Zobacz wyniki ankiety: Jak wiadomo 03.01 w Sosnowcu przy ul.Zeromskiego 9 odbeda sie mecze polfinalowe Pucharu Polski. O go

Głosujących
26. Ankieta zamknięta
  • Polska Energia i Mostostal Azoty

    5 19.23%
  • Polska Energia i Morze Szczecin

    1 3.85%
  • Galaxia AZS i Mostostal Azoty

    19 73.08%
  • Galaxia AZS i Morze Szczecin

    1 3.85%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Polfinaly Pucharu Polski !!!

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Polfinaly Pucharu Polski !!!

    Jak wiadomo 03.01 w Sosnowcu przy ul.Zeromskiego 9 odbeda sie mecze polfinalowe Pucharu Polski. O godzinie 14:00 Mostostal zagraz z Morzem a o godzinie 18:00 Polska Energia podejmowac bedzie Galaxie AZS. Obydwa mecze beda transmitowane za zywo w tv lecz na kodowanym kanale Polsat Sport, ktorego wiekszosc z nas chyba niema (sorki jesli sie myle). Dla wszystkich wiernych fanow siatkowki, ktorzy nie maja Polsatu Sport mamy (redakcja KP oczywiscie :D) rozwiazanie - relcja LIVE z obydwoch meczy na oficjalnej stronce kazikow!!! I relacja rozpoczyna sie o godzinie 13:50 a druga okolo godziny 17:45. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na obydwa mecze (oczywiscie na stronke kazikow :D) A tak przy okazij to kto waszym zdaniem zmierzy sie w finale? czekam na typy i odpwiedzi,


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-09-2002
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Paweł, czy napewno podałeś poprawnie godziny meczów? Być może się mylę, ale wydaje mi się, że w czasie sobotniego meczu podano na hali, że będą sie one odbywać o 17.30 i 20.00.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    upsssss... ale sie machnolem :(( sorki @LL
    Petrus masz u mnie jush 2 piwko :D

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o półfinałowe mecze to w przypadku meczu Mosto Morze wyniku jestem niemal pewien 3:1 dla mosto ale mam nadzieje ze Morze miło zaskoczy w tym spotkaniu i bedzie ciekawy mecz. w meczy Galaxia Sosnowiec faworytem jest Galaxia ,ale trzeba przyznać ,ze wynik nie jest pewny. gracze z sosonowca juz udowodnili ,ze potrafią świetnie grać. w tym spotkaniu kibicuje Sosnowcowi i mam nadzieje ,ze uda sie im pokonac Galaxie.
    pozdrowienia

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja rowniez jestem pewny co do meczu Mostostal-Morze i wedlug mnie Mosto po paru dniach przerwu zacznie grac lepiej (przerwa swiateczna) i licze na powrot formy jesli forma powroci bedzie szybki 3-0 jesli forma bedzie taka jak w Szczecinie bedzie 3-1 rowniez dla Mosto co do drugiego meczu uwazam ze po trdunym i ladnym meczu wygra Galaxia 3-1 :) i mam nadzieje ze final PP bedzie tak fascynujacy jak rok temu.Pinol bedziesz w Sosnowcu??

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam nadzieję że w meczu Mostostal-Morze będzie przynajmniej taki wynik jak w Szcecinie czyli 3:1 dla Mosto, a w finale mam nadzieję że Mosto zagra z Galaxią i wygramy no bo w końcu historia lubi się powtarzać!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No sie zobaczy :) Ja stawiam, ze w pierwszym meczu z Morzem bedzie 3-2 dla nas a w drugim azs wygra z kazikami tez 3-2, a w finale bedzie ciezko, wygra lepiej dysponowany :)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Konkurs: do wygrania 2 bilety na PP w siatkowce !!!

    Hey @LL !
    Od dzis na oficjalnej stronie kazikow rusza super konkurs SmS. Do wygrania 3 bilety na final tegorocznego Pucharu Polski, ktory odbedzie sie 04.01 w Sosnowcu przy ul.Zeromskiego 9 o godzinie 14:00. Zeby wygrac go trzeba jedynie wyslac smsa pod numer 7916 o tresci "DG 92" (cena smsa to niestety 9zl +vat) W zamian oprocz mozliwosci wygrania biletow kazdy kto wysle smsa dostanie w ciagu miesiaca (od aktywacji) 20 smsow zwrotnych z informacjami o zespole z Sosnowca.Po wyslaniu sms nalezy jeszcze jedynie wyslac na moje gg (1408944) wyslac swoje dane wraz z nr. telefony kom. i czekac do 31.12 na sms zwrotnego z informacja czy wagrales pozdro

    aha prosze adminow i moderatorow o nie usuwanie tego watku, wkoncu wspolpracuje moja stronka z wami

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mostostal

    Chyba wszyscy już wiemy kto wygra w tym turnieju. W tej ankiecie miałem moment zawachania ale podejrzewam ze w finale sotka sie Mostostal z Polska Energia. Energia ma ta przewage ze graja u siebie. No zobaczymy jak to sie zakonczy. Pozdrawiam all.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •