Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Polski tenis?!!?!!?#$#$!?

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    04-12-2002
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Polski tenis?!!?!!?#$#$!?

    witam wszystkich znawcow tenisa. mam propozycje zamiast tracic czas na tematy typu kto ma najzgrabniejsza .... czy najpiekniejsze uderzenia itd. moze niech kazdy poradzi jak pomoc Polskiemu tenisowi. Fakt ze Polska jest biednym krajem nie podlega watpliwosci ale sa biedniejsze z dobrymi zawodnikami i nikt nie narzeka. Jak myslicie dlaczego u nas nie mozna wychowac dobrego zawodnika/zawodniczki, i co byscie zmienili zeby to sie odwrocilo?

    Pozdrwiam the BESCIAK


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Taki wątek już był i nie doszło do jakichś wiążących wniosków poza oczywistymi - pieniądze i system szkolenia.
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    15-09-2002
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moim zdaniem, kluczowa jest mentalność. wystarczy spjrzec na GAZETY - jeden wielki polski kompleks. Dudek, Małysz i koniec - to jest nasz Swiat sportu:(

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-09-2002
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie zgodzę się że głównym problemem jest kwestia mentalności. Według mnie to przede wszystkim brak zaplecza, profesjonalnej kadry i jednak, nie ukrywajmy, umiejetności i talentu. Niestety.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    1,915
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam propozycje zamiast tracic czas na tematy typu kto ma najzgrabniejsza .... czy najpiekniejsze uderzenia itd.
    Uważasz to za stratę czasu? Ja nie. Dla mnie stratą czasu jest zakładanie po raz kolejny tego samego wątku, z którego - zapewne tak jak i z poprzednich tego typu - wyniknie to samo: brak pieniędzy.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie zgadzam sie z gatsbym i Petrusem i nie chce mi się nawet tlumaczyc dlaczego ;p pisalam to w innych wątkach , ale powtorze : KONIECZNIE TRZEBA ZMIENIĆ SKLAD PZT ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •