Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Wydarzenie dnia23.12.02

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

    Wydarzenie dnia23.12.02

    hahaha uprzedzilem cie sportsmen.prosze wpisac najważniejsze wydarzenia dnia dzisiejszego.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestey z tego co wiem to nic takiego ciekawego sie dzisiaj nie wydarzylo, chociaz jeszcze jest czas.

    Pozdrawiam i jestem pod coraz wiekszym wrazeniem takich temacikow, przynajmniej jest zabawanie przed świetami :)

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzisiaj wydarzeniem była informacja,że drużyna śląska nie wzmocni się w rundzie wiosennej (brak kasy).

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-12-2001
    Postów
    960
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe, udało Ci się. Po prostu po wczorajszej krytyce nie chciałem w taki dzień jak ten, pisać takiego tematu. Ale dobra. Mam pomysł. Wypowiedzcie się tutaj, czy warto zakładać temat z wydarzeniami dnia....??

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-12-2001
    Postów
    960
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kolejny Polak w Excelsiorze !

    Jak poinformowało "Tempo", 24-letni Łukasz Kubik podpisał 3,5 letni kontrakt z belgijskim klubem Excelsior Mouscron.

    W drużynie tej występuje juz inny polski zawodnik Marcin Żewłakow, a wcześniej grał w niej Michał Żewłakow.

    Kubik ostatnio był zawodnikiem KV Mechelen, jednak klub ten został postawiony w stan likwidacji. Wcześniej bronił barw Cracovii.

    (onet.pl)

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2002
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już kiedyś takie coś było i mi się bardzo podobało.Według mnie lepiej jest założyć jeden temat o wiadomościach dnia niż ciągle zakładać tematy dotyczące jakiegoś wydarzenia sciągnięte z onetu.Nie mam nic przeciwko tym tematom,ale żeby te wiadomości były naprawdę godne założenia nowego tematu i ciekawe,a nie na hama zakładać nowy temat z wiadomością że "Jakiś tam piłkarz spadł z dachu,ale mu nic się nie stało" czy inne pierdoły.Mogę zrozumieć temat "Niedzielan będzie grał w Bundeslidze" bo jest to wiadomość ważna i ciekawa i godna skomentowania.

    P.S. Tak naprawdę to chyba ostatecznie nie będzie grał w bundeslidze,ale to tylko przykład :P

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z jednej strony takie tematy sa dobre, poniewaz zagladajac mozna sobie zobaczyc co w danym dniu sie dzialo i byc na bieząco, z drugiej strony, jak sadza przeciwnicy jest to zwykle nabijanie postow. Nie wiem, czy pierwszy argument, czy moze drugi jest wazniejszy. Jednak po wnikliwych przemysleniach sadze, ze jestem na "TAK", tylko, zeby informacje nie byly kopiowane na żywca tylko okrojone i napisane swoimi slowami wtedy bylby to swietny i perspktywiczny pomysl :)


    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •