Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: "Sport" w TVP 3

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    "Sport" w TVP 3

    Jestem dzi niewysany i niezadowolony... wrocilem wieczorkiem do dmku, patrze w program jest o 1.25 retransmisja meczyku Azs nio wiec czekam, upewnilem sie jeszcze ne telegazecie wszystko gra, zarywam noc ale chce zobaczyc jak wygladaja chlopaki przed sobotnim meczem...
    nio i co sie dzieje... o 1.25 Katowice koncza program i zsotaje sie kolorowy sygnal i sygnak beeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

    pisze o tym bo moze nie wszyscy sa tak wytrwali i czekaja do nocy ale cos mi sie tutaj nie podoba i ktos kogos robi w balona. moze w katowicach mysla ze i tak nikt tego nie oglada wiec nie dajemy tego... albo jest inna wersja wyjazd do grecji okazal sie zbyt kosztowny i zrezygnowana z transmisji... okropne... a moze tylko na katowicach tego nie bylo ???


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to pięknie. Widzę telewizja znowu daje popis. Co za bezczelność. Ja nie wytrwałam, ale widzę, że dobrze zrobiłam.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2002
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ne tylko w Katowicach. W Warszawie tez nie bylo. Nastawilam sobie video aby nagrac, patrze rano a tu nagrala sie tylko kolorowa plansza. Tez sie niezle wkurzylam. Oni sobie po prostu z nas robia jaja!

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AZSfan,Marti> podobnie jak <Marti> nastawiłam magnetowid i rano się zaskoczyłem bo nic nie miałem. Choć jsetem fanem MOSTO to lube oglądać inne kluby i to co zrobiła TVP to jak zwykle olewka kibiców. Mogli powiedziec że nastąpiła zmiana programu i meczu nie będzie nie scierał bym głowicy. Pozdrawiam tych co czekali na mecz!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szczerze mówiąc to też dałem się zrobić w balona po prostu tych ludzi chyba pozabijam. pewnie chcieli przyciągnąć widzów do swojej stacji no i raczej odrzucili i to z własnej winy. miejmy nadzieje tylko, że już tak się nie będzie działo.

    pozdrowienia dla wszystkich oszukanych :):):)

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja już nie będę się nawet skarżyć, że w ogóle nie posiadam takiego kanału jak tvp3 (tu do "Polski B" nie dociera). W tym roku LM w tv mogę "obejść się tylko smakiem".
    Jestem jeszcze bardziej wściekła niż WY.
    Oczywiście tvp bardzo trudno jest zrobić transmisję spotkania LM siatkarzy na żywo, choćby na "dwójce". Oni potrafią tylko dopasowywać ramówkę do nic nie znaczących meczy towarzyskich, np. Real - reszta świata!!!!
    Niestety KIBICE SIATKÓWKI okazują się dla tvp nic niewartą widownią...

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    158
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzis okolo poludnia pokazywali meczyk AZS AWF Danter Poznań-BKS Bielsko-Biała.Naszczescnie Danterki wygrały i sa liderkami Serii A.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Spoko

    Nie przejmujcie sie! Nie pierwszy i nie ostatni raz TVP3 robi nas w balona. W sobote wieczorem (tydzien temu) bardzo sie ucieszyłam bo w Telegazecie pisało, że od 19.45 do 20.30 bedzie Siatkarska Liga Mistrzów. Pomyślałam, że przygotowali jakieś skróty meczów Mosto i Gali, jakieś wywiady i komentarze a tymczasem... transmitowali PLK. Nic nie mam do koszykówki, ale po prostu przesadzili!!! Dzwoniłam nawet do nich, ale niestety niky nie odbiera albo jest zajęte.
    Ogólnie jestem bardzo niezadawolona z programów TVP3!
    Albo innym razem: całkiem przypadkowo włączyłam sobie TVP3 atu Jastrzębie gra sobie z Sosnowcem (chodzi mi o towarzyski turniej w Będzinie) ale nic wcześniej nie napisali że będzie jakiś skrót. Są beznadziejni!

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To się TVP3 nie pierwszy raz zdarzyło. Kiedyś przeczytałam w programie, że ma być siatkówka, ale była koszykówka. Albo miały być mistrzostwa świata w siatkówce, a był jakiś serial.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2002
    Postów
    304
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Telewizja rządowa już dużo razy pokazała gdzie ma kibiców siatkówki. Nawet jak dwa lata temu były transmisje live z PLS to zamiast pierwszego seta meczu kolejki dali relacje z sejmu . Ale wtedy było stosunkowo dobrze bo były transmisje live. Teraz nie ma PLS w TVP3 (w sumie dobrze bo sa w tv4) ,a z ligi mistrzów daja godzinne skróty jakby nie mogli dać relacji live ,która by przyciągnęła o wiele więcej widzów. A retransmisje jak sa o 19 to jeszcze pół biedy ale jak o przystępnej godzinie 1:25 to już lekka przesada . Tak jakby wcześniej leciały jakies ważne programy. Teraz to już tvp kpi z kibiców siatkówki nawet zapowiedzianą wcześniej retransmisje w nocy "odwołują".

    Mam nadzieje ,że polsat wykupi za rok również Lige Mistzrów siatkarzy i będe mogł się wreszcie cieszyć z transmisji w tv. Pamiętacie może ten szum wokół tvp3 i wielkiej zmiany tej telewizji?. Nie zmieniło się nic nadal kibiców sitkówki mają głęboko w d....

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mostostal - Noliko w telewizji!!

    W telewizji regionalnej będziemy mieli okazję obejrzeć spotkanie Mostostal - Noliko, transmisja na żywo z tego meczu zaplanowana jest na wtorek 11.02 od godziny 17.50 (mecz zacznie się o 18.00) - to była dobra wiadomość. Teraz czas na złą - rewanż zaplanowany został na środę, 19.02. TVP3 zapowiada retransmisję o godz. 23.00.
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Scarlett:
    Nie wiem czy to, że mecz jest transmitowany o 23 jest złą wiadomością. Dobrze, że wogóle jest transmitowany. Choć to tylko retransmisja to i tak należy być zadowolonym bo chociaż się zobaczy Mostostal w akcji w LM.

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Scarlett:
    Nie wiem czy to, że mecz jest transmitowany o 23 jest złą wiadomością. Dobrze, że wogóle jest transmitowany. Choć to tylko retransmisja to i tak należy być zadowolonym bo chociaż się zobaczy Mostostal w akcji w LM.
    Tez ciesze sie ze mecz w ogole jest w telewizji ale no coz tak wazne spotkanie wolalabym obejrzec na zywo, nie lubie ogladac meczy gdy znam juz wynik a nie ma szans zebym do 23 nie sprawdzila wyniku z Belgi.
    A swoja droga gdyby np Wisła grała w cwiercfinalach Ligi Mistrzow to przez miesiac mielibysmy relacje z kazdego treningu Wisly.
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z jednej strony to sobie mysle ze nie mamy tak zle bo pilki recznej i innych sportow W OGOLE nie ma w tiviku, no ale z drugiej retransmisja decydujacego o awansie do FF meczu o godzinie 23 to skandal ...

    wiec coz ... trza cos zrobic ...

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Retransmisje to jeszcze bym zniosl (zawszae mozna przeczekac i nie sprawdzic wynikow) ale zeby to nie byl zeden skrot godzinny. Jest taka sytuacja: 2:0 przegrywa mosto, jeszcze sa nadzieje gdyz mosto wygrywa w trzecim secie ale czas antenowy sie konczy.... no wiec latwo przewidziec kto wygra...

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Transmisja

    Spox, że I meczyk będzie transmitowany na żywca:-)))
    Szkoda tylko że z rewanzowym już tak nie będzie:-((( Ale dobrze że w ogóle bedzie retransmisja:-)
    Jesli chodzi o "sport w tv3" to się już na ten temat wypowiadałam. Jakiś czas temu jak opóźniał się skrót meczu LM to zadzwoniłam do redakcji i okazało się że Warszawa w ostatniej chwili odwołała transmisję i że oni nic więcej tam nie wiedzą, poza tym zaraz wszyscy kopńczą pracę i idą do domu!!! Oczywiście w takiej sytuacji nie pozostało mi nic innego jak tylko powiedzieć im co o tym wszystkim myslę!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •