Pokaż wyniki od 1 do 24 z 24

Wątek: Czy Mostostal obroni Puchar Polski i Mistrza Polski w tym sezonie!!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy Mostostal obroni Puchar Polski i Mistrza Polski w tym sezonie!!!!

    Ja Uważam ,że tak gdyż jest to dopiero początek i chlopaki nie są jescze zgrani. Może być ciężko, gdyż prawdobodobnie Rafał Musiela nie zagra do końca sezonu. jednak Mostostal to potęga i w decydujących meczach pokaże, że to on jest Mistrzem a nie Galaxia. Mamy w KK świetny zespól i to nam wystarcza. I tak go kocahmy czy wygra czy przegeywa. Myślę, że w Lidze Misztrzów zagramy w Finalei oby w tym finale niezabrakło Galaxii, a wtedy naprawdę dopiero dowiemy się kto byl lepszy w tym sezonie. Finał Polski to Jastrzębie-Mostostal!!!!! Pozadrawiam fanów Jastrzębia!!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W każdym zespole przychodzą trudne momenty. W Mostostalu nastąpiło to teraz: kontuzje podstawowych graczy Musielaka i Świderskiego z barkiem Serafina juz jest lepiej. Rafał niestety nie zagra do końca roku a potem będzie musiał przejść miesięczną rehabilitację, Świderski co prawda już wystąpił w meczu ligowym ale jak to po kontuzji i błyszczał...Dobrze że ten okres "dołka" przyszedł teraz a nie pod koniec sezony kiedy będą najważniejsze mecze...Nie zmienia to faktu że Mostostal jest silą druzyną i głęboko wierzę że Mostostal znowu będzie najlpeszy w kraju!!!! Oby juz tylko było lepiej :)

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrze że ten okres "dołka" przyszedł teraz a nie pod koniec sezony kiedy będą najważniejsze mecze...Nie zmienia to faktu że Mostostal jest silą druzyną i głęboko wierzę że Mostostal znowu będzie najlpeszy w kraju!!!! Oby juz tylko było lepiej :)
    Slusznie napisane, "dobrze" ze teraz nam nie idzie a nie w czasie najwazniejszych meczow, oby ten kryzys minal jak najszybciej a wtedy pokazemy kto gra najlepiej w siate.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No właśnie pokarzemy co potrafimy i idziemy po mistrza!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No właśnie pokarzemy co potrafimy i idziemy po mistrza!!!
    Ale czy dojdziecie to już inna sprawa.... :)

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze mówiąc przy tak wyrównanym poziomie jaki obecnie jest w polskiej lidze to jakoś nie chce mi się wierzyć w to że Mosto obroni oba trofea!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pozwole sobie zacytowac tytul jednej z piosenki zespolu czestochowskiego T.Love

    NIE NIE NIE :)

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja zacytuje inną piosenkę : WSZYSTKO SIĘ MOŻE ZDARZYĆ !!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uwazam, ze stanowczo za wczesnie wysnowac jakies konkretne wnioski. Napewno Mostostalowi bedzie bardzo trudno obronic te trofea, zwazywszy na obecna forme, kontuzje oraz bardzo wysoki poziom kilku druzyn ( Galaxia, Jastrzebie, Kazimierz ) Patrzac na poczatek, moza by powiedziec, ze sa marne szanse, ale do konca ligi jeszcze daleko i kto wie, co bedzie. Galaxia tez moze zlapac dolek. Prawie niemozlie jest, aby utrzymywali caly sezon tak wysoka forme.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    419
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na dzień dzisiejszy droga do obrony tytułu mistrza wygląda źle. W turnieju finałowym Pucharu Polski Mostostal już jest, a więc osiągnięcie celu nr 2, czyli obrona PP jest bardziej realna. Ścisły finał powinien wyglądać następująco: Mostostal-Galaxia. To dopiero będzie za miesiąc i dyspozycja obu drużyn grającyh w LM noże być zupełnie inna niż w chwili obecnej. Po za tym Mostostal będzie miał pierwszą okazję zrewanżowania się Galaxii za druzgocącą porażkę z 2 kolejki PLS. Jestem pewny, że będzie bardzo chciał ją wykorzystać.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mnie sie wydaje ze galaxia wygra pewnie ten puchar polski bo to co prezentuje mosto do tej pory nie wystarczy na zdobycie tego tytułu

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem przekonany, że Mosto obroni tytuł mistrza Polski bo plaga kontuzji musi się skończyć (myślę, że po Nowym Roku wszyscy będą już zdrowi),rundy zasadniczej Mosto już nie wygra, bo AZS "uciekł" za daleko, ale to jeszcze niczego nie przesądza. Mam nadzieję, że finał PP będzie rozgrywany więcej niż 150 km od Częstochowy (spiker na meczu Mosto-PE Sosnowiec powiedział, że prawdopodobnie finał PP odbędzie się na neutralnym terenie, chyba w Łodzi - i gdyby tak się stało byłoby sprawiedliwie).

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    MARZENIA !!!!!!!!!!!!!!!

    Brawo Bodzio,wasi zawodnicy nie są zgrani buhhahaha,
    rzeczywiscie grają ze soba dopiero pierwszy sezon, i do tego doszło jeszcze kilku zawodników ,którzy grają w pierwszym składzie.

    P.S.
    Widac ,że te temat jest założony dla kibiców kędzierzyna którzą chcą pomarzyc.Zycze powodzenia.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    dupa!

    z taka gra to moga sobie na trąbce pograc ale jest jeszcze czas na odrobienie zadania.... jestem spokojny o wynik PP i MP. DO BOJU MOSTO[quote]
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE
    WIERNI PO PORAŻCE
    Mostostal to nazwa święta,którą wy hańbicie, dla was to tylko slogan, dla Nas całe życie!

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chłopcy są fatalnie przygotowani do sezonu, ale czas pokaze na co ich stac, a stac ich na wiele na obrone tytulu mistrza takze tak wiec chlopaki jestesmy z wami i walczcie do konca, do upadlego :)
    "Szczęśliwi po zwysięstwie wierni po porażce":)

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O ile do końca ligi rzeczywiście jest jeszcze daleko i może się troche pozmieniać. A play-off rządzi się swoimi prawami!

    Tak o wynik rywalizacji w turnieju finałowym Pucharu Polski, patrząc z perspektywy AZS-u jestem zupełnie spokojny.

    Pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z taką grą o obronie tytułu Mostostal nie ma nawet co marzyć.Jeżeli szybko nie wezmą się w garść,to nie zdobędą nawet medalu.Mostostal specjalizuje się w zdobywaniu pucharu,więc w tym roku też ma szanse go zdobyć.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak naprawdę walka o medale zacznie się dopiero od fazy play-off, choć pozycja po sezonie zasadniczym napewno będzie wpływać w jakimś stopniu na tę rywalizację. Wydaje mi się jednak, że do czasu play-off'u Mosto zacznie grac jak dawniej i obroni tytuł mistrzowski. Pozostałe dwa medale prawdopodobnie podzielą między siebie Jastrzębie i Galaxia.
    Jak juz kiedyś napisałem:
    "Czternastu facetów wychodzi na parkiet, a i tak zawsze wygrywa Mostostal"

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O mamy tu festiwal poboznych zyczen kibiców Kedzierzyna. Ludzie spójzcie prawdzie w oczy : pytanie powinno brzmiec czy Mosto przetrwa!. Przeciez jak sam Pietrzyk przyznał ma zapiete tylko 50% budzetu - z tego wynika ze ten kub to BANKRUT. Gdyby taki deficyt załozył Kołodko pewnie by nazajutrz stracił posadę. Postawcie sie na miejscu zawodników- grają za friko, przemęczeni,w nedznej hali..
    Inna sprawa to polityka transferowa i "wyczyny" Waldicka.
    Reasumując to chyba koniec tej druzyny.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie koniec z Mostostalem!!!!!

    Jak Was słucham to się śmieję. Mostostal na play-off będzie bardzo dobrze przygotowany, więc niemyślcie sobie, że jakieś fatum ciąży nad Mosto ale jak mówiłem, że Mostostal będzie przygotowany na maxa. Dlatego uważam, że Galaxia i tak nie ma marzyc co o Mistzrowie. Mam nadzieję, że spotkamy się w finale Ligii Mistzrów i wtedy się przokonamy, który klub jest lepszy.
    AZS gdzie on jest!!!!!! pozdrawiam Jastzrębie!!!

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ehh Bodzio... totalna utopia to co nam tu prezentujesz. Nie twierdzę, że forma mostostalu na pewno nie wzrośnie, różnie może być. Ale od razu pakujesz ich widze na najwyższe półki (finał LM). Zaryzykuję z przykrością stwierdzenie, że raczej w tym roku (zaznaczam 2002) nie uda się Mostostalowi wygrać meczu w LM, ale podkreślam bardzo chciałbym się mylić. Niestety ,ale do formy, jaką posiadał klub z Kędzierzyna w zeszłorocznej edycji Ligi mistrzów, jeszcze bardzo daleko. Dużym sukcesem byłoby wyjście naszych drużyn z grup, więc nie stawiaj naszym ulubieńcom tak wysokich poprzeczek. Poza tym skąd ty możesz wiedzieć w jkiej Mostostal będzie dyspozycji w Play-off? To są tylko Twoje nadzieje, więc nie dziel skóry na niedźwiedziu, używając słownictwa, które mogłboby świadczyć ,że jesteś jasnowidzem albo prorokiem, a my to zbłąkane owieczki, które nie wiedzą co mówią.(Cytuję :"Jak Was słucham to się śmieję. Mostostal na play-off będzie bardzo dobrze przygotowany")
    Druga sprawa, kto Ci powiedział ,że Rafał Musielak nie zagra już w tym sezonie?! Waldemar Wspaniały jasno stwierdził, iż ten gracz będzie pauzował do końca roku a to zasadnicza różnica. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    419
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    thedude - a czy wiesz w ilu procentach ma pokryty budżet AZS? O tym się oczywiście teraz nie pisze, bo i po co, skoro drużyna narazie wygrywa. Gdzieś na początku sezonu wyczytałem jednak, że wasi prezesi też szukają jeszcze jednego dużego sponsora (macie teraz 2 w nazwie: Galaxię i Pamapol; rok temu było 3: Galaxia, Starter i mBank). Druga sprawa prezes Pietrzyk mówi o 55% pokrycia budżetu z 4,5 mln zł. A jaki jest planowany budżet Galaxii na ten sezon? Skoro taki jesteś dobry w ekonomiczne "klocki" - to może odpowiesz mi na powyższe kwestie.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wiec odpowiadam-według wypowiedzi prezesa przed sezonem,AZS ma zapiety budzet w 85%. Brakujące 15 to podobno koszty związane z LM. Juz w trakcie sezonu (bodajze podczas meczu ze Skrą) rozeszła sie informacja o sponsorowaniu tych rozgrywek przez Plusa (ale nie wiem czy to prawda).
    Co do budzetów to według Super Expresu (lub PS-nie pamietam) budzet AZS jest dopiero czwarty!!!a Chemika pierwszy. Patrząc na transfery i ilosć zawodników w druzynie łatwo sobie policzyc ile zawodnicy z Kedzierzyna policzyli sobie za sezon.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Temat jest tak wywołany że wszelkie odpowiedzi są tylko prognozami, przypuszczeniami, domysłami tj. wypowiadaniem własnego zdania na temat najbliższej przyszłości, do czego każdy ma prawo. Fakty są na razie takie :
    - w finale PP są (oprócz Morza i PE Sosnowca) Mosto i
    Galaxia, które prawdopodobnie spotkają się w walce o PP a
    wtedy sprawa jest otwarta, bo wygra ten kto będzie lepszy
    w tym dniu,
    - w lidze na 12 kolejek przed końcem rundy zasadniczej
    prowadzi Galaxia a Mosto jest piąte i prawdopodobnie
    Galaxia wygra rundę zasadniczą a Mosto będzie w pierwszej
    trójce, ale wyniki rundy zasadniczej decydują tylko o
    sposobie rozstawienia do play offów dając pewne
    handicapy związane z własnym boiskiem natomiast
    walka o tytuł MP praktycznie zacznie się od zera i nic
    nie jest przesądzone.
    Wszystkie opinie zostaną zweryfikowane po finale PP i zakończeniu III rundy play offów serii A PLS-u a wszelkie stwierdzenia, że ktoś ma czy nie ma racji tak akurat typując, są pozbawione sensu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •