Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18

Wątek: Najwięksi wędrownicy lig żużlowych

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Najwięksi wędrownicy lig żużlowych

    Co sadzicie na temat zawodników (polskich i zagranicznych) ,którzy notorycznie zmieniają kluby ? Z jakiego powodu to robią ,czy to im pomaga ? zjednuje kibiców ? sponsorów? daje szanse rozwoju ? W ilu klubach jeździł rekordzista ? kto nib był ?




  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mysle ze zmieniaja kluby tylko dlatego ze w poprzednim nie byly wyplacane regularnie(lub wogole) pieniadze.zawodnik idzie tam gdzie jest mu najlepiej ,gdzie dostanie najwiecej kasy.a kibice musze to zrozumiec.Choc sa tacy ktorzy zostaja wierni swojemu klubowi od poczatku (do konca ? ) swojej kariery jak P.Paluch czy A.Huszcza :)Najwiecej klubow odwiedzil chyba Tony Rickardsson...?

  3. Powrót do góry    #3
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz powodem jest kasiora, taki Ułamek kieruje się tylko nią. Ale kiedyś było nieco inaczej. Na przykład Jan Krzystyniak - on na pewno nie zmieniał klubów z powodów finansowych. A z jakich to pewnie wie tylko on sam.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    raven

    Raven..a powiedz jaki zawodnik przechodzacy do innego klubu niekieruje sie kasą??pomijajac obcokrajowcow bo im to tylko na kasie zalezy a polacy??chyba nikt nieodejdzie z klubu gdzie dobrze płaca z powodu np.zlego toru.oczywiscie są wyjatki jak :Staszewski( dostal wszystkie zalegle pieniadze i w tym samym dniu opuscil Stal)....dlaczego odszedl??

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    01-01-2003
    Postów
    210
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    lexy

    tony znow tak duzo klubow nie zaliczyl. 3 albo 4.
    rekordzista pod tym wzgledem byl na pewno daniszewski. koles co sezon zmienial klub. nie wiem ile ich bylo, ale ok 10.
    ja uwazam za normalne ze dobry zawodnik woli jezdzic w zespole gdzie dadza mu wiecej kasy. uprawia niebezpieczna prace wiec chce tez zarobic.
    a staszawskiemu chodzilo moze o to by jezdzic w zespole lepszym. w zespole ktory bedzie walczyl o awans, bo gorzow raczej bedzie w dolnej czesci tabeli

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Największym żużlowcem-wędrowniczkiem jest Sebastian Ułamek.Co roku inny klub,który zagwarantuje większą kase niz poprzedni.ZERO,ZERO PRZYWIĄZANIA DO BARW KLUBOWYCH!
    W każdym z tych klubów opowiada ,że czuje się w nim doskonale i chciałby w nim startować do końca kariery.Jaki jest naprawdę przekonali się kibice Wybrzeża,Sparty,Unii.
    Ciekawe na jak długo zadomowi się w rodzinnej Częstochowie?
    Czyżby znowu sezon?
    Jeżeli chodzi o zagranicznych żużlowców to Rickardsson.Mało jest zawodników typu Huszcza(jeśli chodzi o Polskę albo Adams z zagranicznych!).A takich najbardziej się ceni!

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    odszedl bo mu kolo dupy zle bylo teraz gdy zrobil Stal na szaro ma kase z Gorzowa i zacznie kasowac w Rybniku czyli kasa kasa kasa kasa kasa...kasa $$$$

    P.S. czy byl az tak biedny skoro za pieniadze wyplacone od Stali kupil se samochod, przeciez mogl zainwestowac w maszyne ...

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ichtio

    Tony odwiedzil 3-4 kluby??!wiedz ze ten pan odwiedzil okolo 7-8 skarbnikow polskich klubow:)pamietam gdzies wymienial wszystkie kluby ( w tyg.zuzlowym)ale niechce mi sie szukac:)

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    01-01-2003
    Postów
    210
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    lexy

    moze i masz racje. ja jego fanem nie jestem i nie sledze jego kariery z taka uwaga
    ja z podziwem patrze na takich zawodnikow jak adams czy chosby hans nielsen. przez lata byli wierni swoim klubom
    adams unii, a hans motorowi i pile
    a z polskich zawodnikow to chyba tylko huszcza jest zawsze wierny myszce swojej. to jest jeszcze stara szkola zuzla, gdzie kasiora nie byla najwazniejsza. szkoda ze jankowski sie zlamal i dla wkmu startowal...

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja tez niejestem jego fanem...i mam nadzieje ze w tym roku niezdobedzie juz tytulu mistrza swiata a zdobedzie go JASON CRUMP!!szkoda ze Jason niejezdzi u nas...pewny powrot w szeregi e-ligi :):)

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    01-01-2003
    Postów
    210
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dla mnie nie wazne czy bedzie to crump. wazne jest to by tony nie zdobyl tytulu. niech nawet juz tomek go zdobedzie ale niech nie bedzie to tonik

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według mnie takim zawodnikiem jest Sebastian Ułamek.Praktycznie co roku zmienia klub.Troszke dłużej pojeździł w Wybrzeżu i we Włókniarzu.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ŚMIERDZACA PLOTKA

    Największym żużlowcem-wędrowniczkiem jest Sebastian Ułamek.Co roku inny klub,który zagwarantuje większą kase niz poprzedni.ZERO,ZERO PRZYWIĄZANIA DO BARW KLUBOWYCH!
    W każdym z tych klubów opowiada ,że czuje się w nim doskonale i chciałby w nim startować do końca kariery.Jaki jest naprawdę przekonali się kibice Wybrzeża,Sparty,Unii.
    Ciekawe na jak długo zadomowi się w rodzinnej Częstochowie?
    Czyżby znowu sezon?
    Jeżeli chodzi o zagranicznych żużlowców to Rickardsson.Mało jest zawodników typu Huszcza(jeśli chodzi o Polskę albo Adams z zagranicznych!).A takich najbardziej się ceni!

    Seba jezdzi juz na zuzlu 10 sezonow ( ten bedzie 11),w tym czasie startowal w 4 klubach.Natomiast Okoniewski startuje 6 sezonow(chyba dokladbie nie wiem bo nie interesuje mnie ten kmiot) i Falubaz bedzie jego 4 druzyna ztym ze rowniez tylko 1 sezon potem nastepna i nastepna.Ponoc namawial nawet Kasprzaka i Jankesa na zmiane klubu,chwalil sie jaka wileka kase mozna zrobic na podpisaniu kontraktu z nowa druzyna itd.
    WIEC ODPOWIEDZ NA PYTANKO POSTAWIONE W TEMACIE WATKU MOZE BYC TYLKO JEDNA..... rafal okoniewski
    Okoniewski - bękart ziemi leszczynskiej


  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oto miasta w ktorych strartowal Tony
    1 Ostrow
    2 Z.Gora
    3 Tarnow
    4 Gorzow
    5 Gdansk
    6 Torun

    Mysle,ze udalo misie zachowac kolejnosc.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiscie temat otwozony po to zeby bluzgac Rafala Okoniewskiego koledzy z Leszna dajcie juz spokoj odszedl ,powyzywaliscie go no i starczy po co znowu dotego wracac .

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    24-10-2002
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie dziwie sie zawodnikom,ze zmieniaja barwy klubowe.To jest ich praca,a wiadomo kazdy idze tam gdzie wiecej placa.Czasy przywiazania do barw klubowych juz sie skonczyly.

  17. Powrót do góry    #17
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Oto miasta w ktorych strartowal Tony
    1 Ostrow
    2 Z.Gora
    3 Tarnow
    4 Gorzow
    5 Gdansk
    6 Torun
    Seth dla Twojej wiadomości 1 klubem Rickardssona była Bydgoszcz

    niech nawet juz tomek go zdobedzie ale niech nie bedzie to tonik
    nawet?

    Przeciez to Polak i chyba zdobycie przez niego tytułu byłoby dla nas czyms najwspanialszym. Ale skoro uważasz że lepiej kibicowac zagranicznym gwiazdkom to twój wolny wybór, ale mnie osobiście to szokuje.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oto miasta w ktorych strartowal Tony
    1 Ostrow
    2 Z.Gora
    3 Tarnow
    4 Gorzow
    5 Gdansk
    6 Torun

    Mysle,ze udalo misie zachowac kolejnosc.
    Pierwszym jego klubem była zdaje się Polonia Bydgoszcz no może drugim. :)

    Oczywiscie temat otwozony po to zeby bluzgac Rafala Okoniewskiego koledzy z Leszna dajcie juz spokoj odszedl ,powyzywaliscie go no i starczy po co znowu dotego wracac .
    Hehe na około hmm 20 postów (nie chce mi się liczyć) tylko w jednym poscie został Okonioń zbluzgany. Wiec chyba się wpisałeś tylko dla zasady. Czyż nie ?
    -------------------
    Widzę, że jak preparowałem tego posta to Buszmen mnie uprzedził, ale co tam . :>

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •