Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 57

Wątek: Ranking komentatorów żużlowych

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ranking komentatorów żużlowych

    Moje propozycje:
    1. Andrzej Mielczarek,
    2. Paweł Wójcik,
    3. Robert Rymarowicz,
    4. Piort Baron,
    5. Waldemar Niedźwiecki.

    Zapraszam do zabawy! Pozdrowienia.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Przemysław Kantecki
    2.Tomasz Sławiński
    3.Marek Kornacki
    4.Marek Zaborski
    5.Waldemar Niedżwiedzki
    APATOR K APATOR S APATOR MISTRZEM POLSKI JEST!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Robert Sitnicki
    2.Robert Rymarowicz
    3.Tomasz Lorek
    4.Piotr Baron
    5.Robert Noga
    6.Waldemar NIedźwiedzki

    Kolejnośc jest obojętna, po prostu tych komentatorów lubie.
    No oprócz Niedźwiedzkiego.

    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TOMASZ LOREK
    Wojciech Wierzbicki

    to moi ulubieni komentatorzy ale najbardziej TOMASZ LOREK-To jest The Besciach

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja najbardziej lubie też Tomka Lorka,a także Mirka Kowalika(jak komentuje).

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja podam tylko 2 miejsca
    1. Tomasz Lorek (lubię jego komentarz i ciekawe wywiady, poza tym facet zna się na żużlu
    0statnie. Janusz Tychy (w sumie to nie powinienem go brać pod uwagę, ale jest tak denny, że chciałem go wyróżnić tym ostatnim miejscem. Dla tego kolesia upadek na torze jest przedziwną sytuacją :) )
    p.s. Moja babcia cikawiej by komentowała.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Janusz Tychy THE BEST kurde ładnie przychlastany czlowiek
    gorszego mula nie widzialem, Jkai wogole frajer.

    Masz racje lepiej bu komentowl ktos kto nigdy nie widzial zuzla

    Wogole kto go upowaznia do komentowania takich meczy

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    487
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TOMASZ LOREK

    Moim zdaniem zdecydowanie najlepszym komentatorem jest Tomasz Lorek .

    Bardzo lubie także komentarz redaktora Roberta Nogi.

    Kiedyś darzyłem sympatią pana Rymarowicza z Bydgoszczy(za czasów jego pracy w Wizji Sport),ale kiedy przeszedł do C+,gdy oglądałem transmisje z Grand Prix i słyszałem jego komentarz (na temat m.in. T.Golloba)zmieniłem o nim zdanie.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Zgadzam sie z Matizem.Rymarowicz zatracil obiektywnosc ktora powinien sie cechowac komentator i wchodzi Tomkowi w .... bez mydla.
    Dla mnie najlepsi sa LOREK i NOGA ( gdzie on sie podzial).

    pozdrawiam
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma w Polsce jakiegos super komentatora zuzlowego, jednak pochwalic nalezy fachowy komentarz Piotra Barona. Wydaje mi sie, ze bylby dobry w tym zawodzie
    Najgorszym komentatorem jest wg mnie bez watpienia pan Niedzwiedzki, komentator wroclawski. Niech on lepiej siedzi wsrod kibicow a nie na lozy komentatorskiej. Wierny kibic druzyny nie moze komentowac meczow, a tym bardziej meczow jego ukochanej druzyny!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja bym jeszcze wyróżnił JANUSZA WRÓBLA !!

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    ...głos na Tomka......

    ...Lorka!!! ten koleś jest the best!pamiętam jak zaskoczył w Anglii Boba Brhela mówiąć perfekcyjnie po czesku(lepiej niż sam Bo:P )...wyróżnił bym jeszcze pana MIelczarka i Robercika Nogę za to że wie co mówi...

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    niedzwiedzki czy jak to sie pisze? ten gosc z regionalnego osrodka tvp we wroclawiu ? moim zdaniem temu panu powinno sie przyznac nagrode w kategori antytalent. nigdy nie slyszalem gorzej prowadzonych komentarzy cechujacych sie zupelna niefachowoscia polaczona z lokalnym szowinizmem zaprowiona nieobiektywizmem.

    ja lubie oczywiscie lorka ale najlepszy glos ma mielczarek szkoda tylko iz jego specjalnoscia sa ogolnie sporty motorowe a nie zuzel - bylby swietny.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 2 razy w 1 poście

    Tomasz Lorek

    Bardzo dobry komentator,co prawda troche przesadza z akcenetem w j.ang. (gdy uslyszalem jak wymawia nazwisko Ryan Sullivan to omal nie spadlem z ławki ze smiechu) ale facet zna sie na żuzlu, przeprowadza ciekawe wywiady z zawodnikami i nie zanudza ludzi dennymi komentarzami.
    CKM&AZS

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomasz Lorek to rzeczywiscie najlepszy komentator, a takze dobry felietonista. A propos najgorszych to wyroznilbym pania pracujaca w Polsacie bodajze Karolina Szostak sie nazywa, ma na kartce pytanie a i tak nie potrafi go dobrze zadac, zupelna katastrofa!!!!
    PS A gdzie teraz pracuje Tomasz Lorek??? Bo pamietam go jak robil niezle show w Wizji Sport ale ostatnio nigdzie go nie widzialem.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Karolcia Szostak ( skąd ten Polsat ją wytrzasnął ?? ), Ksysiu Wanio ( to samo co u karolci ) i Andrew Szweda z bydgoskiej TVP, jakość komentarza mówi sama za siebie.
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PS A gdzie teraz pracuje Tomasz Lorek??? Bo pamietam go jak robil niezle show w Wizji Sport ale ostatnio nigdzie go nie widzialem.
    Tomek teraz pracuje dla Canalu+. Ale kiedy nie pracował tam był prezenterem na meczach Atlasa Wrocław ( bo jest mieszkańcem tego miasta) I mam jego autograf bo nie daleko niego mój wujek mieszka.

    Pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ja stawiam na Tomasza Lorka:)

  19. Powrót do góry    #19
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko Tomasz Lorek! Gość jest najlepszy. Na drugim miejscu Robert Rymarowicz. Dalszych miejsc nie będzie :P. Podam za to najgorszego: ten facet co komentował na TV regionalnej mecze z Wrocławia.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Andrzej Mielczarek
    Robert Rymarowicz
    Robert Noga
    Piotr Baron
    p.s.
    Niedżwiedzki-największe antytalęcie komentatorskie,potrafił swoim peplaniem spieprzyć najlepsze widowisko.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z Matizem.Rymarowicz zatracil obiektywnosc ktora powinien sie cechowac komentator i wchodzi Tomkowi w .... bez mydla.
    Dla mnie najlepsi sa LOREK i NOGA ( gdzie on sie podzial).

    pozdrawiam
    [b]Robert Noga jest od tego sezonu a dokladniej chyba od maja "menagerem" Janusza Kolodzieja,podobno zajmuje sie jego promocja,itd.!

    Ja wyroznił bym komentatora ktory pracował w TV WISŁA i najczesciej komentował mecze Slaska Swietochlowice,swoja droga ciekawe czy ktos z tego forum pamieta tego goscia...
    Jego teksty typu"...no i masz ci babo placek(tekst wypowiadany po upadku jakiegos zuzlowca na torze)i inne tego typu rozbawialy mnie do lez!!!
    A tak swoja droga to Robert Noga tez pracowal w TV WISŁA...

    Sorki ale zapomnialem o naszym Romku Kieronskim tyle tylko,ze on komentuje wszystko co sie da!
    Od zuzla,kosza i pilki zaczynajac a na turnieju koszykowki ulicznej i biegu na przelaj przedszkolakow konczac!!!
    NIE MA LEPSZEGO OD ROMKA KIERONSKIEGO !!!

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najlepszym z najlepszych jest Tomasz Lorek. Bezdyskusyjnie. Na uwagę zasługuje fakt, że gość zna się na wszystkim i potrafi nawijać jak katarynka, przy czym nie zanudza! To naprawdę wielka sztuka. Dalsze miejsca w moim prywatnym rankingu zajmują: Paweł Wójcik, Robertowie - Rymarowicz i Noga, dopiero za nimi plasuje się Andrzej Mielczarek. Ostatnie miejsce okupuje oczywiście "mistrz mikrofonu":P Janusz Tychy. Ten pan ma wyjątkowy "dar" do usypiania widzów, toteż mecze komentowane przez niego należy oglądać po wypiciu dosyć mocnej kawy:P
    Jako rybniczanin muszę również napisać słów kilka o Adamie Świerczyńskim. Był to chłopak, który swego czasu komentował mecze dla naszej "kablówki". Miał do tego wielki talent. Niestety, dziś już nie ma Go wśród nas:(:(

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bezdtskusyjnie LOREK i myęlę, że w tymn temacie nie powinno być wiele propozycji z bardzo prostego powodu. Po pierwsze nie ma wielu komentatorów tego sportu a po drugie nie ma chybawięcej niż 2 którzy potrafią angielski :P:P
    Mimo wszystko Lorek jest ponad wszystkimi :):)
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najlepszy komentator to LOREK.
    Mimo wielu głupich wypowiedzi np. mecz CZ-WA - BYBGOSZCZ w rundzie zasadniczej:"walka dobra ze złem.Para Gollob-Protasiewicz kontra Sullivan-Walasek".
    te słowa mnie rozbroiły i miałem sie z czego śmiać jadąc do Rybnika.
    Ale jak już ktoś napisał, jest to jeden z niewielu "wykształconych" i to czyni go najlepszym.

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    Lorek prowadzi ;-)

    Z tego co widać to dla wszystkich najlepszy jest po prostu Lorek. I nie ma się co dziwić; Tomcio ma po prostu odpowiednią wiedzę, zdolności lingwistyczne :P i jest o dziwo bardzo medialny, chociaż na rolę Bonda nie może raczej liczyć :P
    A poza tym nie sądze aby robienie rankingu ulubionych komentatorów miało jakiś sens. Po prostu żużla w telewizji jest tak mało, że i wśród komentatorów jest mały wybór, a nie ma przecież sensu oceniać jakiegoś gościa po jednej relacji telewizyjnej jaką uda mu się przeprowadzić w ciągu roku.....
    Bardziej na miejscu było by stworzenie rankingu najmniej ulubionych komentatorów bo wśród nich jest już większy wybór. Mówię oczywiście o takich którzy stosunkowo regularnie komentują zawody. I tutaj wyróżniłbym Panią Szostak z Polsatu :P albo tą z Canal+ (nie pamiętam nazwiska). Również Papa Gollob nie bardzo pasuje do mikrofonu. Tworzy takie noelogizmy że jego zdania mogły by być przykładem na wielu lekcjach polskiego w podstawówkach, podczas lekcji rozbioru zdania na części mowy :P

    Dla mnie najlepsi sa LOREK i NOGA ( gdzie on sie podzial)
    Noga rzeczywiście był całkiem niezły, a w chwili obecnej pisze artykuły m.in. do Tygodnika, przegladzuzlowy.pl czy też na oficjalnej stronie Unii Tarnów

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    DO CHAMPION

    jeśli chcesz wyliczać kiepskich żużlowych komentatorów to CI mówie, że to niema sensu, bo i tak wszyscy "chowią się" przy DARIUSZU SZPAKOWSKIM.

    p.s.niektórzy mogli by powiedzieć, że Janusz Tychy komentuje żużel jak jakiś pogrzeb, ale Szpakowskiego nikt nieprzebije

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...nie zapominajcie jeszcze o Krzysztofie Wanio(tez jest z tarnowa)i o tym doktorku co razem z nim komentowal na TV 4.[b]

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [tr]TOMASZ LOREK[tr][tr]Od tego sezonu komentuje spotkania na stadionie WŁÓKNIARZA i jak dla mnie robi to naprawde SUPER!!!Kiedys strasznie wpieniał mnie jego "kosmiczny"angielski i tak samo zmiękczany nasz ojczysty język ale teraz sie chyba już przyzwyczaiłem i szanuje go za to jak potrafi poprowadzić zawody!!![tr]JANUSZ WRÓBEL -kiedys takze komentował na WŁÓKNIARZU czasem na innych stadionach ważne imprezy!!!Swietny głos i tak samo dobry umiejętnosc prowadzenia zawodow!!![tr][b]OJ POTRZEBA ŻUŻLOWI TAKICH SPECÓW!!!

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    !TOMASZ LOREK!
    To chyba najlepszy polski komentator. Dobrze wlada jezykiem angielskim i gosc jest ok! Natomiast antykomentatorzy to Kowalik i PAPA Gollob. Jak ich slucham w C+ podczas GP to mi sie wymiotowac chce.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co wy widzicie w tym LORKU ??? bez obrazy ale dla mnie facet jest zwyklym spikerem nic w nim nie ma *****istego pamietam go z Finalu w Pile krecil sie tylko jak smrod po gaciach i gadal jak najety nie wiadomo o czym pytania do zawodnika typu pogoda !!!!!!!!!!!!!!!! co to ma byc

    ale to tylko moja opinia i mnie nie pojedzcie za to zaraz

    Dla mnie najlepszym komentatorem jest Krzysztof Holynski pamietam go jeszcze za czasow Morawskiego on wtedy potrafil rozkrecic impreze a "Meksykanska Fala " na jego sygnal byla najlepsza w POLSCE !!!!!!!!!

    pamieta ktos te czasy ???????????

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja LORKA naprawde lubie i według mnie jest dobry w tym co robi!!!ZIGGY TO NASZE LWIĄTKO WYGLADA NAPRAWDE EFEKTOWNIE:):)!!!POZDRAWIAM

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja uważam że Lorek jest spoko gośc. Umie sie zachowac i umie zabawić publicznośc. Nawet nudny mecz umie tak komentować że staję się on ciekawszy!!!!Poza tym całkiem spoko wygląda i zna się na tym co mówi. Widać że żużel to jego pasja, której pioświęca dużo czasu i o której wie bardzo dużo.
    Ale jak dla mnie spikerem takim the bet jest JANUSZ WRÓBEL. To jest dopiero gość. Byl z włokniarzem odkąd pamiętam ,taki swojski chłop. I powiedziałabym tutaj tylko JANUSZ WRACAJ JESTES THE BEST!!!!!!!!!!!!!!
    W Polsce nagrodę nagorszych spikerów moim zdaniem powinni otrzymać J.Tychy i Holona. Oni po prostu się do tego nie nadają. A jeśli ktoś nie zna się na tym o czym mówi to po co się za to bierze??????

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    P. Sierakowski - Fajnie komentował mecze, potrafił się wczuć w to co się dzieje na torze.
    T. Lorek - Bo jest dobry w tym co robi.
    P. MIedziejko - lokalny patryiotyzm, ale najgorszy to nie był. :)

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    K. Hołyński i T.Lorek- bezapelacyjnie najlepsi w swoim fachu.
    Beznadzieja- papa Gollob.

  35. Powrót do góry    #35
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Co do Holynskiego to sie nie zgodze bowiem co roku jest w Toruniu na Stamir Cup i zawsze wtedy caly stadion ma z niego "beke". Potrafi opowiadac niestworzone historie, a niektore nazwiska wymawia w tylko jemu znanych zdrobnieniach. Najlepszym komentatorem byl Tomasz Lorek.
    Pozdrawiam
    Marcin

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W dobry humor wprawiał mnie zawsze Jacek Kostrzewa . Dobra znajomość tematu , kilka stałych powiedzonek plus - gdy już był na wizji - zabójczy wzrok macho .

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    miom zdaniem komentatorem na poziomie jest Lorek, ale wcale nie ustępują mu Przemysław Kantecki i Tomasz Sławiński.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ANDRZEJ MIELCAREK

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mamy u nas w kraju jednego dobrego komentatora zuzlowego,jest nim ANDRZEJ MIELCZAREK

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie to wygrywa zawodnik ,który prowadził prezentacje Falubazu ,gosciu jesy najepszy , sery pierwsza klasa. Powinien komentowć GP i oczewiście mecze przy wrocławskiej.

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Tomek Lorek naprawdę świetny facet znający się na sprawie.Parking i wywiady to jest coś dla niego.
    Po za tym świetnie się z nim rozmawia,można wiele ciekawostek usłyszeć,nie zadziera nosa,zawsze znajdzie czas po prostu równy gość i tyle. Bardzo go lubię.
    Drugi w kolejności jest Andrzej Mielczarek myślę że nikt lepiej nie komentuje wyścigów żużlowych szczególnie jeżeli chodzi o Mistrzostwa Świata.
    Jeżeli chodzi o komentatorów "stadionowych" to p.Hołyński a z takich bardziej spokojnych to Boguś Chrzanowski zdecydowanie, barwa głosu , opanowanie, potrafił przemówić do kibiców z tego naszego "kurnika".Również zna się na sprawie ,ale niestety żużel ogląda już tylko z trybuny szkoda ...że tak się sprawy potoczyły...
    pozdrawiam.
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma lepszego od Tomka Lorka, komentatora żużlowego:P:P:P
    Uwielbiam sluchac jego wywiadow z parkingu

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mój głos.

    TOMASZ LOREK - najlepszy , jak do tej pory, komentator zawodów żużlowych. Zawsze fachowo przygotowany, wspaniale nawiązuje kontakt z zawodnikami zarówno krajowymi jak i obcokrajowcami. Po prostu pełen profesjonalizm.
    Natomiast jeśli chodzi o najgorszego to zdecydowanie pan Waldemar Niedźwidzki z TV3-Wrocław. Ktoś z poprzedników napisał " on powinien siedzieć z kibicami a nie w lży komentatorskiej". Ja także tak twierdzę. Pomijam fakt, że ten facet ma naprawdę małe pojęcie o naszej ukochanej dyscyplinie.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    LOREK I TYLKO ON

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    eeeeee tam najlepszy jest Michał Bunio ;)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •