Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 94

Wątek: SKRA - GALAXIA

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    SKRA - GALAXIA

    W sobotę 2.01.2003 roku o godzinie 17 Skra we własnej hali podejmie Galaxię. Jest to drugi hit tej kolejki po meczu Jastrzębie - Mostostal. Co myślicie o tym meczu jaki będzie wynik tego spotkania ???

    Widać wyraźnie że Galaxia jest w słabszej formie i możliwa jest w tym meczu niespodzianka. Po tym jak Galaxia męczyła się z dużo słabszym od niej przeciwnikiem jakim jest GTPS. myślę że SKRA powinna wygrać 3:0 lub 3:1.

    Pozdrawiam :):):)


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak masz racje AZS ma kryzys ale traw on juz dosyc długo bo aż o meczu z levskim na wyjezdzie gzdzie AZS mugł wygrać to spotkanie.Niska wygrana Azs to skutek konczacego sie kryzysu AZS ale tagze dobrej gry gospodaży.A wiec myśleze mecz przeciwko Skrze bedzie punktem zwrotnym dla AZS i uważam że AZS wygra to spotkanie 1:3 lub 2:3.Porażka AZS nie wchodzi w gre.
    PS
    MISTRZ MISTRZ MISTRZ AZS.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stawiam na zwyciestwo SKRY ! i mysle ze to sie sprawdzi :) musicie wykorzystac slabosc gosci !

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niemasz raci AZS wygra to spotkanie a Mostostal dostanie w dupe z jastrzebiem.
    Papke to atakujacy!To czemu w eczu ze skara maiał czape za czapą.Jeszcze najlepszy na swiecie coś ci sie pomyliło.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe koles jestes zenujacy ! chyba moge miec wlasne zdanie i wlasnie mam takowe ze Azs przegra mecz ze SKRA 3-0 lub 3-1 :) a co do Papkego to chcielibyscie miec takiego atakujcego w pajacykowie

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AZS wygra ten mecz 1:3 lub 2:3.I nik albo nic tego nie zmieni.Jesli chodzi o atakujacego Papke jest lepszy od szymańskiego ale kto nie jest od niego lepszy, a Papke kto by nie chcemy wolilibyśmy Kalninsa.
    PS
    MISTRZ MISTRZ MISTRZ AZS
    NIEZWYCIĘŻONE SĄ BARWY BIAŁO ZIELONE.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No pewnie z tego wzgedu byscie woleli Kalninsa bo gdyby mial przyjsc do was Papke to byscie pamietali o tym ze gral w waszym odwiecznym rywalu Mostostalu ! Pozdrawiam Matias ;)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    651
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gbx => nie mów za nas. Ja podobnie jak Matias wolałbym aby w szeregach AZSu występował Kalnnins niż Papke.
    Ci dwaj zawodnicy są bardzo dobrzy ale mimo wszystko wolałbym Kalnninsa ponieważ ten drugi baaardzo wysoko łapie piłke (jak nikt w Europie) a następnie potężnie zbija.
    Ale oczywiste jest że Papke to też bardzo dobry zawodnik i może niby masz rację że niechcielibyśmy Papkego bo grał w Mosto ale podejrzewam że wy też niechcielibyście np. Gołasia :). Pozdrawiam.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zdgadzam sie z toba Karollo.Kalnins jest THE Best i mam nadzieje że powruci do AZS.
    MISTRZ MISTRZ MISTRZ AZS

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Akurat ja niechcialbym Golasia :) z tego powodu ze gral u was i dlatego ze srodkowy nam jak narazie nie jest potrzebny bo mamy Szczerbaniuka i Januszkiewicza ktory spisuje sie nadzywczaj dobrze! Jedynie kogo bym widzial z AZSu u nas to jest Michal Winiarski :) Pozdrawiam :-)

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No pewnie z tego wzgedu byscie woleli Kalninsa bo gdyby mial przyjsc do was Papke to byscie pamietali o tym ze gral w waszym odwiecznym rywalu Mostostalu ! Pozdrawiam Matias ;)
    Gbx-chyba bardziej was by bolało jakby wasz pupilek odszedł do największego wroga,to po pierwsze.
    A po drugie jakby Tomek grał w AZS-ie przynajmiej dwa lata,i jeżdziła na obozy to nie wiem,kto mialby lepszego atakującego.
    Może doczekamy jeszcze meczów AZS-Azoty gdzie po jednej stronie Papke ,a po drugiej Kalnins.

    P.S.
    Przy okazji,Tomek wracaj do zdrowia i do... Czestochowy oczywiście.
    Czekamy na Ciebie.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drogi karollo po co im Gołaś ???jak Olek i Benek są lepsi :) i jeszcze jest Stancel, nie ma sensu sciagać kogoś na ławe :(

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters ale twoje jastrzębie wszystko by dało by mieć takich środkowych jak AZS albo takiego rozdrywajaącego albo jednego z naszych mlodych przyjmujących.Nie wypowiadaj się o rzeczach które cię nie dotyczą.
    PS A ZA TYDZIEŃ AZS POWIEKSZY PRZEWAGE NAD JASTRZĘBIEM.
    POZDRAWIAM MATIAS

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    651
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drogi karollo po co im Gołaś ???jak Olek i Benek są lepsi :) i jeszcze jest Stancel, nie ma sensu sciagać kogoś na ławe :(
    Panters każdy może mieć swoje zdanie. A moje zdanie jest takie że Gołaś i Dacewicz są lepsi od Szczerbaniuka i Olka :)(tzn. napewno nie na chwilę obecną ale ogólnie). No ale to tak samo tylko moje zdanie jak twoje Panters i nieróbmy tu niepotrzebnej kłótni:D. Pozdrawiam serdecznie :D.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters ale twoje jastrzębie wszystko by dało by mieć takich środkowych jak AZS albo takiego rozdrywajaącego albo jednego z naszych mlodych przyjmujących.Nie wypowiadaj się o rzeczach które cię nie dotyczą.
    PS A ZA TYDZIEŃ AZS POWIEKSZY PRZEWAGE NAD JASTRZĘBIEM.
    POZDRAWIAM MATIAS

    typowe podejscie do sprawy niektórych z forum ! napisz cos na jego klub to cie zje ze złosci oj oj ! po pierwsze uważam ze chudik w chwili obecnej jest lepszym rozgrywajacym od Stelmacha , a waszym młodym przyjmującym do Gabrycha jeszcze dużo brakuje , a wasi środkowi ostatnią tesh nie błyszczą wiec z Czestochowy w barwach jastrzebia bym obecnie nikogo nie chciał widziec :)

    napisałem tylko co sądze o Gołasiu a ty mnie atakujesz :( oj nie ładnie :(

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters to jest typowe zachowanie nowych osob na tym forum ;) zreszta ta sama osoba "najechala" na mnie jak napisalem wlasne zdania co do wyniku tego meczu (Skra-Pamapol)

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GBX domyślam sie że o mie chodzi ale ja niechceise z nikim kucić.Było mineło.
    POZDRAWIAM MATIAS

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    1,594
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz zapowiada się interesująco. Stawiam na 3:2 dla Skry.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Matias ja rowniez pozdrawiam i mam nadzieje ze rozmowy na forum beda na sie kleic :)

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi osobiście pasował by scenariusz taki, w którym Mostostal wygrywa w Jastrzębiu 3:0 lub 3:1, a Skra pokonuje w takim samym stosunku Galę. W ten sposób tabela Polskiej Ligi Siatkówki zrobiła by się bardzo ciasna na szczycie, co w następnych meczach gwarantowało by rywalizację do upadłego o zakończenie PLS na 1 miejscu po 1 rundzie.
    Pozdrawiam kibiców!!

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no nie pozostaje nic tylko wygrac, jak nie wygramy to bedzie niestety zle...bardzo zle gorzej niz teraz


    do boju AZS, zwyciestwo czeka nas!

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stawiam wygraną Skry i Mostostalu , dokładnego wyniku nie będę typować. Co do waszych kłótni / Karollo, Matias, Panters i GBX/ są bezsensowne i nic nie mają wspólnego z tematem " mecz Skra -AZS' więc dajcie sobie spokój.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    651
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Droga Natalio a gdzie w mojej wypowiedzi wydzisz chociaż nutke złośliwości ?! Chyba posty pomyliłaś :D. Pozdrowienia dla Natalii (mam sentyment do tego imienia :D).

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Natalio czy widzisz akurat w mojej wypowiedz jakas zlosc ?? ;) bo ja nie poprsotu wymieniam swoje poglady :)

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Karollo teraz powiedz gdzie ja napisałam że w twoich/waszych wypowiedziach są złośliwości , chodzilo mi tylko że do tego tematu nie pasują gadki w stylu "wole Papkego ja Gołasie , Kalnisia , Dacewicz lepszy, Szczerbaniuk lepszy , Papke cieńki " itp.chciałam tylko abyście niepotrzebnie nie "bili piany' bo temat newsa jest zgoła inny.
    Podrowienia- Dzięki za sentyment do imienia też lubie to imię.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję że Skra wygra u siebie, mają w końcu za sobą publike no i słabą dyspozycje Galaxii, a więc Skro do boju :)!!!! Liczę na Was ;)

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja rowniez licze na Skre i mam nadzieje ze wygraja za 3 punkty co jest bardzo mozliwe poniewaz AZS jest w duuuzym dolku :) POZDROWIENIA Z CIEPLEGO K-K dla MILEJ MOSTOMANKI ;P

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    257
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Licze na zwycięstwo SKRY 3:1, chociaż fakt faktem Galaxia musi sie przebudzić. Oby nie nastąpiło to w najbliższy piątek ( podobno właśnie w piątek ma być mecz). SKRO do boju, liczy na was cały Bełchatów i nie tylko chyba ... :)

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj cos mi się zdaje że trzeba będzie założyć nowe forum specjalnie dla kibiców AZS i Mosto, które się będzie nazywało "Spory Galaxii z Mostostalem". Napisałem ten wątek nie po to aby kibice tych drużyn się tu kłócili kto lepszy tylko po to aby każdy wypowiadał sie na temat tego meczu, a nie wiem czy kontuzja Kalninsa ma chodź w 1 % związek z tym meczem.

    Pozdrawiam :):):)

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obstawiam zwycięstwo Skry 3:0 lub 3:1 i będę trzymać kciuki, by taki wynik padł. Moim zdaniem jednak Skra musi zagrać lepiej niż w sobotę z Mosto.
    Pozdrowienia z K-K:)
    Do boju Mosto i do boju Skra!!!

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Figo,
    cyt. :
    SKRA - GALAXIA

    W sobotę 2.01.2003 roku o godzinie 17 Skra we własnej hali podejmie Galaxię. Jest to drugi hit tej kolejki po meczu Jastrzębie - Galaxia. Co myślicie o tym meczu jaki będzie wynik tego spotkania ???
    Zrobiłeś "czeski" błąd : drugi hit tej kolejki to mecz Jastrzębie-Mosto a nie Jastrzębie-Galaxia.
    Dziwią mnie typy Matiasa i Karolla na wynik meczu Skra-Galaxia. Każde typowanie powinno mieć jakieś racjonalne podstawy, tymczasem trzeba mieć bujną wyobraźnię żeby typować zwycięstwo Galaxii w Bełchatowie 3:0 lub 3:1 - zespół, który gra słabiutko i ledwo wygrał z ostatnim (wtedy) w tabeli GTPS-em miałby wygrać z czołowym zespołem ligi i to na ich parkiecie, zadziwiający poziom optymizmu - szkoda, że nie przekładało sie to np. na frekwencję kibiców Galaxi na meczu z Noliko. Co do rzekomej wyższości Dacewicza i Gołasia nad Szczerbaniukiem i Januszkiewiczem to w rozgrywkach LM i podczas meczu Galaxia-Mosto jakoś tego nie było widać.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jak się śmiałem z wszystkich którzy po paru kiepskich meczach przekreślali Mostostal, tak teraz ostrzegam wszystkich przed hurraoptymizmem. Galaxia ma kryzys, ale to nie znaczy że od razu będzie wszystko do końca sezonu przegrywać. Czasami wystarczy parę dobrych akcji żeby zespół się przebudził chociaż na jeden mecz.

    Oczywiście dla mnie jako kibica Mosto lepiej byłoby żeby to Skra wygrała i to za 3 punkty. I jest to wysoce prawdopodobne, bo Skra ma duży potencjał, gra u siebie i Galaxia miałaby i tak ciężko nawet bez kryzysu. Wszystko zależy czy Skra będzie umiała od początku przycisnąć Galaxię tak żeby nie złapali wiatru w żagle.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    651
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziwią mnie typy Matiasa i Karolla na wynik meczu Skra-Galaxia. Każde typowanie powinno mieć jakieś racjonalne podstawy, tymczasem trzeba mieć bujną wyobraźnię żeby typować zwycięstwo Galaxii w Bełchatowie 3:0 lub 3:1 - zespół, który gra słabiutko i ledwo wygrał z ostatnim (wtedy) w tabeli GTPS-em miałby wygrać z czołowym zespołem ligi i to na ich parkiecie, zadziwiający poziom optymizmu - szkoda, że nie przekładało sie to np. na frekwencję kibiców Galaxi na meczu z Noliko. Co do rzekomej wyższości Dacewicza i Gołasia nad Szczerbaniukiem i Januszkiewiczem to w rozgrywkach LM i podczas meczu Galaxia-Mosto jakoś tego nie było widać.
    A nic Ci do tego jaki ja typuje wynik. Chyba nie muszę Ci przypominać jaki wynik typowałeś 30 października (Mostostal:AZS). Zamiast bawiąć się w moderatora, poprawiająć Figo napisz coś sensownego. 30 PAŹDZIERNIK PIĘKNY DZIEŃ :D.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Karollo, jeszcze raz wychodzi "częstochowska mentalność" polegająca na tym, że jedynie słuszne poglądy mogą mieć tylko kibice Pamapolu. Po pierwsze : miejsce gdzie prezentujemy swoje poglądy na Sportsboardzie nosi nazwę "Forum" a to jest właśnie takie miejsce gdzie ścierają się różne poglądy i dlatego "mam to do tego" (tzn. typowania wyniku 3:0 dla Pamapolu w meczu ze Skrą) że wyrażam swoje zdziwienie i takie mam "bandyckie" prawo na forum. Po drugie : akurat nie typowałem wyniku meczu Mosto-Pamapol w październiu '02. Zastanów się na drugi raz zanim z czymś znowu "wyskoczysz".

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    651
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to ty gafy też nie popełniaj bo ja nie typowałem zwycięstwa AZSu 3:0 tylko 3:1. I to jest moje zdanie i powtarzam: "Nic Ci do tego". Z tej rozmowy nic nie wyniknie więc zakończmy ją i skupmy się na temacie wątku. Pozdrawiam.

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziwią mnie typy Matiasa i Karolla na wynik meczu Skra-Galaxia. Każde typowanie powinno mieć jakieś racjonalne podstawy, tymczasem trzeba mieć bujną wyobraźnię żeby typować zwycięstwo Galaxii w Bełchatowie 3:0 lub 3:1 - zespół, który gra słabiutko i ledwo wygrał z ostatnim (wtedy) w tabeli GTPS-em miałby wygrać z czołowym zespołem ligi i to na ich parkiecie, zadziwiający poziom optymizmu - szkoda, że nie przekładało sie to np. na frekwencję kibiców Galaxi na meczu z Noliko. Co do rzekomej wyższości Dacewicza i Gołasia nad Szczerbaniukiem i Januszkiewiczem to w rozgrywkach LM i podczas meczu Galaxia-Mosto jakoś tego nie było widać.
    RZYGACZ : nie masz się co martwić. Frekwencja na meczu z Noliko była i tak większa niż rekordowa pojemność hali w Kędzierzynie. Poza tym spójrz sobie jak wyglądały typy Twoje i innych forumowiczów kibicujących drużynie Motostalu, gdy trn zespół doznawał porażki np. z Olsztynem, Sosnowcem, Szczecinem czy Moskwą nie zapominając o tych wymęczonych spotkaniach na 2:3 np. z Gwardią. Po każdym z meczów słyszeliśmy teraz na pewno będzie 3:0 dla mosto, a poprzednie mecze to wina sędziów ("biała mafia", która tak skrzywdziła mosto na poczatku sezonu"). Od początku wywoływałeś z pianą na ustach kryzys w AZS, zaznaczając ,ze wkrótce Mostostal bedzie wygrywał ze wszystkimi, a teraz nie bierzesz w ogóle pod uwagę, że jednak drużyna czestochowska może wrócić do formy z przed sezonu. Swoją drogą cieszę się ,że kryzys przyszedł eraz a nie na play-offy, do ktorej jestem pewien ,że drużyna się podbuduje, o czym mówią sami zawodnicy. ("... a o finały nie należy się martwić, bo będziemy zupełnie inaczej grać"). Ale póki co masz okazję się cieszyć, że znienawidzonej drużynie nie idzie zbyt dobrze, zatem masz swoje pięć minut i mam nadzieję ,że dosłowne. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TomekAZS,
    Cytuję
    RZYGACZ : nie masz się co martwić. Frekwencja na meczu z Noliko była i tak większa niż rekordowa pojemność hali w Kędzierzynie. Poza tym spójrz sobie jak wyglądały typy Twoje i innych forumowiczów kibicujących drużynie Motostalu, gdy trn zespół doznawał porażki np. z Olsztynem, Sosnowcem, Szczecinem czy Moskwą nie zapominając o tych wymęczonych spotkaniach na 2:3 np. z Gwardią. Po każdym z meczów słyszeliśmy teraz na pewno będzie 3:0 dla mosto, a poprzednie mecze to wina sędziów ("biała mafia", która tak skrzywdziła mosto na poczatku sezonu"). Od początku wywoływałeś z pianą na ustach kryzys w AZS, zaznaczając ,ze wkrótce Mostostal bedzie wygrywał ze wszystkimi, a teraz nie bierzesz w ogóle pod uwagę, że jednak drużyna czestochowska może wrócić do formy z przed sezonu. Swoją drogą cieszę się ,że kryzys przyszedł eraz a nie na play-offy, do ktorej jestem pewien ,że drużyna się podbuduje, o czym mówią sami zawodnicy. ("... a o finały nie należy się martwić, bo będziemy zupełnie inaczej grać"). Ale póki co masz okazję się cieszyć, że znienawidzonej drużynie nie idzie zbyt dobrze, zatem masz swoje pięć minut i mam nadzieję ,że dosłowne. Pozdrawiam.
    Twoja wypowiedz stanowi dla mnie typowe pomieszanie z poplątaniem. Nie typowałem wyników meczów ligowych Mosto na jesieni ,2002, kilka konkretnych wyników meczów wytypowałem dopiero w styczniu br. m.in. meczów Pamapol-Mosto, Mosto-Skra, Pamapol-Olympiakos (i trafiłem !). Twierdzenie "że
    teraz na pewno będzie 3:0 dla mosto" jest przez Ciebie kompletnie wyssane z palca - wprost przeciwnie : w swoich wypowiedziach kibice Mosto przyznawali, że Mosto jest w dołku, że widać zmęczenie u graczy a ciągłe kontuzje też mają wpływ na gorszą grę Mosto i że liczymy iż po Nowym roku nastąpi wyjście z dołka (co zresztą nastąpiło). "Z pianą na ustach wywoływałem (?) kryzys AZS" ... hmmm .... jak ja mogłem "wywołać kryzys AZS" ? nie jestem Panem Bogiem ! Owszem zauważyłem dosyć wcześnie symptomy zaczynającego się kryzysu w Pamapolu (bodajże po porażce w Sofii z Lewskim)i otworzyłem taki temat, który jest aktualny do chwili obecnej ! Wcale nie zakładam, że Pamapol nie wróci już do formy w tym sezonie, wręcz przeciwnie : twierdzę, że Pamapol pozbiera się ale to może jeszcze potrwać np. 2-3 tygodnie (Pamapol musi pozbierać się po czymś co ja na swój użytek nazywam "syndromem LM" - po prostu dają się we znaki skutki gry w LM tj. porażki z silniejszymi rywalami i podróże). Wcale Pamapol nie jest dla mnie "znienawidzonym zespołem" a że za nim nie przepadam to już inna sprawa (w dużym stopniu przyczyniło się do tego postępowanie i wypowiedzi niektórych kibiców Pamapolu - może spowodowane to jest ich frustracją, ale nie usprawiedliwia ich to w moich oczach). Pozdrawiam.

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    RZYGACZ: no tak, z chęcią zobaczyłbym tekst kibica z Kędzierzyna, który przyznaje po przegranym meczu :"przegraliśmy ponieważ byliśmy słabsi". Jak możesz wyprowadzić mnie z mojego mylnego przekonania ,ze takiego zdania nie było, to śmiało zacytuj. Póki co wątki typu "Biała mafia" nie dają mi tego do zrozumienia, ale liczę na to ,że mnie sprowadzisz na dobrą drogę :P Ja z kolei moge Ci udowodnić, że typy na 3:0 Mostostalu w dobie kryzysu były i nie widze nic w tym złego w przeciwieństwie do Ciebie, z tym że z myślą skierowaną w stronę Częstochowian. Nikt z nas jakoś się z tego nie śmiał. To tyle co miałem do powiedznia w tej sprawie. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    257
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie czy ten wątek dotyczy sporów i waśni między Mosto a Galaxią ?? Przecież tutaj mamy pisać o meczu SKRA - Galaxia. Przecież to idzie z nudów zasnąć jak prawie w każdym wątku na tym forum jest dyskusja kto jest lepszy, czy Mosto czy Gala. Otwórzcie sobie jakiś wątek, a nie zaśmiecajcie tego waszymi dyskusjami na temat wyższości jednych nad drugimi. Napiszcie co sądzicie o meczu SKRY z Galaxią ( mecz jest w piątek o 18) i po sprawie.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AMIGO-21, masz rację odbiegliśmy z TomkiemAZS od tematu. Co do tematu to uważam, że Skra wygra z Pamapolem bo gra u siebie a Pamapol jeszcze chyba jest w dołku. Trenerom Skry polecam analizę meczu ostatniego Pamapol-Mosto (myślę że nawet bez mojej rady to zrobią).
    P.S. do TomkaAZS
    Temat "Białej mafii" nie ja wywołałem (chyba ktoś z Jastrzębia, ale to nieważne).Faktem jest że w okresie październik-listopad'02 były przypadki fatalnego sędziowania (później na szczęście to jakoś to "ucichło"). Kibice Mosto mieli pretensje (moim zdaniem słuszne) do sędziowania dwóch meczów w Kędzierzynie (przegranych przez Mosto 2:3) : ligowego z PE Sosnowiec i pucharowego z Olsztynem, natomiast do porażki z Pamapolem nie było pretensji do sędziego (ja sam napisałem, że pomimo 2-3 błędów sędziego dla Pamapolu, nie miało to wpływu na wynik meczu, bo Mosto zagrało w tym dniu słabo i nie tylko ja tak napisałem bo inni kibice Mosto też). Jeśli możesz to udowodnij (będzie to ciekawe), że typowałem (jak Twierdzisz) 3:0 dla Mosto przed meczem w Kędzierzynie.


  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wstyd panowie , nawet moderator wdaje się wgłupią dyskusję - nie na temat o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy, czy wy nie potraficie czytać ze zrozumieniem toż tego uczą w IV kl. szkoły podstawowej
    Podajcie sobie adresy i wymieńcie wzajwmne poglądy na ten temat a nie zaśmiecajcie forum. Nikogo nie interesuja kłótnie Rzygacza i Tomka ktore są nie w temacie i niczego mądrego nie wnoszą . Chlopaki opanujcie emocje , polecam SZKLANKE WODY ZAMIAST.
    Pozdrówka dla normalnych dyskutantów.

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz będzie napewno zacięty ale obstawiam 3 : 1 dla Bełchatowa !!! Innego wyniku nie mogę sobie jakoś wyobrazić !

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz będzie napewno zacięty ale obstawiam 3 : 1 dla Bełchatowa !!! Innego wyniku nie mogę sobie jakoś wyobrazić !
    Ja też obstawiam 3:1 dla Skry, chociaż???? Nie jestem pewna czy Galaxia ugra seta??? Może jakiś cud????

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje ze Pamapol przegra obojetnie w jakim stosunku byleby tylko Skra wygrala. Na pewno bedzie ciezko i Czestochowa bedzie chciala sie przelamac, ale mam nadzieje ze nie nastapi to szybko. Mecz bedzie grany w piatek wiec Jastrzebie i Mostostal beda znaly wynik z Belchatowa. Jezli wynik dla nich bedzie korzystny bedziemy mogli zobaczyc jeszcze ciekawszy mecz.
    Stawiam 3-2 dla Skry.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mecz Skry Bełchatów z Galaxią Częstochowa już w piątek



    Nie w sobotę, a już w piątek siatkarze Skry Bełchatów zagrają z liderem Polskiej Ligi Siatkówki

    Zmiana terminu nie jest spowodowana transmisją telewizyjną. - Wiele osób prosiło nas, byśmy zagrali już w piątek - mówi prezes klubu Edward Maruszak. - Przystaliśmy na to bez problemu.

    Zgodnie z przewidywaniami bełchatowianom nie udało się urwać choćby punktu Mostostalowi Kędzierzyn-Koźle. - Mistrz Polski miał dzień konia - uważa szef Skry. - Wychodziło im wszystko, zaskoczyli nas zagrywką, a my oprócz tego nie radziliśmy sobie z zagrywką.

    Wszyscy w Bełchatowie są za to pewni, że Skrze uda się powalczyć z liderem Polskiej Ligi Siatkówki Galaxią Częstochowa. Tym bardziej że wicemistrz Polski jest w dołku, co potwierdziło ostatnie spotkanie ligowe z GTPS Gorzów, które częstochowianie wygrali zaledwie 3:2. Dodajmy, że zespół z Gorzowa dysponował tylko siednmioma zawodnikami.

    - My nie liczymy na słabość Galaxii - zapewnia Maruszak. - Liczymy na siebie, bo jestem pewien, że jesteśmy w stanie poradzić sobie z nimi. Potrafimy grać w siatkówkę, poza tym nie zmieniłem zdania i interesuje mnie miejsce powyżej piątego. Zresztą dobrze byłoby zakończyć rundę zasadniczą w pierwszej czwórce. To dałoby nam komfort przed play off.


Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •