Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Ułamek w Lesznie?????

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ułamek w Lesznie?????

    Czy Sebastian Ułamek odjedzie do Leszna

    Żużel. Sebastian Ułamek w Unii Leszno?! - To mało prawdopodobne - mówią wtajemniczeni. W Lesznie są jednak innego zdania

    Już za dwa tygodnie przekonamy się, w jakim klubie wystartuje w sezonie 2002 Sebastian Ułamek, ostatnio krajowy lider Atlasu Wrocław. Sam żużlowiec jeszcze nie chce ujawniać swoich planów.

    - Nic nie mogę na ten temat powiedzieć - stwierdził wczoraj, zapytany, czy już wie, w jakim klubie będzie jeździł. Po chwili rozmowa dobiegła końca, bo Ułamek... nie mógł dłużej rozmawiać.

    Co ciekawe, w ostatnich dniach Ułamek prowadził zaawansowane negocjacje z co najmniej dwoma klubami - Atlasem i Unią Leszno, a mówi się też, że pertraktował z Apatorem Toruń.

    Tymczasem już dzisiaj czekają go kolejne rozmowy z wiceprezesem WTS-u Andrzejem Ruską. Czy zakończą się przedłużeniem kontraktu we Wrocławiu? Jeśli nie, Ułamek trafi na opublikowaną przez PZM na początku grudnia listę transferową. Prawdopodobnie z kwotą 100 tys. zł. A wtedy z Atlasu może wykupić go Unia...

    - Nie wierzę w to. Słyszałem, że Sebastian rozmawia z Lesznem. Myślę jednak, że zostanie we Wrocławiu - przekonuje anonimowy działacz żużlowy.

    Innego zdania jest prezes popularnych "Byków" z Leszna Rufin Sokołowski. - Jesteśmy poważnie zainteresowani Sebastianem. Tyle mogę powiedzieć. Czy prowadzimy z nim zaawansowane rozmowy? Nie potwierdzam, ale i nie zaprzeczam.

    Sokołowski pytany, czy przypadkiem nie blefuje, odpowiada następująco: - Blef to termin karciany. W pokerze dopiero gdy ktoś wyłoży karty na stół, można się przekonać, czy rzeczywiście blefował. Radzę więc jeszcze poczekać. Może wreszcie, po kolejnym rozdaniu, komuś trafiły się dobre karty. I tym kimś jesteśmy my.

    W Lesznie chyba rzeczywiście poważnie myślą o Ułamku. Wiemy ze swoich źródeł, że Unia chce zatrzymać na kolejny sezon Alesa Drymla, ale waha się, czy podpisać kontrakt z jego bratem Lukasem. Powód jest prosty - drużyna w składzie: Adams, A. Dryml, Ułamek, Okoniewski, Baliński, Kasprzak zamyka się w limicie 42 pkt KSM. Z Lukasem (KSM 8,00 pkt) ten limit zostanie przekroczony. Ale Lukas, którym interesuje się też Polonia Piła, ma jeszcze poczekać z podpisaniem kontraktu w Polsce, do 10 grudnia! Do tego czasu wyjaśni się temat Ułamka.

    - Tak zestawiony zespół gwarantuje walkę o medale - nie mają wątpliwości działacze innych klubów.

    Kontrakt Ułamka z Unią to byłby prawdziwy hit sezonu transferowego, tym bardziej że leszczyński klub w środowisku postrzegany jest jako niezamożny. Teraz to się jednak może zmienić. Nie jest bowiem żadną tajemnicą, że Unia praktycznie sfinalizowała już kontrakt z Rafałem Okoniewskim z Pergo Gorzów.

    Podobno znalazł się też poważny sponsor, który finansowo jest w stanie sprostać finansowym żądaniom Ułamka. Nieoficjalnie wiadomo, że w grę wchodzi w tym przypadku kwota rzędu kilkuset tysięcy złotych. W Unii nikt nie chce rozmawiać o szczegółach. - Wszystko wyjaśni się w pierwszych dniach grudnia. Prezesem Unii jestem od 1994 roku, na taki moment czekam już siedem lat - kończy Sokołowski.

    za GW





  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    eeeee on musi zostac u nas :)

  3. Powrót do góry    #3
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    Panowie!

    widzę, ze się spóźniłem;):(

    otóź, ze Ułamek jest w kręgu zainteresowań Unii wiedzialem juz od 3 tygodni ( takze rozmawiają z Cegłą, natomiast Sawka w"trójce" o której mówił kiedyś Sokołowski to zwyczajny blef;); Ta wiadomość wydawała sie tak nieprawdopodobna, ze musiałem sprawdzić u mojego informatora w klubie - co i jak wygląda...
    Po pierwsze klub podpisał już wstępny kontrakt z ogólnopolską firmą, której nazwa znajdzie sie w nazwie drużyny; ta sama firma zainteresowana jest sponsorowaniem GP!!! - niestety nazwy nie wiem, jednakże podobno chodzi o ... ORLEN!!!
    Po drugie - Okoń już może czuć się Bykiem ,a my, ze Go mamy:)
    i po trzecie - sponsor zażyczył sobie,iż pragnie walczyć o mistrzostwo - na to Krzystyniak, że potrzebuje klasowego zawodnika z najwyższej półki np. Ułamek lub Cegła - z którymi rozpoczęli negocjacje...
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach

    lepe

    Nie musi!!!Choć pewnie zostanie! Kurde a ja tak gościa nie lubię, i nie polubię nawet gdyby w Lesznie za darmo chciał jeździć!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2001
    Postów
    300
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Te wszystkie zapowiedzi transferów przypominają niezły kogel mogel.Pozdrowienia

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach

    grajus

    Czyli nic nowego, co roku to samo. Ale właśnie to jest największą atrakcją między sezonami!!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •