Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Kolejna rajdowa tragedia i nagłe zainteresowanie mediów.

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kolejna rajdowa tragedia i nagłe zainteresowanie mediów.

    W piątek wieczorem na trasie odcinka specjalnego Dziećmorowice-Zagórze, sobotniego Rajdu Sudeckiego, doszło do tragicznego, wypadku w wyniku którego śmierć poniesli Leszek Korzanowski i jego pilot Piotr Zembowicz. Mitsubishi Lancer, którym jechali, z dużą prędkością uderzył w drzewo i stanął w płomieniach. Zawodnicy nie mieli szans...
    Sprawą zainteresowaly się nasze media. TVP nawet na głównych aktualnościach z kraju w Telegazecie podała tę wiadomość. Głośno było o tym wypadku również w innych stacjach. Od razu przypomniala mi się sytuacja z tegorocznego Rajdu Agapit, gdzie w wyniku protestów miejscowej ludności, organizatorzy zmuszeni byli zmienić konfigurację trasy. Tę wiadomość podali nawet w Teleexpresie!
    Po chwili namysłu wydaję się być to nieco dziwne. Otóz nasza telewizja nie robi (albo nie potrafi zrobić) relacji, gdy odbędzie się rajd rangi Mistrzostw Polski,ale gdy wydarzy się coś niedobrego, to nagle interesuje się nawet "II ligą" czyli Pucharem PZM.
    A może ktoś zamiast promować tę piękną dyscyplinę sportu, woli ją, mówiąc prosto "uwalać" i ukazywać jej same złe aspekty?


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,010
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym na to tak nie patrzyl. Zgineli ludzie i pominiecie tego milczeniem byloby moim zdaniem lekcewazeniem ich smierci. Nie wiem jak przedstawiono ta informacje, ale chyba te pare slow im sie nalezalo.

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    15-06-2003
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mitsubishi Lancer, którym jechali, z dużą prędkością uderzył w drzewo i stanął w płomieniach. Zawodnicy nie mieli szans...
    Tak ale zapomniales dodac ze to byl samowolny trening tej zalogi baaa "zabroniony, nielegalny" coz jednak zginol nasz opolski kierowca..

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak ale zapomniales dodac ze to byl samowolny trening tej zalogi baaa "zabroniony, nielegalny" coz jednak zginol nasz opolski kierowca..
    Nie był to trening tylko tuż przed rajdem mieli awarie zawieszenia i była naprawiana zawieszka. I pojechali sprawdzić jak się sprawuje auto. Jedyną niewiadomą jest jednak dlaczego tak szybko najechali :(

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi się że Pedros słusznie zwrócił uwagę na fakt anty promowania tego sportu. I niestety to polskie realia że gdy rozgrywa się eliminacja RSMP która jest nawet eliminacją do RSME telewizja milczy. A jeśli oni uważają że powiedzą a raczej wspomną i pokaża 0,5 minutowy materiał telewizyjny i nasycą tym tysiące jak nie miliony fanatyków tej jakże widowiskowej dyscypliny sportowej to są w błędzie. Gdyby nie tv4, eurosport, to można było by zapomnieć o takim czymś jak oglądanie rajdów w telewizorze.
    A co do tego iż media interesują się jak to pedros nazwał 2 ligą. Hmm wydaje mi się że to normalne iż są tam gdzie coś się dzieje i nietraktowali tej informacji jako sportową tylko jak zwykły codzienny news typu wybuch pożaru w ....... zabójstwo dzieci przez matkę , itp. Ale jak to Zibi mówi nalezy się 40 letniemu MArkowi i 30 letniemu Piotrowi kilka słów.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •