Zobacz wyniki ankiety: Kto waszym zdaniem zostanie mistrzem Niemiec w tym sezonie posord szczypiornistow.

Głosujących
6. Ankieta zamknięta
  • Kiel

    1 16.67%
  • Lemgo

    5 83.33%
  • Magdeburg

    0 0%
  • Flensburg/Handewitt

    0 0%
  • Inny klub

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Mistrz Niemiec

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    508
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mistrz Niemiec

    Kto waszym zdaniem zostanie mistrzem Niemiec w tym sezonie posord szczypiornistow.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    508
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem, niepokonany dotad u siebie TBV Lemgo ma najwieksze szanse na zdobycie mistrzostwa a ich pozycja nr 1 w tabeli nie jest przypadkowa. Ogladajac ich ostatnie spotkanie z plasowanym na 6 miejscu VfL Gummersbach jestem wrecz pewny iz z taka przewaga punktowa jak na razie oraz taka gra ze spokojem siegna po tytul mistrza Niemiec. Osobisice jednak jestem fanem SG Flensburg - Handewitt i to za nich non-stop kciuki trzymam, to jednak mysle, ze szansa na dogonienie lidera coraz bardziej maleje.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W SG Flensburg - Handewitt gra Lijewski, więc oczywiście także trzymam kciuki, aby ta drużyna dogoniła Lemgo. No, ale to będzie bardzo trudne. 1 przegrana na 25 meczy tej drużyny to jest wynik no i jako jedyna z niemieckich drużyn ciągle gra w Europejskich Pucharach.

    Wiec głosuje, że mistrzostwo przypadnie TBV Lemgo ! - choć jestem za 2 w tabeli Flensburg i 3. Magdeburgiem.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oddałem głos na Lemgo, jednak skład drużyny ani styl gry nie są mi bliskiej... jednak patrząc na tebelę wnioskuję, że są w tym sezonie po prostu poza zasięgiem innych ekip. Dziwi słabsza postawa Magdeburga... jedne z najlepszych ekip Europy w ostatnich latach.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    03-03-2003
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja tu niee oddam głosu bo za bardzo nie znam sytuacji z bundeslidze ale moze ja przybliższcie wtedy powiem co o tym mysle

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    19-01-2003
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę że Flensburg albo Lemgo :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •