Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 668

Wątek: UNIA TARNÓW-RKM RYBNIK 45:44 - Tarnów w pierwszej czwórce !

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    UNIA TARNÓW-RKM RYBNIK 45:44 - Tarnów w pierwszej czwórce !

    Moze co niektorzy mnie zlinczuja ze tak szybko zakladam ten watek ,ale uwazam ze czas zaczac rozmawiac na temat tego meczu z prostej przyczyny,ten mecz ustawi 1 ligowa tabele.
    Jest to bodaj najwazniejszy mecz dla Jaskolek w tym sezonie bo od niego zalezec bedzie gdzie panowie z Tarnowa beda rozgrywac swoje mecze wyjazdowe czy w gornej czy tez dolnej czworce.
    Oczywiscie sercem jestem za Rybnikiem i uwazam ze po tym co chlopcy pokazali wczoraj w meczu przeciwko Stali sa faworytem tego meczu.
    Napewno nie wolno lekcewazyc naszych rywali za miedzy (pisze tak bo jest to najblizszy wyjazdowy mecz dla zawodnikow Rybnika)ktorzy na wlasnym torze sa bardzo solidna i zgrana druzyna.
    Mam jednak nadzieje ze chlopcy z rekinem na plastronie rozstrzygna ta potyczke na swoja korzysc i do play-off-ow przystapia z 8 pktowa przewaga nad peletonem.
    Tak wiec wpisujcie tu swoje opinie na temat meczu.
    Ja obstawiam wynik w granicach remisu ze wskazaniem na Rybnik


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2003
    Postów
    345
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam jednak nadzieje ze chlopcy z rekinem na plastronie rozstrzygna ta potyczke na swoja korzysc i do play-off-ow przystapia z 8 pktowa przewaga nad peletonem.
    .i ja takze mam taka nadzieje..:P
    Pozdrawiam;)

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ty bufonie z lublina sie tu lepiej nie wypowiadaj - lepiej gary do łapy i lej wode ...:P

    Co do meczu Unia wygra 49 - 41 (mysle ze niki szumina sa pewniaki a wegrzyk u nas zawsze slabo zreszta rusel tez)

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiec Rybnik do boju;-)

    Mam nadzieje ze Rybniczanie pokaza klase i pokonaja Unie;-)
    Rybnik i tak juz raczej pierwszego moiejsca nie odda, a przegrana Uni jest na reke naszym Koziolkom;-)

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja wierzę głęboko, że Rybniczanie wywiozą 2 punkty z Tarnowa. To co pokazali w Rzeszowie jest godne podziwu. Widać że upragniony awans chcieliby sobie "zapewnić" już przed fazą play off. Dlatego właśnie uważam, że do Tarnowa pojadą w pełni zmobilizowani. A najważniejsze jest to, że RKM jeździ teraz dla... Staleczki gorzowskiej. Wygrywając w Tarnowie pomagają Gorzowianom. Rybnik moim zdaniem wygra w Tarnowie, czego im życzę z całego serca.
    I jeszcze tylko brakuje żeby Lublin wygrał w Gnieźnie...

    Pozdrawiam.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wszystko bedzie zalezalo od woli niebios :P jesli troche zmoczy tarnowski beton to jaskolki poplyna tak samo jak rzeszowskie zurawie... kazdy wie ze rekin lubi jak jest mokro

    a jak bedzie naprawde? wydaje mi sie ze RKM przystapi do meczu w pelni skoncentrowany bo majac 8 puntkow przewagi nad drugim w tabeli zespolem to musialby chyba jezdzic w juniorskim skladzie by nie awansowac.
    ktos napisal ze wegrzyk nigdy nie blyszczal na tarnowskim torze... w rzeszowie tez podobno nigdy nie szalal, wiec spokojnie z tymi typami hehe

    co do pomagania Stali Gorzow... hmmm... w sumie nalezy sie wam nagroda za wygranie z Gnieznem, ale jak sie okazuje nie bylo to szczegolnie trudne :P Stal chcielibysmy w 4 pod jednym warunkiem - ze Flis dostanie motor z hamulcami :P

    moj typ: UNIA - RKM 40-50

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2003
    Postów
    345
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    .buaaahahahahahaha....slonia rozdraznilem.....I'm sorry....
    hehe....sloniu...3maj fason....
    nie upij sie bardzo ze zgryzoty po porazce z Rybnikiem..;)
    Pozdro

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wszystko bedzie zalezalo od woli niebios :P jesli troche zmoczy tarnowski beton to jaskolki poplyna tak samo jak rzeszowskie zurawie... kazdy wie ze rekin lubi jak jest mokro

    a jak bedzie naprawde? wydaje mi sie ze RKM przystapi do meczu w pelni skoncentrowany bo majac 8 puntkow przewagi nad drugim w tabeli zespolem to musialby chyba jezdzic w juniorskim skladzie by nie awansowac.
    ktos napisal ze wegrzyk nigdy nie blyszczal na tarnowskim torze... w rzeszowie tez podobno nigdy nie szalal, wiec spokojnie z tymi typami hehe

    co do pomagania Stali Gorzow... hmmm... w sumie nalezy sie wam nagroda za wygranie z Gnieznem, ale jak sie okazuje nie bylo to szczegolnie trudne :P Stal chcielibysmy w 4 pod jednym warunkiem - ze Flis dostanie motor z hamulcami :P

    moj typ: UNIA - RKM 40-50
    myslisz ze jestes zabwny?? pomyśl raz jeszcze...
    Jesli chcesz go obrazac to założ wątek i tam pisz co tylko sobie chcesz...zebym tylko niemusial czytac tych głupstw...
    " In and Out of Love "

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Slon

    Mysle kolego ze raczej wyniku 49-41 dla Uni to Ty sie nie spodziewaj.Nie powiem mozecie wygrac,ale taki wynik to bylby pogrom Rybnika.
    Musisz wziac pod uwage ze to nie ta sama druzyna co w zeszlym roku choc nazwisk jest tych samych sporo.
    Rybnik wzmocnil sie w stosunku do zeszlego roku znacznie i to ze nie ma braci Karlssonow ktorzy w zeszlym roku rzutem na tasme wygrali nam mecz to nie znaczy ze tak latwo ten mecz sobie odjedziecie(tak na marginesie ciekawe czy jakby powtorzyla sie sytuacja z zeszlego roku z Karlsonem w roli glownej bedziecie rzucac butelkami heheheh)
    Byc moze Unia przygotuje tor (beton ,czytaj spreparuje)ale to i tak nie bedzie mialo wiekszego znaczenia.
    Przedewszystkim to inna druzyna emocjonalnie i to jest jej sila oraz to ze niektorzy zawodnicy wkoncu sie przekonali ze Rysiu Malecki to dobra firma.
    Bede na tym meczu chyba ze swiat zakonczy swoj zywot,przyjade z synem i mam nadzieje ze nie spotkaja nas jakies przykre niespodzianki ze strony kibicow Tarnowa

    SPECJALNE POZDROWIENIA DLA URSONA
    Ps. odezwij sie moze sie spotkamy na meczu

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapraszamy serdecznie naszych przyjaciół z Rybnika na meczyk w Tarnowie:)
    Dla nas będzie to arcyważna potyczka, będzie nam niesamowicie ciężko wygrać ale trzeba wierzyć swoich. Stawiam na 46:44 dla Unii:)

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozyjemy zobaczymy - na moje oko kazdy wynik mozliwy.
    Chce tylko przypomniec ze Peter uwielbia tarnowski tor co zreszta rok temu pokazal jak rkm wygral na unii. Nie ma sensu prowadzic dysputy odnosnie wyniku bo to się okaze 20 lipca.

    PS. Nie bierz przykladu z lubelskich "kibiców" i nie pisz o torze..jakby ten tor byl jakis zly to gniezno nie zdobyloby wlasnie w tarnowie jedynych swoich pkt wyjazdowych...Ja uwazam ze rkm awansuje a Unia bedzie w barazach i o dziwo nie dzieki meczowi z rkm a dzieki zwyciestwu w lublinie.




  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2002
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ... mozecie przyjechac i mozecie byc pewni ze mecz bedzie ciekawy i emocji nie zabraknie,
    ... co do preparacji toru to ten kto twierdzi ze w tarnowie tor jest preparowny jest zwyklym oszczerca, w tym roku tor jest do kazdych zawodow przygotowywany bardzo dobrze i nawet nie ma tyle dziur co w ubieglym, to ze przyjechal do tarnowa kiedys lublin i dostal takie baty ze sie poprostu osmieszyl nie znaczy ze cos z torem bylo nie tak, jesli przyjedziecie to sie naocznie przekonacie,
    ... u nas nie praktykuje sie zalewania toru, jak w niektorych miastach ;),
    ... co do samych zawodow to bedzie ciezko ale na wlasnych smieciach bedziemy chcieli wygrac chodz nie powiem ze bedzie latwo bo rybnik jedzie wysmienicie i widac ze jest na fali

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli urazilem Cie tym torem to przepraszam nie mam w zwyczaju obrazac kibicow druzyny przeciwnej.
    Chodzilo mi tylko i wylacznie o beton.W zeszlym roku Wegorz plakal bo po jednym biegu juz mial lysa opone (na taki twardy tor mial za mocny motocykl).
    Jesli chodzi o typowanie wynikow to masz racje nie ma co gdybac wygra lepszy ,ale mam nadzieje ze zawodnicy stworza piekne widowisko bo w Rybniku ostatnio nie ma na co patrzec(nudne mecze)
    To czy Rybnik awansuje to zobaczymy dopiero po play-off.
    Powiem tak zyczylbym wszystkim druzyna awansu do 1 czworki jakby byla taka mozliwosc.
    Najgorsze jest to ze w tym roku Rybnik jest poprostu katem dla innych i to nasz zespol rozdaje karty,ale w koncu chlopaki chca awansowac wiec mysle ze tego meczu nie odpuszcza i beda walczyli do konca jak na rekiny przystalo.
    Pozostaje mi zyczyc wygranej w Lublinie,druzynie z pod znaku koziolka w Gnieznie nam w Tarnowie i tak sie wszystko ulozy ze Gniezno ktore najmniej daze sympatia pozostanie na lodzie i bedzie moglo jeszcze raz "udowodnic"niedzwiadka kto jest lepszy

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Noo ten mecz to bedzie jazda :):):)

    Rekiny tym meczem juz na 100% moga przypieczetowac Ekstralige wiec mam nadzieje ze nie bedzie zadnmego odpuszczania i mobilizacja taka jak wczoraj na meczu z Stala Rzeszow. Po co czekac do Play Offow jak mozna juz rozstrzygnac wszystko w fazie zasadniczej.

    Mecz napewno bedzie wysmienity. Fajnie by tylko bylo jak by tor byl przyczepny, do walki a nie beton. Bo jechac na zuzel i patrzec tylko na starty to nie za ciekawe widowisko. Licze na ciekawy mecz, wynik na styku no i walek na torze. Powtarzam na torze a nie starcie i tylko pierwszym luku.

    Co do naszych.. Do wystepu Nickiego i Szuminy to nawet sie nie trzeba zastanawiac. Forma wysmienita :):) MAriusz zrechabilitowal sie w Rzeszowie za poprzedni sezon wiec teraz trzeba sie zrechabilitowac w Tarnowie :) Staszewski i Povazhny napewno pojada swoje. Jezdza juz bardzo rowno i skutecznie. Mam nadzieje ze to pozwoli nam na odniesienie sukcesu w tym meczu i calej lidze :)

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oki to może ja w ramach pobudzenia apetytów przypomne co się działo w tamtym roku:

    RKM RYBNIK 46
    1.Mariusz Węgrzyk 5+1 (2*,0,2,1,0)
    2.Konrad Ryszka ns
    3.Peter Karlsson 15 (3,3,3,3,3)
    4.Adam Pawliczek 5 (1,1,0,0,3)
    5.Mikael Karlsson 13+1 (3,2,2,3,2*)
    6.Łukasz Śzmit 3 (1,0,0,-,2)
    7.Łukasz Romanek 5 (3,1,0,u/w,1)

    Unia TARNÓW 44
    9.Grzegorz Rempała 6 (0,2,1,2,1)
    10.Paweł Szczęch 1 (1,-,-,-,d4)
    11.David Howe 7+1 (0,2*,1,2,2)
    12.Robert Kużdżał 9 (2,3,1,3,w)
    13.Siergiej Darkin 10 (2,2,1,3,1,1)
    14.Marcin Rempała 1 (u,-,-,1,-)
    15.Janusz Kołodziej (0,3,2,2*,3)

    w tym sezonie składy przedstawiają się tak

    Mariusz Węgrzyk
    Adam Pawliczek
    Mariusz Staszewski
    Roman Poważnyj
    Nicki Pedersen
    Łukasz Romanek
    Rafał Szombierski
    Roman Chromik

    Peter Karllson
    Robert Wardzała
    Stanisław Burza
    Siergiej Darkin
    Grzegorz Rempała
    Marcin Rempała
    Janusz Kołodziej
    Robert Kużdżał/Tomek Rempała

    Myślę że siła obcokrajowców się wyrównała, siła RKMu spadała ( bo nie wierze że Nicki i Roman przywiozą 28+1), a siła stranieri Unii teoretycznie wzrosła ( zamiana Howa na Karlssona) Co do krajówki to Rybnik przeważa, ale biorąc pod uwagę że mecz jest w Tarnowie jest to duży plus dla gospodarzy. Zresza kibice z Rybnika pamiętają jak się rekiny męczyły z walczącą o utrzymanie Unią. Teraz Jaskółki mogą walczyć nawet o drugie miejsce... tak więc zapowiada się mecz lidera i wicelidera tabeli. Tak więc zapowda cię bardzo ciekawe widowisko... nie przewiduje żeby któraś z drużyn przekroczyła 47 punktów... obstawiam... 46:44 dla gospodarzy.



    1881469Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość - oficjalna strona ISQ
    Ukryta zawartość - oficjalna strona Black Panthersów
    Ukryta zawartość - mój zespół w FSL
    Ukryta zawartość - oficjalnia strona Frontu wyzwolenia II LO w królewskim mieście Tarnów

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    679
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 34 w 11 postach
    Ja powiem tak.
    Unia jest cholernie mocna u siebie. Tor mają dość specyficzny (nie chodzi mi o geometrię a o nawierzchnię) równy ale prawie zawsze twardy. Pamiętam jak rok temu był beton na całej szerokości a pod samą bandą wąska przyczepna ścieżka. Do takiego toru trzeba mieć odpowiednio przygotowany sprzęt - zbyt mocne silniki nie dają odpowiednich rezultatów. Wiem że RKM nigdy w Tarnowie nie błyszczał za to jaskółki śmigają tam aż miło. Rok temu nasi jechali tam jako kandydat do awansu w dodatku po rozgromieniu Opola na wyjeździe, a Tarnów był wtedy beniaminkiem. Miał to być łatwy mecz - był horror i wielotygodniowe wzajemne ujadanie na siebie na tym forum...
    Dzisiaj sytuacja jest inna. Tarnów to już nie beniaminek a poważny kandydat do pierwszej czwórki a nawet do baraży o ekstraligę, w dodatku rozpaczliwie potrzebują punktów bo rywale nie śpią. W dodatku doszedł Peter Karlsson który pojechał przeciw nim mecz sezonu przed rokiem. W Rybniku zamiast Karlssonów Pedersen i Poważnyj. O ile Pedersen jest więcej niż godnym zastępcą Mikaela to Poważnyj w Tarnowie nie wytrzymuje porównania z Peterem ale zawsze robi swoje punkty. Na plus dla Rybnika można zapisać równy (najrówniejszy w 1 lidze) zespół. Doszedł Staszewski który dowiódł na sparingu przed sezonem że potrafi jechać w Tarnowie, zniesiono KSM więc nie będzie dziur w składzie jak przed rokiem. Wysoką formę złapali Węgrzyk i Szombierski. I najważniejsze - widać że chłopaki "są w sztosie" i jeżdżą po to by wygrywać.
    Zapowiada się zatem super mecz z wynikiem oscylującym wokół remisu... Ja stawiam na minimalne zwycięstwo Unii. Chociaż -kto wie... :P

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    brandy ale masz niezle poczucie humoru:),wyzej masz napisane sklady z tamtego sezonu.Widzisz ze brakuje tam Szombierskiego i Staszewskiego.Szumina nie jechal przez piepszony ksm.A i Wegorz po tylu wpadkach na twardym torze tez sie lepiej przygotuje,to ci gwarantuje.Takze kolego nie badz taki do przodu bo po meczu mozesz miec ujowa mine jak co niektorzy rzeszowscy sympatycy po niedzielnym meczu.Osobiscie obstawiam 40:50 dla RKM-u oczywiscie.Aha ,rzuccie ktos jakis link radia lokalnego z Tarnowa co transmituje mecze jaskolek na zywo.A tak w ogole to zycze lublinianom,abyscie to wlasnie wy jezdzili w barazach i spuscili z ekstraligi Gdansk,i Dados moze do was wroci? Pozdrowka z Rybnika :):):)

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.radio-maks.tarman.pl

    Ale jak mecze są w Tarnowie to transmisje nie są przeprowadzane...
    1881469Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość - oficjalna strona ISQ
    Ukryta zawartość - oficjalna strona Black Panthersów
    Ukryta zawartość - mój zespół w FSL
    Ukryta zawartość - oficjalnia strona Frontu wyzwolenia II LO w królewskim mieście Tarnów

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze parę dni temu myślałem, że o zwycięstwo w Tarnowie będzie łatwiej niż w Reszowie, no ale po naszym wczorajszym zwycięstwie w Rzeszowie to chyba łatwiej już być nie może :P:P. Napewno o zwycięstwo na tarnowskim "betonie" będzie ciężko. I niestety na takim torze to my ciekawego meczu nie zobaczymy :(:(:(. Według mnie wynik końcowy będzie oscylował wokół remisu. Myśle, że o zwycięstwie jednej z drużyn zadecyduje różnica 2-4 pkt. Jeśli wygramy w Tarnowie w co głęboko wierzę, to chyba już będziemy mogli świętować awans do eks...... oki jeszcze się powstrzymam i tego nie wypowiem, żeby nie zapeszać :):):).
    Do zobaczenia 20 lipca na stadionie.
    Pozdrówka

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prosty rachunek bez Karlssonów Rybnik zrobi w Tarnowie tak na oko 18 pkt. - i do domu!
    Brendy dawno sie tak nie usmialem z zadnego wpisu jak z tego hehehehehhe :):):):):):):):):):)

    Krotko przedstawie Ci sytuacje...

    W tamtym sezonie w Tarnowie jechalismy z takimi "gwiazdami" jak Ryszka, Szczyrba... Do Tego doszedl Wegrzyk, Pawliczek, Romanek no i dwojka stranieri Mikael i Peter Karlssonowie. W tamtym skladzie brakowalo Rafała Szombierskiego i Romana Chromika z jednego bardzo glupiego powodu - a zwie sie on KSM. Unia jechala w najmocniejszym zestawieniu nie majac powodow z KSM-em. Mimo to RKM uporal sie z druzyna Unii glownie dzieki Szwedzkim braciszkom.

    W tym sezonie "gwiazdy" z poprzedniego sezonu zastapia wlasnie Rafał Szombierski i Mariusz Staszewski. Wiec nie ma co porownywac. Co do stranieri pojedzie Nicki Pedersen i Roman Povazhny. Napewno nie wyrownaja wyczynu Karlssonow ale sa w stanie wykrecic 20 spokojnie. Patrzac na te 20-stke obcokrajowcow dodajac do tego dorobek Szuminy i Staszewskiego napewno wyjdzie wiecej niz 28 braciszkow. Do tego nalezy jeszcze dodac Mariusza Wegrzyka ktory ostatnio spisuje sie swietnie. No i Adama Pawliczka ktory napewno jakies punkty dorzuci tak jak w Rzeszowie.

    Podsumowujac...

    W tym sezonie RKM napewno dysponuje silniejszym zestawieniem niz w roku ubieglym z jednego prostego powodu. Zlikwidowano KSM i nie mamy dziur w skladzie w postaci Ryszki czy tam jeszcze innych. Sklad jest wyrowany i jesli jednemu nie pojdzie to kazdy inny jest w stanie wypelnic ta luke. Proste co nie :) A jednak nie dla wszystkich. Dziekuje za uwage. Pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Moze co niektorzy mnie zlinczuja ze tak szybko zakladam ten watek
    No faktycznie sie pospieszyłeś bo przed Unią jeszcze dwa mecze, przed RKM-em jeszcze jeden. No ale skoro się juz rozgadaliście.......
    Jeśli wygramy w Tarnowie w co głęboko wierzę, to chyba już będziemy mogli świętować awans do eks...... oki jeszcze się powstrzymam i tego nie wypowiem, żeby nie zapeszać :):):).
    O jeju ! Ludzie ! Juz taką przewagę w tabeli macie, że jeszcze macie jakieś wątpliwości ?!?!?!? I na co wam w Tarnowie wygrywać ?!?!? ;);)

    Prawda jest taka, że Rybnik już się aż tak bardzo przykładać nie musi, ale jestem pewien że to zrobi ;) Ale E-Liga i tak jest już wasza, no chyba że w "play-offach" będziecie jeździć w Lublinie, gdzie w deszczowe dni zroszą tor polewaczką, albo w Rzeszowie gdzie panuje "padaczka parkingowa" :P:P

    A tak już całkiem na serio: po tym co obejrzeliśmy w zeszłym sezonie w wykonaniu obu druzyn, w tym roku spodziewam się prawdziwego horroru.....

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To bedzie z pewnoscią mecz sezonu.Juz sie nie moge doczekac.Wspaniale pojedynki ,szczegolnie Karlsson-Pedersen i Kolodziej-Szumina.Ten mecz trzeba zobaczyc.Obstawiam wynik 42-48 do rkm-u.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    733
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wy ktorzy wierzycie - porzućcie wszelką nadzieję :)

    Powiem szczerze, przed meczem w rzeszowie uważałem ze w tarnowie nie wygramy, ale po tym co zobaczyłem w stolicy podkarpacia... wiem ze zwyciezca moze byc tylko jeden, wiadomo kto heh:)
    Coz jaskólkom pewnie tak samo opadną skrzydła jak zurawiom, w tym roku nie ma mocnych na Rekiny.
    Nie dosc ze nia ma juz Ksm, to jeszcze Węgorz to nie ten sam zawodnik co rok temu, do tego dochodzi SUPER SZUMINA, niezawodny Nicky, i jak my mamy tam przegrac,i z kim, z Burza, Wardzala, z beznadziejnymi Rempalami, i himerycznym Karlssonem, oj tarnowianie, porzuccie nadzieje, to nie ten Rybnik co rok temu, oby nie soknczyło sie dla was taka kompromitacją jak dla rzeszowian.
    Bede na tym meczu i mam nadziej ze bedzie ciekawiej niz niz w rzeszowie, mimo to uwazam ze wygrac moze tylko jedna druzyna!!!

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wy ktorzy wierzycie - porzućcie wszelką nadzieję :)

    Powiem szczerze, przed meczem w rzeszowie uważałem ze w tarnowie nie wygramy, ale po tym co zobaczyłem w stolicy podkarpacia... wiem ze zwyciezca moze byc tylko jeden, wiadomo kto heh
    Coz jaskólkom pewnie tak samo opadną skrzydła jak zurawiom, w tym roku nie ma mocnych na Rekiny.
    Nie dosc ze nia ma juz Ksm, to jeszcze Węgorz to nie ten sam zawodnik co rok temu, do tego dochodzi SUPER SZUMINA, niezawodny Nicky, i jak my mamy tam przegrac,i z kim, z Burza, Wardzala, z beznadziejnymi Rempalami, i himerycznym Karlssonem, oj tarnowianie, porzuccie nadzieje, to nie ten Rybnik co rok temu, oby nie soknczyło sie dla was taka kompromitacją jak dla rzeszowian.
    Bede na tym meczu i mam nadziej ze bedzie ciekawiej niz niz w rzeszowie, mimo to uwazam ze wygrac moze tylko jedna druzyna!!!
    hehe Nugi i jak się tu z Tobą nie zgodzić :):):) normalnie mi to z ust wyjąłeś, właśnie to samo miałem już pisać :P:P

    Pozdrówka

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    My normalnie musimy miec jakies pokrewienstwo. Myslicie obydwaj dokladnie o tym samym co ja. :P:P

    Nugi z tymi emocjami ehh moze byc nawet tyle co w Rzeszowie hehe :P:P:P

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    Co to to nie !

    Może i jesteście faworytami (Może ;)), ale takich batów jak w Rzeszowie nam nie sprawicie !

    Ciężko po tej przerwie powiedzieć cokolwiek o formie Tarnowian (zwłaszcza rzekomo odrodzonego sprzętowo G.Rempały), ale przed nami mecz z Rawiczem, a więc dobry poligon doświadczalny.

    Poza tym Unia (jak twierdzą niektórzy ;)) to drużyna swojego toru, więc nawet jeśli w Rybniku dostaliśmy baty, to jednak u siebie tak łatwo się nie poddamy !

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Champion obadomy obadomy synku :):):)

    Co do tego waszego poligonu z Rawiczem.. po meczu z Rawiczanami raczej nic nie powiesz co do dyspozycji zawodnikow. Wiadomo ze Rawicz na wyjazdach wlasciewie nie jezdzi prucz Dyma i Swiderskiego. Po pojedynkach z tymi zawodnikami jedynei Tarnowianie beda mogli sie sprawdzic.

    No nie da sie ukryc ze Tarnow jest zespolem swego toru ale i na nim wszystkiego nie wygrywaja :P Czy to w zeszlym roku czy teraz remis z Gnieznem (jak mogliscie !! :P). Mam tylko nadzieje ze nam dotrzymiecie tempa na torze hehe :P:P:P

    Bedzie ciekawie :) Jo to wiym :)

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    o kurcze nie wiedziałem że w tym roku zremisował Tarnów z TArnowem...a u siebie czy na wyjedzie??

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Co do tego waszego poligonu z Rawiczem.. po meczu z Rawiczanami raczej nic nie powiesz co do dyspozycji zawodnikow. Wiadomo ze Rawicz na wyjazdach wlasciewie nie jezdzi prucz Dyma i Swiderskiego. Po pojedynkach z tymi zawodnikami jedynei Tarnowianie beda mogli sie sprawdzic.
    Oooo, wręcz przeciwnie ! Jako dowód podam fakt, że podczas "sparingu" z Warszawą (kiedy był walkower) Grzesiu Rempała przegrywał pojedynki z Fijałkowskim czy też Jankowskim juniorem ! Jeśli więc w meczu z Rawiczem nie przegra np. z Nowaczykiem to uznam to za dobry znak ! :P:P

    Poza tym dobrą wiedze daja dane o czasach osiąganych przez zwycięzców biegów. I tu klejny przykład ze "sparingu" z Wawą (tego przykładu ostatnio często się czepiam ;)):

    Bieg 2: T.Rempała, Burza, Paszko (73,28)
    Bieg 3: Kołodziej, Fijałkowski, G.Rempała, M.Jankowski (70,95)

    Jednym słowem: LOL :D:D

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2002
    Postów
    384
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Odnosnie rozjechania Rzeszowa. Wynik groźny, ale nie oddający w pełni wszystkiego. Zapraszam na rzeszowskie forum, by poczytac co tam się dzieje, że po prostu kasiorka sie konczy, a sponsorzy odchodzą. Kuciapa robi 6pkt. na własnym torze. Rybniczanie Wy myślicie ze tacy mocni byliście??? Ja twierdze ,że to kłopoty finansowe, kadrowe, załamanie psychiczne Stalowców spowodowało taki wynik. Nie kierujcie się Rzeszowem, mówię Wam.

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Champion no to Grzsiu niezle soboie radzil hehe. No jak nie przegra z Nowaczykiem to bedzie serio super rezultat :):) Tylko ze Nowaczyk ostatnio dobrze jezdzi :P No moze poza potyczka z Gnieznem :)

    Maczek tak kasa... i co przez kase Maciek Kuciapa z meczy po 13 punktow nagle robi 6 w 6 startach ?? Bez jaj !!! Nie bron go ta kasa tak bo to jest nierealne. Poprostu byl bardzo slaby tego dnia i tyle. A moze nie byl slaby tylko przeciwnik po pozwolil na tyle ile pozwolil.. czyli na niewiele.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2002
    Postów
    384
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat:
    Maczek tak kasa... i co przez kase Maciek Kuciapa z meczy po 13 punktow nagle robi 6 w 6 startach ?? Bez jaj !!! Nie bron go ta kasa tak bo to jest nierealne. Poprostu byl bardzo slaby tego dnia i tyle. A moze nie byl slaby tylko przeciwnik po pozwolil na tyle ile pozwolil.. czyli na niewiele.





    A nie pomyslałes że mógł zarżnać najlepszy silnik? Kasiorki nie ma na remont i już po robocie. W zadnym wypadku nie chcę umniejszać RKM - owi sukcesu. Mysle jednak ,że do takiej porażki Stalowców przyłozyły się inne - pozasportowe względu.
    A tak w ogóle nie bronię Kuciapy, bo ja Tarnowianin jestem i za rzeszowem - delikatnie mówiąc - nie przepadam . Staram się tylko ukazać drugą stronę medalu tj meczu Rkm w Rzeszowie
    Ps Jak nas rozjedziecie tak jak Rzeszów lub nawet zdobywając powyżej 50 pkt, to przyznam Ci rację.

  33. Powrót do góry    #33
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ten mecz będę śledził ze sporym zainteresowaniem. Wpawdzie dla nas jego wynik nie ma znaczenia, ale tylko jesli chodzi i tabelę. Jest jeszcze honor :). Skoro RKM rozwalił Rzeszów to to samo musi zrobić z Unią. Wątpię, żeby równie wysoko, ale jednak. Poza tym porażka Unii oznacza, że znajdzie się ona w 2 czwórce razem z Jasolem :).

    Fisznik jest strasznie mocną paką i jesli pojadą na swoim poziomie to z pewnością wygrają. Widziałem jak jeździ Unia u siebie i wcale nie jest taka mocna. Skoro nawet Jasol podjął tam walkę...

    Jeśli chodzi o Kuciapę, to na jego wynik złożyło się kilka spraw: 1.mocny rywal, ale nie aż tak mocny, bez przesady, przecież w Rybniku Maciek zrobił 12+1! 2.kłopoty finansowo-sprzetowe. Do końca sezonu będzie tylko gorzej...

    Mój typ Unia-RKM 42-48 Jeśli padnie taki wynik to po raz 2 w sezonie bedziemy mieć derby!!

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wygramy w Tarnowie. Dlaczego ?? Napisze tak jak przed meczem w Rzeszowie. Bo my tego meczu wygrać nie musimy a Tarnów musi :):). Zawodnicy pojadą bez presji. Uda się to się uda a jak nie to nic się nie stało. Mimo wszystko mobilizacja będzie wielka. Chciałbym na ten mecz pojechać, może sie uda :):):)

    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    434
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Michał jakie moze sie uda przecież Ty już masz wszystko załatwione i jedziemy na 100%.Przeca sie trzeba spotkać z tymi cyckami z Tarnowa:P i jakieś piwko wypić.A szczególnie chciałbym sie dowiedzieć czy jak Tarnów przegra u siebie z Nami czy będą mocno płakać;):P.Pozdrówka z Rybnika dla Fan's Unia Tarnów.

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kania ja Ci dam moze sie uda :):):) Ty wczoraj cos obronil i musisz jechac :):) Bedie w busie glowny zaopatrzeniowiec alkoholu bo trzeba to oblac cos obronil no nie :):) Na zot jak pojadymy to kazdy cos kupi bo zwyciestwo tysz trza oblac :):) hehe

    raven no ok ok bedziecie mieli te derby jeszcze raz w tym roku :):)

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    24-06-2003
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    powiem szczerze ze troche wam zazdroszcze szampanskich nastrojow, ale jak by to Unia tak rozjechala Rzeszow to zachowywal bym sie podobnie. jednak wydaje mi sie ze jestescie zbyt pewni siebie, podobnie jak Unia byla pewna zwyciestwa w Rzeszowie z Jozkami, jeszcze tydzien temu nie byliscie tacy pewni siebie...
    moim zdaniem na pewno bedzie to mecz sezonu i zadna z druzyn ie przekroczy 50 punktow. jesli chodzi o tor i jego przygotowanie to mozecie byc spokojni, nie bedzie zadnego kombinowania. kibice(niektorzy) z Lublina zarzucaja nam zly stan toru, jest to po prostu smieszne!!! Koziolki dostaly baty ze az wstyd i teraz zwalaja to na stan toru!!!
    jeszcze mi nerwy nie opadly po wyjezdzie z Lublina, kiedy zobaczylem tor, mokry jakby lalo tydzien, a przed stadionem suche ulice- i kto tu zachowuje sie nie fair???
    Tarnow takich rzeczy na pewno nie bedzie robil.
    ja obstawiam wynik 47:43 dla lepszego.
    pozdrawiam

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    18-05-2003
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Będzie ciężko

    CO tu nie mówić : wszyscy mają rację . Tor będzie ciezki dla Rybnika, Unia się wzmocniła ale siła naszych rekinów chyba jeszcze bardziej, poza tym nicki nie wywinął nam jeszcze takiego numeru jak braciszkowie w tamtym roku. CO do zawodów: głeboko więrzę iż ten mecz będzie najciekawszy jaki w ostatnim czasie się odbędzie. Nasi będą straszliwie zmobilizowani bo wygrana daje nam bradzo duża przewagę nad resztą stawki. Obstawiam z całego serca nasze zwycięstwo, ale przegrana jakoś mnie nie będzie martwić. Na pewno wynik oscylował będzie koło remisu. Co do naszego awansu do e-ligi: nie bądźmy w gorącej wodzie kąpani, jescze trochę meczy do końca pzostało. Jednak patrząc na przebieg rozgrywek nasi jak nikt inny na nią zasługują i mam nadzieję iż nie doprowadzą nas w tym roku do kłopotów z serem. Aż szkoda iż trzeba iść do pracy i nie można pojechać do Tarnowa, ale zrobię wszystko aby zobaczyć ten mecz

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-10-2002
    Postów
    2,299
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    raven no ok ok bedziecie mieli te derby jeszcze raz w tym roku :):)
    Budzik weź nie żartuj !!! :P

    [b]Pozdrawiam !!![/

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    raven no ok ok bedziecie mieli te derby jeszcze raz w tym roku
    --------------------------------------------------------------------------------



    Budzik weź nie żartuj !!!

    Pozdrawiam !!!
    No dyc nie zartuja. Godom serio :):)

    sebo tez byl bys pewny gdybys byl na naszym miejscu. W Rzeszowie rozjechalismy tamtejsza Stal, w tabeli mamy jak na razie 6 punktow przewagi bo Unia nie rozegrala meczu w Lublinie czyli mecz zalegly czyli ktos z poscigowki do nmas odrobi jakas strate. JEstesmy pewnie i kazdy to wie :):) Czy mu sie to podoba czy nie jest wiadome kto jak na razie moze sie bawic w 1 lidze.. jak na razie tylko Rybniczanie.. dlatego to robimy :)

    Szampanskie nastroje mm :):) i tak juz do konca sezonu :P:P Pozdrawiam

  41. Powrót do góry    #41
    Początkujący
    Dołączył
    08-07-2003
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Eh Rekinki !!! Pewni siebie to jestescie !!! Moze i wygracie , ale jesli nawet to moze wygramy powtórke z "toromistrzami" w Lublinie i bedziemy w 4 !!! A poza tym pójdziemy pewnie na browarka razem więc nie używajcie łaskawie określenia "cycki" !!!
    Niech wygra lepszy !!! Ale tacy na 100 % pewni ze to Rybnik będzie to nie badźcie !

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mama mowi, dzieci milcza.

    [b]Dobra dzieci, teraz mama wam powie, co bedzie. Tarnow - Rybnik 40 - 50 i w powtorce, Lublin - Tarnow 51 - 39. A teraz paciorek, siusiu i spac.

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I Carmanelo obudził się zlany zimnym potem ... .

    Czy tu się pisze marzenia ?
    Czy sprawy które mają sens ?

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Carmanello obudził się z reką w nocniku więc nie ma co na niego zwracać uwagi.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    215
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj bedzie się działo w Tarnowie :).Wygra oczywiście ROW przy aplauzie licznej grupy kiboli z Rybnika.
    Podziękowania dla GRAJUSA i NUGIEGO z paczką za podwiezienie do Rzeszowa.Jak się nam znowu bus zepsuje to będziemy czekać na Was przed Tarnowem :).

Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •