Pokaż wyniki od 1 do 29 z 29

Wątek: Jak myslicie kto jest najlepszym graczem SKRY Bełchatów ???

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    30-01-2003
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jak myslicie kto jest najlepszym graczem SKRY Bełchatów ???


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem po co taki temat kto jest najlepszym siatkarzem SKRY można wywnioskować po ich grze a wiem, ze jesteś z Bełchatowa i chodzisz na mecze SKRY więc chyba sama dobrze wiesz. A jeśli chcesz wiedzieć co myślą o tym ludzie to na stronie oficjalnej SKRY zawsze wybierany jest najlepszy zawodnik.
    Pozdrowienia

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dla mnie Skra nie ma żadnego wybijającego sie zawodnika - po prostu jest to skład średniaków na równym dosyc wysokim jak na polskie warunki poziomie:)

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters!
    Jesteś po prostu żałosny, a każdy kolejny twój wpis jeszcze gorszy. SKRA nie ma wybijających się zawodników ??? No to z jakiego powodu ze SKRY do reprezentacjii powołano dwóch zawodników, a z tego co mi wiadomo w kadrze nie grają średniaki. A z Jastrzębia powołano tylko jednego średniaka a jest nim Michalczyk.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1) Temat jest idiotyczny
    2) Temat jest idiotyczny z kilku powodow
    3) Temat jest idiotyczny z kilku powodow następujacych):
    - jak można oceniac, ktory z zawodnikow druzyny jest najlepszy, porownajmy Prygla z Zygadla - nie da sie.
    - jak mozna oceniac zawodnikow po rundzie treningowej, przez niektorych zwanej zasadnicza.
    - w Skra jest chyba najbardziej wyrownana (choc nie najlepsza) druzyna w PLS. Jest tam co najmniej 12 zawodnikow na poziomie takim, ze rezerwowy Skry w Nysie bylby gwiazda. Jednak do AZSu Czestochowa i Chemika KK, a nawet Jastrzebia porownywac sie nie Skry nie daje;

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jednak do AZSu Czestochowa i Chemika KK, a nawet Jastrzebia porownywac sie nie Skry nie daje;
    Nie wiem czy SKRY nie da się porównać do Jastrzębia. Niektórych zawodników SKRY da sie nawet porównac do niektórych z kędzierzyna i częstochowy.

    Porównajmy Jastrzębie ze SKRĄ:

    Środek- zdecydowanie lepszy środek ma SKRA i tu nie ma żadnych wątpliwości.
    Atakujący- tutaj jest równowaga
    Przyjmujący- równowaga
    Libero- przewaga na korzyść Jastrzębia, ale Czerlonek nie ustępuje wcale tak dużo Wójcikowi.
    Rozgrywający- przewaga SKRY

    Więc o czym my tu mamy rozmawiać.

    A teraz małe porównanie niektórych siatkarzy skry z siatkarzami galaxii.

    Rozgrywający- Zygadło obecnie jest lepszy od Stelmacha co udowodnił w piątkowym meczu.
    Atakujący- Prygiel zdecydowanie lepszy od obydwu atakujących galaxii.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Figo skoro uwazasz ze rozgrywajacy Skry jest lepszy od Srozgrywajacego Jastrzebia to moje kondolencje...
    Żygadło i za 10 lat nie bedzie gral tak jak gra Chudik...

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    FIGO - trochę przesadziłeś IMHO.

    Jedyną formacją lepszą Skry jest środek.

    Prygiel spisuje się "średnio na jeża". Divis znacznie lepiej (przed kontuzją).

    Michalczyk na skrzydle radzi sobie lepiej od Kudłaczewskiego.

    Jakbym kompletował zespół to wolałbym Chudika od Żygadły.

    A zresztą tabela wyraźnie pokazuje kto jest lepszy.


  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem czy SKRY nie da się porównać do Jastrzębia. Niektórych zawodników SKRY da sie nawet porównac do niektórych z kędzierzyna i częstochowy.

    Porównajmy Jastrzębie ze SKRĄ:

    Środek- zdecydowanie lepszy środek ma SKRA i tu nie ma żadnych wątpliwości.
    Atakujący- tutaj jest równowaga
    Przyjmujący- równowaga
    Libero- przewaga na korzyść Jastrzębia, ale Czerlonek nie ustępuje wcale tak dużo Wójcikowi.
    Rozgrywający- przewaga SKRY

    Więc o czym my tu mamy rozmawiać.

    A teraz małe porównanie niektórych siatkarzy skry z siatkarzami galaxii.

    Rozgrywający- Zygadło obecnie jest lepszy od Stelmacha co udowodnił w piątkowym meczu.
    Atakujący- Prygiel zdecydowanie lepszy od obydwu atakujących galaxii.
    Figo - buhahahha
    Prygiel - Divis tacy sami - no comment , masz zerową wiedze o siatkóce jak tak sądzisz
    rozgrywający przewaga Skry - hihihi:P to czemu Trener Czaja walczył o Chudika , a jak Jastrzębie przebiło ofertę Skre dopiero wtedy sięgał po Żygadło.
    Przyjęcie - równowaga - hihi:P przecież Michalczyk i Kudłaczewski to nie ma porównania , równowaga hihihi:P dobry kawał

    Figo napisałes fajny kawał dawno sie tak nie uśmiałem po prostu ze smiechu powstrzymać sie nie moge :D:D

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2003
    Postów
    100
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Figo - proponuję trochę więcej obiektywizmu. Rozbroiłeś mnie stwierdzeniem, że Żygadło jest lepszy od Chudika.

    Śmiem twierdzić, że Chudik to najlepszy rozgrywający PLS, a Żygadle jeszcze sporo do niego brakuje.

    Także nie dostrzegam zdecydowanej przewagi Skry na środku. G. Nowak czy Szczygieł to może nie są gracze klasy reprezentacyjnej, ale są to solidni zawodnicy.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Panters:
    Wiesz Panters zrobiłem sobie żart po to aby zobaczyć jak ty zareagujesz na to. No i zobaczyłem bronisz swoich zawodników jakby byli nie wiem kim. Jak Jastrzębie grało w Bełchatowie to po prostu Kudłaczewski był 10 razy lepszy od Michalczyka a nawet od najlepszego atakującego w lidze (a według ciebie to zapewne i na świecie)Divisa. Divis w tym meczu nie istniał po prostu jakby był małym wystraszonym dzieciaczkiem, które wszystkiego się boi. Na tle Prygla był zerem. Z Michalczykiem podobnie było w zeszłym sezonie jak graliście z nami o brąz. Michalczyk nie istniał i tak samo jak środek bloku. Nie wiem może jak wasza drużyna gra ze SKRĄ to się strasznie boją i graja tak jakby grac nie umieli a jak grają z kimś innym to błyszczą. Ale daje ci tu przykłady gdzie można było porównać tych zawodników.

    Do Plomien:
    Jesteś nowy to wiem, ale masz już chyba 11 wpisów i żaden nie był mądry. Chudik jest najlepszym rozgrywającym w lidze ??? Jesteś śmieszny. Wymienię ci tu kilku wystawiających, którzy są od niego lepsi:
    Sławek Gerymski- wielkie doświadczenie i napewno nagrywa dokładniej piłki niż Chudik.
    Kardos- w reprezentacjii jest pierwszym więc lepszy od Chudika
    Zygadło- mniejsze doświadczenie ale za to lepsza zagrywka, dokładniejsza wystawa, i lepszy blok.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Panters:
    Wiesz Panters zrobiłem sobie żart po to aby zobaczyć jak ty zareagujesz na to. No i zobaczyłem bronisz swoich zawodników jakby byli nie wiem kim. Jak Jastrzębie grało w Bełchatowie to po prostu Kudłaczewski był 10 razy lepszy od Michalczyka a nawet od najlepszego atakującego w lidze (a według ciebie to zapewne i na świecie)Divisa. Divis w tym meczu nie istniał po prostu jakby był małym wystraszonym dzieciaczkiem, które wszystkiego się boi. Na tle Prygla był zerem. Z Michalczykiem podobnie było w zeszłym sezonie jak graliście z nami o brąz. Michalczyk nie istniał i tak samo jak środek bloku. Nie wiem może jak wasza drużyna gra ze SKRĄ to się strasznie boją i graja tak jakby grac nie umieli a jak grają z kimś innym to błyszczą. Ale daje ci tu przykłady gdzie można było porównać tych zawodników.

    Do Plomien:
    Jesteś nowy to wiem, ale masz już chyba 11 wpisów i żaden nie był mądry. Chudik jest najlepszym rozgrywającym w lidze ??? Jesteś śmieszny. Wymienię ci tu kilku wystawiających, którzy są od niego lepsi:
    Sławek Gerymski- wielkie doświadczenie i napewno nagrywa dokładniej piłki niż Chudik.
    Kardos- w reprezentacjii jest pierwszym więc lepszy od Chudika
    Zygadło- mniejsze doświadczenie ale za to lepsza zagrywka, dokładniejsza wystawa, i lepszy blok.

    Figo tym wpisem pokazałes ze masz wiedze o siatkówce mniej niż zero !!!!!!!! po pierwsze pierwszym w kadrze Słowacji jest Chudik nie Kardos ! po drugie Żygadło dakładniej wystawia?? radze Ci wizyte u okulisty i to dobrego ! Po tzrecie Divis na tle Prygla zerem ??? Chłopcze Prygiel mógłby buty Divisowi czyścic ! po pierwsze Divis gra 100 razy lepiej w bloku i w ataku,i zagrywce ! Po prostu na twój temat no comment ! Jak to powiedział Stilonek Fan - przypominasz nam pewnego osobnika z Nysy - wszyscy wiedzą o kogo chodzi !!!!!!!

    PS CHłopcze masz obsesje na punkcie Jastrzębia !! ale w lidze mysle ze nasz zespół pokażę wam gdzie jest wasze miejse w szerego, bo jestescie po prostu ligowym średniakiem :):) Tak jak wszyscy mówią w PLS o mistrzostwo walczy AZS Czestochowa , KS Jastrzębie Borynia, Mostostal, wy walczycie co najwyzej o wejście do 4 ! :):)

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Figo, Panters skończcie z tymi bezsensowymi kłótniami, kiedy dojdzi to meczu Skra - Jastrzębie wtedy porównamy który z tych zespołów jest lepszy.
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No dobra Panters więc dlaczego ligowy średniak wygrywa z ligowym pretendentem do tytułu. Może to przez sędziów albo przez to, że Jastrzębie jest słabsze od SKRY ??? Na dzień dzisiejszy to SKRA jest lepsza od Jastrzębia gdyż wygrała ostanie 4 spotkania między tymi zespołami. W tym sezonie 3:0 i w tamtym 3 w play offach gdzie Jastrzębie ugrało tylko raz choć jednego seta. Zgodzisz się chyba ze mną, ze decyduje bezpośredni mecz a nie miejsce w tabeli. Oczywiście, że gdyby Nysa wygrała z Mostostalem to nie można by było powiedziec, że Nysa jest lepsza, ale SKRA wygrała z Jastrzębiem nie pozastawiając żadnych złudzeń i te zespoły prezentują podobną klasę.

    Nie pisze tak dlatego, że czuje jakąś urazę do Jastrzębia tylko dlatego, że taka jest prawda. A tak wogóle mecz pokaże. Jastrzębie wygra wtedy mogę przybić ci piątkę i powiedzieć, ze jest lepsze, ale narazie to SKRA wygrywa.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2003
    Postów
    100
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Plomien:
    Jesteś nowy to wiem, ale masz już chyba 11 wpisów i żaden nie był mądry.
    Ty masz już prawie 200 wpisów i też nie zauważyłem żadnego mądrego

    Chudik jest najlepszym rozgrywającym w lidze ??? Jesteś śmieszny. Wymienię ci tu kilku wystawiających, którzy są od niego lepsi:
    Sławek Gerymski- wielkie doświadczenie i napewno nagrywa dokładniej piłki niż Chudik.
    Widziałem go w tym sezonie aż 3 razy w Sosnowcu i nie mogę się zgodzić z tym, że jest lepszy od Chudika.

    Zgodzisz się chyba ze mną, ze decyduje bezpośredni mecz a nie miejsce w tabeli. Oczywiście, że gdyby Nysa wygrała z Mostostalem to nie można by było powiedziec, że Nysa jest lepsza.
    Cóż za błyskotliwość w formułowaniu opinii. Mógłbyś rozwinąć tę myśl? Na razie jedno zdanie zaprzecza drugiemu. Może jak rozwiniesz, to będzie sensowniej. A jeśli nie sensowniej, to na pewno weselej.


  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    30-01-2003
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sorrki ... za ten temat ... kazdy moze dawac jakie tylko chce tematy... jestem kibicem SKRY i dlatego dałam... nic by sie nie stało jakbyście dali jakis przykład dobrego zawodnika ... !!! a nie bezsensownie porownujecie Skre do jakis innych zaspołów...

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    sorrki ... za ten temat ... kazdy moze dawac jakie tylko chce tematy... jestem kibicem SKRY i dlatego dałam... nic by sie nie stało jakbyście dali jakis przykład dobrego zawodnika ... !!! a nie bezsensownie porownujecie Skre do jakis innych zaspołów...
    Przyklad dobrego zawodnika, prosze :). Prygiel i Zygadlo sa niezli.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sorrki ... za ten temat ... kazdy moze dawac jakie tylko chce tematy... jestem kibicem SKRY i dlatego dałam... nic by sie nie stało jakbyście dali jakis przykład dobrego zawodnika ... !!! a nie bezsensownie porownujecie Skre do jakis innych zaspołów...
    jestes nowy to Ci wytłumacze , nie da się porównać zawodników z różnych pozycji ! Przecież jak porównamy np. Szulca z Pryglem, jak jeden to przyjmujący , drugi atakujący !

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szatan666 temat wcale nie jest taki idotyczny. Zgadzam się całkowicie z Tobą, że w żaden sposób nie można porównywać zawodników grających na różnych pozycjach. Można natomiast ocenić poziom jaki gracz reprezentuje w swojej "działce". Moim zdaniem plebiscyty typu siatkarz meczu, kolejki, miesiąca czy sezonu nie są najlepszym pomysłem, gdyż nie mogą być obiektywne. Jednak istnieją, a ludzie je lubią, popierają i angażują się w nie.
    Gdy wybierano sportowca roku często poruszano ten problem. Dlaczego Adam Małysz ma być lepszym sportowcem niż nasi saneczkarze, którzy również zdobywają Puchar Świata? Dlatego, że każde posunięcie Adasia śledą media.
    Myśle, że u nas na forum można dyskutować na temat poziomu gry jakiegoś siatkarza, ponieważ mamy orientacje w temacie, ale na dłuższą metę i tak w przekonaniu większości najlepszy to najbardziej znany czyli medialny.

    Trochę mi sie odbiegło od tematu. Więc jeśli miałabym wybrać "najlepszego" zawodnika Skry, to tylko i wyłącznie podpierając się statystykami, byłby to Prygiel.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Figo, Panters w takich sprawach raczej trudno dojść do porozumienia, ale odsyłam na www.pls.pl. Znajdziecie tam mnóstwo rankingów i może w ten sposób dojdziecie do porozumienia (w co watpię). Jednak doceńcie magie liczb.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Plomien masz rozumowanie pięcio latka i czytasz jak pięcio latek. Gdybys doczytał do końca to zdanie to bys wiedział o co mi chodzi.

    Zgodzisz się chyba ze mną, ze decyduje bezpośredni mecz a nie miejsce w tabeli. Oczywiście, że gdyby Nysa wygrała z Mostostalem to nie można by było powiedziec, że Nysa jest lepsza.
    Cóż za błyskotliwość w formułowaniu opinii. Mógłbyś rozwinąć tę myśl? Na razie jedno zdanie zaprzecza drugiemu. Może jak rozwiniesz, to będzie sensowniej. A jeśli nie sensowniej, to na pewno weselej.
    A to teraz moja wersja tego zdania jak to napisałem.

    Zgodzisz się chyba ze mną, ze decyduje bezpośredni mecz a nie miejsce w tabeli. Oczywiście, że gdyby Nysa wygrała z Mostostalem to nie można by było powiedziec, że Nysa jest lepsza, ale SKRA wygrała z Jastrzębiem nie pozastawiając żadnych złudzeń i te zespoły prezentują podobną klasę.

    I plomien nie cwaniakuj bo ty specjalnie spokiowałeś tylko tę częsć zdania i to się można od razu domyślić bo u mnie po słowach, że Nysa jest lepsza jest przecinek i zdanie idzie dalej a u ciebie po tych słowach jest kropka. Więc specjalnie skopiowałeś część zdania i postawiłeś kropke zamiast przecinka, żebym wyszedł na błazna, ale nie to ty wyszedłeś na błazna i jak na razie to pajacujesz na tym forum. I uważam cię za większego de.... niż Panters bo on się ze mną kłóci i broni swojego ale nie cwaniakuje tak jak ty.

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    30-01-2003
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nio cze:-) ej sorki ale nie musicie się na ten temat kłócić ..każdy ma swoje zdanie i coś do powiedzienia ,ale bez pbrazy..no przecież nie o to chodzi.ja jestem z bełchatowa i na temat SKRY mogę się wypowiedzieć...no uważam,że godni uwagi i pochwały są : łukasz żygadło,sławek kudłaczewski,paweł maciejewski,adam nowik...każdy z nich ma jakieś zasługi w drużynie,ale przecież nie są doskonali i zdażają im się błędy:-) cenię sobie cały zespół,ale lubię także inne drużyny godne uwagi i reprezentujące jakiś poziom gry .pozdrawiam was papa

    aa i jeszcze jedno : nie sterujcie aliyah,bo przecież nie chciala źle a każdy może dodawać sobie tematy i ona tak zrobiła pozdrowionka i buziaki dla niej

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do wondergirl:

    Ej nikt tu nie steruje aliyah. Po prostu założyła wątek i wybuchła w tym wątku mała kłótnia i tyle, ale nikt nią nie steruje. A jeżeli tak to daj mi choć jeden przykład.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    277
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto jest najlepszym graczem Skry?
    Odpowiedź może być tylko jedna. Jeden z najlepszych atakujących w Polsce Robert Prygiel. Reszta zawodników też jest dobra, jednak kadrowicz to kadrowicz.
    Co do waszej kłutni o lepszego rozgrywającego, to powiem ci Figo że Panters ma rację, Pavel Chudik jest dużo lepszy od Łukasza Żygadły. Zawodnicy o wzroście 200 cm z natury niesą predysponowani do gry na pozycji rozgrywającego. Jest na świecie jedynie kilku świetnych rozgrywających. Pavel jest bardziej sprawny, szybszy i dokładniejszy. Przecież to dzięki jego dobrej grze Jastrzębie jest tak wysoko w tabeli, to dzięki niemu KS Nysa przez większość sezonu była wysoko w tabeli!
    Łukasz jest dobry, ale napewno nie lepszy od Pavla. Gdyby był naprawdę dobry to Galaxia by go niewypuściła.
    Wiem że zawodników ulubionej drużyny stawiamy często wyżej od teoretycznie lepszych zawodników, ale cóż czasem trzeba być obiektywnym.
    Pozdrawiam Pantersa i Figo i całe Forum!

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzadko odpisuje na forum ale wypowedzi typu, ze Zygadlo jest lepszy od Chudika sa smieszne. Troche wiecej obiektywizmu prosze.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2003
    Postów
    100
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [/quote]
    A to teraz moja wersja tego zdania jak to napisałem.

    Zgodzisz się chyba ze mną, ze decyduje bezpośredni mecz a nie miejsce w tabeli. Oczywiście, że gdyby Nysa wygrała z Mostostalem to nie można by było powiedziec, że Nysa jest lepsza, ale SKRA wygrała z Jastrzębiem nie pozastawiając żadnych złudzeń i te zespoły prezentują podobną klasę.
    [/quote]

    1. O tym, kto jest lepszy czy gorszy decyduje miejsce w końcowej tabeli rozgrywek,

    2. Dlaczego stosujesz różną miarę do Nysy i Mostostalu oraz Jastrzębia i Skry? Czemu twierdzisz, że zwycięstwo Nysy nad Mostostalem nie dałoby ci podstaw to uznania Nysy za zespół lepszy, ale gdy Skra wygrywa z Jastrzębiem to już bez żadnych złudzeń uważasz ją za lepszą?

    3. W rozegranych dotychczas kolejkach padły m.in. takie wyniki: Nysa-Płomień 3:0, Kędzierzyn-Płomień 2:3.
    W tabeli Kędzierzyn jest na 3 miejscu, Płomień na 5, a Nysa na 10.
    Czy mógłbyś na podstawie swojego - niezrozumiałego dla mnie - sposobu wnioskowaniu ustalić, kto z tej trójki jest najlepszy?

    [/quote]
    I plomien nie cwaniakuj bo ty specjalnie spokiowałeś tylko tę częsć zdania i to się można od razu domyślić bo u mnie po słowach, że Nysa jest lepsza jest przecinek i zdanie idzie dalej a u ciebie po tych słowach jest kropka. Więc specjalnie skopiowałeś część zdania i postawiłeś kropke zamiast przecinka, żebym wyszedł na błazna, ale nie to ty wyszedłeś na błazna i jak na razie to pajacujesz na tym forum. I uważam cię za większego de.... niż Panters bo on się ze mną kłóci i broni swojego ale nie cwaniakuje tak jak ty.
    [/quote]

    Widzę, że w świetle moich rzeczowych argumentów zabrakło ci argumentów na swoją obronę i zaczynasz się denerwować. Proponuję danie luzu.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. O tym, kto jest lepszy czy gorszy decyduje miejsce w końcowej tabeli rozgrywek,

    2. Dlaczego stosujesz różną miarę do Nysy i Mostostalu oraz Jastrzębia i Skry? Czemu twierdzisz, że zwycięstwo Nysy nad Mostostalem nie dałoby ci podstaw to uznania Nysy za zespół lepszy, ale gdy Skra wygrywa z Jastrzębiem to już bez żadnych złudzeń uważasz ją za lepszą?

    3. W rozegranych dotychczas kolejkach padły m.in. takie wyniki: Nysa-Płomień 3:0, Kędzierzyn-Płomień 2:3.
    W tabeli Kędzierzyn jest na 3 miejscu, Płomień na 5, a Nysa na 10.
    Czy mógłbyś na podstawie swojego - niezrozumiałego dla mnie - sposobu wnioskowaniu ustalić, kto z tej trójki jest najlepszy?
    odp. 1) Ten sezon się jeszcze nie skończył a jak mówisz, że decydują miejsca w końcowej tabeli rozgrywek a w tym roku jej jeszcze nie ma więc SKRA jest lepsza bo końcowa tabela rozgrywek była ostatni raz w tamtym sezonie a w tamtym sezonie SKRA była 3 a Jastrzębie 4 i to te drużyny grały przeciwko sobie i SKRA odniosła zwycięstwa.

    odp. 2) Zwycięstwo Nysy nad Mostostalem nie dało by mi takich podstaw dlatego, że wiemy jaki ten zespół prezentuje poziom a jaki Mostostal i gdyby Nysa wygrała to przez słabość Mostostalu albo jakieś inne czynniki. I nie można powiedzieć, że zespół który broni sie przed spadkiem wygra z pretendentem do tytułu to jest lepszy a o zespołach, które prezentują podobny poziom i jeden z nich wygrywa z drugim od roku to można powiedziec, że jest on lepszy.

    odp. 3) Odpowiedzią na to pytanie jest odpowiedź pytania drugiego.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem w Skrze najlepszy jest Robert Prygiel, ale wcale nie jest lepszy od P.Diviša, ani mu równy. Także rozgrywający Skry nie powiedziałbym, że jest równy P.Chudíkowi. Co do innych porównań Skry z Jastrzębiem, nie wiem czy Slawek Kudłaczewski jest lepszy od Przemka Michalczyka, a na środku A.Nowik od S.Trockiego.
    No ale to jest tylko moje zdanie na ten temat.
    POZDRAV!

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie najlepszym zawodnikiem jest ten gość jak on sie zwie hm... taki łysy gra na pozycji libero Czernobylek czy jak mu tam :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •