Pokaż wyniki od 1 do 31 z 31

Wątek: SKRA Bełchatów - PZU AZS Olsztyn

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    1,594
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    SKRA Bełchatów - PZU AZS Olsztyn

    Mecz w sobotę o 14. Bezpośrednia transmisja w TV4.
    Jako kibic Skry stawiam na 3:1 dla bełchatowian :)


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz zapowiada się ciekawie.Skra będzie chciała utrzymać swoje czwarte miejsce więc chyba nie da szans przeciwnikowi chociaż napewno AZS powalczy.Ja stawiam na zwycięstwo Skry myślę,że będzie 3-1.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    01-01-2003
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przyłączam się do poprzedników i stawiam na 3-1 dla Skry.

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    15-02-2003
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    3-0

    Jako kibic Skry typuue tym razem 3:0 dla Skry i nie przyłącze się do was koledzy jezli chodzi o 3:1 stawiam 3:0!!Skra pokazała co potrawi grać w Jastrzębiu i w Sosnowcu!Pozdro

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    257
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja również stawiam na 3:0 dla SKRY. Olsztyn nie gra tego co potrafi. Troche szkoda bo ten team dysponuje niezłym potencjałem. SKRA - PZU AZS 3:0

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam nadzieję , że AZS powalczy o zwycięstwo na koniec rundy zasadniczej , ale mecz ze Skra bedzie bardzo ciężki chociarz u siebie pokonaliśmy Skrę 3-0 ( fajny był to meczyk) Olsztyn żeby powalczyć o zycięstwo musi koniecznie popawić grę w końcówkach bo ostatmio to im zbytnio nie wychodziło .Jedno jest pewne będzie to bardzo trudny mecz dla Olsztyna ale również bardzo ciekawy.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zasadniczo to chyba Olsztyn nie ma o co grać specjalnie. :)
    Osobiście wolę grać z Jastrzębiem niż z Galaxią. ;) (jęsli Gwardia przegra)
    Aha w najbliższym czasie Olsztyn spotka się jeszcze raz lub dwa ze Skrą na obozie.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar NITa
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    4,403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawy mecz i ( w końcu !!! ) dobry występ olsztynian . Najbardziej wyróżniali się Chadała i Dobrowolski , ale i pozostali zawodnicy dobrze zagrali . Skra grała jakoś mało zdecydowanie i robiła za dużo błędów . Ciekawe jak AZS zaprezentuje się w fazie play off - oj , będzie ciężko ;) .

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miały być 3:0 łatwo i przyjemnie dla Skry a tymczasem skończyło się 1:3.

    Słabością SKry jest to, że grają dobrze jak gra Prygiel. A w tym meczu Robert zagrał słabo. Tymczasem w PZU nie ma kogoś specjalnie wybijającego się, ale wszyscy grają równo.
    Szkoda, że AZS nie ma mocnejszej zagrywki i dobrego zawodnika na 3 metry. Cieszę się, że Siebeck nie miał dłuższych okresów przestoju - w porównaniu do ostatnich meczów poprawił się w ataku i trochę w zagrywce. Ciągle ten zawodnik ma do poprawy odbiór - stąd jak był w 2 linii zmieniał go Piotrek Poskrobko, nominalnie -libero. Także należy dobpracować współpracę Siebecka z Kucińskim w przyjęciu, bo w meczy średnio 2,3 piłki z zagrywki wpadają miedzy nich. Szkoda, że Paweł Siezieniewski nie jest w najwyższej formie. Na pocieszenie jest fakt, że Michał Chadała gra coraz lepiej.
    Bardzo natomiast cieszy fakt, że znowu funkcjonuje blok, w którym przoduje Kadziewicz. Także przydałoby się trochę więcej zawziętości w grze i więcej odwagi szczególnie na zagrywce. Sordyl i Chadała pokazali, że warto.

    Ciekawe jak będzie Gwardia - GTPS. Ja jednak stawiam, że zagramy w play off jednak z Borynią.

    I na koniec trzy ciekawostki przyrodniczo - lapsusowe:

    1) Red. Swędrowski po raz kolejny uzywa pojęcia "absolutny remis", które nawet prof. Miodek nie wie co oznacza. ;)

    2) Tymczasem trener Mazur chciałby obejrzeć "przynajmniej 5 setów". Jednak po trzeźwemu to raczej niewykonalne.

    3) W przedostatniej akcji meczu miało miejsce 28 odbić piłki.

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mecz był spoko,niezłe zagrania i emocje wygrał zasłużenie AZS ale kto wymyślił by ostatnią kolejke rozgrywać o różnych porach

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo AZS wiedziałam ,że AZS łatwo skóry nie sprzeda brawo , może i Gorzów postarał by się o niespodziankę w meczu z Gwardią???Mecz bardzo emocjonujący zwłaszcza ta wymiana na 24-25 w 4 secie poprostu super . Tak jak już było wspomniane w olsztyńskim zespole wyróżnili się Dobrowolski i Chadała ale wszystkim graczom należą sie wielkie brawo . Dla Grzyba za ten wspaniały blok w 4 secie super . Całkiem sympatycznie jest zakończyć zwyciestwem mecz na koniec rundy zasadniczej.
    Pozdrawiam wszystkich narazie .

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    259
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AZS wygrał ten mecz jak najbardziej zasłużenie!

    Nasi nie grali w ogóle, ani blokiem, ani w obronie. Za to w drużynie z Olsztyna, zwłaszcza ten drugi element, funkcjonował dobrze. Gra olsztynian bardzo mi się dzisiaj podobała, była poukładana, spokojna, dokładna. Bardzo ładnie ładnie zagrał dzisiaj Chadała.

    Za to siatkarze Skry byli sztywni, niedokładni i w ogóle...szkoda gadać. Bardzo mnie zawiedli dzisiaj Maciejewicz i Żygadło. Do tej pory ich tylko chwaliłam, ale po tym meczu nie mogę tego zrobić.

    Teraz wypada tylko czekać na mecz Jastrzębie - Sosnowiec. Nie wierzę jednak, by sosnowiczanie nie wykorzystali okazji i nie wygrali tego meczu.

    Po Małyszu jeszcze raz obejrzę dokładnie ten mecz i przy okazji posłucham Swędrowskiego:P

    jeszcze coś dodam, Nie wiem jak kibice przed telewizorem, ale ja będząć na hali, bardzo się zmęczyłam oglądaniem tego meczu:D

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    1,594
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawsze, gdy mecz Skry jest w telewizji to przegrywa :( Jakieś fatum czy co?

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgodze sie z poprzednikami, ze przyczyną porazki Skry w głównej mierze jest slabsza dzis postawa Roberta Prygla ktory w Bełchatowie jest graczem od które zależy bardzo dużo. Olsztynianie zagrali dzis przyzwoicie i to wystarczyla na pokonanie dzis trzeciej druzyny PLS z poprzedniego sezonu.
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    15-02-2003
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skra nie grała źle ale też nie dobrze!!Prygiel i Maciewjewicz najlepsi na boisku!!Mecz znowu przegrał nam Sławomir Kudłaczewski!! Człowieku ty bierz się za granie w siatkówke a nie za dyskutowanie ciągłe!!Ten facet od 4 lub 5 meczy nie zagrał ani razu dobrze.Zadziwiło mnie zachowanie Wiesława Czai,który widziała i wszyscy krzyczeli żeby zmienił Kudłaczewskiego bo mu nie szło (zresztą jak co mecz)to on zmienił Łukasza Żygadło i Pawła Meciejewicza a weszli Kuba Bednaruk (zły występ) !!Łukasz Żygadło źle rozgrywał!!Pozdro

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2003
    Postów
    100
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bez Prygiela nie ma Skry. To było dziś widać. Prygiel grał bardzo przeciętnie i dziwi mnie, że nie dostrzegł tego trener. Nawet Żygadło widział, że Prygiel jest słaby i gdy już wystawiał piłkę na skrzydło, to częściej na Maciejewicza i Kudłaczewskiego niż na Prygla.

    Mam nadzieję, że Płomień wykorzysta wpadkę Skry i zdobędzie przynajmniej 1 punkt w Jastrzębiu. Działacze potrafili kupić Sosnowcowi Serię A to sądzę, że będą potrafili również załatwić, od nie walczącego już o nic Jastrzębia, punkty potrzebne do zajęcia 4 miejsca. ;)

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    259
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jednak się myliłam. Sosnowiec nie wykorzystał szansy i przegrał 3:1. Mamy więc 4 miejsce po rundzie zasadniczej:D Uff

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kudlaczewski byl najlepszym zawodnikiem SKRY na boisq :) Prygiel zagral niezbyt dobrze Maciejewicz poza 2 pierwszymi setami gral slabo.W ekipie Olsztynskiej najlepszy byl Chadala!! dobry mecz rozgeral rowniez Siebeck i Kadziewicz

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Meczyk bardzo fajny gowna role odgrywala zagrywka. Najepszym zawodnikiem byl Chadala !

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo fajny meczyk,miłe rozczarowanie ,nie spodziewałam się bravo Olsztyn!

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wierny kibic Figo nic po porazce nie napisze ?

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    897
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AZS wygrał bo grał dużo spokojniej. Było to widać nawet w wypowiedziach Drzyzgi podczas czasów. Nie wiem o co kibice Skry mają pretensje do Kudłaczewskiego , przecież to on był najlepszym zawodnikiem Bełchatowa. A co do przedostatniej akcji meczu to powiem tylko jedno - to było to co chciałbym oglądać zawsze.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar kibicgorzowski
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sprawdzone!

    skra pzregrywa 1 seta i pzrgrywa caly mecz tera tez tak było.Belchatowianie podeszli do meczu na luzaka jak w gorzowie i zostali surowo za to potraktowani!!!!Azs mial wieksza ambicje i wygral zasluzenie.
    3125226gg
    Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię w moim sercu gtps i na dobre i na złe
    Zółto Niebieskie to nasze barwy królewskie!

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    277
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wierny kibic Figo nic po porazce nie napisze ?
    Normalka Adaś_ZKZ. To samo było po porażce w Gorzowie. Odezwał się po tygodniu jak już temat był nieaktualny.

    Co do meczu, to PZU AZS zagrali naprawde dobre spotkanie, bo ostatnio z ich formą nie było najlepiej. Cieszy mnie, że trener Drzyzga postawił na Michała Chadałe, w końcu byłego reprezentanta Polski. Cały sezon siedział praktycznie na ławce i dobrze że wykorzystał szanse gry.
    Skra jak to Skra. Raz znakomicie (czytaj świetna gra Prygla) a raz cienizna. Zespół składa się z doświadczonych graczy i takie wpadki nie powinny się zdarzać. Nie ma mowy o jakimś sprzedawaniu meczów. W Bełchatowie jest presja wyniku i co niektórym zawodnikom (Żygadło) nie służy to dobrze. Ten zawodnik jest świetnym rozgrywającym, ale musi widzieć że trener i cała drużyna mu ufa, wtedy rozwinie swój talent. Kibice też muszą wiedzieć, że siatkarze to tylko ludzie i każdy może mieć słaby dzień. Cieszy mnie natomiast, że trener Czaja daje pograć byłemu zawodnikowi Stilonu, Pawłowi Maciejewiczowi. Jest młody, niech się ogrywa a będzie naprawdę świetnym graczem.
    Co do Kudłaczewskiego, to aż z niedowierzaniem patrzyłem na jego grę rok temu. Z ligowego cieniasa stał się naprawdę solidnym graczem. Co nie znaczy że musi kończyć wszystkie piłki. Błędy przydażają się każdemu i to jest wkalkulowane w grę.
    Pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oglądałem ten mecz i mogę stwierdzić tylko jedno a mianowicie to,żewygrała drużyna lepsza.Podobała mi się przed ostatnia akcja meczu,chodzi mi tu o tą w której była bardzo długa wymiana i która skończyła się blokiem Olsztynian.A poza tym Skra ma fajnych kibiców,tylko grupka klubu kibica coś tam kibicowała,a reszta siedziała jakby w kościele.Przynajmniej tak to wyglądało w telewizji.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda, że Olsztynianie raczą swoich kibiców rzadko takimi spotkaniami. Chociaż raz nie rzucili słów na wiatr i zgodnie z zapowiedziami podjęli walkę i zwyciężyli.
    Nareszcie Chadała zagrał prawie przez całe spotkanie i pokazał, że zasługuje na grę w pierwszej szóstce.
    A przed ostatnia akcja meczu chyba w każdym wzbudziła emocje.;)

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    1,282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak sobie oglądałem mecz i podzielam pogląd co poniektórych, że przy słabej formie Prygla Skra ma bardzo duże kłopoty, jako że Sławek Kudłaczewski (niegdyś Kaziki, ech, łzy sie kręcą) oraz Maciejewicz popełniają jednak dość sporo błędów. Ale, co tam, mecz o pietruchę naciową. Natomiast, ja sobie tak patrzę i marzę: za trzy lata, na Mistrzostwach Świata na pudle staje druzyna polska w składzie: Żygadło, Kadziewicz, Grzyb, Maciejewicz, Siezieniewski, Jurkiewicz, Bąkiewicz, Gołaś, Winiarski i trzech rutyniarzy: Murek, Papke i Świderski.
    Piękne, co? Ale czy prawdziwe?

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    10-03-2003
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łukasz K. szkoda, że nie udało nam się pogadać po meczu, ale dzięki za oko...

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    15-02-2003
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Panowie do waszych informacij!!FIGO CWILOWO NIE MA INTERNETU BO MU NIE DZIAŁA :P!!I to na tyle

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    01-01-2003
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stwiałam na Skrę, a tu AZS zrobił mi niespodziankę, mecz bardzo mi się podobał - a wygrali po prostu lepsi.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Marzenia, czy tylko myślenie życzeniowe

    Teoretycznie sen Weterana może się spełnić:
    W tym roku na LS mogą zagrać:

    1. Środek - Gołaś i Grzyb - i, sądząc po fali krytyki pod adresem polityki kadrowej, jaka spłynęła na WW oraz ostatnich jego deklaracjach, jest szansa, że Gołaś może trochę pograć. Boję się jednak, że Kadziewicz nie dostanie zbyt wielu okazji do gry (o ile nie stanie się jakieś, tfu, tfu, nieszczęście i nie będzie grał z konieczności). Zakładam, że Polacy zakwalifikuja sie na Olimpiadę, a więc za rok WW pewnie nie będzie eksperymentował i szanse na sprawdzenie w tym sezonie innego młodego środkowego poza Gołasiem spadają na łeb, na szyję. Tak więc okazja do dania prawdziwej szansy gry Kadziewiczowi, czy Jurkiewiczowi przesuwa się na ostatni sezon przed Mistrzostwami Świata.

    2. Przyjmujący, atakujący - w tym roku jest szansa na sprawdzenie Bąkiewicza lub Siezieniewskiego, szczególnie przy kontuzji Rybaka i plotkach, że Świderski jest zgłoszony tylko z przyczyn formalnych. Ale nie liczyłbym, że poważną szansę dostaną obydwaj - za dużo szczęścia. A w kolejnych sezonach - patrz pkt 1.

    3. Rozegranie - widzę ciemność. Nie zdziwię się, jeśli wróci stary układ Zagumny/Stelmach ze wskazaniem na tego pierwszego, a jeśli nie, to chyba niestety testowany będzie nasz doświadczony rezerwowy. Ale po Olimpiadzie coś będzie musiało drgnąć - tylko... czy nie za późno?

    Reasumując - w roku 2006 kadra powinna z grubsza wyglądać tak, jak zaproponował to Weteran, ale, abstrahując od potencjału tego zespołu, może nie miec zbyt dużo okazji do wspólnej gry, żeby być w stanie sięgnąć po medale. Może nie będzie problemu jeśli chodzi o atak i przyjęcie. Na środku też pewnie nie będzie żle. Ale rozegranie widze co najwyżej szaro. Szczególnie, biorąc jeszcze pod uwagę klubową politykę WW w tej dziedzinie.

    Ale koncepcja jest ogólnie słuszna i należy ją popierać.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •