Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Liga Mistrzow tuz tuz

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Liga Mistrzow tuz tuz

    Jeszcze dwa tygodnie i zaczynaja sie rozgrywki Ligi Mistrzow. Jak widzicie polskie ekipy w tych rozgrywkach - czy mozemy powtorzyc sukces druzyn greckich z ubieglego roku?
    Czekam na wasze opinie.
    PS. Do osob lepiej poinformowanych prosze o przyblizenie pozostalych europejskich pucharow - jak wygladaja rozgrywki a takze, jaka jest oplacalnosc wystepu w nich(jakie profity splywaja do klubow).

    Mam nadzieje, ze zawojujemy europe w tym sezonie.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już oczywiście nie możemy się doczekać, tylko mamy spory problem bo nie będziemy mogły oglądać żadnych transmisji. Serce kibica zawsze "myśli" jak najlepiej o swoich drużynach. Chyba każdy z Nas chciałby aby w tym roku to polskie zespoły zdominowały LM. Jeśli chodzi o Mostostal, to wierzymy, że szykują formę właśnie na te rozgrywki i będzie lepiej niż w ubiegłym roku. A Galaxia także ma spore szanse na wyjście z grupy. Przecież Olympiakos i Levsky to znane już w Polsce zespoły.
    Trzymamy kciuki!!!!!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Juz za 8 dni szykuja sie nie lada emocje.
    Kazdy kibic siatkowki chyba by chcial, aby obydwie polskie ekipy zagraly w Final Four, a najlepiej obie w scislym finale...:) Jednak to jest malo realne. Duzym sukcesem bedzie wyjscie Mosto i Gali z grupy, a wtedy "wszystko sie moze zdarzyc".
    Obawiam sie jedynie, ze Mostostalowi zabraknie zdrowia, a Galaxi doswiadczenia. To juz nie sa mecze ligowe, tylko z na wyskokim poziomie i o duza stawke, kazdy mecz, aby wygrac trzeba grac maxymalnie skoncentrowanym i na najwyzszych obrotach.
    Mam nadzieje, ze bedzie dobrze, a obie ekipy udowodnia sile polskiej siatkowki.
    Powodzenia!!

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sinner rzeczywiscie niektorzy zawodnicy AZS-u nie grali za duzo meczow w pucharach, jednak tacy zawodnicy jak Szewinski, Panas, Stelmach czy Dacewicz zagrali wiecej meczow w pucharach niz wszyscy mostostalowcy razem wzieci... Pokaz mi ktorzy zawodnicy z Kedzierzyna grali w jakims klasowym klubie zagranicznym... a Stelmach gral pare ladnych seznow we wloszech... gdzie kazdy mecz byl traktowany jak u nas final MP albo mecz o wszystko w LM. Zreszta Bakiewicz Golas Ignaczak czy Szymanski mieli przygode z europejskmi pucharami wiec nie wiem na jakiej podstawie tak mowisz... jak bys mogl to wytlumaczyc...

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Galaxian zaczynasz mnie powoli wkurzac, Sinner tu pisze o doswiadczeniu w lidze. I nikt nie kwestionuje tego ze Gala grala w europejskich pucharach. Jednak jak wiadomo Top Teams czy Puchar Konfederacji sa mniejszymi pucharami i zdecydowanie toczy sie tam walka o mniejsza stawke. Zastanow sie zanim cos napiszesz, bo mimo, ze staram sie byc obiektywny to czasami szlak mnie trafia jak widze, takie wypowiedzi - od dwoch tygodniu nie przeczytalem nic obiektywnego z w twoich wypowiedziach. Tylko umniejszanie czy to doswiadczenia czy to umiejetnosci zespolu z Kedzierzyna a wywyzszanie do postaci bogow zawodnikow Czewy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •