeżdża słabo (a teraz nawet tragicznie:() nie poddawajmy się i stawmy sie nanajbliższym meczu jak zwykle, czyli frekwencja jakos 5-8 tys (chyba jakoś tak było co??:) ) i dopingujmy naszych zawodników.
    Pozdrawiam.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    03-03-2003
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A nam pozostalo pic pic pic wodke bo piwskiem sie ochlalem.
    a co do meczu to wielkie wpierd.... i nie oszukujmy sie wiara mozna gory przenosic ale nie tym razem !!!!!!!!!!!!!
    stawiam optymistycznie 35 55

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,789
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    W meczu wystapi PIECIU finalistow IMP:
    Kosciecha, Chrzanowski, Pepe, Bajerski, Jagus.

    W meczu wystapi CZTERECH zawodnikow GP:
    Rickardsson, Crump, Pepe, Bajerski.

    W meczu wystapi dwoch dawnych torunian:
    Kosciecha, Chrzanowski

    W meczu wystapi dwoch dawnych zawodnikow
    Wybrzeza: Rickardsson, Sawina

    Licze na ladne zawody. Mam nadzieje, ze tor
    bedzie bezpieczny.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    178
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pytanko

    Mam pytanie do kibiców Wybrzeża. O której odbedzie się mecz z Apatorem i ile czasu może zająć droga samochodem
    z Sopotu(okolice mola) na stadion Wybrzeża???Pozdrowionka!!!
    Toruńczycy!!!
    Są dwa wolne miejsca w busie na mecz!!!
    kontakt: Bartek 605761384

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Chce ktos posluchac ??

    A moze kogos interesuje rozmowa Marka Karwana z kibicami ? Audycja Radia GRA. Otoz bede mial zgrana ta audycje gdzies na czwartek i moge komus podeslac. Zainteresowanych zapraszam na GG : 2646775 :) Pozdro.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I tak powieksza ekstralige...

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BeNo
    Z Sopotu dojedziesz w pół godziny. Kieruj się na Warszawę. Mecz jest o 16, weź poprawkę na problemy z parkowaniem.

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Pewne zwyciestwo gosci, nawet jesli pojada bez obcokrajowcow. Taka smieszna druzyna jak Wybrzeze nie zasluguje absolutnie na ekstralige, Torun w ostatniej kolejce mocno ich skarci i jednoczesnie pokaze miejsce w szyku...
    Śmiesznego to masz w gaciach.

    Ja przyjdę w niedziele obejrzeć żużel, przyjdę na stadion bez żadnych złudzeń. Chciałbym aby mecz był tak ciekawy jak z BYdgoszczą.


  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie nie ma co sie łudzic ze Torun przyjedzie bez obcych, pewnie beda i to obaj im poprostu potrzebe sa punkty. Walcza o mistrzostwo Polski i nie moga pozwolic aby Wlokniarz uciekl na 4 pkt.
    obstawiam wynik ok 30 - 60
    Pozdawiam

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2003
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hey BeNo

    Jeżeli masz jeszcze te dwa wolne miejsca w busie to ja i Robert chętnie byśmy się z Tobą zabrali . Skontaktuję się jeszcze z Tobą telefonicznie. Do zobaczyska , Narka.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach

    Zgadza się...

    Panowie nie ma co sie łudzic ze Torun przyjedzie bez obcych, pewnie beda i to obaj im poprostu potrzebe sa punkty. Walcza o mistrzostwo Polski i nie moga pozwolic aby Wlokniarz uciekl na 4 pkt.
    obstawiam wynik ok 30 - 60
    Pozdawiam
    Nawet w meczu z Piłą u siebie jechalismy pełnym składem więc w Gdańsku nie będzie inaczej,tylko pełny skład.
    Zestawienie Apatora pewnie bez zmian z meczu z Lesznem czyli:

    1.Crump
    2.Jaguś W.
    3.Protasiewicz
    4.Bajerski
    5.Rickardsson
    6.Miedziński
    7.Zabik/ew.Jaguś M.
    8.Sawina

    Ciekawe kogo ze stranieri zobaczymy ze strony GKS ,może Bjerre i Laukannena ,o to by znaczyło ,że Gdańsk chce powalczyć.Jeżeli GKS wystapi w krajowym garniturze to już jest po zawodach i emocji bedzie jak na lekarstwo(jeżeli chodzi o wynik).Chrzanowski i Kościecha bedą mieli cos do udowodnienia toruńskim działaczom, moze byc ciekawie.Walki nie powinno zabraknąć.

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,789
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Chrzanowski i Kościecha bedą mieli cos do udowodnienia toruńskim działaczom, moze byc ciekawie.
    Nic nie maja do udowodnienia. Torunscy dzialacze
    doceniaja postepy Chrzanowskiego i sie z tego
    ciesza. Kostek jezdzi w kratke - choc widac,
    ze idzie mu ostatnio nieco lepiej.
    Przypuszczam, znajac obu, ze Chrzanek moze
    pojechac dosc dobrze, ale Kostek spali sie psychicznie.
    Dla mnie interesujace bedzie jak szybki bedzie Crump
    - bo w meczu w Bydgoszczy i u siebie z LEsznem byl
    strasznie wolny....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach

    pożyjemy zobaczymy.....

    Chrzanowski i Kościecha bedą mieli cos do udowodnienia toruńskim działaczom, moze byc ciekawie.
    Nic nie maja do udowodnienia. Torunscy dzialacze
    doceniaja postepy Chrzanowskiego i sie z tego
    ciesza. Kostek jezdzi w kratke - choc widac,
    ze idzie mu ostatnio nieco lepiej.
    Przypuszczam, znajac obu, ze Chrzanek moze
    pojechac dosc dobrze, ale Kostek spali sie psychicznie.
    Dla mnie interesujace bedzie jak szybki bedzie Crump
    - bo w meczu w Bydgoszczy i u siebie z LEsznem byl
    strasznie wolny....
    Przekonamy się czy po sezonie bedzie miejsce dla Chrzanowskiego zamiast Sawiny ,patrząc z boku ciężko jest przeskoczyc układy rządzące w naszym klubie.
    Na pewno Chrzanowski jest zawodnikiem z wiekszymi aspiracjami i ambicjami niz Sawina ,który od dwóch sezonów odcina kupony od swojego nazwiska.

    Co do Crumpa zgadzam się ,jezeli nie poprawi dyspozycji, to o mistrzostwie w tym roku możemy zapomnieć...oczywiście odnosi się to także do formy wyjazdowej panów Jagusia i przede wszystkim BAJERSKIEGO ,wożacego się w swoim przykurczu,bez wzgledu na warunki torowe po wewnętrznej.
    (Zupełnie inaczej wyglądała jego jazda w meczu z Lesznem kiedy zaczął jeździc po zewnętrznej i mógł nabrać tam predkości ,bo to co pokazał w pierwszym biegu wołało o pomstę do nieba: tylko wewnętrzna i stawianie motocykla prawie w poprzek toru i przez to tracenie predkosci)
    To nie GP gdzie tor jest równy na całej długosci i szerokości ,tory w Polsce mają określone ściezki po których mozna sie scigać i prawie zawsze szybciej jedzie się po zewnętrznej, a może nie mam racji i Bajera powtórzy wynik z Gdańska z 2001 r. bodaj 16 pkt.



  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zero szans na nawiązanie walki z Apatorem.

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,789
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Przekonamy się czy po sezonie bedzie miejsce dla Chrzanowskiego zamiast Sawiny ,patrząc z boku ciężko jest przeskoczyc układy rządzące w naszym klubie.
    Jezeli dojdzie do zmian regulaminowych w zuzlu zgodnie
    z projektem opracowywanym przez klub to mysle,
    ze na 95% zobaczymy Chrzanowskiego w przyszlym
    roku w plastronie Apatora...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Pomimo kolejnego incydentu przmiawiajacego za tym jak bardzo zid.ioci.alych i zburaczalych kibicow mamy w Gdańsku (chodzi o fakt wyzywania trenera Dzikowskiego przy zawodnikach w drodze powrotnej z Pily) to i tak pewnie ta niewidzialna sila przyciagnie mnie znow na stadion przy Dlugich ogrodach w niedziele. Jakos zawsze mimo swiadomnosci w ostatnim czasie jak wieka bedzie po meczu moja frustracja (postawa zawodnikow i skrajnym debi.lizmem kibicow - zawsze zdazy sie jakis zenujacy incydent) przychodze tam i bedzie tak pewnie po wiek wieki :). A tak na serio to bardzo bym chcial zeby doszli do 40 pkt - bede zadowolony i chcialbym zeby postawa Kennetha Bjerre wlala choc odrobine optymizmu na przyszlosc w nasze serca. Pozdrawiam rozsadnych z Gdanska.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2003
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rickardsson w szpitalu!

    Wlasnie w meczu Valsarna-Masarna, Tony Rickardsson doznal wstrzas mozgu (podejzewane) po wypadku w 13 biegu i zostal odwieziony do szpitala.

  31. Powrót do góry    #31
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Wlasnie w meczu Valsarna-Masarna, Tony Rickardsson doznal wstrzas mozgu po wypadku w 13 biegu i zostal odwieziony do szpitala.
    No to komplet pewny w niedziele :). Rickardsson wielokrotnie udowadnial w przeszlosci, ze ze wstrzasem mozgu jezdzi wysmienicie.

    Nawet jesli go nie bedzie to nic sie nie stanie.
    Pozdrawiam
    Marcin

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    DZisiejsszy wystep Kenttha Bjerre w lidze szwedzkiej tylko potwierdzil to jak dobrego wyboru dokonali nasi dzialacze (14 pkt w 6 biegach). Wreszcie!

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DZisiejsszy wystep Kenttha Bjerre w lidze szwedzkiej tylko potwierdzil to jak dobrego wyboru dokonali nasi dzialacze (14 pkt w 6 biegach). Wreszcie!
    WIesz Mikołaj to nie jest tak do konca.Wydawało sie ze Janniro bedzie dobrym zakupem bo robił koło 10 pkt w kazdym meczu w Anglii a jedna chłopak musi sie uczyc jazdy na naszych torach...

    Podobnie moze byc z Bjerre chociarz Szweckie tory sa podobne do Polskich ale i tak napewno bedzie miał problemy.Mam nadzieje ze pojedzie bardzo dobrze !!!

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Albo nasz Joonas Kylmaekarpi:

    W niedziele w Lesznie robi 0 pkt (0,0,0,-,0) a już we wtorek komplet w Szwecji - 17+1 i to z zespołem który walczy o mistrzostwo.

    Tak więc widać jak wielkie znaczenie ma tor i przygotowanie sprzętu.

    Ale życze by Duńczyk jeździł jak najlepiej

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    14 jak 14 ale na wyjezdzie to juz jest cos(Bjerre lepszy od Golloba).

    Wiadomo, ze nie mozna popadac w huraoptymizm(Kylamaekorpi, Janiro, inni), ale chyba w tej chwili nie ma lepszej kandydatury.
    Vargarna
    Piotr Świst 1 (1,0,0)
    Charlie Gjedde 7 (3,w,1,3,0)
    Jason Lyons 6+1 (3,0,1,2*)
    Steve Johnston 8+2 (2*,1,3,1*,1)
    Jason Crump 12+1 (1*,3,2,3,3)
    Daniel Nermark 15+2 (3,2,2*,3,2*,3)
    Oliver Allen 6 (0,3,2,1)
    Viktor Bergstrom ns

    Vastervik
    Craig Boyce 4+1 (2,2*,0,u)
    Matej Ferjan 5+1 (0,3,1,0,1*)
    Tomasz Gollob 9+1 (1,2*,3,1,2)
    David Ruud 1 (w,1)
    Todd Wiltshire 6 (3,2,1,0,0)
    Kenneth Bjerre 14 (2,2,3,3,2,2)
    Robert Johansson 1+1 (1*,0,0,-)
    Robert Lönnblom 0 (0)

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    --------------------------------------------------------------------------------
    DZisiejsszy wystep Kenttha Bjerre w lidze szwedzkiej tylko potwierdzil to jak dobrego wyboru dokonali nasi dzialacze (14 pkt w 6 biegach). Wreszcie!
    --------------------------------------------------------------------------------



    WIesz Mikołaj to nie jest tak do konca.Wydawało sie ze Janniro bedzie dobrym zakupem bo robił koło 10 pkt w kazdym meczu w Anglii a jedna chłopak musi sie uczyc jazdy na naszych torach...

    Podobnie moze byc z Bjerre chociarz Szweckie tory sa podobne do Polskich ale i tak napewno bedzie miał problemy.Mam nadzieje ze pojedzie bardzo dobrze !!!
    ____________
    Tylko że Janniro jest debiutantem, a Bjerre nie

  37. Powrót do góry    #37
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Decyzja odnosnie startu Tonego w niedziele zostanie podjeta w piatek. Nie wiadomo rowniez co z M. Jagusiem, ktory sciagnal gips i K. Zabikiem (doznal wczoraj w Gorzowie urazow kregow szyjnych). Obaj moga nie wystapic zarowno w piatkowym finale Brazowego kasku w Toruniu jak i w niedziele. A wiec plaga nieszczesc nawiedzila takze i Torun.
    Pozdrawiam
    Marcin

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy wiadomo, czy pojedzie M.Cieślewicz ???

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najmłodszy z klanu Cieślewiczów znowu pogarsza swoje stosunki z klubem. W minioną sobotę, na dzień przed arcyważnym meczem w Pile, Marek trenował na stadionie po zakończonym treningu, mimo iż trener Dzikowski zabronił mu wyjazdu na tor.

    Sam szkoleniowiec stwierdza, że zawodnik dopuścił się samowoli i w związku z jego niepoważnym zachowaniem może go zawiesić na niedzielną batalię z Apatorem Toruń.
    Co jest??? Kogo ma wystawic?? Fedeczke?? To zawodnik nie moze potrenowac??

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Ja sie nie dziwie Markowi ze wyjechał na tor. JEst to młody zawodnik głodny jazdy i 1 trening w tygodniu to za mało zeby zaspokoić "głód" cielaka (a nieraz wogóle nie ma) wiec poprostu nie ma sie co dziwic, chłopak chce jexdzić i chwała mu za to !!
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,789
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    T_rex napisal:
    Zestawienie Apatora pewnie bez zmian z meczu z Lesznem czyli:
    1.Crump
    2.Jaguś W.
    3.Protasiewicz
    4.Bajerski
    5.Rickardsson
    6.Miedziński
    7.Zabik/ew.Jaguś M.
    8.Sawina
    Zgadza sie - takie je zestawienie. Na 99% nie pojedzie
    Zabik, start M.Jagusia caly czas stoi pod znakiem
    zapytania. Czyli bedzie jezdzil Miedzinski. Rickardsson
    moim zdaniem tez nie przyjedzie - bedzie jezdzil Sawina.
    Sklad Gdanska to Chrzanowski, Kosciecha, Fajfer, T.Cieslewicz, M.Cieslewicz i pewno Laukanen (mimo wszystko).
    Czy Miedziak zrobi jakies punkty? Ile zrobi ich Sawina?
    Wychodzi na to, ze Crump, Jagus, Bajerski i Pepe beda
    musieli w "czworke", zeby Apator wygral zrobic ok. 40 punktow
    - czy jest to mozliwe?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wedlug doniesien prasowych Ricki zadeklarowal wystep na Długich Ogrodach w niedziele.Znowu ujrzymy jazde Rickiego moze nie co inna(wypadek)a wynik to osobny rozdzial.Wszystko okaze sie za pare dni

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik Awatar gks-falubaz-sparta
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    495
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 4 w 4 postach

    ide bo trzeba isc

    Szans raczej nie widze ale ide bo isc trzeba :D . Moze Torunianie w krajówce mieli by problemy ale raczej po tym co widziałem w Pile to...

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    25-03-2003
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    prawdopodobne Składy:

    Lotos: 9. Tomasz Chrzanowski, 10. Paweł Duszyński, 11. Robert Kościecha, 12. Kaj Laukkanen, 13. Tomasz Cieślewicz, 14. Mirosław Giżycki, 15. Marek Cieślewicz, 16. Adam Fajfer

    Apator: 1. Jason Crump, 2. Wiesław Jaguś, 3. Piotr Protasiewicz, 4. Tomasz Bajerski, 5. Tony Rickardsson, 6. Adrian Miedziński, 7. Arkadiusz Kalwasiński, 8. Robert Sawina

    W niedzielę nie zadebiutuje w brawach Lotosu Duńczyk Kenneth Bjerre, któremu nie pasują terminy meczów polskiej ligi. W tej sytuacji szanse ponownie dostanie Kaj Laukkanen. Być może w ostatniej chwili sprowadzony zostanie także Freddie Eriksson.

    http://www1.gazeta.pl/trojmiasto/1,35617,1592448.html


  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik Awatar gks-falubaz-sparta
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    495
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 4 w 4 postach

    w takim składzie bez szans

    Przy składach co podał Czaja nie mamy zadnych szans i wydaje mi się, że nawet pełna mobilizacja i chęc do jazdy zawodników niewiele tutaj pomoże.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •