Pokaż wyniki od 1 do 40 z 40

Wątek: Morze - Mostostal

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Morze - Mostostal

    Mosto do Szczecina przyjezdza... Ciekawe jak to bedzie.. Mlodziez Morza za wysokiego poziomu nie prezentuju, a jak zobacza po drugiej stronie siatki trzon reprezentacji kraju to moga spalic sie na sam poczatek...
    Ale patrzac na to z drugiej strony, Mosto ostatnio sie nie widze, a LM graja srednio, a w PLSie tez nie blyszcza...
    Nie bede typowac wyniku, ale mysle, ze moze byc jutro ciekawie. Godz. 17.00 hala SDS.
    Pozdroofka


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moj typ to 3:1 dla Mosto ale jak dobrze wiemy wszystko sie moze zdarzyc dlatego .... zycze powodzenia jednemu i drugiemu i niech wygra lepszy :) pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiscie kibicuje Mosto, ale chcialam zwrocic uwage na swietna w tym sezonie gre Gerymskiego. Uwolil sie on od kontuzji ktore dokuczaly mu w poprzednim sezonie i teraz radzi sobie na prawde wysmienicie.
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że ostatnio nie patrzy się na Mostostal jak na trzon reprezentacji, ale jak na drużynę, której forma spada na łep na szyję. Zatem chłopcy znad morza powinni wykazać dużo wiary i zagrać na maksimum swoich możliwości. Może się uda... Wobec tego co ostatnio prezentuje Kędzierzyn możemy mieć kolejną niespodziankę...
    Zawsze byłem optymistką jeżeli chodzi o typowanie, zarówno w lidze jak i przy reprezentacji, ale ostatnio moje zaufanie do chłopców z Mostostalu zostało poważnie naderwane :( Niestety :(
    Zatem rozsądek rozsiewa obawę, ale serce wciąż podpowiada 3:1 dla Kędzierzyna!!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Morze-Mostostal 1-3!!!!

    Mimo iż ostatni mecz w LM przegrali to i tak narzie mają bardzo dobry bilans setów i awansują dalej. myślę, że w Moskwie wygrają. Póki co skupię się na meczu w Szczecinie. Ten mecz może być ciekawy, dlatego, że w następnym sezonie do Mosto powraca Gerymski. jednak myślę, że jutro Mosto wygra i będzie to przedsmak tego co zaprezentują w Play-off.
    Pozdrawiam. W Moim sercu MOSTOSTAL i na dobre i na złe!!!!

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj, mam zle przeczucia co do jutrzejszego meczu:(
    Jezeli nasi zagraja z takim podejsciem i mobilizacja jak w srode, to moze byc nieciekawie. Od ladnych paru lat Mostostalowi ciezko gra sie w Szczecinie i tak bedzie i teraz...
    Oczywiscie chcialbym, aby Mosto wygralo za 3 punkty, ale naprawde bedzie ciezko.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    611
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba jest zbyt mało atutów po stronie Morza, żeby wygać z Mostostalem, pomimo tego, że Mistrzowie Polski w tym sezonie nie zachwycają. Co nie oznacza, że mecz będzie jednostronnym widowiskiem. Ja obstawiam 1:3.
    Ten mecz może być ciekawy, dlatego, że w następnym sezonie do Mosto powraca Gerymski.
    Bardzo ciekawa informacja. Czy mógłbyś podać nam pełny skład Mostostalu w przyszłym sezonie.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj ciezko bedzie strasznie ciezko! wygramy 3-0.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mostostal nie ma wyjścia musi wygrać i zainkasować 3 punkty no i najlepiej by było gdyby wygrali 3:0...innnego wyniku się nie spodziewam :)

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obawiam sie tego meczu strasznie,w chwili obecnej Galaxia przewyzsza Mostostal o klase ale ja wierze w mostov i mam nadzieje ze beda grac coraz lepiej a pojedynki Mosto-Galaxia beda tak fascynujace jak co roku

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widziałem MORZE jak grało w jastrzębiu i wiem jak gra MOSTOSTAL więc jestem pewien że 3 pkt pojadą do Kędzieżyna!!

    pozdrówka dla kibiców jastrzębia i mostostalu

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moim znadniem niepodważalnym faworytem tego meczu jest mosto, ale ile to juz razy faworyt przegrywał z druzyna o kilka klas słabszą. wydaje mi sie ze wygra Mosto ale Morze zagra dobry mecz i nie bedzie łatwo ich pokonać. stawiam na wynik moze i dzieny dla niektórych ale chyba bedzie 2:3, ale jak narazie to Do Boju Mosto.
    pozdrowienia

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pierwszy set dla Morza Szczecin robi się bardzo interesująco....25:18...Oj Mosto, Mosto..jak tak dalej pójdzie...nawet nie chce o tym myśleć!!!

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    16-14 dla Mosto w drugim secie

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    25-20 Dla mosto a wiec jest 1-1 w setach w pierwszym secie katastrofalna gra Papkina a tym juz gral dobrze

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na szczęście drugi set dla Mostostalu 25:20...oby tak dalej...Mosto do boju!!!!

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    11:7 dla Morza w trzecim secie...coraz gorzej z Mosto...

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i jest jajcarsko Mosto prowadzi 2:1 w setach a było w 3 secie bardzo gorąco!!!! Morze prowadziło nawet 5 punktami...

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    17-15 dla Morza :(

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W czwartm secie wyrównana walka narazie 19:17 dla Mostostalu...czwarty set..oby ostatni...

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skończyło się tak jak powinno Mostostal wygrał mecz z Morze Szczecin...Morze-Mostostal 3:1(25:18, 20 : 25, 21 : 25, 22 : 24,22:25)

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skończyło się tak jak powinno Mostostal wygrał mecz z Morze Szczecin...Morze-Mostostal 3:1(25:18, 20 : 25, 21 : 25, 22 : 24,22:25)
    Oczywiście Morze : Mostostal 1:3 (pomyliłam sie) Sorry :)

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cos troche pomieszalas Aniu ;) ale liczy sie zwycietwo i 3 pkt :) odrazu lepszy humor mam :D

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cos troche pomieszalas Aniu ;) ale liczy sie zwycietwo i 3 pkt :) odrazu lepszy humor mam :D
    ooo Pawel nawet nie mowiles mi ze wyrwales laske :P hehe musimy o tym pogadac.Brawo dla Mosto szczegolnie dla Musielaka ktory wraca po kontuzji Papke 1 set katastrofa potem juz gral dobrze Swider poprawnie Benek dobrze

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiscie ciesze sie ze zwyciestwa Mostostalu ale jeszcze bardziej z tego ze do gry wraca Rafal Musielak ktory jak wiadomo dla Mostostalu jest bezcenny. Mam pytanie do tych ktorzy widzieli mecz, jak radzil sobie Gerym??? Jak pisalam wczesniej w ostatnich meczac gral swietnie jestem wiec ciekawa jak spisal sie przeciwko bylym kolegom???
    I jeszcze jedna uwaga: nastepnym razem prosze o przeprowadzanie relacji z meczu na czacie, na forum wystarczy jesli ktos poda wynik po zakonczeniu kazdego z setow. Oczywiscie o ile z jakis wzgledow nie bedzie mozna przeprowadzic relacji na czacie wtedy relacja moze miec miejsce na czacie.
    Mostomankoo zeby poprawic swoj blad wystarczylo uzyc funkcji edycja - to tez taka mala uwaga na przyszlosc.
    Pozdrowki:)
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-09-2002
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli wszystko wraca do normy. Powoli Mostostal wraca do siebie i do poziomu do którego nas przyzwyczaił. Choć po wyniku można się domyślić, że spacerek to nie był. Ale w końcu kto ma walczyc w lidze o mistrzostwo jak właśnie nie Mostostal.

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli wszystko wraca do normy. Powoli Mostostal wraca do siebie i do poziomu do którego nas przyzwyczaił. Choć po wyniku można się domyślić, że spacerek to nie był. Ale w końcu kto ma walczyc w lidze o mistrzostwo jak właśnie nie Mostostal.
    No tak, jak Mostostal wygrywa chociaż jeden mecz (nie ważne z kim, może być to nawet Morze Szczecin), jego kibice piszą wszystko wraca do normy, kiedy przegrywa, forum zasypuje się postami czy mostostal się podniesie?, albo forma będzie gotowa na play-offy etc. :P Otóż powiem tak, wystawianie nie w pełni zdrowych zawodników wcale nie przemawia za tym ,że Mostostal się nastawia tylko na play-offy i obojętnie mu z którego miejsca tam wejdzie. Taka praktyka wiele nie wróży, powiem wręcz, że źle to wszystko się zapowiada. Ale to nie moje zmartwienie. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,014
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i cóż i tak Mostostal będzie Mistrzem Polski, wiec co tu się rozprawiac nad jednym czy drugim meczem

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    419
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Otóż powiem tak, wystawianie nie w pełni zdrowych zawodników wcale nie przemawia za tym ,że Mostostal się nastawia tylko na play-offy i obojętnie mu z którego miejsca tam wejdzie. Taka praktyka wiele nie wróży, powiem wręcz, że źle to wszystko się zapowiada. Ale to nie moje zmartwienie. Pozdrawiam.
    TomekAZS - a kto ci powiedział, że Rafał Musielak nie jest już na tyle zdrowy, aby mógł wracać do gry? Bo chyba jego miałeś na myśli.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejne 3 punkty! Gratulacje!!!
    Tak trzymać i nie popuszczać ;) !
    POZDR dla Kędzierzyna od Jastrzębia

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktoś z Was widział mecz? Jeżeli tak to co znaczą słowa: "Papke 1 set grał katastrofalnie"? Jakie błędy popełniał? Jak grał Musielak? Cały mecz, czy tylko wchodził na zmiany?
    GRATULACJE dla chłopców, chociaż powiem szczerze po pierwszym secie zwątpiłam w zwycięstwo...

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TomekAZS - a kto ci powiedział, że Rafał Musielak nie jest już na tyle zdrowy, aby mógł wracać do gry? Bo chyba jego miałeś na myśli.

    Socratesie : czytałem o tym w jednym z ostatnich wywiadów bodajże z Waldemarem Wspaniałym. Wspomniano o tym także w programie Punkt Set Mecz. Stąd moje wnioski, że jednak do końca się nie wykurował. tak jak napisałem to nie moje zmartwienie. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wierzę ,że teraz będzie już tylko lepiej w PLS i w LM (chociaż gorzej już chyba być nie może ;-) a przynajmniej mam taka nadzieje) MosTo 3mam kciuki !!!!

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Maju Musielak wchodzil tylko na zmiany i przynajmniej mi dzis Rafal prypomnial tego zawodnika ktorego pamietamy z meczu z Olimpiakosem. W III secie Mostostal przegrywal juz 11:16 ale wtedy na zagrywke wszedl Rafal i udalo sie odrobic straty.
    PLS chwali za ten mecz Rybaka i Gerymskiego w Morzu, zas w Mosto Benka i Swidra.
    http://www.pls.pl/news.php?id=1631
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-09-2002
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli wszystko wraca do normy. Powoli Mostostal wraca do siebie i do poziomu do którego nas przyzwyczaił. Choć po wyniku można się domyślić, że spacerek to nie był. Ale w końcu kto ma walczyc w lidze o mistrzostwo jak właśnie nie Mostostal.
    No tak, jak Mostostal wygrywa chociaż jeden mecz (nie ważne z kim, może być to nawet Morze Szczecin), jego kibice piszą wszystko wraca do normy, kiedy przegrywa, forum zasypuje się postami czy mostostal się podniesie?, albo forma będzie gotowa na play-offy etc. :P Otóż powiem tak, wystawianie nie w pełni zdrowych zawodników wcale nie przemawia za tym ,że Mostostal się nastawia tylko na play-offy i obojętnie mu z którego miejsca tam wejdzie. Taka praktyka wiele nie wróży, powiem wręcz, że źle to wszystko się zapowiada. Ale to nie moje zmartwienie. Pozdrawiam.
    Nigdy nie pisałem o tym, że interesują Mostostal playoffy, obojetne z której pozycji, a poza tym nie jestem ich kibicem, tzn. w rozgrywkach ligowych, bo ogólnie jestem kibicem polskiej siatkówki. Kiedy graja w pucharach to oczywiście, że im kibicuję tak jak każdej innej naszej drużynie.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki Scarlett, czytałam. Liczyłam na to, że ktoś był na meczu i podzieli się "nieoficjalnymi" spostrzeżeniami...

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Petrus, nie mówiłem o Tobie... pisałem słowem wstępu do zbyt nierozważnych posunięc trenera WW, jakie są generalnie reakcje kibiców na poszczególne wyniki Mostostalu. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    277
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oglądałem wczoraj relacje na regionalnej z meczu. Liczyłem na dobre widowisko ale sie zawiodłem. Po tym co pokazał cały zespół Mostostalu (poza Papkinem) niedziwie sie że przegrał z Łuźnikami. Ktoś pytał jak grał Sławek Gerymski.
    Jeśli miał dobre przyjęcie to posyłał piłke do Rybaka lub Kocika i ci kończyli 70% piłek. Fatalnie zagrał Krzysiek Grzesiowski, który niedorósł chyba jeszcze do poziomu PLS.
    W ekipie z Morza świetny mecz rozegrał Radek Rybak, Adaś i Gerym przeciętnie a pozostali wręcz słabo.
    W Mostostalu szalał jedynie Papkin (poza pierwszym setem kiedy to mosto wogle nie istniało i prezentowało poziom serii B!), dobrze benek. Słabo wypadli Stancelewski i Świder (jak na jego umiejętności). Ktoś z PLS chyba spał na meczu, bo świder kończył ataki tylko wtedy gdy niemiał bloku na siatce, co dla gracza z reprezentacji jest poprostu kompromitacją! Rafał Musielak wchodził na zmiany, ale jeszcze niejest gotowy do gry, widać to było po jego niepewnej grze.
    Ogólnie mecz niezbyt ciekawy, 1 set wyraźnie dla Morza a pozostałe 3 jakoby na własne życzenie przegrywa Morze i po meczu. Nadzieja była jeszcze w 4 partii, ale przy stanie 23:22 dla Mosto szczecinianie próbowali przyjąć 2 zadrywki z wyskoku na palce, co kończyło się stratą punktu (najpierw Grzesiowski a potem Ostrowski).
    Jako ciekawostkę moge podać, że 5 z 6 graczy pierwszej szóstki Morza po 9 stycznia odejdzie z zespołu (to informacja z pierwszej ręki, sami zawodnicy w pomeczowych wywiadach mówili że odchodzą do innych klubów)!

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byłam na meczyku, wszytsko widziałam. Swoją drogą - nie pamiętam takiego tłumu na SDSie...
    Uważam, że Mosto nie zagało nawet na 70% swoich możliwości, Rafał Musielak grał trochę za mało, żeby go oceniać, Świder zagrywał prawie z miejsca i widać było, że prawa noga mu preszkadza, udało mu się skończyć kilka atakó z drugiej linii i tyle. Benek grał "przebłyskami", Kubica miał problemy z odbiorem zagrywki (Gerymskiego!!!). Papkin grał nie równo i wyskoiej formy nie zapraezentował, często Augustyn i Grzesiowski łapali go w bloku.
    Ale nawet taka postawa starczyła, żeby wygrać z Morzem... Prawda jest taka, że klub mogą opuścić niedługo podstawowi gracze (do 6 stycznia transfer jest możliwy), dyr. Kamiński nie płaci im po 4 miesięcy (a po 3 m-cach zalegania z pensją mogą zerwać kontrakt)... Ale mam nadzieję, że to wszytsko skończy się pomyślnie.
    Wracając do meczu - dobrze grał Radek Rybak, pomagał mu Michał Ruciak (ten chłopak jest niesamowicie zdolny!). Gerymski całkiem ciekawie rozgrywał...
    Ale to i tak nie pomogło na Mosto..
    A na początku stycznie znów się z nimi spotykamy w PP....

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wygrana

    No i po wielkim niepokoju Mostostal wygrywa z Morzem 3:1. Miejmy nadzieje ze Mostostalowi wrocila zwycieska passa. Wszystkim kibicom Mostostalu życze wesolych swiat i szczesliwego nowego roku. I oczywiscie te same zyczenia dedykuje Mostostalowi ktory jest w moim sercu i na dobre i na złe. I zycze im zeby w nowym roku mieli lepsze wyniki niz w tym.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •