Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: Młodzi skoczkowie?

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Młodzi skoczkowie?

    Podczas wczorajszego turnieju w skokach zauważyłem, że jest wielu młodych zawodników, którzy zrobili duże postępy, lub tacy o których nawet nie slyszalem a wczoraj zaskoczyli !!!
    Dlaczego w Polskiej ekipie nie ma takich młodych talentów ?!


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiesz co ja uważam, że nasz drużyna jest oparta na postawie Adama Małysza. A reszta kadry poszła na drugi plan. Powinni więcej trenować, łapać formę. Pewnie myślą, że Adaś coś im odpali:P.

    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak pisałem, głównie Małyszowi są w stanie zagrozić młodzi skoczkowie. Ale uważam, że Polska nie ma złych młodych skoczków. Przykładem może być Tomasz Pochława lub Tomisław Tajner, i mam nadzieję, że z każdym konkursem będą oni skakać coraz lepiej.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No dobrze by bylo zeby on skakali coraz lepiej a Adam powinnien wydac jakiegos potomka chyba ze skakac bedzie jego corka :) ktos musi kontynuowac tradycje rodzinne! A co do Pochwaly i Tajnera to mysle ze niedlugo zaczna skakac na poziomie !!!

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja również uważam, że tacy zawodnicy jak Pochwała, Kruczek, czy Tajner, będą skakać coraz lepiej i w nich powinno się zainwestować. Skupień i Mateja to weterani, którzy niestety już powinni odsunąć się na boczny tor.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    451
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja również uważam, że tacy zawodnicy jak Pochwała, Kruczek, czy Tajner, będą skakać coraz lepiej i w nich powinno się zainwestować. Skupień i Mateja to weterani, którzy niestety już powinni odsunąć się na boczny tor.
    Kruczek ??? Chyba nie masz na myśli Łukasza , bo z niego raczej nic już nie będzie.W końcu jest tylko o rok młodszy od Skupienia.A i Paweł nie jest rewelacyjny.Dawać mi tu Kamila Stocha!!!!!!!!!!!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    05-02-2002
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podczas wczorajszego turnieju w skokach zauważyłem, że jest wielu młodych zawodników, którzy zrobili duże postępy, lub tacy o których nawet nie slyszalem a wczoraj zaskoczyli !!!
    Dlaczego w Polskiej ekipie nie ma takich młodych talentów ?!
    Zupełnie się z tym zgadzam. Jest wielu młodych co mogą nieźle w tym sezonie namieszać. Mam ogromną nadzieje że jednym z nich będzie Marcin Bachleda. A jeśli chodzi o skoczków z innych krajów, duże wrażenie zrobił na mnie ten młody norweg co skoczył najdalej (nie mogę sobie przypomnieć jego nazwiska).

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak Tomaju masz rację troszkę się zapedziłam z tymi nazwiskami. Teraz jak to czytam stwierdzam, żę popełniłam wielką gafę do której bez bicia się przyznaję. Kruczek oczywiście odpada. A twój typ jest jak najbardziej na miejscu.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Vince

    Ten młody norweg to Pettersen a imie to chyba Sigrud czy cos takiego :P
    Co do wczorajszych skoków to bardzo mnie zaskoczyl Marcin Bachleda, ale trzeba wziąść pod uwage fakt iż wczoraj każdy skakał w innych warunkach atmosferycznych :( to troche napewno popsuło zawody.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    [b]myślałam.....:([/b]

    A juz miałam nadzieje,ze wszystko sie ułoży....i ze POLSKA bedzie miała paru "MAŁYSZÓW"...ale dalej czekam!

    długo jeszcze????:)

  11. Powrót do góry    #11
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    przeciez jakby na to nie patrzec coraz czesciej zdarzaja sie przypadki ze jest naszych 2-3 zawodnikow w pierwszej 30-tce.Pewnie nigdy nie beda oni tak docenieni jak Małysz, bo zawsze beda do niego przyrownywani, ale jesli mowa o naszych skoczkach to przeciez zobaczmy jak ostatnio skacze Tajner, Bachleda Pochwala tez nie jest najgorszy- trzeba w nich tylko uwierzyc

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Polsce ta sprawa wyglada calkiem odmiennie gdyz u nas inwestycje w skoki skupiaja sie na jdenym zawodniku a mianowicie na Adasiu Malyszu. Sa nakladane duzo nizsze srodki finansowe na mlodziez niz na Adama Malysza.


    W panstwach w ktorych skoki sa rozwinieta na wieksza skale niz s Polsce, np Niemcy Austria Finlandia przeznaczaja o wiele wiecej kasy na skoczkow i sa efekty :

    Hocke
    Liegl
    Kofler
    Lappi
    Happonen


    :)

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zgadzam się

    Już wcześniej gdzieś wsponinałam o tym, że za mało inwestujemy w naszych juniorów. Kolejny raz zadam pytanie. Dlaczego nikt nic nie mówi o Stochu?? Czy wreszcie ktoś da mu szansę. Czy też może boją się, że okaże się lepszy od Adama. Ja do Adasia nic nie mam i niech skacze jak najdłużej na takim poziomie, ale warto poszukać następcy, a raczej kompana dla Małysza :))

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Małe uzupełnienie

    Wiem, że Kamil Stoch ma dopiero 15 lat i czas, ale już teraz w PŚ startuja zaledwie zawodnicy o rok czy dwa od niego starsi. Mam nadzieję, że w Zakopanem będzie dana mu szansa wystartowania w konkursie. Może sprawi nam miłą niespodziankę. :)) Postawić na junoorów najwyzszy czas. W nich nasza nadzieja, bo chyba już nikt nie liczy, że Mateja i Skupień coś jeszcze zdziałają.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •