Pokaż wyniki od 1 do 28 z 28

Wątek: GTPS : NKS , mecz o 6 punktów

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GTPS : NKS , mecz o 6 punktów

    Mecz ten odbędzie sie 30 listopada o godzinie 17.
    Dla obu druzyn ejst to abrdzo ważny mecz bo rywalizują o utrzymanie w PLS.
    Przewidywalne składy:
    GTPS: Borczyński, Asipczyk, Kowalczuk, Żurawski, Kobiałko, Bartuzi oraz Gacek(libero)
    NKS: Szymanowski(Kolousek),Jaszewski,Lach, Dymowski
    Olejniczak,Rosa oraz Brańka(libero)
    Proszę o opinię i typowianie
    Mój typ: 3:0 dla GTPS


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A moj 2:3

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mysle, ze bedzie podzial pkt. 5 set jest otwarty ale w chwili obecnej stawiam na GTPS - niestety taka prawda. Ale w meczu nie powinno zabraknac walki, bo wiadomo jak wazne to spotkanie dla obydwu zespolow. Niech wygra lepszy

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak już wspomniano ważny mecz dla obydwu drużyn.
    Ciężko "wyczuć" jak będzie. Jak GTPS pozwoli się rozegrać Nysie to 3 punkty mogą pojechać na południe. W Gorzowie nie ma dużej hali więc na pewno siatkarzom nyskim będzie łatwiej niż w Olsztynie. Z meczu w Olsztynie widać było jak brakuje NKSowi atakującego - Dymowski to jednak środkowy i nie bardzo radzi sobie na tej pozycji. Nie wiem czemu Salwin nie skorzystał z Bułkowskiego - być może zawodnik ten jet nie w formie - nie wiem. Parę udanych zagrań miał Kasprzak.
    Daję większe szanse GTPS, ale każdy wynik jest możliwy.

    Ponadto mecz ma jeszcze "podtekst Karola Hachuły" więc może być naprawdę ciekawie.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę ,że wszyscy trraz widzą kim jest a raczej czym jest czarny. W przeciwieństwie do niego nie będę używał słów obrażliwych , nie ma sensu wyzywanie się , tym bardziej z człowiekiem(chyba?) przekonanym o swojej własnej(wątpiliwej) wartości. Może mnie yzywać jak chcę , każde wyzywisko obraża jego nie mnie , bo ja wiem kogo mam szanować i słuchać. Czarny nie jest idealistą nie jest ten intelektualistą , trudno się mówi. Jak chcę toczyć walkę ze mną proszę bardzo , jak narazie strzela sobie tylko samobójcze bramki. Niestety w Polsce jest dużo takich dyletantów jak Czarny. Nie wiedzieć a gadać.
    Na szczęści ja mam swój rozum i nie muszę prowadzić dyskusji z kimś (czymś) takim.
    Gratuluje mu samozaparcia , zero pokory.
    Brawo!

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niewątpliwie będzie to mecz w którym jeden z zespołów zrobi mały krok w stronę utrzymania się w PLS . Ja osobiście stawiam na Nysę takie męskie przeczucie 1:3 albo 2:3, no chyba że podejdą do tego spotkania jak z Olsztynem to będzie 3:0 dla GTPS-u w 45minut . Ale bądźmy dobrej myśli !!!

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cos Ty gościu jak zwykle pomieszałeś tu nie piłka nożna tu się bramek nie strzela to jest siatkówka tu są sety, jak zwykle próbujesz cos mieszać piszesz o jakimś dyletanctwie ,o jakimś rzekomym Twoim rozumie że ja nie jestem idealistą oni intelektualistą ?????????
    WYLUZUJ
    JA NAPISAŁEM TYLKO ŻE NYSA WYGRA 3:1 I TYLE
    Pozdrowienia
    błagam, zablokujcie tego faceta

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar kibicgorzowski
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nie za 6 ale mecz o utzymanie

    to bedzie cięzki mecz napewno nks niepodda sie bez walki ale licze na zwycięstwo gtps 3;1 chlopaki się przełamia nobo jak tego me3czu nie wygraja to chyba chociaz dopiero początek sezonu bedzie spadek gtps jak nie z nysą to z kim???????
    3125226gg
    Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię w moim sercu gtps i na dobre i na złe
    Zółto Niebieskie to nasze barwy królewskie!

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czarny tym wpisem udwodniłeś ,że to ja mam racje w sporze.
    Dzięki piękne ! przynajmniej nie msuzę nic udowadniac.
    Jeśli chodzi o analizę dotychczasowych występów to jestem niezadowolony. Z drugiej jednak strony znam miejsce w szergeu GTPS , które w tym roku jest niskie (między8-10pozycją).
    Jest to pierwszy z meczów o UTRZYMANIE w PLS.
    Mimo wszystko moim zdaniem GTPS ma więcej argumentów od Nysy. Ciekaw jestem postawy Morza , które juz 14 grudnia przyjedzie do Gorzowa. Jeśli GTPS wygra te dwa mecze to będzie miał przewagę psychiczną. Wiadomo ,że siatkarze z Gorzowa bardzo dobrze czują się w hali SDS w Szczecinie. Nie przegrali tam z Morzem od 2000 roku.
    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stawiam 2 - 3 dla Nysy!!!
    I myśle że Nysa musi wygrywać jak najwięcej spotkań żeby się wreszcie zainteresował tym klubem jakiś sponsor z dużymi pieniędzmi bo szkoda klubu z tak dużymi tradycjami.
    A więc Nysa do boju!!!!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    259
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miałam już okazję oglądać obydwa zespoły na parkiecie w obecnym sezonie. Prezentują one podobny poziom, dlatego też nie można jednoznacznie wskazać zwycięzcy tego meczu. Na korzyść GTPS przemawia na pewno dłuższa ławka rezerwowych i atut własnej hali. Nysa natomiast wygrała mecz z Sosnowcem. Także mecz zapowiada się interesująco (choć nie liczyłabym na jekieś porywające widowisko). Jestem bardzo ciekawa kto wyjdzie zwycięzko z tego pojedynku.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    277
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz dopiero w sobote więc proponuje troche sie wyluzować.
    Iskierka mam pytanie: My mamy dłuższą ławkę rezerwowych?
    My w zasadzie mamy tylko jednego przeciętnego (niestety) zawodnika na rezerwie - Michała Gacę, bo zarówno Marcin Jarosz jak Jurek Boguta nie są w stanie grać jak ich koledzy z szóstki.
    Nie interesuje mnie wogle opinia kogoś wogle nie zaiteresowanego tym meczem (np. fanów Galaxii czy Mosto) więc po co ten wpis?
    Mam pytanie do kibiców NKS - Czy ogranizują przyjazd do Gorzowa, czy wogle zjawią się jacyś kibice z Nysy?
    Mecz będzie co najwyżej przeciętny i wcale nie uważam że będzie za 6 punktów czy tym bardziej zadecyduje o utrzymaniu! Ludzie przecież to nawet nie środek rozgrywek regularnych. Do tego są jeszcze playoffy w których gra się inaczej. Licze na pierwsze zwycięstwo GTPS choć szanuję rywala i doceniam klasę.
    Zapraszam serdecznie Pana prezesa NKS Nysa. Myśle że jest to idealny moment na porozumienie w sprawie Karola Hachuły, bo jeśli nie teraz to kiedy.
    Pozdrawiam wszystkich i licze że MY (kibice GTPS) staniemy na wysokości zadania i do dopingu zachęcam także "LEŚNYCH DZIADKÓW".
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZAWSZE WIERNY GTPS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na początku ironiczne podziękowania dla kibiców Mostostalu , którzy chyba zapominają o sztamie z kwietnia 2000. No ale trudno , ja juz więcej o nich z kibicam AZS-u kłócił się nie będę.
    Jesli chodzi o mecz to zapraszamy Pana Prezesa i to jak najblizej , może posułcha kilku opinii.
    Wszystkich kibiców GTPS zapraszam do skandowania hasła : ODDAJCIE KAROLA.
    Może wreszcie Prezes będzie miał okazje wytłumaczenia nam całej sytuacji.
    Do kibic,ow Z Nysy poza Czarnym rzecz jasna nic nie mam. A nwet gratuluje im ,zę są na zawsze ze swoim teamem dlatego zasługują na serie a (jeśli pozbędą się czarnego :)).
    Dalej stawiam na 3:0 a to z uwagi an to ,że gorozwianie we własnejhali sa zupełnie innym zespołem niż na wyjazadach , nie wierzę jakoś w Rafała Dymowskiego na ataku.
    Pozdrawiam gorzowskich i nyskich Kibiców

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    259
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie interesuje mnie wogle opinia kogoś wogle nie zaiteresowanego tym meczem (np. fanów Galaxii czy Mosto) więc po co ten wpis?
    Nie wiem czy to zdanie jest kierowane do mnie, ale jeśli tak, to wybacz, ale mam chyba prawo w sposób kulturalny wypowiedzieć się na temat tego meczu. Chyba po to jest forum. I Jeszcze coś: nie jestem kibicem, ani Galaxii, ani Mostostalu i nie brałam udziału w tej całej żenadzie przez odstawionej.

    Jeśli chodzi o zawodników, to i tak sytuacja przedstawia się u Was lepiej niż w Nysie. Macie 10 siatkarzy zdolnych do gry (nie ważne jaki poziom prezentują, czasami wchodząc na zmianę mogą ożywić zespół, np. wspomniany przez Ciebie Jarosz, podczas meczu w Bełchatowie, wszedł pod koniec trzeciego seta i zaprezentował dobrą zagrywkę, którą zaskoczył siatkarzy Skry), natomiast w Nysie gra 8 zawodników w tym Dymowski w ataku, który po kilku czapach zaczyna się gupić i przestaje praktycznie grać.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mysle, ze Nysa bedzie walczyc i mam cicha nadzieje, na jakies pkt w Gorzowie, do tych osob co twierdza ze to nie najwazniejszy mecz dla obu ekip to sie myla - w pozostalych spotkaniach ligowych bedzie bardzo trudno o punkty bo rywale sa o klase obecnie lepsi. Tak wiec miec 6 pkt a 3 jest roznica.
    Co do przyjazdu kibicow to raczej nikt sie nie pofatyguje do Gorzowa.
    A co do gry Janusza Bulkowskiego, to zawodnik ten nie jest jeszcze zdolny do gry - jest miesiac po operacji barku i moze wroci na boisko w grudniu, tak wiec jestesmy skazani na atakuajcego Rafala Dymowskiego - choc jak twierdzi trener nie ma on takich slabych statystyk w ataku.
    A co do oddania Hachuly - to nie zaczynajcie tego tematu po raz kolejny, bo Hachula jest zawodnikiem Nysy i nie ma co go oddawac za darmo.( ja to tak widze, jako kibic Nysy)
    Pozdrawiam i niech wygra lepszy(mam nadzieje, ze to bedzie Nysa)

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czarny , udowodniłęś ,ze nie masz prawo zajmować głosu w tej sprawie. Ty się lepiej nie wpisuj bo tylko się ośmieszasz.
    Przedstawie teraz szczegóły propozycji GTPS:
    GTPS przejumuje wszytskie długi Nysy w stosunku do zawodnika Karola Hachuły. Nie wiem dokłądnie ile ale dość dużo.Mam andzieje ,zę wkrótce Karol wypowie się w wywiadzie dla naszej stronki i będzie wszystko jasne.
    Tak więc Nysa dostanie więc pieniądze. Nie trafią one jednak na jej konto ale na konto zawodnika.
    Przynajmniej jedne koszta Nysie odejdą.
    A teraz mam pytanie do Czarnego :
    Skoro sądzisz ,że Nysa ma pieniadze do podaj mi tu sponsorów i kwoty.
    W Gorzowie jest to duzo czytelniejsze.
    Największy sponsor to firma Meryl , zajmująca się produkcją materiału sportowego.
    Inni spnsorzy to : Kowalewski,Eden,Gobit,Romus,LECH,Lech premium Sport,Sporteam,PLUS GSM, PZU , Toyota S.Stolarz, firmy ubezpieczeniowe . Miasto wypłaciło Gorzowskiemu Towarzystwu Piłki Siatkowej pierwszą ratę wysokości 100 tyięcy złotych a za dwa miesiące przyjdzie druga identyczna rata.
    Oprócz tego jest wielu mniejszych sponsorów, życzliwych gorzowskiemu klubowi.
    Jeśli uważasz ,ze w Nysie są pieniądze to daj mi wiarygodny przykład.
    Pozdrawiam wszytskich poza czarnym

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cieakwe co powiesz po meczu:)
    ZApomniałe, oczywiście o bardzo ważnym sponsorze Firmie Romus, która czyni dość dużą inwestycję w klub.
    Pozdrawiam wsyztskich pzoa Czarnym (drugim Nesado).

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stilonek-fan: "(...)Mecz będzie co najwyżej przeciętny i wcale nie uważam że będzie za 6 punktów czy tym bardziej zadecyduje o utrzymaniu! Ludzie przecież to nawet nie środek rozgrywek regularnych. Do tego są jeszcze playoffy w których gra się inaczej. (...)"

    Nie zgadzam się z tobą - dla Nysy i dla was ten mecz jest bardzo ważny i ma duży wpływ na utrzymanie. Dla Nysy, Stilonu i Morza jest najważniejsze żeby przed play-off zająć 8 lokatę która gwarantuje utrzymanie. A o to najłatwiej wygrywając z bezpośrednimi rywalami na to miejsce (bo z innymi będzie dużo ciężej wygrać). Gra toczy się cały sezon i argument że to nawet jeszcze nie środek sezonu może być zgubny - na koniec sezonu można się obudzić z ręką w nocniku.

    Pozdrowienia i niech wygra lepszy, chociaż sercem jestem za Nysą.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ech..Czarny : jeszcze jesteś na tym forum?:(
    Szkoda , im szybciej Cię nie będzie tym lepiej.
    Przestan pisac o Karolu , jeszcze raz powtarzam ,że masz na ten temat wiedzę czerpaną z wyobraźni(chociaż nie , jak to powiedział mój kolega,żeby miec wyobraźnie trzeba mieć mózg a to jak ja mu odpowiedziałem niech zostanie tajemnicą.
    Mecz jest istotnie bardzo ważny. U nas traktują go bardzo poważnie i wątpie żeby Nysa ugrała tu więcej niz jeden set.
    A myślę i stawiam ,że nie ugra żadnego.
    Pozdrawiam wszystkich opróćz czarnego(moze wpiszę to sobie w sygnaturę?:P)

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar kibicgorzowski
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    1 zwyciestwo

    30 listopada 2002 roku bedzie to historyczna data bo nowy klub gtps odniesie zwyciestwo w waznym meczu "za 6 punktow:
    i odbije sie od dna
    a co do pieniedzy w nysie niewidac ich juz 3 lata
    nawet mosto wam juz niepomorze tak jak to bylo rok temu sensacyjne zwyciestwo nysy w kedzierzynie macie wielki balagan barak pieniedzy ledwie uzbieraliscie na wpisowe do pls jezeli dotrwacie do konca rozgrywek to bedzie dobrze wg mojej opini jestescie glownym kandydatem do spadku
    3125226gg
    Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię w moim sercu gtps i na dobre i na złe
    Zółto Niebieskie to nasze barwy królewskie!

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibicgorzowski, jesli uzbieralismy barak pieniedzy na wpisowe to jestesmy najbogatszym klubem w lidze. Mysle, ze sytuacje w obu klubach sa podobne i nie ma co gdybac, jak by bylo gdyby zamiast wody plynela ropa w kranie. Poczekajmy do konca ligi i zobaczymy jak bedzie. Ja stawiam, ze Nysa sie jednak utrzyma, chociaz po ostatnich wynikach, widac, ze w tej chwili Morze ma najwieksze szanse na pozostanie w lidze, bez walki w barazach.
    Wiesz dlaczego ja nie wypowiadam sie o sytuacjach w pozostalych klubach - bo ich nie znam, wiec skoncz wypowiadac sie o Nysie, miedzy innymi o tym, ze w Nysie jest balagan itd. bo sie po prostu osmieszasz, w chwili obecnej nie ma balaganu i wszystko jest na dobrej drodze, aby polepszyc sytuacje finansowa.
    PS. To tak samo jak ja bym pisal o tym, ze w gorzowie jest balagan w klubie bo maja jeszcze dlugi za Stilon( a nie wiem czy tak jest), wiec o tym nie pisze.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gazeta.pl
    Nysanie w dwu ostatnich meczach: z Sosnowcem w pucharze i Olsztynem w lidze, dostali tęgie lanie, nie ugrali nawet seta. Trudno przypuszczać, by inaczej było w Sosnowcu.

    - Inaczej raczej nie będzie, ponieważ trenujemy tak, jakby tego meczu nie było - mówi Jerzy Salwin, trener NKS Nysa. - Dla nas celem jest sobotni pojedynek w Gorzowie. Dla nas to mecz o być albo nie być w lidze - przyznaje Salwin. Oba zespoły obok Szczecina to główni kandydaci do spadku z ligi. O degradacji mogą zadecydować bezpośrednie pojedynki tych drużyn.

    - By cokolwiek ugrać w lidze, musimy zagrać na 120 proc. możliwości i z maksymalnym zaangażowaniem.

    To jak się domyślacie wypowiedź trenera Salwina na temat rewanżu z Energią w PP,więc Nysa się szykuje na GTPS i myślę że to MY wygramy tę potyczkę . Wcześniej typowałem wynik 1:3 lub 2:3 i nie zmieniłem zdania bo NKS wygra mecz . Forza NKS

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,014
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gazeta Wyborcza

    Arcyważny mecz nyskich siatkarzy

    Zespoły z Gorzowa i Nysy rywalizują w tym roku o pozostanie w lidze. Jakby było tego mało, poróżnił ich spór o zawodników.
    Przed sezonem w Nysie trenowało trzech gorzowian: Tomasz Borczyński, Marcin Kobiałko i Karol Hachuła. Nysanie zrezygnowali z tego pierwszego bez bólu. Kobiałko odszedł, bo nysanie nie byli w stanie zapłacić za niego reszty pieniędzy obiecanych gorzowianom. Jednak główna przyczyna niechęci wzięła się z rywalizacji o Hachułę, który ostatni sezon spędził w Nysie, ale wcześniej zdobył z Gorzowem wicemistrzostwo Polski. Po turnieju w Gorzowie, gdzie zagrał bardzo dobrze, a nysanie wygrali, nie wystąpił już więcej w zespole Jerzego Salwina. Przysłał zwolnienie lekarskie, ostatecznie nyscy działacze postanowili go zawiesić i Hachuła nie gra nigdzie. Teraz oba kluby mają do siebie pretensje.

    Stanowisko Polskiej Ligi Siatkówki wobec sprawy Hachuły jest jasne. - Kluby muszą się dogadać między sobą - mówi komisarz PLS Cezary Matusiak.

    Zespoły GTPS i Nysy są bardzo do siebie podobne. W Gorzowie do ostatniej chwili zbierano zawodników, w NKS występują ci, którzy nie liczą na wielkie pieniądze, a chcą walczyć i pokazać się w ekstraklasie. - Uda nam się coś wreszcie wygrać, jeżeli na przyzwoitym poziomie zagrają wszyscy zawodnicy i poprawnie będziemy funkcjonować jako zespół we wszystkich elementach - mówi trener GTPS Nikołaj Mariaskin. - My, by cokolwiek ugrać, musimy zagrać na 120 procent możliwości i z maksymalnym zaangażowaniem, a z tym bywa u nas różnie - dodaje szkoleniowiec Nysy Jerzy Salwin.

    Ostatnie dwa tygodnie były okresem wzlotów i upadków dla obu drużyn. Najpierw w pojedynku z PZU AZS Olsztyn gorzowianie przegrali 2:3, ale wywalczyli pierwszy punkt w ekstraklasie. Swój dorobek punktowy otworzyła w tym samym czasie także Nysa. Zespół Salwina sprawił dużą niespodziankę, bo pokonał u siebie aż 3:0 silną ekipę z Sosnowca. Potem obie drużyny już tylko przegrywały. Siatkarze GTPS w niedzielę w Bełchatowie stworzyli z gospodarzami tak słabe widowisko (ulegli Skrze 0:3), że kibice zasypiali na trybunach. NKS przegrywał aż trzy razy - dwa razy z Sosnowcem w Pucharze Polski i raz w ligowej potyczce w Olsztynie. W tym ostatnim pojedynku gracze z Nysy w jednej z partii zdobyli tylko dziewięć punktów. To była kompromitacja. - Po przegranej w Olsztynie Puchar Polski już się nie liczył - mówił Salwin. - Celem jest sobotni pojedynek w Gorzowie. To będzie mecz o być albo nie być w lidze. Oba zespoły obok Szczecina to główni kandydaci do spadku z ligi. O degradacji mogą zadecydować bezpośrednie pojedynki tych drużyn.

    Gorzowianie też zdają sobie sprawę, że pojedynek z Nysą może wiele odwrócić. - Każdy punkt wzmocni przede wszystkim psychikę moich graczy - mówił trener Mariaskin. Jeżeli gospodarze wytrzymają presję tej konfrontacji, nie powinno być źle. Przecież we wcześniejszych spotkaniach (w swojej hali) z Sosnowcem i Olsztynem fragmentami spisywali się zupełnie nieźle.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,014
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kto wygra? GW

    Wygra GTPS, bo:

    Gorzowianie wykorzystają wreszcie atut własnej hali i zdobędą bardzo ważne punkty.

    Gospodarze będą tak dobrze przyjmować zagrywki przeciwników, jak w ostatnią niedzielę w Bełchatowie, a przy tym zdecydowanie poprawią atak i obronę.

    Znakomite zawody rozegra Marcin Kobiałko. On do bieżącego sezonu przygotowywał się w Nysie. Ostatecznie wrócił do Gorzowa i w ostatnim pojedynku był jedną z pierwszoplanowych postaci w GTPS.

    Gorzowianie już po prostu nie mogą dalej przegrywać. GTPS musi chociaż u siebie pokonać Nysę i Morze Szczecin, aby przedłużyć nadzieję na zachowanie miejsca w ekstraklasie.

    Wygra NKS Nysa, bo:

    Zespół z Nysy wykorzysta zdenerwowanie gospodarzy i oddali się od strefy spadkowej.

    Goście ze wszystkich sił będą chcieli udowodnić, że i bez Karola Hachuły są w stanie utrzymać się w ekstraklasie, a wygrana w Gorzowie przybliży ich do bezpiecznego miejsca.

    35-latek Janusz Bułkowski ciągle boryka się z kontuzjami, ale tym razem zapomni o urazach i w decydujących momentach spotkania nawet beznadziejne piłki będzie przebijał na stronę przeciwników.

    Goście wreszcie ugrają w tym sezonie seta na wyjeździe. A gdy już wygrają jednego, to dlaczego nie mieliby zwyciężyć w kolejnych dwóch?

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mimo,że jestem z Zielonej Góry będe kibicował Gorzowowi i wg.mnie zwycięży on 3:1.

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a jednak 3:1 dla Gorzowa ... no coz taki sport

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar kibicgorzowski
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    m n

    gdyby nie bylo balaganu to bysci enie grali na kredyt przez pierwsze mecze
    3125226gg
    Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię w moim sercu gtps i na dobre i na złe
    Zółto Niebieskie to nasze barwy królewskie!

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kibicgorzowski - mozesz mi wytlumaczyc o jaki kredyt ci chodzi - o zaufanie wobec kibicow??, zawodnikow czy o kredyt bankowy??

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •