Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: Pytanie: Czy może Torunianie organizują autokary do ZG???

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pytanie: Czy może Torunianie organizują autokary do ZG???

    Proszę Moderatorków o nie kasowanie tego tematu, w temacie "ZKŻ - Apator" ten post byłby zupełnie nie zauważalny, a warto poruszyć tą kwestie (dla nas , Torunian)...

    Panowie, ja tylko tak pytam, gdyż rozmawiałem wczoraj z jednym z formuowiczów, który mieszka włąsnie w ZG, i on mnie się pyta czy jadę do Zielonki. Powiedziałem że raczej nie bo nie mam czym.... On mi powiedział, że w Zielonce formuowicze organizują sobie wyjazdy autobusami, i obojęnie gfzie nie jada płacą od 25 - 35 złotych.... Na moje cena nie jest wielka, i chciałem się tylko zapytać czy Toruń robi podobnie, na przyszłość info mi się by przydało.... Dowidzenia


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego, co się orientuję, to do w Wrocka jechał bus organizowany przez klub. Możliwe, że teraz będzie podobnie. Byś musiał zadzwonić pod numer 692323600 i się zapytać...

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Ja bede jechal do Zielonej i zapowiada sie, ze bede mial wolne miejsca. Podaj mi komorke to zdzwonimy sie np. w czwartek.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Morciaszku :)

    okeja... :) Tylko u mnie jest drobny własnie problem, natury pienięznej, dlatego wcześniej musiałbym wiedzieć ile za paliwko oddać :)

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Bylby nie zauwazalny bo jak pytalem o wyjazd do wrocka to chyba zero answerow :P Ale z forumowiczy to chyba autokaru nie zbiezemy... moze by kiedys tak wspolne wypady pociagami?

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Serdecznie zapraszamy Torunian na hit kolejki (chyba) ;) moze z kilkoma forumowiczami da rade załatwić jakieś spotkanko przed meczykiem, warto sie poznac, innej okazji na razie nie bedzie, pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    wiem że kiedyś Fan Club Apatora organizował takie wyjazdy autokarowe jak jeszcze do niego należałem, ale chyba teraz już z braku chętnych pewnie tego nie ma (tak słyszałem), a szkoda. Skontaktuj się jednak z Fan Clubem może będą jechać. Sam bym się chętnie do Zielonej Góry wybrał, a przyjdzie pewnie niestety przy radioodbiorniku.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    okeja... :) Tylko u mnie jest drobny własnie problem, natury pienięznej, dlatego wcześniej musiałbym wiedzieć ile za paliwko oddać :)
    Pewno wyjdzie jakies 40 zlotych...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  9. Powrót do góry    #9
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Morciasz a ty jezdzisz na benzyne czy gaz :P?
    Pozdrawiam
    Marcin

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Morciasz a ty jezdzisz na benzyne czy gaz :P?
    Na benzyne. Bo co?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hehehehe - Bo Bayerek się pytał bo...

    na gaz taniej :P jeżeli załatwie kase do czwartku to się odezwe na forum :) dziękuje

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    na gaz taniej :P jeżeli załatwie kase do czwartku to się odezwe na forum :) dziękuje
    Ja to licze tak. Torun-ZG-Torun to m/w 640 km
    czyli 6,4 x 6,5 L/100km x 3,45 zl/l = ca 150 zl.

    150 zl / 4 osoby to ok. 37 zl osoba czyli 40 zl :-)

    No i jest jeszcze pomysl, zeby z Zielonej Gory jezeli tam mecz sie skonczy ok. 16.30 skoczyc na mecz do Leszna z Wroclawiem :-)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    178
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]POSZUKUJĘ DWÓCH WOLNYCH MIEJSC NA WYJAZD DO ZIELONEJ!!!!
    POMOCY RODACY!!!!

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    To jest ten autokar czy nie?

    no właśnie.Jak ktoś coś wie niech poda jakieś info odnośnie autokaru,bo u mnie z osobówką niewypaliło i chciałbym sie przejechać.

    Apator!

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Waldi

    mnie nie było w Toruniu ;( i chyba nie ma autokaru, jeżeli kilku (dziesięciu :P) formuowiczów chciałoby jechać, to na przyszłość sami powinniśmy sobie zabezpieczyć przejazd, wszędzie kluby zawsze podstawiają autokary, ale ost u nas, kpią sobie z kibiców - mówię na własnym przykładzie ;( ...

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zamiast

    tych jogurtów i innych atrakcji mogliby autokar podstawić.A to że my powinniśmy coś zorganizować to mówłem już dawno.Ale kto tam słucha...Niewiem jak teraz busy "stoją" za kilometr,ale w 2001 do B-y jechaliśmy w 8 i zapłaciliśmy po 8 zł każdy.Teraz to już do b-y busem nie jezdze tylko pociągiem(za darmoche hehe),ale na jakiś dalszy wyjazd busik to dobra rzecz.Oczywiście taki za dobrą cene...

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to już autokar wrócił i czas zamknąć :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •