Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Free Manager World

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,726
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach

    Free Manager World

    Postanowiłem zrobić zabawę, która nazywa się Free Manager World. Jest to wirtualny manager żużlowy. Do wyboru macie wszystkie drużyny, które wezmą udział w rozgrywkach ligowych Ekstraligi w roku 2003. Każda drużyna dostanie określoną kwotę pieniężną (oczywiście wirtualną) i będzie mogła przedłużać kontrakty. Każdy zawodnik zostanie wyceniony. Jeżeli natomiast nie chcemy, lub nie możemy przedłużyc kontraktu, wystawiamy zawodnika na listę trasferową. Tutaj to my narzucamy mu cenę. Pieniądze za transfer trafiają do naszej kasy klubowej. Dodatkowo drużyna, które kupuje zawodnika musi z nim podpisać kontrakt wartości takiej, jakiej drużyna, która ewentualnie chciała z nim przedłużyc kontrakt. Wszyscy zawodnicy dostaną określone umiejętności. Po zebraniu zapisów oraz po okresie transferowym, ruszy liga. Mecze odbywać się będą na czacie tej strony, powstanie także specjalny dział na stronie poświęcony tej zabawie. Jest ona całkowicie darmowa. Mecze rozgrywać będę programem Speedway Meeting. Odbywać się one będą na żywo na czacie. Zostaną wyznaczone nagrody pieniężne za zwycięstwo, remis i porażkę. Oczywiście za porażkę będą to straty, a nie zarobki. Wszystkie wyniki znaleźć można będzie w specjalnie poświęconym do tego dziale. Mecze odbywać będą się w soboty i niedziele co tydzień w godzinach od 15 do 18. Mam nadzieję, że zapisy zbiorę do końca stycznia, tak by już w połowie lutego po sezonie trasferowym można było zacząć zabawę. Gdy drużyna będzie chciała zakupić zawodnika z listy transferowej, będzie kierować do mnie na maila swoją ofertę, ja wtedy prześlę ją drużynie, z której pochodzi zawodnik. Jedyny warunek uczestnictwa w grze to częsta obecność w internecie. Bardziej szczegółowe informacje oraz regulamin znaleźć będzie można w poświęconym tej zabawie dziale, który powstanie po zebraniu zgłoszeń. A na razie zgłaszać się można pod adres aszotek@boo.pl podając swój nick, imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, miasto drużyny Ekstraligi 2003, którą chcecie kierować oraz jej nazwę, numer gg. Po zebraniu zgłoszeń poinformuję na tej stronie o tym i wykonam do tego specjalny dział. Mam nadzieję, że będzie to dobra zabawa, i że się nie zawiedziecie.

    Tekst ten pochodzi ze strony zuzel.news.prv.pl i tam też umieszczne będą najświeższe informacje o zabawie.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Adas_Team - Apator Torun !!


    Aszotek to koluj ludzi i rob jakas liste kto juz kogo wzial.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,726
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Do tej pory:

    Adaś - Toruń
    Mehau - Zielona Góra
    Lukash - Gdańsk
    TheLimp - Wrocław
    Kaioh - Leszno
    Kubbas - Bydgoszcz
    Okon - Piła

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    napisałes ze postanowiłes zrobić - drobna pomyłka takie cos juz było , bodajze TheLimp i Jasz_czur organizowali cos takiego , cos im nie wypaliło ale teraz istnieje juz taka zabawa , prowadzi ja Twisrer . takze wg mnie Aszotku Twoja zabawa jest tylko kopia tamtej a nie wymysłem Twojej wyobraźni...

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,726
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    napisałes ze postanowiłes zrobić - drobna pomyłka takie cos juz było , bodajze TheLimp i Jasz_czur organizowali cos takiego , cos im nie wypaliło ale teraz istnieje juz taka zabawa , prowadzi ja Twisrer . takze wg mnie Aszotku Twoja zabawa jest tylko kopia tamtej a nie wymysłem Twojej wyobraźni...
    Wiem, że robili i nawet brałem w tym udział, ale to padło tylko ciebie nie rozumiem bo gdzie napisałem, że ja to wymyslilem (ta zabawe)? Poza tym tu sa inne zasady niz tam. Ale i tak nie rozumiem twego tlumaczenia, przeciez ja napisalem ze postanowilem to zrobic, a nie ze ja to wymyslilem.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-06-2002
    Postów
    702
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj Aszotku drogi obawiam sie ze jest to maly plagiat bo taka liga juz istnieje i prowadzi ja Twisrer. Tamta liga (LPM) jest rozwinieta juz niedlugo konczy sie pierwszy sezon startuje tam 12 druzyn a juz od nastepnego planuje sie ze bdzie 16. Co ci moge powiedziec jak na razie z tego co czytalem to jest identycznie....jak u nas nie wiem co masz zamiar z tym zrobic ale ja uwazam to za lekkie wypaczenie. Proponuje ci np. zrobic menadzera ligi angielskiej. Heh pozniej by mozna bylo rozgrywac DPŚ albo cos w tym stylu....no nie wiem nie wiem mnie sie to osobiscie nie podoba ze bedziemy sie w bawic w ta sama gre rownolegle.......ogolnie dramat maly. Mimo to pozdrawiam i proponuje sie przespac z tym pomyslem
    gg: # 1178855Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    -------------
    Ukryta zawartość - Strona zawodnicza ISQ
    Ukryta zawartość - Strona LPM
    Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,726
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    No wiem, że istnieje ale powiedz czy w tamtą ligę może bawić się tylu ile zechce? Nie, bo za mało miejsc. A co z innymi? No to widzisz. Potrzebne więcej takich zabaw. Poza tym moja ma inne zasady, które sam wymyśliłem, chodzi o transfery itd. Poza tym twister też zrobił według twoich myśli plagiat, bo pierwszy był TheLimp i Jaszczur, ale oni rozumieją, że każdy ma prawo do tej zabawy żeby ją organizować. Według twojego rozumowania jak ktoś zrobił managera żużlowego na kompa normalnego nie wirtualnego to ma do niego wyłączność? Mylisz się. Popatrz ile takich managerów już jest.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    SPOKOJNIE

    Nie klucie sie bo nie ma po co ale moge was zapewnic ze jak zacznie sie sezon zuzlowy wyjdzie menadzer internetowy nie tylko liga polska a jesli jaszczur dostales jakiego meila po angielsku mozesz mi przeslac ...

    2 Angielskich uczniow zakladaja cos takiego to jest w meilu ktory dostalem narazie wiem malo jak ktos bylby chetny przetlumaczac kolejne listy bym byl wdzieczny :P

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Smolen, Aszotek nic nie wymyslil, tylko postanowil prowadzic tego typu zabawe. No coztam bralem udzial ale zrezygnowalem bo cos mi sie nie podobalo, nie bede mowil co. Ale nie wiemy jeszcze jak Aszotek ma zamiar to prowadzic ale chyba w Speedway Meeting. Ja sie zglaszam jako druzyna Unii Leszno !!!

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,726
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Jest już pełna obsada i ruszyła też strona - http://www.zuzel.news.prv.pl/fmw.html

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wiem że wszystko jest na tej stronie ale czy nie wygodniej byłoby zamieszczać wyniki w tym wątku?

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Coś chyba gra nie ruszyła ;-p

    Bo tu jakiś zastuj jest.... ;-p

    Gra niczym plagiat LPM Twisrera
    oraz gry Menadzera ze Speedway Info :D.

    pozdro. :/

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,726
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Jak nie ruszyła jak ruszyła? Gra ma swoje forum i tutaj wyników zamieszczać nie trzeba. A Ty daminek zajmij się swoimi sprawami lepiej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •