Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Najlepsze mecze polskich klubów

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    647
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Najlepsze mecze polskich klubów

    Chciałem was zapytać o najlepsze waszym zdaniem mecze polskich drużyn w europejskich pucharach w historii ich występów,moim zdaniem jest ich nie dużo kiedy polska drużyna rozegrała porywające spotkanie i wyeliminowała wyżej notowanego przeciwnika dlatego na razie ograniczę się do trzech meczów w kolejności : Legia-Sampdoria w Warszawie,Wisła-Saragossa i ostatni mecz z Parmą, a jakie jest wasze zdanie?


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    NIetrudna odpowiedź ...

    Najlepsze były mecze Legiunii parę lat temu i oczywiście Widzewa w czasach Zbigniewa Bońka , Grębosza, itd. MEcze z Juventusem stanowiły odtrutkę na komunistyczną nijakość sine qua non .. hahahahahahahahaha , sam, dziecięciem będąc, pojechałem kiedyś na Widzew - Ipswich, w środku zimy, za co dostałem wpierdki od mother i father, ale miałem wtedy gdzieś z 11 lat, mieszkałem w Sieradzu i był zdajsie środek stanu wojennego !!! O uprawnienai kombatancki ne ubiegałem się do tej pory ;)ie

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sięgnijmy pamięcią jeszcze dalej i dojdziemy do trzymeczowego pólfinałowego hororu Górnik Zabrze- AS Roma.W Rzymie było 1:1 ,rewanż na śląskim w Chorzowie w obecności 100 tyś.kibiców, Górnik w 85 min. przegrywa 0:1 ostatnie szarże na bramkę Ginulfiego i rzut karny.W.Lubański strzela celnie i jest 1:1.W dogrywce zabrzanie strzelają bramkę na 2:1 a publika szaleje ,na minutę przed końcem dogrywki LaRossa strzela i jest 2:2.
    Kiedyś nie było przepisu o bramce strzelonej na wyjeżdzie liczonej podwójnie.trzeci mecz rozegrano w Strasbourgu i znowu remis.O awansie Górnika do finału PZP zadecydował rzut monetą (słynny komentarz J.Ciszewskiego ....uwaga rzut monetą, chwila przerwy i...... Góóóóóórnik w finale).

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.AS Roma - Górnik

    2.Brondby - Widzew

    3.Wisła - Parma

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-09-2002
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Górnik-Roma to jest to. Choć to już bardzo stara historia to jednak chyba najpiękniejsza jęśli chodzi o występy polskich drużyn w Pucharach.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    647
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgodzę się z wami jeśli chodzi o mecze z zamierzchłej przeszłości wtedy to polskie kluby nie odstawały w umiejętnościach od reszty Europy tak bardzo jak teraz ponieważ wtedy były to najczęściej narodowe zespoły nie wspomagane cudzoziemskim zaciągiem natomiast teraz decyduje kasa i w konfrontacji z nimi nasze biedne kluby mają znacznie mniejsze szanse,jeśli chodzi o mecz Widzew-Brendby to ani wtedy ani teraz Brendby nie można zaliczyć do drużyn z górnej półki z tąd sukces w meczu z nimi nie zaliczyłbym do spektakularnych chociaż emocji nie brakowało.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.AS Roma - Górnik

    2.Brondby - Widzew

    3.Wisła - Parma
    Popieram tą wypowiedź nic dodać nic ująć.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moja lista
    --------------
    Górnik-Roma
    Legia-Feyenoord
    Wisła-Parma
    Wisła-Celtic

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    1,594
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Górnik - Roma
    Legia - Sampdoria
    Legia - IFK Goeteborg
    Widzew - Broenby
    Wisła - Saragossa
    Wisła - Parma
    ---
    To były mecze. Oby takie zdarzały się częściej!

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,678
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Najlepszym meczem był oczywiście trójmecz Górnika z Romą i ten słynny rzut monetą !!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie numer jeden jest Wisła-Parma i wiadomo dlaczego ;)

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    ...hmmmmmm.........

    ....na świeżo Wisła-PArma.MAm nadzieję,że za dwa tygodnie wpisze tu Wisła -Schalke!!....ale nie zapominajcie o EIntracht-Widzew;)

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    647
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziwię się że kibice Widzewa nie umieścili tu dwóch wspaniałych konfrontacji Widzew-Juwentus i Widzew-Liwerpoll z 83 roku już bez Bońka kiedy to polacy po kapitalnej grze wyeliminowali słynnych anglików po zwycięstwie w Łodzi i wspaniałego rewanżu w Angli było 0-2 później wspaniała bramka Surlita z 35 m i kapitalnej kontrze Smolarka i 2-2 co już dawało pewny awans,anglicy co prawda strzelili w ostatniej minucie bramkę na 3-2 jednak był to tylko łabędzi śpiew bo awans fetowali Widzewiacy,pamiętam jak Smolarek później udzielał wywiadu naszej telewizji w czapce angielskiego policjanta,Widzew tym meczem zagwarantował sobie awans do półfinału pucharu Europy i myślę że ten wyczyn postawiłbym na pierwszym miejscu nawet przed meczami Górnika z Romą,ja pamientam jeszcze więcej takich sukcesów które mógłbym tu umieścić jednak celowo ich nie ujawniam mając nadzieję że sami je w pamięci poszukacie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •