Zobacz wyniki ankiety:

Głosujących
21. Ankieta zamknięta
  • Slavia Praga

    18 85.71%
  • Besiktas Stambuł

    3 14.29%
Pokaż wyniki od 1 do 43 z 43

Wątek: Z kim lepiej będzie zagrać w ćwierćfinale PUEFA?

  1. Powrót do góry    #1

  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    24-02-2003
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najpierw drogi kolego należy przejść Lazio, co wydaje mi sie nie jest mozliwe, szczerze mowic nie wierze aby Wisła pokonala Lazio lub choćby zremisowała mimo ze mecz w Rzymie był bardzo interesujący i stał na bardzo wyskoim poziomie...przez to ze niewyjkorzystalismy tylku 100% sytuacji, zemszcza nam sie one w Karkowie...zapamietaj moje slowa!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Ale skóra na niedźwiedziu czeka :)

    ... na jej podzielenie, więc nie uprzedzajmy faktów, najpierw skopmy dupska pewnym siebie mokrym Włoszkom, potem nadejdzie czas spekulacji.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2003
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam myśle że Wisła przejdzie Lazio.Przy takiej formie w jakiej jest teraz zespół Wisły powinni dać rade.Są na fali.Moim zdaniem lepiej byłoby zagrać ze Slavią.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, że uda się Wiślakom przejść piłkarzy Lazio.
    Wtedy jednak wydaje mi się, że lepiej bedzie trafić na Slavie Pragę, ale też nie będzie źle jak zagramy z Beskistasem.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem na Besiktas Stanbul

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "nie mów hop, do póki nie przeskoczysz"..
    szczerze mówiąc to wydaje mi się, że Wisła wyleci, choć baardzo bym się ucieszył awansem

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    hehe najlepsze jest to że tuż po rozpoczęciu
    spotkania w Krakowie znać już bedziemy
    przecwinika pary Wisła-Lazio ponieważ mecz w
    Stambule ma się zacząc 2 h wcześniej niż w Polsce.

    pozdro.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    2,218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najpierw musimy przejść Lazio...
    Ale pewnie autor tej ankiety już zakłada, że jest po sprawie.:) Nawiązując do tematu muszę stwierdzić, że oba w/w zespoły prezentują się podobnie. Slavia to klub złożony z reprezentantów Czech, młodych obiecujących piłkarzy. Przypomnę, że w pierwszym meczu wygrali u siebie w Pradze z Besiktasem 1:0. Ta zaliczka może się jednak okazać zbyt mała, by spokojnie przetrzymać rewanż w Turcji. Myślę, że z tej pary awansuje zespół Kaana Dobry (Dąbrowskiego). W ewentualnej potyczce z Wisłą klub Dąbrowskiego IMHO nie ma większych szans, bo cóż znaczy taki Besiktas Stambuł w porównaniu z Lazio? Zachowajmy jednak pewien spokój i nie wyprzedzajmy zanadto wydarzeń. Już w czwartek dowiemy się, czy Wisła okaże się lepsza w rewanżu z włoskim klubem. Jeśli tak, to półfinał Pucharu UEFA jest nasz!

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Besiktas nie jest wygodnym rywalem i mam nadzieje ,że najpierw poradzą sobie z Lazio a potem trafią na Slawię!!!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    najpier trzeba przejsc lazio
    ale jak wilse sie uda to kazdy
    przeciwnik jest do przejscia oprocz liverpoolu

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    najpier trzeba przejsc lazio
    ale jak wilse sie uda to kazdy
    przeciwnik jest do przejscia oprocz liverpoolu
    Oczywiscie ze poczekajmy do czwartku do około
    godziny 22.35 i wówczas bedziemy już wiedziec
    kto z kim zagra. Uwentualny mecz mecz Wisły z
    Liverpoolem nastapiłby najszybicej dopiero w finale:P
    (chyba:D)

    pozdro.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Ha!

    Wisła - Liverpool to byłby pięęęęęęęęęęękny finałek!!!!!!! :):):) Zwłaszcza, gdyby zaaplikowano Dudusiowi z 5 goli na dzien dobry i laleczka musiałaby się najeśc w stydu, czego mu nie życzę. A Wisełce życzę sukcesów!

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-10-2002
    Postów
    2,299
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Porzednicy mają racje że "nienależy dzielic skóry na niedzwiedziu" i trzeba poczekac do 23 w czwartek.
    Potem można pospekulowac na temat który
    przeciwnik nam bardzej odpowiada.


    Pozdrawiam !!!

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    324
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najpierw mecz w Krakowie a potem mozemy spekulowac , bo bedzie wielki placz i szok jak nei przejdzie sie Lazio a mimo niezlego wyniku w Rzymie Wisla wcale nie musi awansowa - Lazio to ciagle wielka firma ..

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    173
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoro Wisla pokonala taki kluby jak Parma, shalke maja takze szanse na wyeliminowanie Lazio to nie bedzie wiekszych problemow ze Slavią czy Besiktasem:P:)

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2002
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najpierw Wisła musi przejść Lazio. Ale gdyby awansowałaby wygodniejszym rywalem była by Slavia.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak wiadomo Lazio to mistrzowie wyjazdow a wiec awans Wisly nie jest taki pewny jak wiekszosci sie wydaje.Co do dalszych rywali moim zdaniem nie ma roznicy na kogo trafimy.Oba zespoly sa zdecydowanie do przejscia i raczej nie dadza rady Naszej Wisle.Przjedziemy Lazio to bedzie wielki krok w kierunku zdobycia pucharu.....ale i tak juz jest super!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoro Wisla pokonala taki kluby jak Parma, shalke maja takze szanse na wyeliminowanie Lazio to nie bedzie wiekszych problemow ze Slavią czy Besiktasem:P:)
    Każdy mecz to nowa historia..

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chciałbym sie powtarzać,że najpierw trzeba przejść Lazio ale z punktu widzenia geograficznego lepiej trafić na Czechów....
    Może wtedy jeszcze więcej kibiców "Białej Gwiazdy" zawita na meczu swojej drużyny w meczu wyjazdowym.Chociaż ilość w Rzymie była niesamowita!

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jak poprzednicy sądzę, ze najpierw trzeba uporać się z Lazio, ale gdy już bedzie wiadomo, ze np. Wisła przeszła dalej to ten temat straci sens, gdyż bedzie też już wiadomo kto będzie rywalem.
    Zatem moim zdaniem wolałbym aby Wisełka trafiła na Stambuł, a patrząc na kwestie wyjazdu na meczyk, to wolałbym Pragę...
    Ares

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-09-2002
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No, no, no- to takie typowo polskie podejście do sprawy. Jesteśmy w połowie drogi, ale już wydaje man się, że jest po wszystkim. To tak jak Szaranowicz po skoku Małysza już nie czekał na Hautamekiego tylko zrobił go mistrzem. Zaczekajmy, a wtedy myślę, że jeśli Wisła awansuje i przejdzie Lazio to będzie nam wszystko jesdno czy zagra ze Slavią czy z Besiktasem

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2001
    Postów
    397
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W temacie ankiety nie jest napisane KTO będzie grał ze Slavią lub Besiktasem. Nie ma więc żadnego dzielenia skóry na niedźwiedziu. Z drugiej strony warto zauwważyć, że Wisła ZAWSZE grała lepiej w rewanżu w tej edycji PUEFA. Z Glentoranem 2:0 i 4:0, z Primoriem 2:0 i 6:1 z Parmą 1:2 i 4:1, z Schalke 1:1 i 4:1. I to niezależnie od tego czy rewamż odbywał się w Krakowie, czy na wyjeździe. Można się więc spodziewać, że będzie lepiej niż w Rzymie.

    Myślę, że Slavia byłaby ciekawszym przeciwnikiem dla Wisły, zawszeliczyłem na konfrontacje polskiego futbolu z czeskim. Czesi są do ogrania.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    896
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie nie ma znaczenia z kim Lazio zagra w ćwierćfinale :)

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2001
    Postów
    397
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie nie ma znaczenia z kim Lazio zagra w ćwierćfinale :)
    Grunt, że nie z Legią! Bo znowu byłoby lanie...

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według mnie jeśli chodzi o to, zeby Wiśle było łatwiej to jednak Slavia. Byłoby też bliżej do Pragi niż np. do Stambułu i wtedy byłby to mniejszy problem dla działaczy z wyjazdem i dla kibiców z przybyciem w licznej grupie bo do Stambułu jest jednak dalej i jest to teren raczej niebezpieczny.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    896
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie nie ma znaczenia z kim Lazio zagra w ćwierćfinale :)
    Grunt, że nie z Legią! Bo znowu byłoby lanie...
    mi wystarcza jak lejemy was w lidze

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2001
    Postów
    397
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale chyba nie w tym sezonie, chyba że mówisz o czwartoligowych rezerwach Wisły. Legia stoi na skraju bankructwa i niewykluczone, że się wycofa z rozgrywek...

    Tak, czy inaczej, szanse Legii na sprawienie lania Wiśle są na razie zerowe... Podobnie jak na zagranie w ćwierćfinale PUEFA.

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar LegiaL
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Legia stoi na skraju bankructwa i niewykluczone, że się wycofa z rozgrywek...
    Nie wnikam w Wasza bezproduktywna wymiane zdan, ale powyzsze zdanie to bzdura. Owszem nie jest w Legii najlepiej lecz bankructwo nam nie grozi.

    Troche zeszlismy z tematu :P
    Świetlik, chrabąszcz a nawet mysza to jest przyroda w swym całokształcie imponująca. I jeśli gdzieś kot goni myszę, to goni przyrodę w osobie tej myszy i wypada przywalić temu kotu tak, żeby mu nigdy mysza do głowy nie przyszła.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zdecydowanie lepiej gdyby Wisła wpadła na Slavię. Myślę, że jest to mimo wszystko dużo łatwiejszy rywal niż Besiktas. W Turcji zawsze gra się ciężko a atmosfera stwarzana przez tureckich kibiców sprawia, że drużyna przyjezdna czuje się jak w piekle :P:P:P. A więc mam nadzieję, że po ewentualnym wyeliminowaniu Lazio, krakowianie wybiorą się do Pragi :):):)

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2001
    Postów
    1,864
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to Pepiki juz na aucie:(

    Choć szansa na mecz Wisły w Pradze nadal istnieje. Tyle że nie ze Slavią a z cipkami z Rzymu.
    To chyba lepsze niż poroniony pomysł z Wiedniem i nawet bliżej niż do Szczecina.

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    1,594
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Besiktas Stambuł - Slavia Praga 4:2
    Pierwszy mecz: 1:0 dla Slavii
    Awans: Besiktas

    43' 1-0 Pancu
    61' 2-0 Ronaldo Guiaro
    67' 3-0 Dursun
    69' 4-0 Ilhan Mansiz
    76' 4-1 Dostálek (karny)
    83' 4-2 Hrdlicka

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,682
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    No będzie ciekawie jeżeli przejdziemy Lazio trafimy na zespół R.Dąbrawkigo"Kaana Dobrę".Będzie ciężko , ale przede wszystkim dalej niż do Pragi będzie do Stambułu i będzie mniej kiboli Wisełki :(:(

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    ewentualnym rywalem wisly bedzie besiktas
    moim zdaniem prezentujacy nizszy poziom niz lazio i schalke
    wiec przy awansie wisly moze juz byc tylko krok do pol finalu

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    2,218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zatem sprawdziły się moje przypuszczenia... Ekipa ze Stambułu potwierdziła, że u siebie jest niezwykle groźna i pewnie wygrała to spotkanie. Na kolejny mecz w Pucharze UEFA Wisła wybierze się więc do Turcji. :)

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach

    Wiadomości ze Stambułu

    Jak wiadomo przeciwnikiem pary Wisla-Lazio
    bedzie Besiktas dlatego zamieszczam tu wiadomość
    z ostatnich występów zespołu Romka Dąbrowskiego,
    który m.in. strzelił gola ;)

    Bramki Dąbrowskiego w meczu Besiktasu

    Potencjalny rywal Wisły Kraków w ćwierćfinale piłkarskiego Pucharu UEFA Besiktas Stambuł pokonał w niedzielnym meczu ligowym Goztepe Izmir 7:3. Dwie bramki zdobył Roman Dąbrowski, ale jedną samobójczą.

    - To był dziwny mecz. Po dziesięciu minutach prowadziliśmy 2:0, a po kolejnych piętnastu było już 2:2. Ja sobie trochę postrzelałem - zdobyłem drugą bramkę dla Besiktasu, i pierwszą dla Goztepe. Przy golu samobójczym starałem się wybić na aut piłkę odbitą od słupka, ale niestety zaskoczyłem własnego bramkarza - powiedział Dąbrowski, który zdobył pierwszego gola w oficjalnym meczu Besiktasu (wcześniej trafiał tylko w sparingach).

    - Później mieliśmy już zdecydowaną przewagę. Od 28. do 53. minuty strzeliliśmy pięć bramek. Goztepe popełniało katastrofalne błędy w obronie i to zadecydowało o naszym wysokim zwycięstwie - dodał Dąbrowski, który w niedzielnym meczu grał przez sześćdziesiąt minut.

    Besiktas jest w wysokiej formie. Prowadzi w ekstraklasie, a jedyną porażkę w tym sezonie poniósł w pierwszym meczu 4. rundy Pucharu UEFA ze Slavią Praga (0:1).

    - Oczywiście wszyscy myślą o Pucharze UEFA, ale celem numer jeden dla klubu jest wywalczenie mistrzostwa Turcji. W niedzielę czeka nas bardzo ważny mecz z Trabzonsporem i jeśli wygramy, a Galatasaray straci punkty z Fenerbahce, będziemy blisko tytułu. Na razie wszyscy żyją tym wydarzeniem, na mecze z Wisłą lub Lazio przyjdzie czas później - dodał Dąbrowski, znany w Turcji jako Kaan Dobra.

    W ćwierćfinale Pucharu UEFA Besiktas spotka się z Wisłą lub Lazio Rzym. Rewanżowy mecz 1/8 finału odbędzie się w środę w Krakowie. Pierwszy mecz zakończył się remisem 3:3.

    Besiktas prowadzi w tabeli ligi tureckiej. Z dwudziestu meczów wygrał piętnaście, a pięć zremisował. Wicelider, Galatasaray Stambuł, ma dwa punkty mniej (ale rozegrał jeden mecz więcej).
    za interia.pl

    pozdro. ;-p

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2001
    Postów
    397
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wisła ogra Lazio i zagra z Besiktasem, w którego składzie jest Dąbrowski. W półfinale Wisła zagra Panathinaicosem, z Olisadebe, a w finale z Liverpoolem, w którym broni Dudek. To by było piękne, nie?

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słyszałem gdzies o tym wyniku 7:3 i to tylko upewniło mnie ,ze Besiktas to drużyna ,która (przy ewentualnym awansie Wisły do kolejnej fazy PUEFA) ma spore szanse na wyeliminowanie naszego "Czarene Konia".

    Jesli chodzi o samą oraganizacje tego meczu to przypuszczam ,ze bedzie więcej policjantów jak kibiców na tym spotkaniu .

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Besiktas Stambuł jest srednim zespolem na range swiatowej piłki, lecz prowadzi w swojej lidze moze byc to bardzo ciekawy i mam nadzieje ze bramkowy mecz
    Ukryta zawartość [i]..:: Co ja widzę Polonia Bydgoszcz mistrzem w lidze ::..[i]Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    680
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zamknijcie ten temat bo stracil racje bytu. Dzieliliscie skore na niedzwiedziu a niedzwiedz zyje i ma sie dobrze..

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Wisła juz nie zagra. Chyba ze za rok. No ale z kim zagra za rok tego tez nie wiem :P

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany Awatar LegiaL
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zamknijcie ten temat bo stracil racje bytu. Dzieliscie skore na niedzwiedziu a niedzwiedz zyje i ma sie dobrze..
    Faktycznie, z perspektywy czasu ten temat wyglada dosc zabawnie.
    Świetlik, chrabąszcz a nawet mysza to jest przyroda w swym całokształcie imponująca. I jeśli gdzieś kot goni myszę, to goni przyrodę w osobie tej myszy i wypada przywalić temu kotu tak, żeby mu nigdy mysza do głowy nie przyszła.

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,682
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Wszyscy zastanawiali się z kim lepiej by Wisła grała w 1/4 Pucharu UEFA.A tak LAzio zagra z Besiktasem :):)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •