Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: II RUNDA PLAY OFF : IVETT - GALAXIA

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    II RUNDA PLAY OFF : IVETT - GALAXIA

    I stało się w środę wieczorem 2 kwietnia poznaliśmy czwartego półfinalistę MP a jednocześnie rywala Galaxii Pamapol Kaffee AZS Częstochowa - jednym słowem niespodzianki nie było. Jako że Ivett zajął 2-gie miejsce po rundzie zasadniczej a Galaxia 3-cie to gospodarzem pierwszych dwóch spotkań będzie drużyna z Jastrzębia i jest to na pewno pewien hendikap, ale trzeba to jeszcze potrafić wykorzystać. Galaxia ma do pierwszego sobotniego meczu tydzień odpoczynku, natomiast Ivett tylko trzy dni - czy to wystarczy by zregenerować siły po meczu z Olsztynem na tyle by pokonać Częstochowian ? Osobiście trzymam kciuki za Ivettem i mam nadzieję że tak się stanie !


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pozwole sobie zacytowac teraz mojego dobrego znajomoge :
    Po tym meczu zastanawia mnie tylko pytanie czy galaxia w 3 meczach zdoła ugrać choćby jednego seta Jastrzębiu ?(wypowiedz po meczu 2 kwietnia z AZS Olsztyn )

    JA osobiście nie sądze , zeby aż tak gładko poszła , sądze ze bedzie to 5 zacietych meczów i niech wygra lepszy :)

    Forza Jastrzebie

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Latwo napewno nie bedzie, ale za to beda to z pewnoscia pasjonujace i zaciete spotkania. Licze na dobra gre z obu stron i mam nadzieje, ze obejdzie sie bez zadnych pozasportowych incydentow.

    Jastrzebie!!!!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jesli obie druzyny beda grac na swoim poziomie to bedzie 5 spotkan a kto wygra? no mam nadzieje ze my ;)

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Galaxia ma już przebłyski dawnej gry, ale w spotkaniu z Gwardią (tylko to miałem ostatnio okazję oglądać dzięki TV) było widać, że jak się jej postawi twarde warunki (a Jastrzębie zapewne innych nie zamierza stawiać, a i potencjał ma większy niż Gwardia) to sobie za bardzo nie radzi. Napewno znowu nie będą to spacerki dla Jastrzębia, które też widać że ma różne zawachania formy, ale ja myślę że wygrają i jeśli u siebie wygrają 2 razy z Galaxią to może się skończyć i na 3 meczach, bo Częstochowa stojąc pod ścianą w 3 meczu może nie wytrzymać psychicznie (co w tym sezonie jest wyjątkową piętą Achillesową tej drużyny). No chyba że zwyciestwa nad Gwardią po 3:2 i wyjście jakby nie było z ciężkiej sytuacji w każdym z tych meczy, tak scementowało i podbudowało tą drużynę że zobaczymy znowu AZS z pierwszej części sezonu. Wtedy to faktycznie może być różnie.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taki temat już istnieje, dlatego zapraszam do wątku http://www.sportsboard.pl/Forum/view...ID=6&TID=18997 gdzie jest więcej wpisów a ten zamykam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •