Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: PLS kobiet -sklady zespołów

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2003
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PLS kobiet -sklady zespołów

    Czesc wszystkim ktorzy zajzeli w ten watek !!!
    W temacie tym chcialbym zamiescic sklady zespolow i prosze was o pomoc.Wedlug mojej opini zbyt malo watkow poswieconych jest PLS Kobiet!!!!
    Z tego cio mi wiadomo w Bydgoszczy zostana Jagodzinska i
    Liniarska !!!!!
    Prosze was wpisujcie sie i piszcie skaldy waszych ukochanych klubow !!!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w Winiarach sprawy transferowe maja sie zakonczyc do konca maja, a w okregu zainteresowan sa takie zawodniczki jak : Strzadala, Owczynnikowa i Skowronska
    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2003
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zakadam dzieki za informacje:P
    Z tego co mi wiadomo z Dantera duzo zawodniczek moze opuscic klub poniewaz klub ma ogromne zaleglosci finansowe wobec zawodniczek a co z nastepnym sezonem??
    W pile zespol opusci Malujdy i chyba Liktoras
    Czekam na nastepne informacje

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    1,915
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Qrde z Dantera odchodzą?? No nie... mój poznański klub MUSI znaleźć forsę qrde...za ten sezon miasto powinno im ciś dać... a i sponsorzy muszą się znaleźć. Przeciez one chyba teraz będą grały w jakiś europeskich pucharach, nie? Za drugie miejsce to do czegoś się tam idzie. Hm... brak Liktoras w Nafcie to poważne osłabienie...zresztą Malujdy tak sam, cholera jasna. Wrr...muszą zostać...

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2003
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Qrde z Dantera odchodzą?? No nie... mój poznański klub MUSI znaleźć forsę qrde...za ten sezon miasto powinno im ciś dać... a i sponsorzy muszą się znaleźć. Przeciez one chyba teraz będą grały w jakiś europeskich pucharach, nie? Za drugie miejsce to do czegoś się tam idzie. Hm... brak Liktoras w Nafcie to poważne osłabienie...zresztą Malujdy tak sam, cholera jasna. Wrr...muszą zostać...
    ____________
    Beckhamowa no z tego co mi wiadomo za zajecie drugiego miejsca w lidze gra sie w pucharach europejskich w ktorych Bydgoszcz 2 lata temu wywalczyla 3 miejsce:)A co do nafty to ciesze sie ze Malujdy i Liktoras odejda bo nafta bedzie wtedy miala problemy aby wejsc do grupy walczacej o medale:)
    Dzieki za kolejna inforamcej
    Pozdrofka dla wszystkich !!!

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczoraj Maria Liktoras podpisala 2 letni kontrakt z zespolem Winiar Kalisz. Masza witamy w Kaliszu !!!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2003
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Alewam sie udalo

    Zakadam to macie wielkie szczescie ze udalo wam sie zakontraktowac tak wartosciowa zawodzniczke jaka jest Maria Liktoras.Z informacji jakie podaje bydgoska prasa wiadomo ze Bydgoski zespol prowadzi negocjacje z 6 zawodniczkami.
    Dzieki za dostarczenie tak cennej informacji i mam nadzieje ze jak sie dowiesz czegos nowego to niezapomnisz wpisac tego do watku:)

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z informacji ktore dzis udalo mi sie zdobyc dowiedzialem sie ze sa rozmowy z Mroz i Strzadala, tylko ze Mroz juz podpisala kontrakt z BKS-em a p. Strzadala ma jeszcze kilka propozycji wiec niewiadomo co bedzie z zawodniczka (jeszcze) Dantera.
    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mróz , Szeszko i rozgrywająca juniorek(nie pamiętam jak się nazywa) są już w Bks . Z klubu odchodzi Leśniewicz , Pavelkova i być może MIeszała. Powiem szczerze , że jestem zmieszana po tych transferach . Mróz to świetny zakup , jest lepszą zawodniczką niż MIeszała . Razem zKasią Biel mogą stworzyć świetny duet na siatce . Szeszko ? NO nie wiem . Zaniepokojona jestem tym , że nie ma dobrej zmienniczki dla Jagodiny , Pavelkova była zawodniczką z doświadzczeniem i choć nie sprawdziła się w Bielksu czasem robiła dobrą zmianne za Lubę . Mam nadzieje , że BKS pomyśli jeszcze o jakiś zawodniczkach.



  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    03-01-2003
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    pierwszy transfer w Bydgoszczy!!!!!!!!!!!

    [b] Karolina Ciaszkiewicz w poniedziałek podpisuje kontrakt z Adrianą Gazeta Pomorska Bydgoszcz.Była już zawodniczka Dantera wzmocni bydgoski zespół....bardzo ciekawy i pożyteczny transfer!!! Teraz czekamy na Kasię Skowrońską i Izę Bełcik....a może jeszcze kogoś..?

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Julia Szeluhina podpisała wczoraj kontrakt z Winiarami Kalisz. Julia pochodzi z Ukrainy i ma 192 cm wzrostu. W zakonczonym sezonie reprezentowala barwy Warszawskiej Skry.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2003
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Domino zostaje

    Po meczaczu Polskiej Reprezentacji Siatkarek w Bydgoszczy Dominika Leśniewicz przedluzyla kontrakt. Jak sama powiedziała romowy były krótkie i na temat a ona osobiście jest zadowolona z kontraktu:) A tak od siebie to bardzo sie cieszę ze najlepsza Polska libero znowu bedzie grała w Bydgoszczy:)

    A cio tam z nafta Pila czyzby brak kasy ??A moze szykuje sie spadek do nizszej kalsy??:P

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Śliwa odeszła!!!

    Magda Śliwa nie przedłużyła kontraktu z BKS moim kochanym , lipa ma ją zastąpić jakaś SMAK ze Skry ... ha dzisiaj usłyszałam w Radiu , że to klub jej podziękował znaczy się wywalił ją ;-) w klubie zostaje Mieszała , kurcze coś mi się wydaje , że będziemy walczyć w następnym sezonie z zupkami ;-))))

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czesc Claudia. Mowiac szczerze narazie innego meczu finalowego nie przewiduje. Bynajmniej na to wskazuja zakupy jakie dokonaly nasze kluby. Pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2003
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A oto i nowe fakty

    DZieki naszym kolegom ktorzy prowadza strone sportowefakty mam nowe nowinki a oto i one
    Trenerem Telnetu Mielec zostal Jerzy Matlak

    Skowronska w Pile
    i to chyba wszystko:P



  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiejszy PS podał, że Kasia Skowrońska być może zagra w Metodo Infoplus Vicenza. Jeśli chodzi o Szełuchinę, to widziałem ją na żywo i żadnej rewelacji nie widziałem. Ot, solidna środkowa, ale nie na szóstkę zespołu walczącego o MP. Na miejscu BKSu nie kupowałbym Szeszko, bo to nie ma sencu.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2003
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kowalkowska w Bydgoszczy

    Ewa Kowalkowska zostaje w Bydgoszczy!!!!!
    Zawodniczka ktora uznana jest za najlepsza skrzydlowa w Polsce (nie zostala powolana do szerokiej kadry Polski:P) Zostanie w moim ukochanym miescie jak sama powiedziala Bydgoszcz to jest jej miasto i niewyobraza sobie gry w innym zespole:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •