Pokaż wyniki od 1 do 23 z 23

Wątek: Hastings Direct International Championships,Eastbourn WTA

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-06-2003
    Postów
    1,727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hastings Direct International Championships,Eastbourn WTA

    I RUNDA
    Davenport - wolna
    Farina-Elia - C.Fernandez 6-2,6-1
    Likhovtseva - Talaja 6-4,6-1
    Maleeva - Raymond 6-7,6-4,6-3
    Hantuchova - wolna
    Stevenson - Ahl 6-3,6-3
    Martinez - Schiavone 6-1,6-3
    Coetzer - Myskina 6-2,6-4
    Sugiyama - Keothavong 6-2,6-2
    Dechy - Shaughnessy 6-3,6-3
    Frazier - Janes 7-5,6-4
    Capriati - wolna
    Obata - Dokic 6-1,6-3
    Pistolesi - Daniilidou 6-2,7-6
    Tanasugarn - Bovina 7-6,4-6,6-4
    Rubin - wolna

    Wolna nie znaczy nie zajeta :P



  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dokic przegrała

    Rozumiem że jest bez formy, ale żeby przegrywać z jąkąś mało znaną japonką w dwóch setach. Nie chcę być złym prorokiem ale wydaję mi się że Jelenka może skończyć tak samo jak Anna Kurnikova:(

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Alez jak mnie sie podoba zapis Hantuchova wolna kurde...

    Mało tego piekna Daniela wreszcie wygra chyba spotkanie!

    Prowadzi ze Stevenson 7/6 , 3/2 brawo!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wygrała Hantuchova 7/6 6/4 BRAWO!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiesz Barth też się cieszę że Daniela wygrała. I nawet nie wiesz jak. To jej pierwszy cwierćfinał od Berlina i może okaże się przełomowy. Teraz czeka Słowaczkę ciężki mecz z hiszpańską królową kortów ziemnych(i nie tylko)Conchitą Martinez. Ostatni mecz tych obu pań(Hantuchova panna) zakończył się zwycięstwem Hiszpanki. Zobaczymy jak będzie tym razem. Mam nadzieję że wygra Daniela.


    Numer jeden turnieju w Eastbourne-Lindsey Davenport- poza burtą. Najwyżej rozstawiona została pokonana przez Włoszkę Farinę Elię(chyba dobrze napisałem:P).

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-06-2003
    Postów
    1,727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    II Runda

    Farina-Elia - Davenport 6-4,3-6,7-6
    Maleeva - Likhovtseva 3-6,7-5,6-3
    Hantuchova - Stevenson 7-6,6-4
    Martinez - Coetzer 7-5,6-3
    Dechy - Sugiyama 6-1,7-5
    Capriati - Frazier 6-1,7-5
    Pistolesi - Obata 7-6,4-6,7-6
    Rubin - Tanasugarn 6-0,6-3

    1/4
    Maleeva - Farina-Elia
    Martinez - Hantuchova
    Capriati - Dechy
    Rubin - Pistolesi

    Wszystkie 4 mecze zapowiadaja sie ciekawie i mysle ze nie ma w nich jakichs zdecydowanych faworytek.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    HrabiaMol

    no to trzeba mocno kibicować!

    Martinez jest stara :P

    A na marginesie swietny mecz rozegrana Farina, ktora pokonała Davenport. Wielkie zaskoczenie. Coraz lepiej radzi sobie takze Pistolesi, Dechy tez w formie... naprawde ciekawy turniej

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-06-2003
    Postów
    1,727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Martinez jest stara
    ale jara :P i myśle że jest w dobrej formie i zdoła pokonać tyczke .W pozostalych meczach stawiam na Capriati,Rubin i mysle ze Malejewa wygra ale bedzie ciezko .
    P.S. Ale Farina jest ładna :P

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    2,129
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibicuję Martinez, w końcu mistrzyni Wimbledonu. :)
    A Farina Elia też jest stara :)
    Zresztą dla mnie wszyscy powyżej 23 roku zycia są starzy, pozdrawiam :)

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jaką znow tyczke?

    Nie mow, ze wymysliłes taką ksywe dla Danieli? :(

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    1,734
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Barth_ "tyczka"to określenie,które dość dawno przyległo do Danieli...Mam jednak nadzieję,że pojadła sobie troszkę,poćwiczyła i wzmocniła psychikę,a wtedy może znowu być groźna.
    Marta A, JamesB, Abra, Juan,Grek.
    Zadzierając z nami, znajdujesz się na styku sławetnego "pięciokąta". Styk, jak to styk - zawsze może kopnąć.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-06-2003
    Postów
    1,727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1/4
    Farina-Elia - Maleeva 5-7,6-4,6-4
    Martinez - Hantuchova 6-2,6-3
    Capriati - Dechy 6-1,7-5
    Rubin - Pistolesi 6-1,6-0

    Farina ponownie sprawiła niespodzianke a Magdalena przynajmniej odpocznie do poniedziałku . Martinez w duzej formie - czyzby miala chrapke na kolejny tytul na trawie .Capriat po pierwszym gładkim secie w drugim przegrywala wysoko (0-4 lub 1-5 niepamietam) czyli podobnie jak wczoraj a jednak seta wygrala co wskazuje na to iz jest silna . No i kolejne gładziutkie zwyciestwo Rubin .

    1/2
    Martinez - Farina-Elia
    Rubin - Capriati

    P.S.Tyczka albo decha :P ładna?????

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko ze ta tyczka jest ladna, dobrze gra i w ogóle :P

    Martinez - rzecz jasna :) - wygrała wiec trzeba jej zyczyc, przynajmniej w tym turnieju - jak najlepiej

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Wiater wiał kwiaty pachły".....i Daniela przegrała. Już od jakiegoś czasu wietrzyk przeszkadza Słowaczce w grze. Jak przyjdzie czas na turnieje w hali to nie będzie miała dla siebie równych:P.

    Powiedzmy sobie szczerze. Nawet jak będzie jadła więcej i tak niewiele przytyje, bo jest przecież z natury szczupła. Uważam że powinna się trochę podpakować. Jeżeli po Wimbledonie rozpocznie solidny trening siłowy i nabierze trochę masy to byćmoże przestaniecie mówić na nią "tyczka":P.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rubin- Capriati 4:6 7:6 6:2
    C. Martinez- S. Farina- Elia 6:2 6:4


    Widać że Chanda jest w dobrej formie, i może zajść daleko w Wimbledonie. Warto powiedzieć że w drugim secie Rubin obroniła dwa break-pointy. No i proszę nie spodziewałam się że Hiszpanka zajdzie tu aż tak daleko. W finale stawiam na Amerykankę i będę bardzo zaskoczona jeśli przegra.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    25-01-2002
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze mówiąc, oglądając 2 seta nie spodziewałam się, że Chanda wygra. Myślałam, że mecz skończy się na 2 setach wygranych dla Dżenifer C. a tu niespodzianka. Oczywiście bardzo fajna niespodzianka;) Kiedy Rubin wygrała tego 2 seta to myślałam (oj ja coś za dużo myślę;)), że w 3 Capriatti bardziej powalczy o zwycięstwo a tu znowu niespodzianka. Teraz będę kibicować Martinez, oby doszła do finału, a nawet wygrała cały ten turniej:)

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chanda grała dziś świetnie. Jej forhandy po crossie były przedniej marki:).A Jennifer...coż, nie wykorzystała szansy i przegrała wygrany mecz.

    Conchita Martinez będzie jutro rywalką Chandy Rubin w finale turnieju w Eastbourne. Pokonała w dwóch krótkich setach Silvię Farine-Elię z Włoch 6-2, 6-4. Zanosi się na ciekawy finał. Stawiam na Hiszpankę;)

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-11-2001
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chanda zagrała świetnie szczególnie pod koniec drugiego seta.Wszystko zmienilo sie w ciagu paru minut,to właśnie lubie na trawie,nigdy nic nie wiadomo do konca.W trzecim secie wlasciwie miala kontrole juz do konca.
    Jennifer gra na trawie podobnie jak wiekszosc zawodniczek bez polotu,bez wlasnej inwencji,ot tyle,przebijam do przodu.
    Chanda grała zupełnie inaczej : jej akcje przy siatce byly momentami naprawde przedniej marki.
    I ta presja wywierana na Jennifer,wywierana oczywiscie podswiadomie,ktora powodowala ze Amerykanka niewiedziala czego do konca sie spodziewac.
    Mowiac w skrocie o taka gre chodzi na trawie.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chanda Rubin- Conchita Martinez 6:4 3:6 6:4

    Mecz wygląda na zacięty, więcej powedzieć nie mogę gdyż po prostu go nie widziałam. Jedno jest pewne Amerykanka jest w bardzo dobrej formie i podczas Wimbledonu może zajśc naprawdę daleko. Ja myślę że osiągnie półfinał.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-11-2001
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chanda wygrala dzisiaj turniej w Eastbourne po raz drugi z rzedu.Niewidzialem meczu takze nic na temat jego przebiegu nie jestem wstanie napisac.
    Pokonala C.Martinez w trzy setowej batalii : 6-4,3-6,6-4.
    To drugi tytul dla ciemnoskorej i niezmiernie sympatycznej Amerykanki w tym roku.
    Ciekaw jestem jak sprawi sie w Wimbledonie.Dotychczas niestety nie osiagala wielkich wynikow zaliczanych do Wielkiego Szlema po za jednym razem.W 96 dotarla do polfinalu Australian Open bedac zaledwie 20 letnia dziewczyna.Wtedy tak naprawde wszyscy powaznie zwrocili na nia uwage.Ukazala nieprzecietny talent,oraz niesamowita lekkosc gry,wydawalo sie przy tym ze potrafi na korcie zrobic wszystko.Niestety prawdziwym dramatem dla Ch.Rubin zakonczyl sie ten polfinal.Jesli dobrze pamietam prowadzila w 3 decydujacym secie juz 5-2 by przegrac ostatecznie z M.Seles caly mecz(w 3 secie jesli znow dobrze pamietam 7-5 dla Seles).Dla wszystkich obserwujacych ten turniej byl to przedwczesny final(Monica w finale zmiotla z kortu Niemke Huber w dwoch latwych setach).
    Wracajac do Chandy i Wimbledonu - zycze Jej aby wlaczyla sie w walke o zwyciestwo w calej imprezie chociaz zdaje sobie sprawe ze bedzie to bardzo trudne,wciaz w stosunku do tej zawodniczki jest wiecej niewiadomych.

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-03-2003
    Postów
    2,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skąd wiesz,że Amerykanka jest niezmiernie sympatyczna,rozmawiałeś z nią kiedyś ? :),ona korcie nie "wylewa" swoich emocji na zewnątrz,widziałem pare pojedynków z jej udziałem i jeszcze,ani razu nie widziałem jej uśmiechniętej (może pare razy się uśmiechnęła jak była jakaś śmieszna akcja,ale te jej uśmiechy można policzyć na palcach jednej ręki),jagby to przełożyć na język komputerowy to ma mniej więcej taką mine przez cały mecz ----> :|.Ja do niej nic nie mam,jest spoko i życzę jej,aby doszła jak najdalej w Wimbledonie.Na kortach w Angli rozstawiona jest z numerem 7,ale już w pierwszej rundzie spotka się z Ivą Majoli,Iva ostatnio nie gra zbyt dobrze,ale nazwisko się też liczy :).Jeżeli stałoby się tak,że Chanda wygra mecz pierwszej rundy z Ivą,to w rundzie spotką się ze zwyciężczynią meczu Fraizer vs. Talaja,to jeszcze małe piwo,natomiast gdy Farina-Elia wygra dwa swoje pierwsze mecze to w trzeciej rundzie dojdzie do konfrątacji Farina-Elia vs. Rubin,a tu już może nie być tak łatwo, Elia rozstawiona jest z numerem 27,ale to jest mało ważne,ważniejsze jest to,że Włoszka w turnieju Hastings Direct International Championships doszła,aż do półfinału,w tym półfinale dopiero uległa Conchicie Martinez,wcześniej pokonując takie tenisistki jak Clarisa Fernandez,Lindsay Davenport,Magdalena Maleeva.
    Co do meczu Seles vs. Rubin w 96 r. to pamięć Cię nie myli Monica przegrywała w ostatnim secie 5-2 lub 5-1 (raczej 5-1,pamiętam,że od stanu 5-1 Seles wygrywała 6 kolejnych gemów,jeszcze się tym meczem podniecałem,że Seles dokonała rzeczy niezwykłej ze stanu 5-1,wygrać 7-5,przecież ta czarnoskóra Amerykanka miała Monie już ją na "widelcu").

    P.S
    Kurde,rozpisałem się o Wimbledonie,pomyliły mi się wątki, ups ... :)

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Będąc w aktualnej dyspozycji Rubin może zagrozić i Belgijkom i nawet Siostrom W. zatem spotkanie z Silvią Fariną nie powinno stanowić Myniu najmniejszego problemu. Zobacz w jakim ona stylu przeszła przez ten turniej !
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-03-2003
    Postów
    2,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm,no przeszła jak przeszła,pierwszą runde miała wolną,w II rundzie pokonała Tanasugarn 6-0 6-3,natomiast w ćwierćfinale Pistolesi 6-1 6-0,były to łatwe mecze, wręcz spacerki.Natomiast mecz 1/2 pokazał,że Rubin potrafi grać na nawieszchni trawiastej,bo prawie przegrany mecz z jej rodaczką Jennifer Capriati,zdołała jeszcze wygrać i tym meczem "przypieczętowała",że ona też będzie się liczyć na tegorocznym Wimbledonie (z czego się bardzo cieszę,czym więcej przeciwniczek,które mogą zagrozić siostrą Williams i belgijką tym lepiej :)).Zadziwia mnie nadal dobra forma tej hiszpanki Conchity Martinez,doszła do finału pokonując po drodze Coetzer,Hnatuchovą i Farine-Elie (Conchita wszystkie pojedynki wygrała w dwóch setach),może i ona coś zwojuje na Wimbledońskich trawnikach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •